Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 305

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Biool učinkuje na 100% a není chemka a je odzkoušený i na květu ok. Určitě přidej , ale JAR dle návodu na flašce, kytkám to nevadí, ale nebudou mastné kytky.


Jar je hlavně smáčedlo aby postřik vytvořil souvislej film.. Mastný po postřiku Bioolem samozřejmě budou..,a přidušený..
Má tři týdny do konce a Vertimec má ochranou lhůtu 1 týden..,času má dost.
V tomhle stadiu sviluší bych neváhal nasadit chemku,a i do ní přidat kapku jaru,kvůli souvislýmu postřiku..

to frenkhoof :
Hlavně vysrříkej spodní strany listů,nastříkej to i na substrát do květníků..
K dostání v každých běžných zahradnických potřebách..

Old Post 26-08-2012 v 14:15 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frenkhoof
Nový Člen

Karma uživatele frenkhoof - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 306

teď sem dorazil z obi ,sehnal sem tam tedy Vertimec 1,8 EC a jdu po nich,mám to na 30 ti kytkách ve dvou boxech takze to bude asi chviličku trvat,vystříhám ty nejvíc nakažený listy ať je jistota a zbytek udělám pořádně jak radí EDA45.Doufám,že to zabere,ale podle toho co čtu na balení to má těch účinejch látek až až... díky za rady pánové,jdu na to...

Old Post 26-08-2012 v 14:34 PM
frenkhoof je offline   Profil uživatele frenkhoof   Find more posts by frenkhoof   Foto galerie člena frenkhoof   Click here to Send frenkhoof a Private Message   Add frenkhoof to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frenkhoof
Nový Člen

Karma uživatele frenkhoof - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 307

takže je hotovo,teď už jen doufat,že to zabere.Mám postřik opakovat? Nebo sem pochopil dobře,že bude teď týden pokoj a pak musím doufat,že sem se tech šmejdů zbavil? Díky moc za rady...

Old Post 26-08-2012 v 18:52 PM
frenkhoof je offline   Profil uživatele frenkhoof   Find more posts by frenkhoof   Foto galerie člena frenkhoof   Click here to Send frenkhoof a Private Message   Add frenkhoof to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 308

citace:
Původní příspěvek od frenkhoof
takže je hotovo,teď už jen doufat,že to zabere.Mám postřik opakovat? Nebo sem pochopil dobře,že bude teď týden pokoj a pak musím doufat,že sem se tech šmejdů zbavil? Díky moc za rady...

Normálně by se to mělo po tejdnu opakovat,ale s blížící se sklizní už bych to neopakoval..Počítej s tím,že ty mrchy hodně zmírníš,omezíš a nějak to do sklizně doklepeš..Chce to do budoucna víc sledovat,hlídat a likvidovat v začátku..Rozjelo se ti to opravdu hodně..

Old Post 26-08-2012 v 20:08 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 309

...bych to jeste prevetivne postřikal 2-3den

Old Post 26-08-2012 v 20:36 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 310



zdravím mam mensi problem...dnes jsem byl opet zalit shamany na me lesní zahradce a pri prohlizeni palic jsem narazil na jednu ktera byla jakoby omotana pavucinou, listky byli pokrouceny a chloupky z palic neco jako vysaty, trochu jsem ji prohrabal a ze vnitr palicky vypadla takova mala zelena housenka...už sem ji potom nenašel, tak bych chtěl prosim pekne poradit co by to mohlo bejt a jestli se to nejak mnozi aby mi to nepustilo i do ostatnich palic, díky moc za rady (klidne i do zprav)

Old Post 27-08-2012 v 20:49 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 311


čau groweři,, oběvil jsem na kytce pod listem tyto vajička,, v některych listech mam prožrane takove male diry a některe jsou dokonce požrane cele,, s informaci jsem zjistil že budto pidalka nebo třasněnka, co myslite?

Old Post 31-08-2012 v 14:26 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 312

Sám sis odpověděl.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-08-2012 v 15:37 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
treble-joint
Nový Člen

Karma uživatele treble-joint - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 313

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
čau groweři,, oběvil jsem na kytce pod listem tyto vajička,, v některych listech mam prožrane takove male diry a některe jsou dokonce požrane cele,, s informaci jsem zjistil že budto pidalka nebo třasněnka, co myslite?


Nevim, jak vypadaj vajicka od pidalky, ale tohle trasnenka neni. Trasnenka ma myslim malinky cerny.

Old Post 31-08-2012 v 18:33 PM
treble-joint je offline   Profil uživatele treble-joint   Find more posts by treble-joint   Foto galerie člena treble-joint   Click here to Send treble-joint a Private Message   Add treble-joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Škůdci škůdce, prosím pomoc Příspěvek č. 314



na listech se mi začal objevovat tenhle bordel. Je to jakoby špína na listech, navíc se tam objevili malí světlí broučci, asi tak půl milimetru na délku, na první fotce jsem je zakroužkoval. Kytky zatím nejeví známky velkýho poškození, ale můžu mít zaděláno na velký problém. Bohužel se mi nepodařilo identifikovat toho broučka, takže vás žádám o pomoc.

http://s13.postimage.org/ig15fxxef/110.jpg
http://s18.postimage.org/4auima7qx/DSC00120.jpg

Naposledy upravil plesnivá noha 04-09-2012 v 15:17 PM

Old Post 04-09-2012 v 15:05 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 315



ještě další foto

Old Post 04-09-2012 v 15:08 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 316

Co nějaká malá muška,nelítá ti tam občas něco..? Podle těch světlých podlouhlých larev bych to tipnul na třásněnky..
Možná budeš mít zespodu listů i svilušky,celkem často se tahle dvojkombinace vyskytne..
Postřik Vertimec 1,8 EC,po týdnu opakovat,OL 7 dní..

Old Post 04-09-2012 v 15:27 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 317

Zdar , mohli by to byt trasnenky. Najdes tu nejake tredy o nich i co proti nim. Tie cierne bodky na listoch by mali byt ich sracky.
Pozri npr sem
http://www.skudci.com/trasnenka

To co mas zakruzkovane na fotke mi pride velke na svilusky, ale pozri poriadne spodnu stranu listu, ci ti tam nebehaju take male chrobaciky - akoby pavuciky. porovnaj si to s foto skodcov tu na G alebo na nete. maly rucny mikroskop alebo lupa ti to dost ulahci.

Pokial nie si tesne pred kosou, da sa este pouzit chemia.
Da sa pouzit aj http://ochrana-rostlin.skolky-novak...cum-250-ml.html
Je to repkovy olej a extrakt z kopretiny, takze sa to da v najhorsom pouzit i pred kosou.
Daj to doporiadku cim skor aby nebolo neskoro. Zatial sa ti to zda v poho ale ked sa to rozbehne....

J

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 04-09-2012 v 15:36 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 318

Jo třasněnky , přiště tady , http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61404 , zaviram .

Old Post 04-09-2012 v 16:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 319

Zdar Groweři.
Mám problém se smutnicemi , rozjely se mi v matkárničce , substrát používám stejný už dlouhá léta a nikdy jsem s ním problém neměl -jen jsem trochu změnil místo matkárny a mám tam větší vlhkost - takže nasadím suchý režim....ale odjíždím v úterý zase na turnus a potřeboval bych vědět nejrychlejší a nejůčinější způsob jak se těchto potvor zbavit... něco jsem tu našel , ale potřebuji vaše rady kdo jste s nima už bojoval a zabil v krátké době...

Old Post 08-09-2012 v 09:44 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubla23
Nový Člen

Karma uživatele bubla23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 320


Zdravím, chtěl bych poprosit o pomoc nevíte někdo co může být toto za housenku ? A dělá i takový fleky na listech jako jsou nahoře na fotce.

Díky za odpověď

Old Post 17-09-2012 v 09:12 AM
bubla23 je offline   Profil uživatele bubla23   Find more posts by bubla23   Foto galerie člena bubla23     Add bubla23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8748370 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív