Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 337

Mno, tak nevím, jestli už jsem náhodou do tohohle threadu nepřispíval, když jo, tak sry za to, že se opakuju

Poprvé v šestnácti, když jsem se konečně nechal "přemluvit" kámošů, kteří už tak rok hulili. Poprvé mně to nic nedělalo, tuším, postupně jsem k tomu začal být vnímavější. Intenzivněji jsem začal hulit tak v 17, 18, 19 - to byl můj vrchol. Frekvence začala upadat paradoxně s tím, jak jsem si vypěstoval svoje a přestal být nucenej kupovat.

Old Post 20-01-2008 v 15:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 338

citace:
Původní příspěvek od futeW
Mno, tak nevím, jestli už jsem náhodou do tohohle threadu nepřispíval, když jo, tak sry za to, že se opakuju

Poprvé v šestnácti, když jsem se konečně nechal "přemluvit" kámošů, kteří už tak rok hulili. Poprvé mně to nic nedělalo, tuším, postupně jsem k tomu začal být vnímavější. Intenzivněji jsem začal hulit tak v 17, 18, 19 - to byl můj vrchol. Frekvence začala upadat paradoxně s tím, jak jsem si vypěstoval svoje a přestal být nucenej kupovat.


jo mě to ze začátku taky nic nedělalo

Old Post 20-01-2008 v 16:15 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FK2
Nový Člen

Karma uživatele FK2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 339

poprvý ve 14, jointy baleny v normalni A4, bali sme se toho mega a o rok pozdeji o velkych prazdnich sem se rozhulil az do ted...

Old Post 20-01-2008 v 17:45 PM
FK2 je offline   Profil uživatele FK2   Find more posts by FK2   Foto galerie člena FK2   Click here to Send FK2 a Private Message   Add FK2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 340

citace:
Původní příspěvek od FK2
poprvý ve 14, jointy baleny v normalni A4, bali sme se toho mega a o rok pozdeji o velkych prazdnich sem se rozhulil az do ted...


v normalnich A4? pripada mi to nebo se ted citim jak v africe ste blazni takhle si nicit plice,,, co bylo to bylo ne?

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 20-01-2008 v 17:48 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 341

FK2:cože?a jak ten papír chutnal?jako stovkáč asi ne co?by mě zajímalo z čeho jste si dřív dělali celulozový papírky....že by z igelitu na odpadky?

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 20-01-2008 v 19:06 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuan
Nový Člen

Karma uživatele chuan - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 342

já začal ve 14 a každodenně hulím od střední a je mi 17 let.

Old Post 21-01-2008 v 12:44 PM
chuan je offline   Profil uživatele chuan   Find more posts by chuan   Foto galerie člena chuan   Click here to Send chuan a Private Message   Add chuan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 343

pestovat zhruba 16ti
hulit rekreacne 17ti
hulit vc nez jednou za mesic/tyden tak ve dvaceti,ale uz na to nema tolik casu bejt vycadenej:-D takze to zase brzdim... a vracim se k parkrat do mesice (trebas 8krat ale za to na plech a kvalitne)

Old Post 21-01-2008 v 12:50 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 344

Poprvé jsem pěstoval a hulil asi v pětadvaceti ale to se nedá počítat protože bez žádných skušeností jsem v Sempře zakoupil semínka kanabis lovrin /technické konopí/ za 47 kč kytky vyrostly nádherný coš to nic kouře bylo,že to nadzvedávalo střechu ale učinky pochopitelně žádné.Po pěti letech sem zapěstoval znovu ze semen který jsem sehnal už ani nevím kde a to už bylo o něčem úplně jiným.Takže srnuto a podtrženo ve 30.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 21-01-2008 v 14:46 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 345

Poprvý jsem hulil ve 14 a pěstovat začal o dva roky později.

Old Post 21-01-2008 v 15:01 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Richi
Nový Člen

Karma uživatele Richi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 346

hulim od patnasti od 17ti si pestuju a hulim za 1.ligu denne ..je fakt ze se to neda pac to maze jak prase ted na vysce je to poznat fest jak uceni pribyva takze sem to omezil ale o vikendu neni nic lepsiho nez vyzevlit s kamosema v oblibene hospudce u piva a spize

Richi

Old Post 21-01-2008 v 15:57 PM
Richi je offline   Profil uživatele Richi   Find more posts by Richi   Foto galerie člena Richi   Click here to Send Richi a Private Message   Add Richi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Richi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 347

kdo si to mam pamatovat, vzdit uz je to tolik let.

Old Post 21-01-2008 v 16:02 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo.b
Stálý Člen

Karma uživatele dodo.b - 63% PěstitelskáKarma uživatele dodo.b - 63% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 348

V 14 so mal svoje prve brko a hned na to o 1 tyzden som zacal pestovat.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33415-Hulite svoje?
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1-Moja Salvia divotvorna
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33047-Správny outdoor pre začiatočníkov
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33545-Outdoor 2008 by dodo.b
Čorky

Old Post 21-01-2008 v 16:15 PM
dodo.b je offline   Profil uživatele dodo.b   Find more posts by dodo.b   Foto galerie člena dodo.b   Click here to Send dodo.b a Private Message   Add dodo.b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjsky
Stálý Člen

Karma uživatele pjsky - 66% PěstitelskáKarma uživatele pjsky - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 349

nepamatuju se moc. ale muselo to byt dobry, jinak bych si nepestoval
jinak si myslim, ze trava je celkove spatna vec pro bileho stredoevropana...

NEZ PRODUKCE ZBRANI, LEPSI ZALESNIT SAHARU!!!

Rather Minimalistic Grow / Bubbler 250W / PowerPlant + MasterKush- SKLIZENO

2nd round 250W / Ultra Skunk dictator's cut - SKLIZENO A VYHOZENO

3nd round Sun / Shaman & Purple - SKLIZENO

Old Post 20-02-2008 v 11:40 AM
pjsky je offline   Profil uživatele pjsky   Find more posts by pjsky   Foto galerie člena pjsky   Click here to Send pjsky a Private Message   Add pjsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 350

lidi nehulte nebo dopadnete jak tady ten frajer http://youtube.com/watch?v=IBNmjx8s-sI

Old Post 20-02-2008 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 351

ja zacal pestit a hulit v 18ti, myslim ze vek to byl tak akorat pro ten zacatek

jinac stridave nekdy hulim intenzivne, nekdy na par mesicu polevim

Old Post 21-02-2008 v 02:16 AM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 352

Nevim presne. Hrotit jsem to zacal v 18, tak od 19 chronicky...
A ted uz to neni co to bejvalo :nostalgie:

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 21-02-2008 v 09:26 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8931720 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív