Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 369

[účet odstraněn]

Old Post 16-08-2009 v 12:15 PM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 370

Tak skusim zreferovat vcerajsiu vy/o-pekacku.
Bolo nas 7, materialy: 7dcl vodky, 1,5l piva, 0,5l V12 energetaku a asi 1,5g celkom kvalitnej indoorky.
Najprv sme sa len zbierali, sli po drevo - prve hulenie v 3 ludoch a uz sme boli fajny (aj ked som stratil sitko zo sklenky). Zalozili sme ohen, najedli sa a zacala sa pit vodka (pili len 4, aj ked Igor dal asi pol flase ). Potom sa islo hulit a v tom okamziku zacala vsetka sranda
Vlado (hulil druhy raz) po prasku temer flashol a hned mu zapol brutalny stav. Zacal tam mne a Palovi hovorit, ze sme sexy Potom sa namotal, ze Renka ma asi 5-ky kozy (v reali asi 2-ky) a chcel si ich chytit Ked ho to konecne preslo, zacal vykladat,ze nie je zhuleny, ze sa len doraba, naco sa zacal hadat, ze to my sme zhuleni a nie on Medzitym sa Igor valal cez kriky kusok od nas, dostal nejaku schyzu a zacal trepat, ze ho nemame radi a chcel odist. Nasli sme ho lezat asi 5m od ohna Doniesli sme ho spat k ohnu, pripravili shishu a povedali si, ze nanho dozrieme. O 5min bol Igor prec Tak sme sa ho dvaja vydali hladat a to hovado sa nam skrylo v trave Doviedli sme ho spat a zaroven sme rovno sli znova na drevo. S drevom sme sli 3 napred nech nam nezhasne ohen, Miro bol asi 60m za nami (co sme si mysleli aj o Igorovi). Ked vsak ani 5minut po Mirovi neprisiel Igor, tak sme ho sli hladat. Najprv sli len Vlado s Mirom a ked ho nevedeli najst tak aj ja s Palom, s tym, ze baby ostanu pri ohni ak by nahodou zatial prisiel. Uz sme sa vazne zacinali onho bat. Ked sme ho asi 10min hladali, nam volali,ze uz je pri ohni, tak sme sa vratili. Tam sme zistili, ze ten blazon sa nam ukryval (lebo sme ho udajne nemali radi) a v noci o 11 sa prekradol cez lesik a asi 70metrov(!) sa preplazil po luke, cez trne atd Najprv sme mysleli, ze ho na mieste zabijeme
Potom sa to prehuplo uz len do posedenia a kecania.

(Mena somzachoval,inak by v tombol bordel )

Old Post 20-09-2009 v 21:54 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 371

Jednou jsme jí mařce zašili

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 20-09-2009 v 23:43 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 372

Nazdárek,
tak taky přidám něčím do mlýna:

Kdysi dávno ke mně domů přišly 2 kamarádky,které přijeli z Prahy z výletu,nějaké technopárty.
Sedli jsme si,pokecali a já jsem šel přetočit vinyl Boba Marleyho a jak jsem byl od nich 4 metry zády tak jsem ucítil šílený závan dobrého konopí.
Zeptal jsem se:"co je?vy jste to rozjeli be ze mně?"
A oni:"ne to jen nabíjíme Nepál."
A já:"Aha."
No bylo to ještě v době kdo tento model znal fakt málo a ještě k tomu to byl dovoz,potáhl jsem si a to už jsem myslel,že umřu.
Pak do mně vrazily ještě další 2 bouchy a pak mi zežloutly stěny vznesl jsem se i s křeslem a odletěl na Jamaiku za teplem pokecat s Bobem na pláži.
Tak tohle je asi moje největší haluz v životě.
Jednou bych chtěl tento model jet na zahradě...
Letos pojedu 5 vdov když nám to dnes schválili :-)



Fanánkův out 2010

Old Post 07-12-2009 v 23:24 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 373

tak co sa mi teraz stalo by som si ani ja sam urcite neuveril xD

potom co som si precital tip na Meteorický roj Geminidy poskytne mimořádnou podívanou od mopslik-a som pozhanal ludi ze dalsi den (nedelu) ak nebude oblacno pojdeme vecer pozriet

cely den ale bola uplne zatiahnuta obloha,tak som siel do sprchy ze uz nic nebude ale vola mi znami ze je dobra viditelnost,tak som sadol do auta pozbieral ostatnich, sli sme na najblizsi kopec sledovat...hned ako sme sa upli na oblohu sa zacali objavovat...krasa...zmotal sa monstrozny spek (pre 4ludi)
sledovali sme dalej, niekedy sa postastil aj krasny dlhy zablesk (tak 2s) podobny svetlici (akurat som dnes pozeral 3h dokument o vesmire, tak som si to este viac uzival)...
kedze bola slusna kosa tak sme nasadli do auta sa zohriat ako sme tak isli tak sme zastavili pod tim kopcom...dobre bolo vidiet len asi polovicu celeho spektra lebo to uz bolo blizsie k meste a tie svetla to prebijali

ale zjavovali sa asi v takych intervaloch ako predtim...povedal by som ze cim neskor tim castejsie (vyvrcholit to malo okolo 4.hodiny ak sa nemylim) ...

zrazu nam priamo nad hlavami zacal horiet jeden z tich meteorov, hned sme sa tma vsetci pozreli...uz to nebola len taka ciarka na oblohe ale normalny do zlto-cervena rozpaleny horiaci suter, ktory zhorel v atmosfere asi po 3-oj sekundovom lete ... nieco ako v armagedone len v mensom meritku xD

nie nebolo to zhulenostou, videl to aj 5-ty clen nasho vyletu ktory nehuly a spozorovali sme to sucastne bez toho aby niekto nieco povedal

Blizsie info o Geminidy (wiki)

tie normalne boli presne ako tieto http://www.youtube.com/watch?v=QqgExc2KpjE

Naposledy upravil acheron 14-12-2009 v 00:17 AM

Old Post 13-12-2009 v 23:37 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fromdapipe
Nový Člen

Karma uživatele fromdapipe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 22 

Pohodička Příspěvek č. 374

[účet odstraněn]

Old Post 21-01-2010 v 15:42 PM
fromdapipe je offline   Profil uživatele fromdapipe   Find more posts by fromdapipe   Foto galerie člena fromdapipe   Click here to Send fromdapipe a Private Message   Add fromdapipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 375

Popíšu situaci: neděle, 10 hodin ráno, sedíme na nonstopu po celonoční kalbě, venku tak -5°C , řeka zamrzlá. Tejpek ležící na stole se najednou zvedne a zařve: "Pyčo vy ste banda kreténů, já si du zajezdit na řeku!!!" Samozdřejmě tomu nikdo nevěřil, avšak jen do chvíle, kdy sem viděl, jak ten vocas dělá eskymáky na kajaku pod splavem na řece, která je takřka komplet zamrzlá. A to tak, že uprostřed města. Lidi, co chodili kolem na to čuměli, jak na boží zjevení (a my teda taky)

Komár neni mucha pyčo

Old Post 21-01-2010 v 17:22 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 376

Včera se mi stala brutální věc Ležím večer v skouřenej v posteli a mám nějakou blbou náladu. Vedle postele mám topení a na topení suším boty. Najednou jedna bota samovolně spadla na mou hlavu. Docela jsem se lek a uplně jsem zapoměl na to proč mám blbou náladu.. A pak už jsem byl v pohodě

Old Post 18-02-2010 v 10:25 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PETRON
Nový Člen

Karma uživatele PETRON - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 377

Tak to mi taky zvedlo naladu-diky!

PETRON

Old Post 19-02-2010 v 19:15 PM
PETRON je offline   Profil uživatele PETRON   Find more posts by PETRON   Foto galerie člena PETRON   Click here to Send PETRON a Private Message   Add PETRON to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PETRON! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell Stranger
Nový Člen

Karma uživatele Hell Stranger - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 378

Ok, taky se pochlubim. Nejbrutálnější, asi bylo to, když jsem byl sám v bytě, zhulil jsem se a chvíli potom co jsem si lehl do postele vedle mě jakoby někdo začal nahlas dejchat. Zezačátku šok, pak sem se uklidnil. Ale záhy na to se mi za dveřma začalo ozývat pískání. Jako by tam někdo stál a hvízdal si. No byl jsem řádně posranej

Jindy jsem zase u kámoše vzal jeho vysavač, vyšel za dveře a pak se mu ho vehementně snažil prodat Horst Fuchs je můj vzor.

Dříve si Vinnetou s Old Shatterhandem řezali ruce a míchali krev na počest přátelství. Dnes si přátelé vyměňují baterky v telefonu.

!A nekoukejte do korun stromů, po nocích tam číhaj opice!

Old Post 19-02-2010 v 19:47 PM
Hell Stranger je offline   Profil uživatele Hell Stranger   Find more posts by Hell Stranger   Foto galerie člena Hell Stranger   Click here to Send Hell Stranger a Private Message   Add Hell Stranger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 379

sli sme autom na blizku horu...5ludi...dali sme si po 1 z bonga. neskor mi zavolal otec, nasranym hlasom jebe ze kde som tolko (nerad mi to auto dava)...povedal som kde som , preco som tam a co robim (bez toho hulenia samozrejme) ...nieco zase zapicoval ale logickejsim argumentom som ho stiahol na svoju stranu a priatelskym hlasom sme sa rozlucili...presne to iste sa zopakovalo asi este 2 krat a treti krat... vola a zasa som ho presvedcil (uz som bol pred domom)...polozil som mobil a zacal sa smiat ...zrazu som pozrel na mobil a svietil (normalne ako svieti po zlozeni hovoru kym zhasnu tlacitka) ale mne to prislo ze svieti lebo este pokracuje hovor a otec pocuje moj smiech z neho...bol to taky neuveritelny sok ze ani infarkt by v tom stave nebol pre mna prekvapenim , rozdychaval som to este asi 10min v aute na dvore a cely vecer potom mi presiel mraz po chrbte ked som si na to spomenul ... nikdy viac (dufam)

-pod vplivom jazdim casto ale len pri lahkych stavoch , potom uz davam volant nehuliacim spoluucastnikom

Old Post 02-04-2010 v 17:09 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 380

Ve čtvrtek jsem se vykouřil na přednášku se Schwarzenbergem o mezinárodních vztazích, v aule plno a samej kravaták, já jedinej s dredama... ale byl to celkem opruz :/

Old Post 02-04-2010 v 21:00 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 381

fromdapipe tat to som sa zasmial
to je ako v STRACH A HNUS V LAS VEGAS...

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 03-04-2010 v 08:39 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jgj
Stálý Člen

Karma uživatele jgj - 52% PěstitelskáKarma uživatele jgj - 52% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 382

To já jednou zmordovanej jsem držíce v ruce nůžky přestřihl mouchu v letu na dvě půlky. V tu chvíli jsem si myslel že jsem něco jako Chuck Norris

Už to roste !!!!! If you don´t life for something, you´ll die for nothing!!!!!

Old Post 03-04-2010 v 09:31 AM
jgj je offline   Profil uživatele jgj   Find more posts by jgj   Foto galerie člena jgj   Click here to Send jgj a Private Message   Add jgj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Re: sršeň Příspěvek č. 383

citace:
Původní příspěvek od fromdapipe
Hehe, jednou jsem se docela hezky zkouřil na balkoně, dokouřil sem a asi minutu tam stál a najednou brutál schíza. Měl sem pocit, že všude kolem lítaj sršni. Nejdřív sem je odháněl, mával sem kolem sebe rukama. Muselo to bejt hodně vtipný.

Ale pak sem dostal dobrej nápad, kterej mě svojí "genialitou" překvapuje dodneška, zašel sem dovnitř a zamknul sršně na balkoně aby z tama nemohli letět za mnou.

Můj geniální nápad měl chybu, nechal sem si otevřený okno... no a pak už sem jenom spal a ráno sem si vzpomněl na tuhle schízu


Něco takového se mi stalo, ovšem s těma rozdílama, že nešlo o sršně, ale divoký včely, nebylo to na balkóně, ale na obrovský louce a nebyla to schíza, ale fakt. Běžel jsem asi půl kiláku sprintem, dokud jsem je nesetřásl, ale pak se musel vracet pro všechny věci vč. kola a samozřejmě mě opět dostihli. Vyřešil jsem přetažením mikiny přes hlavu a rychlým odjezdem. Byl jsem v takovym šoku, že jsem až po cestě vytahal asi 4 žihadla, naštěstí zřejmě s malym účinkem. Nojo, i takhle to může dopadnout, když si zajedete zhulený zaházet si do větru frisbeečkem...

Old Post 03-04-2010 v 12:47 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrawasek0101
Stálý Člen

Karma uživatele ondrawasek0101 - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 384

tak muj nejbrutalnejsi zazitek(teda myslim,urcite jich je vic)byl kdyz sem jel takhle jednou(na zacatku skolniho roku asi)vlakem ze skoly domu..byl patek,clovek je rad ze uz to ma zasebou,uz sem byl pekne vykydlej, takze sem skoro usinal a najednou sem slisel troubeni ale fakt ze troubil nejak dlouho a zrovna sme dojizdeli do zastavky,nic zvlastniho!!Pak jsme tam cekaly asi 15 min.tak sem si rikal ze to je naky divny,najednou zacaly lidi vystupovat z vlaku,ja sem sedel v poslednim vagonu tak se otocim do zadu a co sem nevidel?nekdo lezi na kolejich za vlakem!!tak jsem vystoupil z vlaku a sel jsem se podivat co se deje,,lezela tam naka starsi pani,normalne nekecam mela diru v hlave a ty krve a ten mozek nebo co to bylo(proste humus)..fakt haluz..pak tam prijela zachranka benga atd..takze spozdeni jak prase a domu sem prijel az nekdy v 6..fakt dobrej den.. p.s. omluvte pravopis

Old Post 17-04-2010 v 21:43 PM
ondrawasek0101 je offline   Profil uživatele ondrawasek0101   Find more posts by ondrawasek0101   Foto galerie člena ondrawasek0101   Click here to Send ondrawasek0101 a Private Message   Add ondrawasek0101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0543300 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív