Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
xEagle
Nový Člen

Karma uživatele xEagle - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 353

no tak jak to čtu tak většina z vás poslouchá pěkně zdechlý sračky, ale co je to Váš styl hlavní že ste svý a né stádo OFFcí (ale třeba kdo poslochá mig 21 tak to v hlavě nemá asi vpřádku zamyslete se nad těma textama májí smysl???)

Já osobně dávám přednost punk-roku (hip-hop to už dávno ještě když jsem chodil do školy a neměl rozum ale dá se to poslouchat)

mé obl. skupinky:
Blink 182
Iné kafe
Box Car Recar
Sum 41
Plexis
Donots
Emil Bulls
System of and down
a další hudba co mi něco řiká
když jsem zhulenej a zabloudim na disco tak se mi líbí i ty sračky co tam pouštěj ale jak řikám jedině zhulenej!!!

Old Post 01-10-2003 v 11:37 AM
xEagle je offline   Profil uživatele xEagle   Find more posts by xEagle   Foto galerie člena xEagle   Click here to Send xEagle a Private Message   Add xEagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 354

x-Orle, tak koukám, že seš zhulenej asi furt. Jedinej, kdo tady doopravdy mluví o sračkách, je... no hádej kdo... Můžu si dovolit malou diagnózu? : seš jeden z těch, co přebírá názory svejch vzorů a šíří je, vlastní hlavu však nemaje. Psychologie pro to má zřejmě i termín, ale tak vzdělán nejsem...

Old Post 01-10-2003 v 21:37 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bestbeat
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 355

At zije ska - nejlepsi,pohodovy a vesely! Potom este jungle

Old Post 02-10-2003 v 18:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ruzova
Nový Člen

Karma uživatele ruzova - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 356

2 xEagle
fuckt super hudbu pocuvas hlavne ze si IN\becil vsak

(hip-hop to už dávno ještě když jsem chodil do školy a NEMNĚL ROZUM ale dá se to poslouchat) = :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

btw co ma ine kafe spolocne s punk-rockom tak to naozaj neviem

Old Post 02-10-2003 v 21:07 PM
ruzova je offline   Profil uživatele ruzova   Find more posts by ruzova   Foto galerie člena ruzova   Click here to Send ruzova a Private Message   Add ruzova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo
Stálý Člen

Karma uživatele Filo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 357

mne sa paci najme cesky HIP-HOP (P.S.H. ... ) ale slovensky je tiez dost velka haluz a ked ho k tomu este aj robis .

------------------------------HIP-HOP 4 EVER-----------------------------

!!O2H!!

hihi

Old Post 02-10-2003 v 21:32 PM
Filo je offline   Profil uživatele Filo   Find more posts by Filo   Foto galerie člena Filo   Click here to Send Filo a Private Message   Add Filo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 358

NEJLEPŠÍ JE NIRVANA PAČ NEUHÝBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 08-10-2003 v 00:41 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 359

furt se divim kolik je tady hiphoperu, ja si nemuzu pomoct, mne to pride jako pseudolyrickej kyc a jeste k tomu pro buziky , ale sorry nechtel sem se nikoho dotknout, poslouchejte si co ousku vasemu lahodi...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 08-10-2003 v 02:42 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 360

Souhlasím (téměř zcela) s fak. geshem, ale nechtěl jsem nikoho urazit....

Old Post 08-10-2003 v 18:38 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 361

Teď na mě zase bude spousta lidí útočit, že tomu nerozumim a tak. Už to vidim. To jsem si zas naběh...

Old Post 08-10-2003 v 18:40 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo
Stálý Člen

Karma uživatele Filo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 362

Dan.Bass- preco si to myslis ?
len psi sa brania utokom
no ja sa obranim aj hip-hopom
, textom v ktorom kazdym slovom
propagujem HIP-HOP !!!!!

-----------------------------------HIP-HOP 4 EVER----------------------------------

hihi

Old Post 08-10-2003 v 20:51 PM
Filo je offline   Profil uživatele Filo   Find more posts by Filo   Foto galerie člena Filo   Click here to Send Filo a Private Message   Add Filo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 363

HIPHOP NEMÁ OSOBNOSTI.
JE TO ZKRÁTKA ZEVL,KDE O NIC NEJDE.ALE OBČAS SE TO DOCELA DOBŘE POSLOUCHÁ.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 08-10-2003 v 22:55 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumi
Nový Člen

Karma uživatele jumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 364

2 Filo před 20 rokama(nebo kolika) byli nejvíc in kissáci a teď vypadaj jak sám asi víš.Lidi co jsou nejvíc in nejtvrdší core pozejtří vypadaj jako kiss neska.tak dopadneš i s obříma kalhotama i s hiphopem.Nebuď tak ortodoxní utíká to spousta dobrý muziky

Old Post 08-10-2003 v 23:03 PM
jumi je offline   Profil uživatele jumi   Find more posts by jumi   Foto galerie člena jumi   Click here to Send jumi a Private Message   Add jumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 365

ja mam kamarada (a zaroven je to zaroven hulic, se kterym v posledni dobe hulim asi nejcasteji) a ten hiphop posloucha. zvlaste pri hodinach vytvarne vychovy kam nosime radio se strhavaji "bitky a hadky" o to, co se bude poslouchat - ja zautocim radioheadem (ne, neodpustim si to - posledni hodinu se stala kruta haluz - dem se o prestavce ven zkourit, vratime se do vytvarky pozde a kdo tam neni - dcera americkyho profesora co u nas uci. ja se na ni desne tesil, ale nemela vubec prijit a sedla si vedle me a zacali sme si povidat, coz s moji anglictinou a zhulenej to byl teda extra vykon. ale jelikoz prave hral radiohead, kterej ona zere, pokecali sme si hodne o nich. hudba krasne sblizuje. a navic umi uplne krute malovat. a je krasna. jen bohuzel z ameriky jinou holku co zere radiohead sem nemel cest potkat) a on kontruje madarskym hiphopem. hodne o tom kecame, o cem to je a ackoliv me to nic nerika (na radiohead zahlasil: to je psycho - ja:no a prave proto je, heh, to dobry, heh. on: je to psycho. a psycho nemuze bejt dobry. ten rytmus je dobrej, ale ten hlas to je psycho. druhej kamos: pockej, to zpiva chlap? ja: jasne to je chlap. americanka: yeah, thom yorke is fantastic. druhej kamos: pockej, dyt to je baba, to nikdo nemuze vyzpivat. on: to je psycho, dame tam uz to moje ) on proste zije tou kulturou, koncertama a nenosi vytahany kalhoty olbrimi a ksiltovku a plno jeho kamosu taky tak nevypada a neposloucha americky gangsta negry ale spis undergroundovej hopskoč, ale to aby nebyl tak ortodoxni mu rikam taky, on zas ze jen tak se do ty muziky (plati pro obe strany) nejde dostat. ale ja poslouchat asi jen jeden styl tak se zblaznim. ale jeho kulturu beru, i o to vic ze to je dobrej kluk a zadny free-cool-in vymatlany pako co to posloucha jen proto ze to mozna je in.
o hudbe se da "hadat" uplne krasne a do mrtva...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 09-10-2003 v 17:43 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 366

Teď sem totálně hotovej z Juantrip (shadows) . Je to nějakej maník co dává různý samply dohromady a pak z toho něco vyleze. Jen je problém to sehnat (ne orig. ale ino MP3 ).
Doporučuji poslechnout " in high" .

outdoor 2003

Old Post 09-10-2003 v 18:18 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Užijte si svobodu tím, že budute obejvovat stále nový a dosud netušený obzory muziky. Příspěvek č. 367

Když už jsme se do toho tak hezky dali: mám spoustu kámošů (nechci se ňák honosit, ale mám dojem, že znám docela hodně lidí), a to dost rozmanitejch; i co se hudebně týče. Dřív jsem myslel, že lidi jde ohodnotit podle toho, co poslouchaj, ale čím dál víc zjišťuju, že to vůbec neplatí. Ó kolik jen už jsem potkal a potkávám skvělejch "diskofiláků" (vážně !). Ale pokud je někdo opravdu ortodox, dá se z toho vyčíst hodně. Chodil jsem krátce s holčinou, jejíž favourite music was hip-hop. Už jenom z týhle zkušenosti a z mnoha jiných aspektů (poznatků) jsem si byl chopen udělat obrázek a názor na to, co se mi na hiphopu a hiphoperech vůbec nezamlouvá. Hlavně to, jak je každej strašně tvrdej a sebejistej, všichni se chtěj předvíst před ostatníma. Můj lehce radikální názor jest, že hiphop není hudba pohodářů, ale jistym způsobem uťápnutejch exibicionistů, takový padisco. Nemám zájem nikoho pomlouvat, pouze se tu snažim vysvětlit většině zdejších, že na světě je spousty daleko zajímavější muziky. Třeba ty Radiohead, dle mýho názoru nejlepší pop na světě. Už jen ta muzika, a když se k tomu podíváte na některejch z klipů, a to ještě ve stavu HIGH (jak tu kdosi píše), osobně doporučuju "Knives Out" (totální psycho, i ten text !!!)... Tak, a teď mě ukamenujte. P.S. t Drinker: tvý kámoši sou fakt hodně zabedněný a vůbec netušej, co je to psycho...

Old Post 09-10-2003 v 19:28 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumi
Nový Člen

Karma uživatele jumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 368

Radiohead sou dobrý ,ale myslim si že psycho umi udělat lepší Psí Vojáci nebo Portishead anebo uplne bomba My Bloody Valentine u toho sem se začal podezřívat že sem schyzofrenik.Ta pisnička Knives Out je na albu co namám, prozradí mi někdo jak se jmenuje?

Old Post 10-10-2003 v 09:26 AM
jumi je offline   Profil uživatele jumi   Find more posts by jumi   Foto galerie člena jumi   Click here to Send jumi a Private Message   Add jumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6082570 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív