Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
pankalhotaq
Nový Člen

Karma uživatele pankalhotaq - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 385

Ahoj. Možná se budu ptát jako idiot, ale přesto se zeptám. Jak funguje termostat, respektive dá se nastavit jakákoliv teplota spínání a vypínání? (samozřejmě v teplotním rozsahu spotřebiče)

Nějak logicky bych čekal, že zásuvkový termostat spíná např. při 15° a při 30° vypne. Ale jde to nastavit i naopak? Aby při 30° sepnul a jel dokud se teplota nesníží na 15°? Tyto hodnoty jsem uvedl pouze jako příklad.

Old Post 26-08-2015 v 17:19 PM
pankalhotaq je offline   Profil uživatele pankalhotaq   Find more posts by pankalhotaq   Foto galerie člena pankalhotaq   Click here to Send pankalhotaq a Private Message   Add pankalhotaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grammie
Nový Člen

Karma uživatele grammie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 386

čauko, jsem tu nový a jedu první indoor. 120x120x200 growlab, 125 TT 280m3/hod, 400w bloom, ofuk blt 38cm a malej sencor 23cm.. Mam problemy s teplotou.. kdyz nechavam otevrenou predni stranu je to cajk 27-28.5 Max ale kdyz zavru box tak klidne i 32.. v noci to mam zavreny a vse ok.. Asi je chyba v odtahu a v tom ze bych mozna mohl koupit a nainstalovat pritah.. A koupit poradnej odtah.. aspon 420m3/hod.. Kdyztak poraďte.
Díky.

Old Post 26-09-2015 v 10:54 AM
grammie je offline   Profil uživatele grammie   Find more posts by grammie   Foto galerie člena grammie   Click here to Send grammie a Private Message   Add grammie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grammie
Nový Člen

Karma uživatele grammie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 387

a hlavne bych se rad zeptal jestli vadi holkam kdyz mam tu predni stranu otevrenou.. tudiz ztraceji 1x odrazovou schopnost skrine.. snazim se je pravidelne otacet.. ale asi to nevyresi nic jineho nez poradnej odtah a aktivni pritah.. p

Old Post 27-09-2015 v 07:51 AM
grammie je offline   Profil uživatele grammie   Find more posts by grammie   Foto galerie člena grammie   Click here to Send grammie a Private Message   Add grammie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 388

Ano na tak velky stan je lepsi koupit trosku lepsi odtah. Pritah ani nemusis pokud ti nebudou vadit scucly zdi do stanu. Da se to pak i resit tyckama navic ktere zabrani prohybu. Co se tyka otevreni, myslis otevreni dveri? nebo jak byva takova sitka na koukani? To druhy asi nevadi jen ti to max bude svitit v pokoji tak zalezi kde to mas a jeslti to nejde videt.

Kvalita predevsim!

Old Post 27-09-2015 v 09:05 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grammie
Nový Člen

Karma uživatele grammie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 389

Ted sem nasel venťák jeste v zaruce VKčko, 460m3/hod.. kdybych ho dal do 120tky jako odtah a to TTčko 280m3/hod jako pritah tak by to mohlo byt v cajku ne? Nebo spise jeste silnejsi nakou 800mi stovku? Otevrenou mam celou predni stranu - dveře. Ve skrini mam 400w a 2 ofuky - blt 38 a malej 23 ventilator.

Old Post 27-09-2015 v 09:29 AM
grammie je offline   Profil uživatele grammie   Find more posts by grammie   Foto galerie člena grammie   Click here to Send grammie a Private Message   Add grammie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 390

prdni tam oba jak pises a uvidis, jak teply vzduch vhanis do boxu ?

Old Post 27-09-2015 v 09:49 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grammie
Nový Člen

Karma uživatele grammie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 391

zkusim no.. jinak mi nezbyva nic jineho nez ta 800m3, box mam v mistnosti naproti oknu a casto vetram takze.. nemam poneti

Old Post 27-09-2015 v 09:53 AM
grammie je offline   Profil uživatele grammie   Find more posts by grammie   Foto galerie člena grammie   Click here to Send grammie a Private Message   Add grammie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 392

no pockej az bude fest zima, to okno asi moc dlouho otevreny mit nebudes... sezen teplomery a mer.

Old Post 27-09-2015 v 10:01 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grammie
Nový Člen

Karma uživatele grammie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 393

do ty doby uz to snad bejak pokoumu... ve dnech jako dnes vetram jen obcas, teplota se tak pres cely den drzi kolem 27-28.5max.. ovsem s otevrenou jednou stranou no..

Old Post 27-09-2015 v 10:11 AM
grammie je offline   Profil uživatele grammie   Find more posts by grammie   Foto galerie člena grammie   Click here to Send grammie a Private Message   Add grammie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 394

Co se týče toho tepla... máme v bytě málo světla (pro kytky - mě to stačí), tak jsem přemýšlela že strčím květináče někam do rohu a přisvítím. Ale nevím jak silný žárovky můžu aby to nebylo málo světla a naopak potom zas moc teplo. Prvně mě napadla infražárovka, má světlo hodně dobrý, ale hřeje dost, čísla neznám ale používá se na kuřata do líhní. Reflektorky taky hřejou jako blázen ale světla dělají zas asi málo a obyčejná žárovka myslím nebude ideální ne? Nechci pořizovat rovnou sodíkovou, jde mi prostě o to vyrovnání světla, když není zrovna nejhezčí počasí nebo když je kvůli velikosti budu muset sundat z parapetu.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 11:58 AM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 395

tak infra spíš topí než svítí (proto sou v líhních), reflektor je v podstatě jako stínítko, záleží jaký světlo v něm bude, na obyč wolframovku zapomeň absolutně nevhodný spektrum (to už radši obyčejný úsporky).

Pokud bych se chystal na něco takovýho, tak aspoň nějaký cfl

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-04-2016 v 12:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 396

nemyslím reflektor, myslím reflektorovou žárovku (bodovka, taková ta placatá). Ale pochopila jsem, takže co se týče spektra, tak mám vyhledávat co? Máme tu toho hromady.. ledky - teplý studený střední, halogenky, vláknový žárovky, klasický úsporky, infražárovky.. co se týče vlastností z hlediska rozptylu a svítivosti tak vím co co dělá, protože většina lidí si je kupuje kvůli tomu, ale na kytky jsem nikdy nekupovala. Takže - jakou teplotu světla, jakou svítivost, jak moc by měla hřát a jakej rozptyl?

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 13:08 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 397

Placatá bodovka, nejspíš myslíš LEDku... čiže led osvětlení v reflektoru.

Na květ červený spektrum, na růst modrý (popř. bílý), takhle težko říct když člověk nemá páru o čem vlastně píšeš... neni ledka jako ledka, neni úsporka jako úsporka... doporučuju pročíst faq, zejména u osvětlení bych se zastavil. Jestli nechceš sodu kup si cfl s obyč stínítkem (reflektorem).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-04-2016 v 22:52 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 398

ne... ledku nemyslím http://www.svet-svitidel.cz/files/p...big/n/N0213.jpg
takže mám pořídit ledku s teplým světlem tak cca 80w výkon, bude stačit?

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 06-04-2016 v 05:49 AM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 399

no bodovku si představuju jinak ale nevadí, tohle je buď wolframovka nebo halogenka (težko říct když je matná)... ta je dobrá možná tak na čtení ale pro kytičky ne.

Takovou led žárovku (80w) sem ještě ani neviděl (oni rádi píšou např. náhrada za 50w přitom to nemá ani 10w).

Jak sem říkal jestli nechceš MH/HPS a srát se s tim balastem okolo, tak kup cfl... já vim nejsou to dvě stovky jak za obyč žárovku, ale bude to znát.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-04-2016 v 11:06 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 400

bodovka může být klasická vláknová, led, halogenová,... jakákoliv jiná. Jde o tvar a uzpůsobení rozptylu světla. Každopádně to je fuk. No u ledky když máš příkon 10w tak výkon 50w žárovky je. Je to úplně jinej mechanismus získání světla, takže je tam velkej rozdíl. Btw - náhrada za 50w ti bude ze začátku vždycky svítit víc než 50w vlákno protože těch 50 je garantovaný výkon po celou dobu funkčnosti, reálný bývá o fous výš. Dvě stovky za obyč žárovku? to umí mluvit?:-) obyčejná žárovka se prodává do padesáti korun max a to už očekáváš výkon tak 150W.
Jde mi o to co teda mám hledat. Jakou svítivost, tok, měrný výkon, teplotu světla, barevnej index, rozptyl, ... momentálně mám LED reflektorku (čili odstíněnou tak aby svítila pouze jedním směrem) s výkonem cca 75w, 4100K (čili blízká dennímu světlu, ale připadá mi spíš studená), rozptyl mi na můj 50x50cm pseudobox naprosto vyhovuje (hlavně mám odrazový folie takže je to celkem fuk)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 21-04-2016 v 15:59 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5789800 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív