Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První indoor 125/150 CFL blue+red/250hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 17

Čau, letmo jsem tu proletěl vlákno. Takže: vybíráš si blbý místa na políčka 😁, blikání si nevšímej, jestli teda nemáš vymačkanou objímku, což pochybuju, u obyč předřadníku to je normální, má to něco společného s kmitočtem z předřadníku versus kmitočet, který oko vnímá jako plynulý ( nebo tak nějak ). Za další- pod předřadník dej něco opravdu nehořlavého, třeba dlaždici a máš klid 😉na homenade pacháč bych se vysral, koupíš do litru a máš ho na rok s jistotu 😉 podle barvy listů nahoře bych tipoval, že máš zahnojeno až až, pár špatných listů dole neřeš 😉 tahání jak píše kolega, po přepnutí normál, některý odrůdy umí vyjet i 3krát výš.
Projel jsem i to letmo, jestli jsem na něco zapomněl, tak se ptej n bo přijeď moje vlákna 😉😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-04-2019 v 17:16 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Čau, letmo jsem tu proletěl vlákno. Takže: vybíráš si blbý místa na políčka 😁, blikání si nevšímej, jestli teda nemáš vymačkanou objímku, což pochybuju, u obyč předřadníku to je normální, má to něco společného s kmitočtem z předřadníku versus kmitočet, který oko vnímá jako plynulý ( nebo tak nějak ). Za další- pod předřadník dej něco opravdu nehořlavého, třeba dlaždici a máš klid 😉na homenade pacháč bych se vysral, koupíš do litru a máš ho na rok s jistotu 😉 podle barvy listů nahoře bych tipoval, že máš zahnojeno až až, pár špatných listů dole neřeš 😉 tahání jak píše kolega, po přepnutí normál, některý odrůdy umí vyjet i 3krát výš.
Projel jsem i to letmo, jestli jsem na něco zapomněl, tak se ptej n bo přijeď moje vlákna 😉😁


Ahoj, děkuji za vyjádření a potvrzení/vyvrácení obav
Pod předřadníkem mám talířek kterej se neohřívá až tak,aby něco hrozilo.
Tvoje vlákna mám všechny projetý neboj
Asi to trochu přehnojený je, nasadím vodu na týden.

papun-dekl

Old Post 26-04-2019 v 22:28 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 19






Malej update 14 dnů 12/12

1. Nová cirkulace jede to na 110v trafu a na první rychlost protože jinak se rostlinky na druhé straně skříně nepřirozeně klepou, takhle je to asi v pohodě, teplota se drží u vrchů na 33 stupních a u kořenů tak 26- není to ideál ale líp to nepůjde...

2. 3. 4. 5. nějaký nekvalitní detaily zničený rušením ze sodíku, ale něco vidět jde. za kvalitu se omlouvám- mobil.

papun-dekl

Old Post 01-05-2019 v 13:07 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20

namir ofuk na lampu a dej plnej vykon....
zkus fotit pres sluneecni brejle....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 01-05-2019 v 14:22 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 21

Plnej vykon by zlamal kytky namířený na lampu to je ale je to o dost větší takže to fouká i všude kolem, jenom když to dám na víc, tak už pak teplota stoupá k 36 protože odtah asi stagnuje když je tam takovej vichr. Teď jsem čekoval a teplota se drží na 32, vlhkost asi 50% ošplíchnul jsem je vlhkost šla k 58% a teplota k 29 ale to se zase změní zpet na ty pouštní podmínky, pořizuju zvlhčovačku, novej RH mi ukazuje někdy i k 40% a ten starej na stejným místě ukazuje i 90% takže k hovnu, tímhle jsem vlastně celou vegetační fázi realně neznal vlhkost. Jednou jsem ten starej načapal ukazovat 100% vlhkosti což mě vylekalo k smrti.

Přes ty brýle to zkusím jestli nějaký najdu, díky za tip.

Díky za příspěvek

papun-dekl

Old Post 01-05-2019 v 14:37 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 22

Včera jsem večer zkusil zvědnout světlo z 50 na 60cm od vrchů a pohrát si s tím větráním tak uvidíme jestli to přinese změny.

Zatím to vypadá že nejlíp se daří Special Kush#1 obě jsou na místě co je nejdál od světla tak nevím jestli je to genem nebo tím světlem proto jsem ho zkusil oddálit od ostatních tím že to zvednu.

Po odstranění pacháče teplota šla na 26 stupňů, takže ještě můžu dát lampu dolů a vím kde byl problém, prostě jsem tam dal velkou vrstvu uhlí do moc krátkýho pacháče, takže sice nic nešlo cítít,ještě to tahalo sople z nosu když sem si k tomu čuchnul... teď ale nemám na novej pacháč (origo) peníze, tak nevím co dělat... kdyby se náhodou našel někdo kdo má doma starej pacháč, já to uhlí doma mám tak bych si ho vymněnil, klidně bych ten starej pacháč koupil, jinak asi budu muset čuchat smrad doma nebo nevím.

Dneska první zálivka GS SR TB ph asi 6,2 jsme 16 dnů na 12/12 a na 4 kytičkách ještě paličky dělají hašte, 2 kytky už mají pěkný micro-fonky, ale radost dělá každej pokrok

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 02-05-2019 v 16:15 PM

Old Post 02-05-2019 v 12:25 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 23

Našel jsem si pacháč Filtr CAN-Lite 150m3/h, bez příruby za 819kč, jen by mě zajímalo, jestli to můj vent. 150m/h profoukne efektivně a bez smradu a jestli se tenhle pacháč vůbec vyplatí. Díky moc za reakce

papun-dekl

Old Post 02-05-2019 v 17:18 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 24

Čau, nevím, jak vypadá fitr bez příruby, ale ano k 150m³ dát 150m³ je ideální. Můžeš pořídit i trošku větší 😉😁

Jo a v pm se moc neptej, spíš piš veřejně, ať to tu je pro všechny 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-05-2019 v 17:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 25

Jo za to se omlouvám nechci to tu zas tak zasírat. Ale stejně jsi mi neodpověděl Do jaké míry kytkám nebude vadit ofuk a od jaké míry "klepání" vrchů je to moc? Dejme tomu, že když se volně pohupují,je to ideál. Kdy je to moc? Kolik toho vítru ta kytka snese?
Díky za schválení filtru, taky se bojím toho bez příruby. Silikonu je dost kdyby někde něco chybělo tak to slepím
Někde jsem četl že vent. má být o trochu silnější nebo slabší a nebyl jsem si jistej proto jsem se ptal.. ještě mi pořád z toho všeho jde hlava kolem

papun-dekl

Old Post 02-05-2019 v 18:30 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 26

Ahoj. Podle mě kolik ofuku snese bude dost závislý na technice pěstu, který jedeš...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 02-05-2019 v 18:45 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 27

No já když dám svůj ofuk na 220 (teď to mám přes 110v trafo na 1. stupeň) tak to na první stupni lehce třepotá s těcha vrchama a to se mi nějak nezdálo, proto tam mám to trafo, teď se semtam pohne nějakej lístek.

Už si řeším pacháč :x

papun-dekl

Old Post 02-05-2019 v 18:50 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 28



Tímto chci poděkovat členu growplace který mi nabídl ten pacháč zmíněný výš o 19kč i s přírubou Prozatím jsem upravil svůj, protože doma byl puch jak v prdeli (teda vůně, akorát mám sousedy :x )teď je tam 30,5°c tak doufám že to nevadí než dojde pacháč, bez pacháče tam bylo stálých 26°c tak jsem zvědav jak to bude zvládat s tím can-litem

mám strach jestli jsem to trochu nepřepískl s tím plagronem tak teď pojedu týden čistou vodu a za týden zase jen jedna zálivka (podle tabulek, předtím jsem to tam dával jednou za dva/tři dny v 80% koncentraci. Spodní listky mají spálený špičky na krajíčku tak aspoň poučení pro příště

Doufám že ty 4 kytky co mají paličky asi poloviční oproti tomu kushi nejsou nějak zpomalený tím Ty paličky na kushkach jsou takový krásný 5x3cm +- paličky kdežto na těch dalších vzorech jsou vrchní paličky tak 2x1 cm (né že bych to měřil ) jenže mi to vrtá hlavou, jestli to je možná i tím,že jsou víc zastříhnutý ty dvě uprostřed ale 2 napravo jsou zastříhnutý jak ty kushe a taky ty paličky takový pěkný nemají.. Snad to doroste Jinak na ty kushe nemám jedinou stížnost, přikládám foto paličky těsně po zhasnutí

Na první fotce na pravo jde vidět pár těch malých paliček co mám namysli.

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 03-05-2019 v 15:38 PM

Old Post 03-05-2019 v 15:26 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 29

Čau, hnojit nepřestávej, jen trochu uber a jeď dál. Je blbost teď přestat hnojit 😉 právě podle těch špiček poznáš, co je pro kytky moc. Pak trošku ubereš a na tom množství jedeš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-05-2019 v 17:27 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 30

Ahh mockrát děkuji za reakci! Tohle potěšilo měl jsem docela staženou prdel z těch menších paliček že jsem přepískl hnojivo a je to v hajzlu

měl jsem pocit že ty hnojiva se v květináči akumulují a je potřeba aby je kytka vstřebala, proto jsem chtěl týden vodou- mohl by jsi mě teda kdyžtak opravit? jak to opravdu funguje? když tam naliju hnojenou vodu, ona to okamžitě všechno vstřebá?

Díky moc

edit: Ještě bych na tebe měl dotaz, když jsi měl ten 250w sodik a měl jsi lampu 20cm od kytek, jakou jsi měl u těch vrchů teplotu? :O to tam muselo byt peklo ne? já jí mám 50cm a možná bych jí mohl dát níž, kdyby mi to nesnížilo efektivitu na celkové ploše-to nevím, ve faq je 250w=efektivní 50cm. Mám to dát níž a nějak uchladit a nebo to nebude mít větší vliv těch 50cm?

Znovu děkuju za rady

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 03-05-2019 v 18:27 PM

Old Post 03-05-2019 v 17:45 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 31

Ahoj. Záleží co jedeš za hnojiva a za médium. Třeba u organických bio hnojiv se médium zasoluje daleko méně a pomaleji než např. u chemických či minerálních hnojivách. Ale i přesto je potřeba hnojit s mírou a radší méně než více.
Záleží na spousty aspektů- médium, velikost, tvar květináče, velikost kytky, ale...ve správné hlíně by se většina zálivky měla vypařit, živiny z ní by si měla všechny vzít kytka. Správně při zalévání mělo také něco protéci drenážnímá otvorama květináče, tím se taky hlína trochu čistí. Takže to co kytka nevstřebá, by se mělo takto vyplavit ven. Ale dle mé zkušenosti, u těch organických hnojiv i když nic neproteče ven při zalévání, tak se toho moc nestane. Chce to cit a trpělivost. Zalévání v indooru mi dalo asi nejvíc zabrat ež sem se naučil. Správnou intenzitu, množství atd...A také platí, že je lepší mírný nedostatek vody než přelití- ale to je dost obecný, záleží na strainu a na dalších věcech. Nějakou dobu zabere se naučit číst, co kytka chce a zařídit se podle toho. Nejde plánovat dopředu, většinou, musíš poslouchat kytku, ona je tady pánem/respektive paní
Takže i u zalévání se já osobně řídím, že méně je někdy více...ale jak říkám, tohle asi nemusí platit vždy, to nevim...
Já u 250 sodíku v prostoru 80x80x180, mám lampu od vrchů minimálně těch 20, ale to už je hodně na hraně, ideál je cca 40 od vrchů- ale to je můj názor...realita může být jiná, když Ti kytky přerostou...
Měj se!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 03-05-2019 v 19:27 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 32

Čau, kolega to popsal snad ještě lépe než bych napsal já sám. Až bych řekl amen 😀😁
Samozřejmě mu náleží K+ 😉
Jen dodám, že 20 cm od lampy, pokud máš ofuk na lampu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-05-2019 v 20:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
31-07-2011 - InDoor 125w CFL a 250w HPS - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4493760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív