Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
Death
Nový Člen

Karma uživatele Death - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 305

u nás to ví babka a říká ať nekoušu tu mahulenu (neví co se s tím dělá) a bojí se že přídou benga a já to svedu na nu .Máti to ví taky a moc jí to neva.Jednou když sem byl nemocnej tak sme si uvařili čaj.Taky si párkrát četla Grower a pomáhá mi s kytičkama .Tatík to ví a vůbec mu to nevadí. V POHO!!!

Old Post 29-06-2004 v 09:20 AM
Death je offline   Profil uživatele Death   Find more posts by Death   Foto galerie člena Death   Click here to Send Death a Private Message   Add Death to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 306

já jsem tenhle tejden stavěl skříň a bez pomoci několika členů rodiny by se mi to ani nepovedlo. Jinak ségra se mi bude s mámou starat o kytky aby hezky rostly, já přece jen květinám tak nerozumím a táta za malou provizi v mé nepřítomnosti bude hlídat výbojku, bubbler a všechny ty technický věci.
A mě moje kytíz vyroste tak si ani nepřeju vědět jak to dopadne :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 29-06-2004 v 20:05 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 307

Pokud jde o me, tak moji starousi zatim nic nevi..... Teda lespon si to myslim. Ikdyz podle tech stavu, ve kterejch se vracim zpatky domu je docela pravdepodobny, ze to vedi. Nebo aspon tusi. Popravde je me to uplne jedno jestli to vi nebo ne. Stejne je mi jasny ze na to driv nebo pozdeji prijdou.......pokud se nas*ru tak jim to asi vyklopim sam. Ikdyz nevim jak se ke me potom zachvoaji.

Old Post 29-06-2004 v 21:13 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 308

no vi jak uz sem psal ale nechce mi mamka dovolit skrinku .... muzu jedine na svem balkoniku

heRr jÜrgEn

Old Post 29-06-2004 v 21:32 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 309

cus Bamboo
... nasi to newi ze hulim, ale az skldim vedet to budou

Old Post 29-06-2004 v 23:25 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moloko17
Nový Člen

Karma uživatele moloko17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 310

Problemy z mati. Hulim vetsinou kazdy den a tak kdyz prijdu domu tak si na ni musim davat pozor.Pro jistotu si kapu kapky aby mi vybelili oci. Ona to totiz vzdycky pozna na tech ocich. Nekdy kdyz nejsou kapky tak to samozrejme pozna a to by ste mely slyset.Co ja se od ni nedozvym. Pry ze jsem fetak.To totalne nesnasim! Hulic prece neni fetak nebo jo?? Pak ze jestli to jeste budu kourit, tak mi zabavy internet a takove ty pic.... Hlavne ze kytky mi dovoli pestovat. Fakt ji nechapu. Tatik je vpoho ten se to pokousel taky pestovat, ale nejak mu to chciplo. taky si myslim ze to i nekolikrat skousel. Mati sem se ptal a ta by to do huby pry nevzala. Ale ja si ji vycihnu a udelam kolacky

Old Post 14-07-2004 v 11:24 AM
moloko17 je offline   Profil uživatele moloko17   Find more posts by moloko17   Foto galerie člena moloko17   Click here to Send moloko17 a Private Message   Add moloko17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 311

Zdrawim
2 Moloko17....Hele osobně nedoporučuji dávat rodičům nic o čem nevědí,hele může to napáchat pěkný škody..a kor žrádlo...hele oni nebudou chápat nic ale v lavje jim to bude kurevsky šorotvat..nakonec usnou (když to přežijou) a ráno tě spruděj ...v menším případě pochválej...Umíš si představit že by rodič dokázal takle rychle změnit názor?? já teda ne... Mě to trvá dodnes...jsem jen o kousek dál..a myslím ,že neučinější recept je čas...prostě jim říc.t..hele hulim tak a tak dlouho...a stejně si na mě nic nepozoroval..co ti může říct?? Pokud si bude stát za svym....tak stejně jako Blueberka...nemá cenu do toho dál rejpat...jestli ti neřeknou nic..prostě too nech uležet...rodiče se o nás všechny bojí a proto tohle všechno....Media jsou kurvy...proto by bylo faj dělat nějaký dobrý kurzy lidí co ot om vědía školit rodiče jak poznat když ej někdo zhulenej...a tak...víš aby ti porozuměli...
sakra sem se ale rozepsal...No zkrátka...dejme jim čas aby nás pochopili..sami je nechápeme

Nejhorší je srážka s demagogickým blbem, který nejenže popírá všudypřítomnou realitu, ale je schopen popřít i vás samého.

peAce in your soul

Old Post 14-07-2004 v 15:35 PM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjoman
Stálý Člen

Karma uživatele ganjoman - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 312

tak dneska mi rodiče našly jointa. Odjeli na 3dny do Prahy tak jsme u nás 3dny kalili. No a špek sem špek tam a nějak jsem je nemohl spočítat a jeden mi chyběl. Říkal jsem si že jsem ho asi zhulil. Po dvou dnech si mě matka zavolala že ať jdu za ní. Přišel jsem a na stole špek. Zeptala co to je. Tak jsem ji řekl že to je ten co mi chyběl (byl pod stolem). Otčím mi řekl ať to vyhodím a jestli jsu inteligentní tak ať to nezkouším ale přišlo to co jsem nečekal. Matka se mně zastala a řekla ať to dám nějakému kamarádovi že kdoví kolik to stojí .

Old Post 14-07-2004 v 18:16 PM
ganjoman je offline   Profil uživatele ganjoman   Find more posts by ganjoman   Foto galerie člena ganjoman   Click here to Send ganjoman a Private Message   Add ganjoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moloko17
Nový Člen

Karma uživatele moloko17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 313

Ted jsem rikal mati jestli by nechtela dat nejaky listky od marihuany na kure ktere pece. Jsem to tady nekde cetl ze to tak nekdo dela. A ona zas, ze ne, ze s takovych veci si nemam delat srandu. Je divna

Old Post 14-07-2004 v 19:43 PM
moloko17 je offline   Profil uživatele moloko17   Find more posts by moloko17   Foto galerie člena moloko17   Click here to Send moloko17 a Private Message   Add moloko17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 314

ganjoman: drsna mati

Old Post 14-07-2004 v 20:06 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 315

takovej trochu offtopic:
jesli to jeste neznate tak se na to mrknete. zvlast kruty sou downloudy

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 16-07-2004 v 21:42 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 316

http://everyday.wz.cz

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 16-07-2004 v 21:47 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 317

vedi a tolerujou.

Old Post 01-08-2004 v 20:23 PM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 318

jo asi to vedia...lebo proste mamca mi este sama howori ze by som mal presadit rastlinku alebo ju viacej poliat...a mozno to nevie..ale tak asi jej to doslo samo ked to pestuji....

Old Post 01-08-2004 v 20:50 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kinder
Nový Člen

Karma uživatele Kinder - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 319

Heh. Tato diskusia dostava sto bodov. Matinka to viez snazi sa ma presvedcit, aby som s tym prestal. Ako jej to mam asi vysvetlit a ako jej to mam asi najvhodnejsim sposobom ukazat tak, aby tolerovala aj hulenie, aj pestovanie a aj to, ze to je ilegalne? Ale uz to bere lepsie ako pred pol rokom. A foter? Ten to asi vie. Bo fakt netusim kto z naseho sidliska nehuli a fotrik trenuje dorast prevazne z nasho sidliska.

Old Post 02-08-2004 v 23:54 PM
Kinder je offline   Profil uživatele Kinder   Find more posts by Kinder   Foto galerie člena Kinder   Click here to Send Kinder a Private Message   Add Kinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 320

Mama se mě už i ptala na hulení. Oslavovali totiž dole se sousedkou a budila mě kvůli tomu ve 3(!!!) v noci. Taky mi zalívá kytinky, kupuje květináče a přispěla mi na stimulax. Výměnou za to jí dávám většinu listů, protože ona skoro nehulí a já skoro nevařím A táta ... tomu je to jedno

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 03-08-2004 v 00:14 AM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6486390 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív