Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 385

měl jsem semínka v kokosu v malích květnících na regálové desce.
odtah vzduchu ve vrchní části a přítah ze spodu. cirkulace nonstop.
přez den teplota vzduchu 15cm nad květníky 26 až 28°C, teplota u prostřed květníku 18 až 20°C. přez noc vzduch cca. 19°C, ale hlína 15°C.

dnes svítím na semínka zářivkou 24hod denně a mám květníčky na polystyrenové desce. cirkulace jde tak, aby nešel chlad ze spodu, ale předehřátý vzduch z vrchu.
řezy pak 18/6.

fakt tam byl tak velkej teplotní rozdíl a dělalo to paseku. stejnou, jak popisuje mantequia, proto jsem se ozval.
hrozně záleží na tom, kde to má.
v pokoji v paneláku se ti to nestane.

Old Post 15-04-2012 v 15:39 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 386

Zdravím, poradí mě někdo?.. Je to listová plíseň nebo deficit nějakého prvku?

vše zatím v normě PH5.7 Ec 1. teplota 20-24C, objevilo se to už na více holkach vždy tak na jednom, max dvou listech

Díky za odpovědi.

Old Post 15-04-2012 v 19:50 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 387


citace:
Původní příspěvek od lukasbertone
Zdravím, poradí mě někdo?.. Je to listová plíseň nebo deficit nějakého prvku?

vše zatím v normě PH5.7 Ec 1. teplota 20-24C, objevilo se to už na více holkach vždy tak na jednom, max dvou listech

Díky za odpovědi.


Tady jsou nějaké deficity, snad to pomůže.
ty listy jsou už hodně špatný. nemáš tam nějaké mladší?
ztěchto toho poznat moc nepůjde. to by bylo hádání.

ale asi tam vidím nedostatek.

Old Post 15-04-2012 v 20:16 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 388

citace:
Původní příspěvek od lukasbertone
Zdravím, poradí mě někdo?.. Je to listová plíseň nebo deficit nějakého prvku?

vše zatím v normě PH5.7 Ec 1. teplota 20-24C, objevilo se to už na více holkach vždy tak na jednom, max dvou listech

Díky za odpovědi.


Fosfor.. málo fosforu.. http://grower.cz/forum/showthread....5282#post365282

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-04-2012 v 20:52 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 389

Takže radíš zkusit jednu zalivku zvednou ec z 1.1 na 1.3-1.5 +enzymy a prolít?..

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Fosfor.. málo fosforu.. http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282

Old Post 16-04-2012 v 16:35 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kurosaki
Stálý Člen

Karma uživatele Kurosaki - 19% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 390


Zdravim mela bych dotaz.Nevedel byste nekdo cim by mohlo bejt ze se mi krouti listy na koncich??Na trech holkach se mi to udelalo z deseti.

Old Post 16-04-2012 v 20:30 PM
Kurosaki je offline   Profil uživatele Kurosaki   Find more posts by Kurosaki   Foto galerie člena Kurosaki   Click here to Send Kurosaki a Private Message   Add Kurosaki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Je to plíseň? Příspěvek č. 391

Už pád dni bojuju s plísní pomocí Rovralu, použival jsem poloviční dávku abyhc viděl jak budou listy reagovat, žloutnutí a napadání listu se zpomalilo, ale nezastavilo, včera jsem zvýšil dávku na doporučenou a to 1ml/litr vody. Dnes budu dezinfikovat box savem, fotka je pořízená zaké dnes

zde je:
http://www.nahrejto.cz/pics/9719e41...8601cc729e8.jpg

co si myslíte vy? Jak bych měl dále pokračovat a zamezit dalšímu napadání listu?

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 17-04-2012 v 06:46 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fairytale
Nový Člen

Karma uživatele Fairytale - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 392

Čaute,
hledala jsem odpověď na svou otázku, avšak marně. Kdyžtak pošlete odkaz - víte jak, baba mno...

Moje milované kyti dostaly stres z teplotního výkyvu při přesazování - vypadá to skoro jako nedostatek magnesia (kraje listu se jako by přehnuly nahoru a vypadají jako by měly uvadnout)

Jak řešit stres? Nechat kyti ať se s tím vypořádá sama? Nebo ji nějak pomoct?

Všichni jsou blázni, jen já si tu lítám...

Old Post 18-04-2012 v 08:20 AM
Fairytale je offline   Profil uživatele Fairytale   Find more posts by Fairytale   Foto galerie člena Fairytale   Click here to Send Fairytale a Private Message   Add Fairytale to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 393

Fairytale: Kytičkám by mohol spraviť dobre postrek s Phytaminom (od Plagron) a inak už len držať ich v čo najlepších podmienkach. Než sa z toho dostanú, tak nehnojiť (v hydro médiu môžeš začať po chvíli hnojiť, ale len málinko, EC do 1.0).

Old Post 18-04-2012 v 14:51 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 394

citace:
Původní příspěvek od Fairytale
Čaute,
hledala jsem odpověď na svou otázku, avšak marně. Kdyžtak pošlete odkaz - víte jak, baba mno...

Moje milované kyti dostaly stres z teplotního výkyvu při přesazování - vypadá to skoro jako nedostatek magnesia (kraje listu se jako by přehnuly nahoru a vypadají jako by měly uvadnout)

Jak řešit stres? Nechat kyti ať se s tím vypořádá sama? Nebo ji nějak pomoct?



zdar dívko, přímo proti stresu a pro vzpamatování se doporučují tohle: Plant Vitality plus / http://www.homegrown.cz/growshop/es...y-plus-0-25l... já ho použil prvně proti sviluškám (funguje spolehlivě!), ale to je jen jeho vedlejší účinek... pak jsem používal při přesazení, etc + jednou za měsíc pro vitalitu..

tady nějaká diskuze, ale spíše ke sviluškám: http://www.thctalk.com/cannabis-for...t-vitality-plus
nebo tady: http://www.mrnice.nl/forum/15-plant...ality-plus.html

tak good luck pohádko. ween

carpe diem

Old Post 18-04-2012 v 15:49 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fairytale
Nový Člen

Karma uživatele Fairytale - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 395

Moc Vám všem díky za odpověď. Teď začaly žloutnout i ty úplně nejspodnější listy, tak to vypadá na to magnézium, z čehož mi jde hlava kolem. Přelité to není. Nechám kyti dva dny v klidu, jak se to nespraví tak Vám linknu foto.
Jinak používám http://www.growplanet.cz/hnojiva/74...wplanet-cz.html 2x týdně, tak snad se zvetí. Teď jim dám se vším pokoj, jen odstátá voda.

Všichni jsou blázni, jen já si tu lítám...

Old Post 18-04-2012 v 18:52 PM
Fairytale je offline   Profil uživatele Fairytale   Find more posts by Fairytale   Foto galerie člena Fairytale   Click here to Send Fairytale a Private Message   Add Fairytale to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fairytale
Nový Člen

Karma uživatele Fairytale - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 396



Ahojte,
tak posílám foto, přelité ani přehnojené to není - květináč má správnou váhu, v miskách je taky voda. Kyti jsem přesadila předevčírem, od té doby tenhle problém, ze začátku to vypadalo jen jako stres, trochu jako nedostatek Mg. Od té doby nehnojím, pouze zalívám odstátou vodou.


Teplota 28
Vlhkost 80%
Výbojka Sunmaster 250Watt MC/ MH – Lamp – 250watt Dual

Hlína Atami Kilomix https://www.growgarden.cz/atami-bcu...ilomix-50l.html

Před přesazením
na kořeny Ata Rootfast http://klecka.cz/growshop/Bcuzz_RootFast_0_5l.html

po přesazení dostala každá kyti do zálivky ještě Super Vit od Hesi
http://www.greenhome.cz/katalog/744001

Moc prosím o rady, nápady, připomínky, díky moc

Všichni jsou blázni, jen já si tu lítám...

Old Post 19-04-2012 v 09:17 AM
Fairytale je offline   Profil uživatele Fairytale   Find more posts by Fairytale   Foto galerie člena Fairytale   Click here to Send Fairytale a Private Message   Add Fairytale to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuba..PEZ
Nový Člen

Karma uživatele Kuba..PEZ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 397



'Zdravím Groweři,
listy White Widow se mi takhle degenerují už delší dobu,přesněji už 3.tí roztok, a stále beze změny. Nevíte čím to je?.. Né všechny schnou,některé se jen "pokrabatí" ale jsou stále zelené .. Prosím o radu a pomoc . Díky

Teplota: 25-27°C
Vlhkost: 50-80%
Ph: 5,9 - 6,6
Používám AH 1,2,3 , AH-Enzymes , CO2 Tabs

Naposledy upravil Kuba..PEZ 20-04-2012 v 09:34 AM

Old Post 20-04-2012 v 09:22 AM
Kuba..PEZ je offline   Profil uživatele Kuba..PEZ   Find more posts by Kuba..PEZ   Foto galerie člena Kuba..PEZ   Click here to Send Kuba..PEZ a Private Message   Add Kuba..PEZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuba..PEZ
Nový Člen

Karma uživatele Kuba..PEZ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 398


Tady ještě jedno foto ...

Old Post 20-04-2012 v 09:34 AM
Kuba..PEZ je offline   Profil uživatele Kuba..PEZ   Find more posts by Kuba..PEZ   Foto galerie člena Kuba..PEZ   Click here to Send Kuba..PEZ a Private Message   Add Kuba..PEZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 399


čau, nevíte, co by tohle mohlo být?
kytky byly nedohnojeny, tak sem krapet pridal, hnojim plagronem na kvet (5ml/l, naposled 7,5ml/l) a tim bloom stimulatorem od dutch pro (1ml/l)
udělalo se mi to na jedny kytce..

sorry za kvalitu fotky..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 20-04-2012 v 11:54 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 400

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
čau, nevíte, co by tohle mohlo být?
kytky byly nedohnojeny, tak sem krapet pridal, hnojim plagronem na kvet (5ml/l, naposled 7,5ml/l) a tim bloom stimulatorem od dutch pro (1ml/l)
udělalo se mi to na jedny kytce..

sorry za kvalitu fotky..
Přelitost.

Old Post 20-04-2012 v 12:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2687160 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív