Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

sviluška Příspěvek č. 353

puljec: no, ještě žes tam měl jen jednu!!!!

Old Post 04-02-2006 v 16:03 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 354



Tak to je můj hafíček . Je to štěně a furt si chce hrát .
Měl sem ho pomenovat spiš LAPKA páč furt něco krade a pak chce aby
ho s tim člověk honil a přetahoval se o to.
Nejradši mi ale krade hlínu a pažitku z pěstírny kterou pak žere

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 22-02-2006 v 11:22 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 355

M.A.X. je maximální, tváří se jak nejtvrdší niggazz z Bronxu (hlavně druhý foto), Adélka je taky pěkná. Proč sem na ty kočky tak ulítlej?

Old Post 06-03-2006 v 22:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 356








1, potkan Krysa

2, kočka Kočka (podle PP se jmenuje Jasněnka, ale kočka je tak nějak výstižnější)

3, Kočka a Pes (ale říkáme jí i Sandy, tibetská španělka)

4,5, leonberger Falco (Fanoušek)

6, a to byla celá moje partička


R.I.P
Nejmilovannější morčátka Dingy a Bella
Nejmilovanější králíčci Sandra, Donýsek a Lucky
Freťáček Ferdík
Nejmilovanější osmák Kujikujak
Nejmilovanější potkaní slečna Funny (žádnej potkan už nikdy nebude takovej, jaká jsi byla ty! )
Veveřátko B.J (moc mě to mrzí!)
Bobtailové Kim a Sára
Německý ovčáci Baskin a Pegy (pořád na tebe myslim holka, chybíš mi!)

Naposledy upravil 15-03-2006 v 07:06 AM

Old Post 11-03-2006 v 19:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 357

Void: Psi jsou všichni, jinak ten seznam je jen zlomek toho, co jsem měla.
Smůlu měla ta veveruška. Mohlo to bejt tak tejden, maximálně dva starý mláďátko. Někdo ho našel na zemi, veterinář v tom poznal kunu nebo veverku. Piplala jsem ji asi měsíc, ale nerostla ji srst a neotevírala oči. Nosila jsem ji i do školy, musela se pořád krmit a zahřívat a hrozně kvičela. Pak jsem odjela se psama na soustředění a našim mezi tim chcípla . Nevyvíjela se tak, jak by měla, na jednu stranu jsem byla ráda, že to nepřežila.

h´assassin: máš rád minutky z čínskýho bistra?

Old Post 12-03-2006 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 358

4 vood: veterinar v tom poznal kunu nebo veverku? opravdu odbornik asi

me prosli rukama tri psi, TUNA morcat (este 2 mam), piskomil (zije), pet kocek ( ) hromada ryb co jsem si nachytal jako malej, kralici a slepice

!

Po pár letech zpět.

Old Post 12-03-2006 v 16:52 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 359


tohle je můj kocourek

jmenuje se adolf




ne, vážně, kecám

Old Post 17-03-2006 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 360



mirkoff:tak hustou kocku jsem jeste nevidel.Je videt,ze priroda ma smysl pro humor

wood:jé,to male je fajne

Old Post 17-03-2006 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 361

Cau, tak tohle je moje zver 2vodni zelvy, 2nem.ovcaky Caesara a Rexe, such.zelvu Julii, kocku Adelu a ta bude mit kotata, na jare pripoustim such. zelvu, tak pak dam vedet jestli se z toho neco vyklube

Naposledy upravil Celller 20-03-2006 v 20:51 PM

Old Post 17-03-2006 v 15:44 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 362




Ten je muj!!! A já jsem jeho!

Old Post 20-03-2006 v 10:40 AM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FGS
Nový Člen

Karma uživatele FGS - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 363

cosecha: Ten už je akorát, už ho fikni. Na gulášek dobrý, hlavně ho nenechávej dýl nebo to maso už bude tuhý.

Old Post 20-03-2006 v 11:55 AM
FGS je offline   Profil uživatele FGS   Find more posts by FGS   Foto galerie člena FGS   Click here to Send FGS a Private Message   Add FGS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 364

FGS- tohle ti připadá vtipné?

cosecha- pěkný ovčáček. Kolik mu je, mládenci?

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 20-03-2006 v 12:02 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 365

FGS - Bacha abych nefikla tebe.

Hanyz - no bude mu 8, má už leccos za sebou. Původně jako štěně ho měli nějaký cikáni a chtěli na něm testovat perník. Tak jim ho vzal jeden známej, ten ho sice vycvičil, ale taky ho mlátil. Pak toho známýho zavřeli do vězení. Tak jsem si ho vzala já a je nám spolu už několik let naprosto sqěle.

Old Post 20-03-2006 v 12:10 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 366

No na 8 moc nevypadá, ale to může být fotkama, na kterých vypadá velmi vitálně. Je vidět, že se oň ho dobře staráš

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 20-03-2006 v 12:23 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 367





Taky přihodim svojí BITCH
je to výsledek několika genrací šlechtění. Směska Dogi, Labradora, vlčáka a wořecha

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 22-03-2006 v 12:25 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 368


Muj bolonacek...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 25-03-2006 v 13:12 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9971900 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív