Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W - kokos: Super silver haze, Medicineman, Shit 16 ks.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 17

A recykluješ někdy kokos? tu tvoji kostku, taky někde doma mám, docela sem se jí lekl, když má na obalu napsáno EC 1, teď mám nějaký kokos od Bárta a mám doporučeno ho napřed pořádně propláchnout vodou, tak jen jestli to někdo taky dělá..
Já používám U-Grow a pufruji to Canna COGR Buffer Agent..

Old Post 04-03-2014 v 21:37 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 18

Jako já tu cannu jel několikrát ale zdá se mi, že ten JIB je doopravdy lepší ještě jsem k tomu na nové kolo dokoupil pk13/14...jinak ten jejich boost 1l za 1600 je vyhození peněz )))

Mr.Ferda

Old Post 04-03-2014 v 21:38 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 19

Mám taky s Cannou spíš špatnou zkušenost... pořád jsem měl světlý rostliny a když jsem zvyšoval koncentraci tak jim to vůbec nedělalo dobře.
Teď je můj favorit JIB + B cuzz Bloomstimulator + Atazyme - do kokosu a hezčí stavbu květu a výnos jsem ještě neviděl.

Old Post 04-03-2014 v 22:59 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Machoman: Na Canně jsem je nějak nemohl dohnojit na 100%, zoufale jsem zkoušel i o hodně větší dávky než je psáno ale byli to takový nějaký jalový hnojky na rozdíl od BˇCUZZ od Atami a teď Coco od Plagronu, já osobně bych ti doporučil radši některý z těchto dvou protože je mám obě už odjetý s parádníma výsledkama.

NORM: Kokosové kostky tyhle. vložím fotku a voda na kokos se neupravuje, stačí zalít kostku odstátou vodou.

Čau, ten kokos, co jsi dal na foto, tak je hodně zasolený, má na výtoku i EC 3 a jsou v něm breberky, doufám, žes ho vypekl, jinak očekávej sviluchy. Kamarád do něj sadil a u rozpuštění zjistil zasolenost, tak ho musel propláchnout a následně mu z toho vylezly svilušky. Takže pokud máš světlé listy, tak udělej proplach, je to Shit

Grow Max 150W

Old Post 05-03-2014 v 15:42 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Ferda Mravenčák
Jako já tu cannu jel několikrát ale zdá se mi, že ten JIB je doopravdy lepší ještě jsem k tomu na nové kolo dokoupil pk13/14...jinak ten jejich boost 1l za 1600 je vyhození peněz )))

Přidávat PK k JIDB nedoporučuji, už jsem takový pěst viděl, vyvolá to deficit dusíku, JIDB má PK dost, když přidáš další, tak to akorát zasolíš přebytečným PK.

Grow Max 150W

Old Post 05-03-2014 v 15:51 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 22

ganja-steve: Tak to jsem rád že v tom nejsem sám ale ono to opravdu nehnojilo, Plagron coco je jiná liga.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 05-03-2014 v 17:05 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 23




Jedu v tomto kokosu druhý kolo a všechno v pohodě, ec v pořádku a žádnej hmyz taky nepozoruju, nic jsem nepekl. Dnes jsem na 17-náctým dnu od přepnutí na květ, kytky mají 68 cm a řekl bych že jim nic nechybí, přidávám fotky focený teď, první foto Shit (mr. Nice), další dvě, Shit + SSH (mr. Nice).

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 05-03-2014 v 17:34 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Přidávat PK k JIDB nedoporučuji, už jsem takový pěst viděl, vyvolá to deficit dusíku, JIDB má PK dost, když přidáš další, tak to akorát zasolíš přebytečným PK.


Bárte díky za info tak nějak jsem si to myslel ale v době kdy jsem hnojky pořizoval neměl jsem možnost zjistit takže jej přidávat nebudu a chtěl bych se zeptat jestli máš nějaké zkušenosti se zvyšovaním dávek JIB nebo ponechat dávkování tak jak uvádí výrobce díky !

Mr.Ferda

Old Post 05-03-2014 v 18:51 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 25

Cus, mam s cannou coco vybornou zkušenost...kytky zdravý a naprosto vitální a po tom co v květu kytky už přestaly rust tak jsem se postupně dostal jen na poloviční dávku a stejně jim to stačilo...

Old Post 06-03-2014 v 11:47 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 26

Zdarte, tak dnes jsou holky 37 dní na květu a krásně voní a přibírají. Teplota den i noc stejná 23 - 25°C protože mám v kotelně na radiátoru naštelovanou termostatickou hlavici a kotel mám zapnutej ve dne v noci a radiátory puštěný jen v kotelně, takže teplota ideál.
Vlhkost 37%, veškerá ventilace fičí nonstop na nejnižší rychlosti.

Hnojeno Plagron coco A - 3 ml. l. B - 3 ml. l. PK 13-14 2 ml.l.

PH výtoku - 5,8 EC - 2,2

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2014 v 10:52 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 27

Aktuální foto focené právě teď, kytky dnes 37 dní na květu, zítra napíšu víc, protože nestíhám a musím jet do roboty.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2014 v 10:58 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 28




Tak snad už

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-03-2014 v 06:38 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Přidávat PK k JIDB nedoporučuji, už jsem takový pěst viděl, vyvolá to deficit dusíku, JIDB má PK dost, když přidáš další, tak to akorát zasolíš přebytečným PK.


suhlasim. ja som daval green sensation co je vylepsene PKcko a zasolovalo mi to kokos. lial som EC 1,8 a vytekalo mi 2,4...

Old Post 18-04-2014 v 20:14 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2


suhlasim. ja som daval green sensation co je vylepsene PKcko a zasolovalo mi to kokos. lial som EC 1,8 a vytekalo mi 2,4...



citace:
Původní příspěvek od Ferda Mravenčák


Bárte díky za info tak nějak jsem si to myslel ale v době kdy jsem hnojky pořizoval neměl jsem možnost zjistit takže jej přidávat nebudu a chtěl bych se zeptat jestli máš nějaké zkušenosti se zvyšovaním dávek JIB nebo ponechat dávkování tak jak uvádí výrobce díky !


momentalne davam na 15l roztoku 20ml A, 40ml Mcka a 60 ml Bcka, rastliny vyzeraju pekne. zalievam kokos len raz denne, nemam funkcnu pumpu akurat.

pred tym som si nevsimol, ze doporucovane davkovanie je na 10l, kde by malo dvihnut EC o 1 a pri kvete mozes ist ku koncu kludne aj na 2,2 az 2,4. mam akurt pokazeny EC meter, tak neviem overit, ci sa nepresoluje substrat. donesiem stary merak a dam presne vediet ake hodnoty mam pri akom davkovani.

Old Post 18-04-2014 v 20:17 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mel88
Nový Člen

Karma uživatele Mel88 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 31

to by me taky zajimalo.. ja na Canna Coco nejlepsi vysledky!! Suverenne. Nebyl problem spis jinde??

Old Post 08-08-2014 v 13:32 PM
Mel88 je offline   Profil uživatele Mel88   Find more posts by Mel88   Foto galerie člena Mel88   Click here to Send Mel88 a Private Message   Add Mel88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2172760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív