Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 369

Na svilusky zabira vyluh z tabaku s plisni take bujuju a plisen vyhrava tak sem to vyndal z in a dal na out vystrikal savem avlozil kytku z venku pod sodik

Old Post 28-08-2011 v 10:10 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 370



Vznikl mi takovy zajimavy problem na 1 listu rostliny, vypada to jako prozrane kyselinou. Nekde jen vypadla zelen a list je prusvitny jinde se uz udelala dira. Pro jistotu jsem ho utrhla. Viz foto.
Muzem mi nekdo rict co to je ? Nikde jsem zadne skudce nenasla.
Diky

Mirka

Old Post 28-08-2011 v 17:04 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 371

bluewave65 mam to take a jsou to nejake potvurky, uz jsem si koupil nejaky pripravek na vsechny takove nevděčníky . ale zatim bez učinku. to máš ještě malo. Já tam mám i nějake housenky, vždy visí pod listem xD GL !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 28-08-2011 v 19:12 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 372

To je blbost prosla jsem vsechny listy i rostliny a nikde nic neni

Mirka

Old Post 28-08-2011 v 19:20 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 373



citace:
Původní příspěvek od Travojed
def prosimte to koupim v growshopu normal ?


koupis to i na netu i v growshopu ja to beru ústi n. l. hnojiva grotek pouzivam 6 rokem a muzu jen doporucit.insta green je novinka a dava dobre i holky doma to uzdravilo.

Old Post 28-08-2011 v 21:19 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 374


Zdar..
tohle se mi objevilo na vrcholu mýho Orange... je to jen na nejvyšším vrcholku...co to může bejt? škůdce jsem nenašel..

Old Post 29-08-2011 v 12:53 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 375

Def a ty jedeš na Groteku vše ? i květové hnojivo atd? Zkusím kdyžtak příští rok a poradím se stebou o dávkovaní Díky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 30-08-2011 v 10:43 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 376

prosím fakr nikdo nevíte co to je? snad to není líseň...je to fakt divný:/

Old Post 31-08-2011 v 08:16 AM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 377

http://grower.cz/pestovani/navody/s...oci/10.html#107 jakmile najedete dolu na "problemy s teplotou" tak třetí foto je můj problém, to kroucení vypada na chlup stejné, ale mám outdoor :O Jak to tedy mám řešit venku, aby jim nebylo moc teplo? Mám zvýšit slunce od kytek ? Děkuji vám moc !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 31-08-2011 v 11:48 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 378

citace:
Původní příspěvek od gorgano
prosím fakr nikdo nevíte co to je? snad to není líseň...je to fakt divný:/


No to kořeny narazily v zemi na nejakej jíl nebo podobnou sračku , máš to v zemi že jo ??

Old Post 31-08-2011 v 12:38 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 379

Ahoj máte někdo zkušenost s vyhubením Bekyně (taková ta housenka co si dělá chodbyčky v listech)...a je proti tomu nějaká prevence ? Ve foliáku mě to zamořilo kytky s těma v květu už nic udělat nepujde ale prej na kytky v růstu je pár postřiků, kde pak housenky vypadaj na zem z listů už jako mrtvolky.... dík za rady!

Old Post 31-08-2011 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 380

citace:
Původní příspěvek od Osvin
Ahoj máte někdo zkušenost s vyhubením Bekyně (taková ta housenka co si dělá chodbyčky v listech)...a je proti tomu nějaká prevence ? Ve foliáku mě to zamořilo kytky s těma v květu už nic udělat nepujde ale prej na kytky v růstu je pár postřiků, kde pak housenky vypadaj na zem z listů už jako mrtvolky.... dík za rady!


cituji s FAQ :

Bekyně

Je celkem problém zbavit se těchto malých potvůrek. Jejich larvy prožírají v listech křivolaké chodbičky dokud nejsou dostatečně velké k zakuklení. Zakuklí se přímo v listu nebo v zemi pod rostlinou. Po vylíhnutí dospělec naklade vajíčka do listu a celý cyklus se opakuje až dojde k velkému zamoření.

Obrana:
Nechemická obrana je velmi těžká, můžete leda tak odstranit napadené listy. Chemická ochrana je také těžká a je většinou zaměřená proti dospělcům, protože larvy jsou v listu dobře chráněné. Nimbový olej bude dobře účinkovat.

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 01-09-2011 v 07:40 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 381

jo a když už jsme u toho, Nimbový olej je lehce k sehnatelnosti? Potřebuju ho na třasenky či na co jsem to četl. Je to na více věcí. Díky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 01-09-2011 v 07:42 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 382


Vznikl mi takovy zajimavy problem na 1 listu rostliny, vypada to jako prozrane kyselinou. Nekde jen vypadla zelen a list je prusvitny jinde se uz udelala dira. Pro jistotu jsem ho utrhla.
Muzem mi nekdo rict co to je ? Nikde jsem zadne skudce nenasla.

Divam se na to mikroskopem a myslim si ze to je snad nejaka plisen nez skudci, je divne ze se to objevilo jen u 1 listu a nikde zatim jinde.
Co s tim, ma nekdo podobne zkusenosti ?

Mirka

Naposledy upravil bluewave65 01-09-2011 v 10:56 AM

Old Post 01-09-2011 v 10:35 AM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 383

citace:
Původní příspěvek od Travojed


cituji s FAQ :

Bekyně

Je celkem problém zbavit se těchto malých potvůrek. Jejich larvy prožírají v listech křivolaké chodbičky dokud nejsou dostatečně velké k zakuklení. Zakuklí se přímo v listu nebo v zemi pod rostlinou. Po vylíhnutí dospělec naklade vajíčka do listu a celý cyklus se opakuje až dojde k velkému zamoření.

Obrana:
Nechemická obrana je velmi těžká, můžete leda tak odstranit napadené listy. Chemická ochrana je také těžká a je většinou zaměřená proti dospělcům, protože larvy jsou v listu dobře chráněné. Nimbový olej bude dobře účinkovat.


Ahoj no jo tohle jsem četl, ale nic o prevenci ani o přesném ověřeném postřiku! ale dik

Old Post 01-09-2011 v 10:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 384

citace:
Původní příspěvek od Travojed
jo a když už jsme u toho, Nimbový olej je lehce k sehnatelnosti? Potřebuju ho na třasenky či na co jsem to četl. Je to na více věcí. Díky


Ahoj tak ten Nimbový olej jsem zkoušel sehnat a nic ve třech krámech mi řekli že kdysi ho objednavali ale už neznají žádného výrobce ani distributora...prostě jsem nesehnal! Na netu se obědnat dá!

Ale Třásněnku jsem uspěšně vyhubil Vertimexem...hodně štěstí...

Old Post 01-09-2011 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8136340 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív