Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 337

Mam Biobizz Light-mic a hnojil jsem jednou týdně dle plánu bio bizz pro hlínu light mix a to je asi špatně ? a žloutnutí listu pokud kyti mají vše co potřebujou žloutnou jen při flushingu a odpoedávají do té doby jen ty,co kyti nepotřebuje ale pochybuju že už ve 29 dnu jich nepotřebuje asi 80% a ještě k tomu listy jsou strašně světle zelené ... zasraný bio bizz ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 09-04-2012 v 09:24 AM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 338

Ja nerikam , ze to tvy je normalni , ale ze naky v kvetu odpadavaj sami . To tvy je asi dost , no nvm hale biobizz pouzivam porad a pohoda , zase nesmis se ridit jenom tim , co je napsany nekde v nakym planku , ale podle toho , jak tvy kytky vypadaj.

Old Post 09-04-2012 v 09:30 AM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 339

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Mam Biobizz Light-mic a hnojil jsem jednou týdně dle plánu bio bizz pro hlínu light mix a to je asi špatně ? a žloutnutí listu pokud kyti mají vše co potřebujou žloutnou jen při flushingu a odpoedávají do té doby jen ty,co kyti nepotřebuje ale pochybuju že už ve 29 dnu jich nepotřebuje asi 80% a ještě k tomu listy jsou strašně světle zelené ... zasraný bio bizz ...


Prohlídni si pořádně tu tabulku,neřiď se FAQ radou,že ph v hlíně je ideální a neni třeba nic upravovat,když se ti potřetí děje,co se ti děje,tak je asi něco blbě,ne..?FAQ neFAQ.. I kdyby bylo na začátku akurátní,tak zálivkou 6,0 to brzy hodíš mimo ideální hodnotu..
Neni hlína jako hlína a ideální PH pro hlínu neni 6 ale 6,5 ,hlavně a především pak pro vstřebávání dusíku kytkama..!!! a o N je tvuj problém..

Old Post 09-04-2012 v 09:38 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 340

Ok tak teď jsem to prolil, a zítra až budu zalévat naordinuju AH Trojsložku pro grow fázi a pak dám hned květ fázi.... ph 6,5 tak snad to zabere ... diky kluci

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 09-04-2012 v 10:44 AM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 341



mám takovej problem s listy nevím co stím poradí nekdo ?

Old Post 09-04-2012 v 17:14 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 342



Zdravim, mam problem se zloutnutim spodnich listu. Teplota je 27°C a vlhkost 65%. Svitim jim 250W sodikem ktery je od kytek cca 30 cm. Kytky jsou v All mixu od Biobizzu. Zalivam tak jednou za 3 dny a do vody pridavam pokazde Bio grow 1ml/l a jednou tydne i atazyme 2ml/l. Kytky jsou ted v rustu 36dni. Jinak pouzivam vodu z reverzni osmozy. Za vsechny rady predem diky.

Naposledy upravil Luftpumpa252 09-04-2012 v 22:25 PM

Old Post 09-04-2012 v 18:06 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 343

zdarec hnojím jednou týdně alga boom 4ml teplota max do 30stupnů a noc tak 18. vlhkost pořád okolo 50% box 90/90/160cm odtah 100m3/h
medium sem koupil v obi. jinak ph by mělo bejt v poho.a je tam vybojka 250w

Old Post 09-04-2012 v 18:51 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
Zdravim, mam problem se zloutnutim spodnich listu. Teplota je 27°C a vlhkost 65%. Svitim jim 250W sodikem ktery je od kytek cca 30 cm. Kytky jsou v All mixu od Biobizzu. Zalivam tak jednou za 3 dny a do vody pridavam pokazde Bio grow 1ml/l a jednou tydne i atazyme 2ml/l. Kytky jsou ted v rustu 36dni. Za vsechny rady predem diky.



srovnej si ph...

xxyy

Old Post 09-04-2012 v 18:53 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym9711
Nový Člen

Karma uživatele anonym9711 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 345

citace:
Původní příspěvek od Samulele

Slabo si hladal http://grower.cz/forum/showthread....6422#post366422

Podla mna je to blokacia zivyn v dosledku spatneho pH.Ale uz tam bude viac vylucenych prvkov...Takze najskor zrovnat pH pomocou mnozstva upravenej vody a potom zlahka prihnojovat.Zmeraj co vyteka z kvetniku a sam uvidis ..Poskodene listy uz sa asi nespravia ale malo by sa zastavit sirenie tych flakov a uvidis ze kytiz hned lepsie vyzera..


Ten FAQ som videl aj pH meriam. Inac dik za nazor. Lebo som sa obaval, ci to nie je nejaka divna plesen laebo tak. Ale moze to byt kombinacia odflaknutej zalievky a citlivej rastliny (su zo semienok).

Old Post 09-04-2012 v 19:00 PM
anonym9711 je offline   Profil uživatele anonym9711   Find more posts by anonym9711   Foto galerie člena anonym9711   Click here to Send anonym9711 a Private Message   Add anonym9711 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 346


tak přikládám svůj problém s lístkama. já osobně si myslím, že to není nic vážného, ale já jedu teprv první kolo a kamarád co už nějaký ten pátek pěstuje mi řekl, že to normální není. jde o to že mi u spodku kytek schnou ty nejmenší listy a ty větší žloutnou a nakonec taky uschnou. je to vždy jen 1. nebo 2. patro od spoda, jinde jsem to zatím neměl. za každou radu/sprda že to je fpoho budu moc vděčnej

EDIT: ještě dodám že ph srovnávám po přidání hnojek na 6-6,5 podle toho jak se trefim a hnojim méně než píšou tabulky biobizzu. světlo mám 38cm nad vrcholky a teploty mám mezi 20 a 27 stupni. zalévám je vždy s dvoudenní pauzou, doteď jsem jim lil 600ml na kytku a teď jsem zvýšil na 900, protože s emi zdálo že květináče jsou vždy úplně vyschlé. je 2. týden květu a na holky mi jsou 4 ofuky, pokud jsem nezmínil nějaké důležité info tak samozřejmě dopíšu.

Naposledy upravil toketoy 09-04-2012 v 19:30 PM

Old Post 09-04-2012 v 19:17 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 347

citace:
Původní příspěvek od blykatko
mám takovej problem s listy nevím co stím poradí nekdo ?


Draslik?
svilusky jsi tam nahodou nevidel?

Old Post 09-04-2012 v 21:26 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 348

no to právě že nejake tečky jsou tam ale uplne malinké a moc jich tam není tak nevím a sem to stříkal ještěna začatku květu proti sviluškám tak nevím no

Old Post 09-04-2012 v 21:34 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 349



Nazdar, našel jsem na listech žluté fleky, poradíte co to je? Svilušky? Takové malé mušky jsem tam našel.
Taky se mi listy na jedné kytce svěsili, nevím čím by to mohlo být. Díky moc za pomoc

EDIT: Můj thread zde(http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=62382) jen kdyby bylo něco nejasného

Old Post 09-04-2012 v 23:06 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazerryo
Nový Člen

Karma uživatele blazerryo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

ph nebo přelití? Příspěvek č. 350



prosím o pomoc nvm čím to je ale tohle se mi dělá na listech kytky jsou cca 17 dní staré ec při zálivce dávam cca 0.9 ph zálivky je mezi 5,5 až 6,5 ph výtoku jsem neměřil teplota 27 den 22 noc vlhkost 70 - 80 %

Old Post 10-04-2012 v 09:54 AM
blazerryo je offline   Profil uživatele blazerryo   Find more posts by blazerryo   Foto galerie člena blazerryo   Click here to Send blazerryo a Private Message   Add blazerryo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pizmoo
Stálý Člen

Karma uživatele pizmoo - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 351

ahoj groweři tak moje trápení s kytkama stále trvá děje se mi to už druhý grow fakt nevim co stim snad poradíte......kytky jsou z řezu když jsem je dostal byli ve strašném stavu ale rozjeli se a krásně prokořenili byli v jiný bedně v jiný místnosti pod 125usporkou zakořenili tak jsem přesadil a šoup je pod 250w hps a ted se to začlo kurvit rostou strašně pomalu a schnou.jsou v substrátu pro pokojovky s perlitem ph mněřeno kapkama takže to asi nebude přesné ph upravuju na 6,5 kytky pod 250w 15dní hnojeno jen postřik fishmix do zálivky jsem skoušel 1ml na litr taky fishmix ale žádnej náznak zlepšení ...vodu beru ze studně a je dost železitá teplota 27den 19 noc ofuk odtah zajištěn přítah z venku lampa asi třicet na vrcholkama bedna je ve špajzu ...modeli rusák power plant wdovka ,,to je asi vše snad jsem nanic nezapomněl a budu rád za každou radu díky předem

pizmoo

Old Post 10-04-2012 v 11:38 AM
pizmoo je offline   Profil uživatele pizmoo   Find more posts by pizmoo   Foto galerie člena pizmoo   Click here to Send pizmoo a Private Message   Add pizmoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pizmoo
Stálý Člen

Karma uživatele pizmoo - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 352

čus goweři tak tohle se mi děje už druhý kolo s kytkama řezi wdovka rusák 15 na rustu rostou strašně pomalu hlína pro pokojové rostliny a perlit zálivka jednou za dva tři dny ph se snažim upravovat na 6,3 ale na mněření mám kapky voda ze studny dost železitá hnojeno jen jednou před přesazenim 1ml na litr fishmix a postřik taky jednoiu ale žádná zmněna lampa 250w hps řezi vypadali špatně dali se dokupi pod usporkou 125 poté přesazenoa šoupjsem je do špajzu do jiné bedny a začlo se to kurvit no prostě jak je šoupnu pod sodík tak se to kurví teplota 27 den noc 19 ofuk a odtah je ven a přítah z venku i zevnitř vlhkost40 víc to nedostanu občas to stříknu to je asi vše snad jsem nanic nezapomněl budu rád za každou radu

pizmoo

Old Post 10-04-2012 v 11:56 AM
pizmoo je offline   Profil uživatele pizmoo   Find more posts by pizmoo   Foto galerie člena pizmoo   Click here to Send pizmoo a Private Message   Add pizmoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5908080 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív