Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavte se mnou můj black box!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 17

To je na mě asi moc. Radši bych začal jenom jednoduchou hlínou. Jo v jednom obchodě. A proč mě odrazuješ pořád od těch semínek?

beginner

Old Post 12-12-2012 v 20:46 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 18

od indoor mixu tě odrazuju, protože každá odrůda poroste jinak, do výšky a tak ..
řízky jsou bez problému..
osvětlení nakup tady: http://www.ereka.cz/ mnohem levnější než v gshopech
o hydru popřemejšlej, takovej bubbler je jednoduchej na výrobu i obsluhu, lacinej, řekl bych, že jednodušší nez hlína, míň starostí, mužeš např na tejden deset dní odjet a není problém, jednou za deset dní umyješ kýbl, dáš novej roztok a víc neřešíš..
roste to peckově, rychleji než v hlíně a mnohem vyšší výnosy..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-12-2012 v 20:52 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 19

Popřemýšlím o tom.

beginner

Old Post 13-12-2012 v 09:08 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 20

cus.

jestli chces usetrit:

- elektrosoucastky urcite prez heureku a tam si najdi nejlevnejsi elektroobchod i s postovnym natuty usetris oproti growshopu.

Jinak hlina je v "cajku", znam lidi kteri pestuji v hline a vysledna gramaz se blizi watazi - coz mluvi za vse.

Kazdopadne MUJ nazor je ten, ze budes mit s 250w asi problem.. vem si kolik cm i ze stinidlem ma, no a ta tvoje skrin je relativne nizka...

na vrsky kytin te zbyva cca 70cm a to si jeste odecti vysku kvetniku.

- jako pujde to asi , ale bude to boj. Kazdopadne osobne bych vysadil max 2 kyti a ty nechal rust/tahnout horizontalne. a brzy prepnul na kvet.

Jinac ja bych zvolil 150w a k tomu 2 usporky s malym stinitkem

Tot muj pohled na vec
Hodne stesti

jo a ty digitalni spinacky min 2x

je to koníček

Naposledy upravil VFR 14-12-2012 v 08:11 AM

Old Post 14-12-2012 v 07:55 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

objednané věci Příspěvek č. 21

Ahoj všem.

Tak jsem objednal úplně vše mimo jediné věci. Osazenstva. Až to vše dorazí, tak se s Vámi podělím o další fotky ze stavby blackboxu. Pak se bude pokračovat dál. To budou vánoce :-)

beginner

Old Post 15-12-2012 v 12:46 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Re: objednané věci Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od rodnaxor
Ahoj všem.

Tak jsem objednal úplně vše mimo jediné věci. Osazenstva. Až to vše dorazí, tak se s Vámi podělím o další fotky ze stavby blackboxu. Pak se bude pokračovat dál. To budou vánoce :-)


zdar, pořádně si to užij, protože stavba boxu je podle mě na tom to nejlepší
Budeš teda pořizovat řezy? Semínka jsou taky v pohodě, asfalt tě jen odrazoval od nějakýho mixu, to je tak na ven
..já mám 4 modely s různou dobou květu a pěkně mě to sere ..ale zas je pak z čeho vybírat

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 15-12-2012 v 13:56 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 23

Však už se těším na to, až dorazí věcičky. Asi si seženu řízkové osazenstvo. Uvidím ještě. Každopádně se nemůžu dočkat.

Zde je zatím seznam co jsem si objednal.

250 Sodík
Tlumivku, Kondicionér, Startér a objímku.
Cool Tube průměr 125mm, 400mm
Ventilátor RK 125L Ruck
Pachový filtr 200m3/h, 125mm 5,5kg Hy-Filt.
+ diamant tapetu, izolačka, alu 3m, objímy šroubovací, teploměr s vlhkoměrem
+ plagrom grow a bloom a další příslušenství
Bez osazenstva jsem v tom už celkem za devítku.... ( za domácí pohodlí to ale fakt stojí ... co říkáte? :-)



beginner

Naposledy upravil rodnaxor 18-12-2012 v 19:15 PM

Old Post 16-12-2012 v 07:07 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 24


Ahoj ve spolek.

Takže dnes jsem konečně mohl začít pracovat.

Posílám dnešní odpolední výsledek!

beginner

Old Post 18-12-2012 v 18:29 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 25

Ahoj všem a opět musím zpětně poděkovat všem co se mi snaží poradit. Jednou snad budu radit i já.

Než dnes pojedu do OBI dokoupit díly pro úpravu boxu, tak trocha teorie jak bych to chtěl naplánovat, upravit a rozjet.

Skříň co mám je opravdu nízká. Už to tu párkrát padlo. Asi by se dalo s tím žít, ale přemýšlím, a to docela silně, že dnes nakoupim nějaké prkna a skříň o těch 30 - 40cm nastavím na výšku. Prostě odeberu strop (snad to půjde), vypodložím prknama a opět zastropuji + dodám polici pro strojovnu. Asi bych to měl udělat, než se začne pěstit, co si o tom myslíte pánové?

Včera když mi totiž přišly ty komponenty, tak jsem čuměl jak blázen. V Eshopech to na těch fotkách všechno vypadá tak nějak malý, ale ve skutečnosti to má všechno 5kg a je to jak nafouklá zvětšenina

Takže u mě bude pravděpodobně nastavení výšky nutností. A pokud by to vyřešilo i to, že bych mohl dát vše mimo předřadníku do vnitřku skříně, tak je to lákavá myšlenka. Ovšem jestli seženu stejnou barvu dřeva, to asi těžko. Když tak se to natře.

Pak jste si z fotky mohli všimnout, že jsem dal cooltube diagonálně (šikmo). Tam byla trochu mílka v rozměrech cooltube. Psali 400mm a jinde 490mm. Vzal jsem 400mm, ovšem obojí je shodné, tak na to pozor. V jednom eshopu počítali rozměr skla, a v druhém počítali s rozměrem včetně krajních hliníkových obručí. Počítám, že šikmé zakotvení lampy nehraji žádnou roly, nebo se pletu?

Práci čest.

beginner

Old Post 19-12-2012 v 07:09 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 26

čest, to by nemělo vadit, ještě ber v potaz minimálně jednu rouru z tuby, což bude nejmíň 15 cm navíc, abys to pak vůbec zavřel

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 19-12-2012 v 11:34 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 27

urcite, cim vyssi, tim lepsi. Mas rezervu atd. A pockej v lete, teplota pujde supem hore a budes rad za kazdy cm mezi vybojkou a vrskama

je to koníček

Old Post 20-12-2012 v 20:25 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 28

Ahoj
někde výš tě Asfalt láká na hydro. Myslím že bublák nebo flo-gro je super, hned jsem k tomu přešel z kokosu. Je fakt že zálivka je pohoda a můžeš v klidu odjet. Hlídáš jen EC a PH.
Mě se tady ted válí zbytečně 12 květináču

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 20-12-2012 v 23:13 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 29

filipec: Jo jasný, dám nato pozor. To bude dolaďování až ve finální kolaudaci. Musím vymyslet jak si pěkně nastavit možnost jemně posouvat výškou světla.

vfr: Právě. Řekl jsem si, že když už jsem se na to dal, ať je to pořádně a nemusím to po kole měnit. I když kdo ví, třeba mě napadne nějaká úprava. Hodím brzy foto.

Hopík: Mám nakoupeno komplet na hlínu, takže ji pojedu. Je to pro mě nejpřirozenější. Nejde mi o maximální výnos. Stejně budu jedno vytěžený kolo hulit a žrát půl roku :-) :-) :-)

Brzy postnu UP.

beginner

Old Post 21-12-2012 v 13:13 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 30

upravama budes po prvnim kole zahlcenej

je to koníček

Old Post 21-12-2012 v 13:52 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 31


Ahoj.
Nové rozměry skříně po úpravě jsou:

63 x 56 x 153,5

Teď už to je trochu rozumnější. Viz foto:

beginner

Old Post 22-12-2012 v 10:12 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 32

Tak jsem pustil poprvé odtah a to je teda něco. Budu muset něco vymyslet jak to odizolovat od stěn skříně na straně výdechu. Navíc jsem koukal, že je tam možnost dvojího zapojení s různým výkonem, který zajišťuje instalovaný kondenzátor. Když nasadím ALU a pojede to skrz cooltube a pacháč, tak by to mohlo trochu stichnout. Uvidíme. Další report zítra.

beginner

Old Post 22-12-2012 v 16:10 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2852120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív