Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 17





4 den, 12/12
Mám tu dnešní fotky, hnojím teď plagronem bloom 5ml/1l. Jak vidíte místa moc není, bude se ještě dost zohýbat. Trochu sem upravoval box, dal vo něco víš stínídlo(pravděpodobně na max) a hlavně doupravil tak aby dovnitř neprosvítalo žádný světlo.

Všechno zatím běží podle plánu až na jeden detail. Je teprve 4 den květu po palicích žádný náznak a kytka už"smrdí"jak sviň. Mám box v jedné skoroprázdné obrovské skříni a tu v mísnoti v které jsem. Větrám většinu času ale jde to cítit už aji v okolních místnostech. Na klasickej pacháč nemám prachy a nemám ani ventilátor co by profoukl nějakej vyrobenej. Mám doma SUPERSORB věc co se dává do ledničky, spižírny a pod. údajně má pohltit všechen zápach. Zkusím ho a napíšu jestli to pomáhá. Má s ním někdo zkušenosti nebo nápad jak to řešit?

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 16-04-2007 v 18:19 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 18





4 den, 12/12
Další foto...

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 16-04-2007 v 18:22 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Obecné nice Příspěvek č. 19

fuu, no kiticky vypadají moooc krásne, pozor stým svetlom aby si ich nespálil.
Vidieť na nich, že majú genetiku ťahať sa ešte vyššie(keby mali na to podmienky, ale nevadi ). Poriadne zohínaj.

Stym pachom, no ja ked som mla toho samca v mojej skrini to až tak nebolo cítiť, ale mal som v pláne zopár záložných plánov,keby to začalo raziť aj von a to:

Chcel som kúpiť osviežovač vzduchu, ktorý by bol programovatelný asi tak, že by každých niekoľko minút uvoľnoval do ovzdušia silnú aromatickú latkú (nejakú vôňu).

A keby toto nepomohlo, som mal v pláne kúpiť UHLÍKOVÝ filter do digestorov. (Keď sa vypary z kuchyne znovu vracajú naspäť do kuchyne musia pred tým prejsť cez tento uhlíkový filter, ktorý pohlcuje "takmer" všetko ). Síce som sa dočítal na niektorom z fór, že to klasický PC ventilátorček neprefúkne. Ale stym som si hlavu nelámal. Ľahko by sa dokúpil nejaký výkonnejší ventilátor.

No v tvojom prípade, neviem či by si do tvojej skrine zmestil ten uhlíkový filter.

Skús pobehať fóra a verím, že na niečo prídeš ... GL

a K+

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Naposledy upravil P4L1ca 17-04-2007 v 19:45 PM

Old Post 16-04-2007 v 21:56 PM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 20

Díky moc za pochvalu. Taky sem měl strach že je spálím, tak jsem je dneska pozohýbal aby byly dál od světla.

Už sem do té skříně kde mám box dal ten SUPERSORB ... dal sem tam jen jeden mám jich tam v plánu dát víc ale až to začne pořádně kvýst. Mám pocit že to trochu pomohlo ale nemůžu to zatím moc posoudit, je to chvila a navíc jsem stále té vůni vystavenej a taky furt do té skříňky lozím. Co chvilu se dívám jestli jsou OK, strašně mě to baví . Jestli to opravdu pomůže zjistím až časem a pokud ne tak budu muset sáhnout po jiným řešení, možná že by ten osvěžovač do zásuvky mohl pomoct, myslím že se dělal aji osvěžovače co zápach pohlcují ale nejsem si jistej. Zatím nechám takhle pak dopíšu jak to zvládám.

Old Post 17-04-2007 v 13:22 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAKYN
Stálý Člen

Karma uživatele PAKYN - 55% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 21

krasne to vypada)k+

92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.
<---Každý může být sám sebou--->

Old Post 17-04-2007 v 18:48 PM
PAKYN je offline   Profil uživatele PAKYN   Find more posts by PAKYN   Foto galerie člena PAKYN   Click here to Send PAKYN a Private Message   Add PAKYN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 22

Děkuji vám za K+, a chválu . Sem rád, že se vám líbí.

Kytky pijou jako divý. Musím zalívat teměř každý den, a to to nechávám důkladně proschnout. Teplota se pohybuje kolem 26°C což mě těší . Ale paličky zatím nic . S prostorem mám stále větší problémy ale zatím se to dá ukočírovat zato se zápachem je to teď OK. Foto dodám brzo pravděpodobně zítra nebo pozítří.

Pozn. : Pokud používáte PC větráčky na ofuk rostlinek a chcete omezit vnik listů do ventilátoru kupovanou krytkou na ně. Kupte si raději ty plastové než ty železné co používám já. Dle mě se do nich hůř dostane.

Old Post 19-04-2007 v 20:33 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 23

pokud jste ještě nevyřešili ten problém kdy sklidit:
Při sklízení je třeba vystihnout moment, kdy produkce pryskyřice (THC krystalů) je na vrcholu. Jakmile průhledná pryskyřice začíná žloutnout a zakalovat se, THC začíná degradovat na další (sedativnější) kanabinoidy. Proto je nejlepší sklidit, jakmile se změní barva pestíků, ale krystaly pryskyřice jsou ještě čisté. K tomu, abyste rozeznali barvu krystalků potřebujete alespoň 30x zvětšení (např. dětský mikroskop).


Obykle dříve sklizená MJ má celebrální účinky, zatímco později sklizená spíše "stoned". Proto je nejlepší experimentovat - sklidit několik rostlin v různých fázích květu a zjistit jaké vám nejvíc vyhovují. Příští sklizeň s touto odrůdou už to budete mít jednodušší. více v faq

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 20-04-2007 v 15:17 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 24

Hy3nA: díky, neboj FAQ mám komplet pročtený, sklizím normálně noname outdoor podle vzhledu. Mátlo mě rozdílný info o bushmanovy co jsem našel, kde se jednou uvádí cca 45-52 dní květu a jednou cca 63-70dní což je docela podstatnej rozdíl. Rád bych věděl jak to je když už to pěstuju. A pomůže mi to určitě líp s plánováním, hnojením a flushingem.

Old Post 20-04-2007 v 15:56 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 25





10 den, 12/12
Tak sem tu s aktuálními fotkami. Kytky sem fotil dneska ráno. Bohužel mám některé listy spálené od výbojky. Kromě kolínek sem začal používat aji provázky abych je udržel níž u země.

Po vyfocení sem začal s prostřiháváním listů. Nejvíce stínějící a zavazející sem dal do pryč a dost mi to pomohlo. Mám teď ve skříňce víc prostoru. Zítra to ještě víc prostříhám a vše to sem brzo hodím, ať vidíte tu změnu. Jinak zatím vše při starým a bez větších komplikací.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 22-04-2007 v 19:30 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 26





10 den, 12/12
Další foto.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 22-04-2007 v 19:33 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 27





13 den, 12/12
Přicházím sem v šťastný 13 den květu s novou aktualizací. Fotil sem hlavně s vypnutým světlem aby jste z toho něco měli . Hnojím zatím stále stejně ale vidím to tak, že od příští zálivky začnu přidávat PK. Růst už se viditelně zpomalil, ne-li zastavil. Některé pálky jsou sice blízko výbojce ale jak se budou přibližovat tak se je budu snažit tahat víc k zemi. Prostřihání jde myslím vidět ale asi to ještě trochu zredukuju aby se světlo dostalo k co nejvíce paličkám. Doufám že se fotky líbý. Přivítám všechny vaše rady, ohlasy a názory

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 25-04-2007 v 21:50 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 28




13 den, 12/12
Další foto.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 25-04-2007 v 21:53 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proyx
Stálý Člen

Karma uživatele Proyx - 18% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 29

no, takhle to vypadá když někdo nejdřív čte a pak teprve pěstuje..
jinak skříňka krásná, a kytičky taky..možná s tím PKčkem bych ještě počkal, ale jak chceš K+ to je jasný
Proyx

Old Post 26-04-2007 v 17:58 PM
Proyx je offline   Profil uživatele Proyx   Find more posts by Proyx   Foto galerie člena Proyx   Click here to Send Proyx a Private Message   Add Proyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 30

Proyx: To mě moc potěšilo. Sem rád že se ti líbí. S PK žádný zkušenosti nemám, jen vím, že by se mělo začít přidávat v 2-3 týden. Dal sem tedy na tvoje rady a ještě ho nepřidávám. Brzo však začnu.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 26-04-2007 v 20:59 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 31





19 den, 12/12
Dávám sem fotky, dneska focený. Včera mi přišlo, že větráček na ofuk výbojky málo fouká. Zkusil sem přidělat dva 6cm větráčky za sebe pro zvýšení výkonu. Docela to pomohlo ale není to stále podle mých představ. Za to kytky mi dělaj radost. Už nějakou dobu nerostou zato příjemně kvetou. Trochu sem jim prostříhal nejvíce stínějící listy i když to není na fotkách moc poznat.

Hnojím teď Bloom 5ml/1l a dnešním dnem sem zároveň začal přidávat PK 0,3ml/1l.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 01-05-2007 v 22:26 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 32





19 den, 12/12
Další.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 01-05-2007 v 22:28 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7556900 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív