Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Listy ostříhat či neostříhat , Stříhání listů ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Ghāsa
Stálý Člen

Karma uživatele Ghāsa - 48% PěstitelskáKarma uživatele Ghāsa - 48% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 353

určite nestrihať

Rasta

Old Post 23-02-2012 v 20:21 PM
Ghāsa je offline   Profil uživatele Ghāsa   Find more posts by Ghāsa   Foto galerie člena Ghāsa   Click here to Send Ghāsa a Private Message   Add Ghāsa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 354


zdar, tak můžu vlasní zkušeností potvrdit, že odstranění velkých listů od stonku výrazně urychluje a posiluje růst větví, dělám vždy jen jedno patro, aby holky nedostaly zbytečný šoky, větve se rozjedou a po pár dnech beru další patro,
dělám to se třema modelama - viz thread v podpisu - a u všech je výsledek stejně luxusní. Fakt nejsem zastánce stříhání listů, ale tohle opravdu funguje.

EDIT:
jak u kterýho strainu

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Naposledy upravil filipec 29-01-2013 v 10:31 AM

Old Post 24-10-2012 v 13:36 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 355

Ahoj.

Já jsem se stříhání listů bránil dokud to šlo. Bohužel jsem vzhledem ke skříňce byl donucen ostříhat velké listy a vyšší listy zastřihnout, aby se sluníčko dostalo ke spodním květům. Takže já si myslím, že otázka by měla znít trochu jinak. Ne jestli musíme, ale jestli můžeme zastřihnout listy, protože je k tomu pádný důvod pro vstup světla. Howgh

beginner

Old Post 03-03-2013 v 11:17 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 356

citace:
Původní příspěvek od rodnaxor
Ahoj.

Já jsem se stříhání listů bránil dokud to šlo. Bohužel jsem vzhledem ke skříňce byl donucen ostříhat velké listy a vyšší listy zastřihnout, aby se sluníčko dostalo ke spodním květům. Takže já si myslím, že otázka by měla znít trochu jinak. Ne jestli musíme, ale jestli můžeme zastřihnout listy, protože je k tomu pádný důvod pro vstup světla. Howgh


Jo, něco podobnýho jsem chtěl napsat. Prostě záleží na konkrétní situaci a podmínkách. Každá akce má nějaké positivní výsledky a nějaké negativní a záleží, čeho chceme dosáhnout. Stříhání listů není ani úplně dobré ani úplně špatné, je to zkrátka určitá technika jako zaštipování nebo LST.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 03-03-2013 v 13:27 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 357

videjko od Cervantesa http://www.youtube.com/watch?v=xYq7CuVpAeo

Old Post 07-03-2013 v 09:05 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 358

Zdravím. Chcel by som sa spýtať ku tomu strihaniu. Mám rastliny (femky) vysoké 70-80cm krasne zdravé a majú 8 poschodí. Môžem ich už teraz zastrihnuť ak chcem ich výšku obmedzit na 150-170cm ? Alebo mám počkať kým budú mať cez meter... niekto kto s tým máte skúsenosť, že o kolko by sa potom ešte vytiahla.
Ďakujem za radu a pravdepodobne aj za presmerovanie ale nič podobné som nenašiel.

Old Post 15-06-2013 v 20:15 PM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 359

citace:
Původní příspěvek od Piestik
Zdravím. Chcel by som sa spýtať ku tomu strihaniu. Mám rastliny (femky) vysoké 70-80cm krasne zdravé a majú 8 poschodí. Môžem ich už teraz zastrihnuť ak chcem ich výšku obmedzit na 150-170cm ? Alebo mám počkať kým budú mať cez meter... niekto kto s tým máte skúsenosť, že o kolko by sa potom ešte vytiahla.
Ďakujem za radu a pravdepodobne aj za presmerovanie ale nič podobné som nenašiel.


Presmeruj se sem

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49013

a

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=22341

Je lepsí to naohybat pokud je to uz vetsi jesti to je jeste maly tak to muzes zkusit zastrihnout aby se to rozvetvilo . viz trydy , čau Hlava

Old Post 16-06-2013 v 01:30 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 360

Dakujem, dám to sem : http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49013 a pokúsim sa pridať aj foto.

Old Post 16-06-2013 v 08:57 AM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 361

NO nevim proc , kdyz te zajima vejska tak to neni o zvyseni vynosu ne ??
Umiš číst ne ?? Mas to maly strihni to mas to velky ohni to , co na tom nechapes a musis davat upne nesmyslnej prispevek kam nepatri....

Old Post 16-06-2013 v 13:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Rada - mám to prostřihat-odlískovat? Příspěvek č. 362

Ahoj!

Rád bych vás poprosil o radu jak mám tu kytičku zastřihat
Odrůda - Orange Bud
Hnojeno pravidelně

Old Post 18-09-2013 v 11:54 AM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 363


1

Old Post 18-09-2013 v 11:56 AM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 364


2. Roayal Queen , mám dojem že je tam spousta lístí a docela natom tratí šišky , nicméně počasí moc nepřeje tak snad to stihne dozrát :-/

Old Post 18-09-2013 v 11:58 AM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 365

ahoj ,prosím hlavně nic nestříhej nech kytky bejt ty listy který kytka nebude potřebovat ,,sama odhodí,, poznáš to tak že uplně zežloutnou a začne to od spodu a bude se to posunovat k vrcholu po těch nejstarších listech máš to krásný tk to neposer takovouhle píčovinou kdybych ti uřízl ruce taky by se ti to nelíbilo :-)
at ti přeje počasí ahoj

Old Post 18-09-2013 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 366

jinak to (hnojeno pravidelně ) to je hláška týdne to si musím zapsat držím palec u nohy

Old Post 18-09-2013 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 367

eště ti to tu trochu zaseru .....nikdy sem neviděl případ že by kytky tratili na tom že mají listí bud rád kámo podívej se na problematiku listu tady na G . a uvidíš že ty seš opačnej případ máš krasny rostliny co by za to tady ty lidi který maj s tím problémy dali ,, myslíš si že by ty zdravý krasny listy ostříhali?ani hovno byli by rádi že je tam maj neblázni vole nech to tam a těš se

Old Post 18-09-2013 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 368

ok moc děkuju :-)

Old Post 18-09-2013 v 13:43 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4101500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív