Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 337

Mladi v hajzlu precteno cele 1-4. od Irwina Welsche si ten trainspoting prectete!! stoji to za to. Uz dlouho shanim neco do sve knihovny od nej, ale nikde nemaji...

S feynmanem to bylo podobne...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 17-10-2004 v 20:45 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_CouNt_
Nový Člen

Karma uživatele _CouNt_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

.. Příspěvek č. 338

Tolkien je zajímavé čtení .. z fantasy mi taky přijde výborný Sapkowski - jak povídky o zaklínači, tak celá sága .. pentalogie, n o
Dále se mi hodně líbily romány od D. Diderota - Jakub a jeho pán, Jeptiška a Rameauův synovec

Old Post 17-10-2004 v 20:47 PM
_CouNt_ je offline   Profil uživatele _CouNt_   Find more posts by _CouNt_   Foto galerie člena _CouNt_   Click here to Send _CouNt_ a Private Message   Add _CouNt_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 339

Ja mam temer vse od Pratchetta a na to se taky nezapomina. A pak samozrejme vse od Gaimena! Napriklad NIKDYKDE je kniha, kde nebudete chtit at skonci.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 17-10-2004 v 22:11 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 340

Opet! Holubi mambo precist Je to idealni pro zkourene lidi. Moderni bajka s holubama, jdete do toho

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 17-10-2004 v 23:21 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strasak
Nový Člen

Karma uživatele strasak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 341

Tom Robins je geniální nejlepsi je Zátisí s Datlem.
Pak mám rád knísky od Charlese Bukowského a Timothy Leara. Nedávno jsme docet Nikdo to tu neprezije - zivotopis Jima Morrisona.

Old Post 18-10-2004 v 12:00 PM
strasak je offline   Profil uživatele strasak   Find more posts by strasak   Foto galerie člena strasak   Click here to Send strasak a Private Message   Add strasak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 342

John C. Lilly - Vedec // ted to ctu a je to fakt zajimavy, takova zvlastni autobiografie s dost sokujicimi informacemi o nasem mozku a tak dale.. ; ]

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 21-10-2004 v 19:14 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 343

po dlouhý době jsem zas šáhla po Bukowskim - Šunkový nářez

Old Post 22-10-2004 v 20:16 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 344

kristl: ten bych si chtel fakt sehnat, jenze v mahence maj vcechno od nej(ostatne jako kazdou kvalitni literaturu) beznadejne vypujceny.. Jeste bych chtel precist Zeny a Postovni urad..

Old Post 22-10-2004 v 22:00 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 345

jo Bukowski, dobrej naturalista, Postovni urad brilantni, ale na Zeny nema
Posledni kniha co jsem cetla byla 1984 od Orwela (vyplneni mezery
povine , pak jsem zkoukla film Nineteen eighty-four a jak kniha, tak film(kupodivu me jen utvrdily v tom, jak absolutni a hlavne ted zase aktualni tenhle pribeh je..
jinak ted srotim z Molecular Biology of The Cell a musim rict, nejlepsi a nejkrasnejsi ucebnice co jsem kdy drzela v ruce...i pro laika uzasny a silene zajimavy cteni.

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 23-10-2004 v 00:44 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 346

Tak ja sem cetla asi 7x My deti ze stanice Zoo a pokazdy sem tam prisla na nec nowyho. Ted sem cetla treba:

Me, nobody Knew,
Cut,
Don't blame the Music,

pak zase v cestine:

Memento... mrte mooooc kniiizek. Rada ctru, ale musi to bejt zajimawy...

Newim co dal rict...

Zataru >

Old Post 23-10-2004 v 03:40 AM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 347

2seeder: Ženy vřele doporučuji...to 2. snad někde seženu, až dočtu nářez

Old Post 23-10-2004 v 16:38 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 348

Lister - jj, úřad pro řízení náhod na Zemi, ketamin, deprivační tanky, ketamin a delfíni - hodně hustej týpek...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-10-2004 v 17:33 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 349

Abych se taky ventiloval - já teda nedám dopustit na B. Hrabala. I když musim říct, že ho čtu v návalech, v záchvatech a po velkejch dávkách a pak jsem nucen si dát na čas vodfrk. Ale jakmile si zas od něj dám ty prázdniny, tak se zas pak klepu jak se na něj těšim. A nejhezčí je číst ho jen tak z lásky ke slovesnosti...třeba odprostřed se jen tak do něj zakousnout a chvilku hryzat.....nervat to.....a víte co je hrozný a možná taky téma na specielní diskusi??? Zfilmování těhle knížek (všech) vám dost často veme vítr z plachet při jejich čtení...prostě se ten zážitek změní.....já osobně dost dobře po shlédnutí filmu nejsem schopen stejnou knížku moc vychutnávat....

Old Post 10-11-2004 v 14:55 PM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 350

T. Robbins - Perfém bláznivého tance a něco s kovbojkama v názvu - ach ta hlava
Pratchett - cokoliv a kdykoliv, pár jeho knížek mám doma
D. Adams a jeho vesmír Stopař atd
Ray Rigby - Pohorek oba díly
Medvídek Pů - staré vydání (starší knihy jsou fakt super - Neználek apod.)
Přestupní stanice od ????
K. Kesey - Vyhodmě ho z kola ven (aneb film Přelet nad kukččím hnízdem - kniha je lepší)
mám rád Henryho Millera, R.E.Howarda, Brautingena - V melounovém cukru apod, Richarda Bacha
ale jinak čtu téměř cokoliv odmalička na čtení jsem jako nenasytná mašina mám rád šustění stránek mezi prsty a osobní vzualizaci příběhu na základě čteného textu

"Jeden dotek přírody nás sbližuje s celým světem"
Hulím, tedy jsem.
Přes palubu tě hodí jen ten, kdo je s tebou na stejné lodi. -Jean Claude Van Paranoia-
Přišel jsem, viděl jsem ......... zapoměl jsem.
Jedna prohra tě naučí víc než 100 výher.

Old Post 10-11-2004 v 15:35 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 351

DAWEX - I na kovbojky občas přijde smutek , teĎ čtu od něj Hubené nohy a všecko ostatní - jediná, kterou jsem ještě nečet a je to zase MASO!!!

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-11-2004 v 15:38 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 352

Teďko se dost věnuju Kerouacovi (hlavně Dharmoví tuláci, geniální jsou Podzemníci nebo Mag, Na cestě je super) a pořád si předčítám Kvílení od Ginsberga.
Jinak sem teď čet Lady Fuckingham (všem doporučuju) a docela jsem vypek na knížkách o starých civilizacích (přelouskal jsem jednu o indiánech, keltech a asi čtyři o egypťanech, fakt síla)

Old Post 10-11-2004 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3326080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív