Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » tezke zacatky down under
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 17

ahoj kočka

máš to zlatučké, chutnučké a zjavne si talent :-))
držím palce a z tej prevrátenej zemegule si nič nerob, keď ty budeš mať dožinky, my budeme mať už zhulené a zakladať novú úrodu :-))

btw. ten avatar je naozaj alebo kaleráb?

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 22-09-2003 v 13:38 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 18

2 Lora : no a jak to světlo řešíš? přisvěcuješ je v pokoji nebo to necháváš na přírodě? Jestli sou na balkon, tak je přesaď - určitě už je tam hrozně moc kořenů v těch malinkatejch kelímcích..
jo a ta teplota je teda smrtelná.. 32 na začátku jara.. no aby ti pak nepomřely vedrem - přecejenom sou to rostliny do chladnějšího podnebí, ale snad se přizpůsoběj a zvládnou to no... holky
Jiank ale začni přemejšlet o dvou, třech stojanovejch větrácích

Jinak k tomu hnojivu - určitě tam někde bude na etiketě vyjádřenej poměr NPK - buď poměr nebo hodnoty.. - když to sem postneš, tak ti určitě poradíme jestli je to good hnojivo

thc?

Old Post 22-09-2003 v 13:48 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 19

Dekuji vsem za ohlas.
ad svetlo-vychod/zapad 12hod. presne.Ale uz v pet,tedy o hodku driv,je svetlo.Jinak je jeste davam v kuchyni pod svetlo(ale to je jakasi zarovka bez oznaceni...,spoleham na to,ze svetlo venku se pomerne rychle prodluzuje),vzdy tak do 23hod.Ostatne prave sly holky spat .Jak jsem psala,nedokazu si to prirovnat k CZ.Nikdy jsem doma nemerila delku svetla v prirode...Ale doufam,ze je to tak nejak stejne.
ad vedra-nevim presne,jake teploty zde budou,pry snad diky oceanu ne az tak hruza.Ale vy jste ted taky meli vedra a kyti to zvladla dobre,nebo?Kdyz jsem byla v Africe,tak to rostlo jeste v horsich teplotach a jaka to byla mnamka .Takze moc doufam,ze to bude ok.On je tu taky dost vitr od vody,kterej i prijemne chladi.
ad avatar-tak ten je naozaj LoraPalmer .
ad hnojivo-N 4,6% ; P 1,2% ; K 3,1% .
ad presazeni-zitra presadim (mam jiz schvaleni ).Mam pripravene 3l umelohmotne kelimky .

Old Post 22-09-2003 v 14:41 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 20

to je z mleka .takove to vetsi rodinne baleni...holt,alkohol mi uz tak nejde.
no,zatim tu opravdu je vitr,da se rict az moc.ale jak jsi poradil kvuli tem stonkum...holky si to fuckt uvedomily a stonky(totiz nohy) maji ted moc hezke(svalnate,propracovane). a kdyz pomohl tehdy,snad pomuze i pri chlazeni.

Old Post 22-09-2003 v 15:19 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 21

hele to hnojivo je myslim na růst z nouze ok, ale do květu si určitě pořiď nějaký s vyšším podílem P

thc?

Old Post 23-09-2003 v 07:02 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Palec dolů Příspěvek č. 22

Ja jsem tehdy v tom kvetinarstvi vybirala fest dlouho.A toto bylo nejbliz k N-P-K 5-2-3 ,co meli.Jeste k tomu je to z morske rasy,coz vubec nevim,zda je to good.Uvidime.Zatim jen vim,ze jsem to na poprve prehnala .No vcera jsem uz dala jen 1/4 davku z minula.
Jinak na kveteni koupim jiny.Je doufam spravne 5-5-3?

Old Post 23-09-2003 v 07:18 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 23

5-5-3 bude dobrý.. hlavně hnojit málo. Pravděpodobnost, že kytka bude mít nedostatek živin v půdě je menší, než že je spálíš.. - jak si se přesvědčila No prostěš opatrně

thc?

Old Post 23-09-2003 v 07:28 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Obecné Příspěvek č. 24

jak rikaj na vsechno ve svahilstine : "Pole,pole".

Old Post 23-09-2003 v 07:43 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Palec dolů a je to v ... Příspěvek č. 25

poprve jsem hnojila dle navodu na indoor-18ml/9l,to je vlastne to nejnizsi,co doporucuji.To bylo moc a holky se spalily(jak jsem jiz psala),to bylo 11.9.
22.v pondeli jsem je opet krmila,uz jen 1/4 davkou.No a zase se SPALILY!Vypadaji skarede,jen ty nove listecky vypadaji hezky.
Ted nevim,co mam delat.Mam to vubec jeste nekdy pohnojit???

Old Post 28-09-2003 v 05:11 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 26

A už jsi ty kytky přesadila? Pokud ano a hned jsi jim tam mlaskla další várku hnojiva, tak je to docela chybka. Vem si, že první šok pro ně bylo to samotný přehnojení, další šok je přesazení (alespoň 14dní nehnojit, než si zvyknou na novej prostor) a o tom brutálnim vedru co u vás teď vládne ani nemluvě. 12/12 sice není pro růst zrovna dobrý, ale přisvěcování bych taky nedělal. Je to jen další šok (změna světelného spektra). Takže závěrem:určitě nehnojit, dokud samy trochu nezesílí a nebudou zas vypadat zcela zdravě. A taky nezalejvat nějakou "ledovkou" v domnění, že je to v tom vedru příjemně ochladí . Tak hodně štěstí a držim palce.

Old Post 28-09-2003 v 16:06 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 27

No,ja to udelala naopak-prvne pohnojila a 2dny na to presadila...Co se tyce svetla,tak se to pomalu prodluzuje.Ted uz kyti nechavam jen na balkone,neb jsou uz taky v dost velkych kvetinaccich a neustale je nekam presunovat,uz neni ono.To vedro neni az tak brutal,neb tu dost fouka.No,a ted se vubec ochladilo,uz je jen kolem 20stupnu.S tou vodou to je asi jedine,co delam spravne.Ta je odstata dostatecne dlouho a ma tedy v poho teplotu .
Takze ted budu doufat,ze se brzy zotavi... Snad to vyjde!

Old Post 29-09-2003 v 01:53 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

slozeni hnojiva Příspěvek č. 28


viz obr.


je tam napsano,ze je to pro vsechny kyti... na podporu rustu,kvetu,plodu...

Naposledy upravil Lora 29-09-2003 v 13:04 PM

Old Post 29-09-2003 v 07:50 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

PLS,HELP!!! Příspěvek č. 29



Zatim jsem kyti zastrihavala jen jednou. Zkousela jsem i FIM,ale asi jsem to zvladla jen u jedne a z te se jeste k tomu vyklubal kluk .No,jo.

Moje nynejsi otazka na vas zni:"Kdyz kyti ted vypadaj takto,viz.fota,muzu jeste zastrihnout,ci je uz pozde?".

Prosim,poradte mi!Dekuji moooc.Nemyslim ted prostrihavani velkych listu,ale vylozene zastrihavani vrcholu.

Old Post 20-10-2003 v 02:29 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 30

No nádhera sama . Vyfoť je i z dálky, ať vidíme, jak se ty krasavice celkově "vybarvily". Jinak už očividně začínají kvést, takže bych je už určitě nezastřihával.

Old Post 20-10-2003 v 04:19 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 31

Tak na to byste si museli poridit lupu!Vypestovala jsem asi nejvetsi mikro-mini-male rostlinky .
Je to vubec zacarovany.Neb:s tim svetlem...Ted je tu svetlo 13hod. a stale se bude prodluzovat...Dnes presne 13h.6min.Asi uz nemuzu udelat ani rizky z toho,ani se v tom nevyznam...kdyz to uz kvete.Leda kureci,ty umim v kazdem obdobi.Takze budu muset zkusit dalsi seminka,neb predpokladam,ze ted je ta doba,kdy se u nas zacina pestovat.Ovsem zde nastava next problem,ze se budem muset prestehovat a nevim,jake budou podminky.Ikdyz zatim je jasne,jake asi mame kriteria na budouci byt... Ale je tezke najit balkon,na ktery neni moc videt,je slunny a velky.A aby odpovidal i byt samotny...
Dalsi je,ze kyti jsem ted totalne prostrihala,takze opravdu chvalne nevypada,proto jsem radeji fotila jen ty vrsky .
Taky si na kyti zacaly pochutnavat jakysi housenky,ktere jsem uz snad odstranila.Coz byl,mimo tehdejsiho spaleni,dalsi duvod,proc jsem odstrihala skaredy listy.
Jinak jedine,cim bych se "pochlubit" mohla je,ze se urodili 3kluci a 4holcicky.
Jinak kluci jsou na jinem balkone a neustale je otravuji a rvu jim pryc koule.
Minule jsem hnojila vlastne 1/8 puvodni davkou.Sice se kyti nepopalilo,ale zda to vubec pocitilo je asi taky otazecka.Stejne ted budu muset koupit new hnojivo,neb uz zacalo kveteni.

Zajimalo by me,jak to ted vlastne s kyti bude,kdyz se svetlo prodluzuje,ale kyti uz zacalo kvest?!?Prejde zase do rustu,ci jak?!?Nebo se mam smirit s "vyskou" (dovolila jsem si pouzit to oznaceni,ikdyz o tom v realu nemuze byt rec) a mam je treba zatemnovat?!?Mam davat to hnojivo na rust ci na kvet?!?

Moooc vam dekuji za rady.Snad se z toho vseho alespon poucim a priste uz budou vysledky lepsi .

Old Post 20-10-2003 v 05:00 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 32

2 Lora > Mno jestli se bude prodluzovat den tak kytka prejde zase na rust a celkove se ti zpomali. Idealni by bylo ji po tech 12-ti hodinach zatemnit...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 20-10-2003 v 06:08 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2708000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív