Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník by Mankey
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 17






Čau Growere, tak jsem tady s novým updatem

Rostlinkám dopřávám hodně hnojiva na růst. Teď sem zvýšil dávkování Plagronu z 4ml na 6,5ml na litr. Kopřivovej výluh pořád 1:10. Cheese #2 ukázal koule takže půjde brzo pod kosu a nejspíš na mlíko. A co vy? Co děláte se samcema vy? Mlíko, hnojivo, něco jiného? Podělte se o zkušenosti, hrozně rád si to přečtu


AK47 od Natural Seeds vyklíčily 3/3. Dneska vylezly všechny tři ze země a jsou už v konečných nádobách, což jsou Kýble 13l, 17l a 20l. Spodní třetina je kompost, nad tím černozem, hnojený substrát a nahoře pár centimetrová vrstva na výsev. Ještě chci dodat, že za 48 hodin všechna semínka stihla vyklíčit a následně vylézt ze země. Takže za mě Natural seeds zatím naprostá spokojenost!

Mám domluvený na tenhle týden 2 řízky SweetMendoboga do mini-skleníčku :P

Kytky

Frisian Dew (1) - 96cm (3,5cm/den), Rozhodně největší keř ve skleníku.
Frisian Dew (2) - 60cm (2,4cm/den), Pořád dost zakrslej, je to takový pometlo ikdyž listy vypadají zdravě.
Cheese #1 (1) - 78cm (2,5cm/den), To je vůně, to je vůně. Fakt mi ještě kytka takhle aromaticky voněla už v růstu. Jinak krásnej indicovitej keříček.
Cheese #1 (2) - 72cm (2,6cm/den), stejná jak ta první, jenom o malinko menší :P
Cheese #2 - 90cm (3,9cm/den), Ukázal koule = kosa. Rostl nekontrolovatelně a prakticky se nevětvil. A to vůbec. Byl jen stonek a z něho rostly listy. Když taková kytka má 90cm, tak už je to dost podezřelý
OG Kush - 70cm (2,7cm/den), Nakonec jsem zastřihnul i OG. Jinak kytka roste hezky.
The Magic - 20cm (1cm/den), Chudák jeden. Takhle malej a dostává stejný dávky hnojiva, jak ostatní
El Alquimista - 70cm (2,8cm/den), Taky vklidu, růstem dost podobný OG kushi.



Fotky

1 -
AFka v kýblech
2,3,4 - AF AK47
5 - Samec, či ne? Sorry, je to blbá fotka ale lepší už vyfotit nešla :c


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 20-05-2014 v 19:24 PM

Old Post 19-05-2014 v 19:49 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 18





Chtěl bych slyšet váš názor, samec, či ne?

A nevíte co se mi to vytvořilo na listech u toho "samce"? Přehnojeno?


Nevím, jestli se můžu přímo ptát tady, nebo jestli musím poslat tyhle fotky do specifických threadů, kdyžtak ať mě admin upozorní a já to napravím


Skleník2014

Old Post 22-05-2014 v 19:12 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 19

je to samec

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 22-05-2014 v 19:35 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 20

souhlas samec a poslední fotka je spáleno od slunce (nejspíše byl mokrý list a voda působila jako lupa)

Old Post 23-05-2014 v 16:20 PM
Pepsin je offline   Profil uživatele Pepsin   Find more posts by Pepsin   Foto galerie člena Pepsin   Click here to Send Pepsin a Private Message   Add Pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Obecné Příspěvek č. 21

Zdárek, tenhle týden sice pršelo, ale holky začaly dost růst tak sem hodím průběžnej update.

Kytky


Frisian Dew (1) - 125cm (4,3cm/den), Velmi rychle roste, snažím se pravidelně zastřihávat ale na to nijak nereagoval, rostl stejně rychle Tak mu vysadím na nějakou dobu hnojivo
Frisian Dew (2) - 82cm (2,5cm/den), Od té doby, co jsem zvýšil dávkování hnojiva se pěkně vzpamatoval.
Cheese #1 (1) - 101cm (2,6cm/den), Cheese nemá moc rád větší dávky hnojiva, zkusím ho týden prolít vodou.
Cheese #1 (2) - 98cm (2,9cm/den), U téhle rostlinky si při prvním pohledu všimnete těch obrovských, až 40-centimetrových, listů po celé délce stonku.
OG Kush - 90cm (2,2cm/den), Zastřihl jsem ho klasicky a hezky se dělí na tři větvě, pak hodím foto .
The Magic - 47cm (3cm/den), Pořádný dávvky mu sakra prospěly, Za včerejšek vyrostl asi o 5cm.. prostě úlet
El Alquimista - 98cm (3,1cm/den), Roste parádně, zdravý velký listy, větší dávka má na něj dobrej vliv.

Foto některých zajímavostí dodám nejspíš zítra do tohoto postu


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 01-06-2014 v 15:39 PM

Old Post 29-05-2014 v 06:28 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 22





Tady jsou fotky. Nevím, proč se některý otočily, v kompu jsou všechny orientovaný stejně :/


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 01-06-2014 v 18:26 PM

Old Post 29-05-2014 v 06:33 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 23




Konečně došly ty SweetmendoBOG řízky

..Sorry za kvalitu fotek v celým threadu, ale přes zimu jsem někam založil foťák a vůbec si nemůžu vzpomenout kam.


Skleník2014

Old Post 02-06-2014 v 20:36 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 24






Ahoj, slunce paří a já tu mám další update.

Kytky jsem od 28.5. přestal hnojit, kvůli jejich velikosti. Většinu jsem byl i nucen přivázat, stínily rajčatům Auto Ak47 jsou cca 3 týdny starý. V popisu jsou seřazeny od toho v nejmenším kýblu, po toho v největším kýblu.

SwetmendoBOGy jsem nějak zapomněl zalít, protože asi 3 dny v kuse pršelo a mně to nepřišlo důležitý. Stačil jeden den na přimém sluníčku a ze všech listů byly zakroucené křupky. Ostříhal jsem je tedy a teď už raší pěkně nové patra Taky jsem je už ohnul, protože mi na to přišla správná doba, když nemají ty lístečky.

Kytky

Frisian Dew (1)
- 154cm (2,6cm/den), Co na to říct, prostě nekotrolovatelně rostoucí keř, kterej má potenci výrůst klidně 4-5 metrů, když se o něj správně staráte
Frisian Dew (2) - 115cm (3cm/den), Prospívá mu nehnojení. Podle růstu tipuju, že to bude ten fialovej phenotym.
Cheese (1) - 132cm (2,8cm/den), Roste krásně, intenzivně voní, nemám s ním od začátku nejmenší problém.
Cheese (2) - 129cm (2,8cm/den), Nechápu, jak je to možný, ale rostou celou dobu prakticky totožně. Ale ty listy jsou úlet. Takový ten durhej cheese rozhodně nemá (viz. foto).
OG kush - 119cm (2,6cm/den), Konečně se začal hezky větvit, jinak paráda, nemám výtky
The Magic - 75cm (2,5cm/den), Zbytek bazalky, co rostla kolem, jsem už vytrhl, takže má konečně hodně místa na růst
El Alquimista - 125cm (2,4cm/den), Ukázkový růst alá vánoční stromeček

Auto AK47 (1) - 16cm
Auto AK47 (2) - 12,5cm
Auto AK47 (3) - 15,5cm

Fotky

1,2 - Sweet Mendobogy
3 - Levá strana skleníku, FD1, CH1 (1), CH1 (2), FD2 úplně vzadu v rohu, nejde vidět.
4 - El Alquimista
5 - 40cm list na Ch1 (2), pochlubte se, kdo má větší :P


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 08-06-2014 v 22:02 PM

Old Post 08-06-2014 v 20:23 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 25

Rychlá otázka: Vadí hodně, když nemám v těch kýblech dole vyřezané díry? Vím, že tam existuje nějaká šance uhynutí kořenů, ale je to až tak velkej problém?


Skleník2014

Old Post 09-06-2014 v 17:42 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hamm
Nový Člen

Karma uživatele Hamm - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 26

Čus, já jezdil dva roky bez děr a drenáže a v pohodě, jen jsem se snažil to nepřelejvat a při dešti schovat dovnitř

Největší radost je vidět jak vám rostou kytky před očima.

Old Post 09-06-2014 v 18:21 PM
Hamm je offline   Profil uživatele Hamm   Find more posts by Hamm   Foto galerie člena Hamm   Click here to Send Hamm a Private Message   Add Hamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 27

Hoj moc bych to bez těch děr neriskoval přeci jen vzít vrtačku a prubnout tam teď pár děr není těžké ne ? Ale pokud odhadneš zálivku aby to bylo tak akorát tak nemusíš.

Prvni grow indoor smazaný účet
Druhý grow in himalaya gold a třetí in Mazar
čtvrtý grow in pseudo aero mazar

Old Post 09-06-2014 v 23:14 PM
Pepsin je offline   Profil uživatele Pepsin   Find more posts by Pepsin   Foto galerie člena Pepsin   Click here to Send Pepsin a Private Message   Add Pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 28

Oukej, díky chlapy. Nebudu riskovat a radši to vyvrtám


Skleník2014

Old Post 10-06-2014 v 06:47 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 29



U OG kushe využiji vodorovně postaveného železného drátu ve výšce 120cm, kolem kterého budu omotávat dva ze tří hlavních vrcholů, každý v jiném směru. Třetí vrchol přivážu tak, aby směřoval směrem do středu skleníku. Tímto chci řešit problematiku výšky a šířky místa, kde OG roste. Máte s tím někdo zkušenosti? Pro přehlednost přikládám svůj masterpiece :-D

Vyhrabal jsem fotku automatu od Fair seeds z roku 2012 :-D. Zaboha si nemůžu vzpomenout, co to bylo, ani proč jsem ho vlastně sklízel tak brzo.


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 10-06-2014 v 21:46 PM

Old Post 10-06-2014 v 21:34 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 30


Nevíte někdo, co to je za brouka? Našel jsem jich už tak 5 a docela by mě to zajímalo


Skleník2014

Old Post 13-06-2014 v 16:05 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 31






Btw dneska jsem byl u kamaráda, který mimo jiné pěstuje Ultraviolety od Samsary. Mají nádherně posypaný, zatím ještě malinký, paličky a voní ovocně nebo po kávě. Jedna z nich se rozvětvila (naprosto sama, bez zastřihnutí!!!!) na nádherný bonsaj. viz obrázek. Ještě tolik nekvete, vypadá tak o 2 týdny pozadu v květu za ostatníma, ale nechápu, jak mohla takhle brutálně vyrůst bez zastřižení

Samozřejmě jde ale v mobilní kvalitě shit vidět, žejo. Achjo


Skleník2014

Old Post 13-06-2014 v 16:12 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 32




Nazdar kuci, tady je průběžný update

Ohýbání OG Kushe jde zatím podle plánu, jenom ho ale nakonec neproplétám, ale jenom přivazuju vodorovně. Ta tyčka je dost zrezivělá a kytka se o ní otíráním ničila.

Auto AK47 jsem začal mírně hnojit, dostávají 5ml/litr Plagronu na růst. Kvést ještě nezačaly.

Sweetmendobogy po dlouhém trápení nepřežily. Byla to moje první zkušenost s řízky, takže jsem hodně věcí dost zkonil

The Magic je po dlouhé diskuzi přesazen ze skleníku, kvůli velikosti. Hodil jsme ho na perfektní plácek, vlastně jediné zbylé místo na zahradě, kde svítí ta velká lampa na nebi od rána do večera a kde se na jeho růst nekladou vůbec žádné omezení Přesadil jsem ho 15.6. a dneska jsem mu hodil menší dávku hnojky, ať se trošku popožene

Frisian Dew 1 jsem začal radikálně ohýbat, ikdyž je mi to hovno platný, prostě není místo :-/

S pomocí mého skvělého souseda, se kterým jsem minulý rok paralerně pěstoval - má problém s kyčlemi a kolenem, takže jsme vařili mastičky. To jeho brko od kamaráda byl ale shit největšího kalibru, kterej by nezhulil ani dítě. Ale paličky to mělo dost slušný - jsme vymysleli a zrealizovali systém ochrany do skleníku.

Mám s čorkama dost velkej problém, i minulej rok mě připravili o úrodu. Na kliky skleníku, které nešly nijak zamknout, jsme přišroubovali zohýbaný tvrdý kov (tvar si představ jako když kreslíš šibenici), který jsme s klikami spojili normálními zámky na klíč. Na otevírání oken jsme přišroubovali matičky, aby nemohli okno vyvrátit ven (není tam žádná pojistka) a vlézt dovnitř. Budu také kupovat alarm za pár korun jako poslední záchranu, kdyby se tam někdo s nůžkama na zámky dostal: Odkaz tady. Nemáte s podobnými zařízeními někdo zkušenosti? Nejsem moc technickej typ, tak si nedokážu tolik představit, jak to funguje, a jestli vůbec

Kytky

Frisian Dew (1)
- 180cm (2,6cm/den), Výšku berte spíš s nadhledem, jelikož jsem všechny vrchní větvě ohnul, tak se to blbě měří
Frisian Dew (2) - 158cm (4,3cm/den), Tývole ten se slušně rozjel, má malý počet větví, které jsou ale hrozně dlouhé a rostou hodně do šířky. 4,3cm za den bez hnojek si zaslouží respekt.
Cheese #1 (1) - 160cm (2,8cm/den), Daří se vpohodě, taky už nějaký větve pomalu přivazuju, aby měly vůbec kam růst.
Cheese #1 (2) - 158cm (2,9cm/den), Pořád se drží v těsném záběru za bráchou. Jinak myslím, že není co dodat.
OG Kush - 138cm (1,9cm/den), Měření je taky spíš orientační, blbě se to měří, když hlavní větve rostou vodorovně. Jinak na to reaguje parádně, ale fotit to zatím nebudu, spíš až to bude větší. Teď by tam nešlo nic moc vidět.
The Magic - 89cm (1,9cm/den), Doufám, že se mu bude na novým fleku líbit Samozřejmě přišel o nějakou část kořenového obalu, to se stát prostě muselo. Ale jsem si jistej, že se mi to oplatí
El Alquimista - 157cm (2,2cm/den), Nestydí se ukazovat pestíky jinak roste spíš do výšky, Naštěstí je v místě, kde má skleník vrchol střechy, takže ho už šmikat nejspíš nebudu, jen jsem ho mírně naklonil, ať má víc místa.

Auto AK47 (1) - 51cm (3,5cm/den), Krásnej příklad toho, že u AF se nevyplatí vzít co největší kýbl. Příště hodím všechny do 10-15 litrových nádob
Auto AK47 (2) - 41cm (2,8cm/den)
Auto AK47 (3) - 44cm (3,5cm/dem)

Fotky

1 - The Magic
2 - AKčka
3 - Mladá u FD1 :3

Všechno nám to krásně roste, mám z toho velkou radost


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 18-06-2014 v 22:16 PM

Old Post 18-06-2014 v 22:01 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8132390 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív