Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Do jaké Watáže jít ze začátku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 17

A ještě se vykašli na dual spektrum výbojku a pořiď si zvlášť MH výbojku na růst a HPS výbojku na květ. Klidně můžeš nechat kytky růst pod pár úsporkama nebo nějakou slabší Mh výbojkou než je 400w, ušetříš na elektřině. A nebo jestli nechceš už víc investovat, pořid jen sodík 400w a odjeď s ním i růstovou fázi ( nevýhody - kytkám se nechce moc větvit, a výbojka bude po 1 kole na odpis. ((růst 18h světla)) Měj se, ať to roste
Edit: Klidně bych radši pořídil waveflectorXL který je o polovinu levnější než origo a-wing a za ušetřený peníz koupil ten MH.

Old Post 07-07-2012 v 14:48 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Četl jsem že se Waveflector po čase prověsí, ale možná by bylo možné ho pak vrátit do původní polohy. Ušetřilo by to opravdu dost na MH.

Old Post 07-07-2012 v 14:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 19

vysral bych se na cely TT-cko to jsou nejhorsi ventilatory kor kdyz na nej pichnes jeste filtr... lepsi priplatit a koupit nejakyho RUCKa nebo Prima klima...elektronickej predradnik je zbytcne drahej, normlan udela uplne stejnou sluzbu...ale to je tvoje vec jestli veris tem reklamnim kecum...MH vybojku bych vubec nekupoval pod dualspektrem to roste i kvete velmi pekne

Old Post 08-07-2012 v 11:56 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

A co Prima klima CTRL 125 (reg.otáček+term.) 420m3/h?
Ten předřadník se mi zdá lepší elektronickej, má vyšší účinnost, míň hřeje a rychleji startuje.

Old Post 08-07-2012 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Astronaut
Ten vetrak hurican moc nefouka a easy rolss jsou celkem poruchovy uz kuli nim i nikdo vyhorel tet mam sun grip a zatim no problemo


Tyjo chtěl sem ty easy rols koupit taky, ale vyhrály u mě řetízky, klasické daleko levnější řešení

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Naposledy upravil Positivevibes 08-07-2012 v 23:35 PM

Old Post 08-07-2012 v 23:09 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od M4r1hu4n3
A co Prima klima CTRL 125 (reg.otáček+term.) 420m3/h?
Ten předřadník se mi zdá lepší elektronickej, má vyšší účinnost, míň hřeje a rychleji startuje.


souhlas, na to TT se vykasli.. je to smejd.. taky jsem ho koupil a za 4 dny sel pryc (mizerny vykon, velky hluk).. koupil jsem za neho Prima Klima 125mm (regulace na 2 rychlosti) a jsem maximalne spokojeny.. pokud mas moznost, kup si ten s regulaci vykonu i teploty.. je jen o trosku drazsi..

Old Post 09-07-2012 v 10:16 AM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Micurin
Nový Člen

Karma uživatele Micurin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 23

Ten homebox 100x100 se da koupit na anglickem ebay.Ja tam kupoval 120x120 a dosel v poradku do 4 dnu a stalo to 2600kc..Na tomhle by se myslim dalo usetrit a usetrene penize radeji vrazit do kvalitniho odtahu.(nebo si ozrat hubu))

Old Post 10-07-2012 v 23:01 PM
Micurin je offline   Profil uživatele Micurin   Find more posts by Micurin   Foto galerie člena Micurin   Click here to Send Micurin a Private Message   Add Micurin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Tak objednáno. Taky jsem koupil jistič, dva stykače, jističovou skříňku a dva časovače s minutovým nastavením a osmi programy na den. Tak si říkám že jeden bude klasicky na světlo a druhý by mohl jet souběžně se světlem nonstop a až 7x za noc nasát čerstvý vzduch do skříně. Což si myslím že by mohlo stačit. Možná se pak překecám k tomu abych zde něco málo z toho zdokumentoval. Každopádně moc děkuju za rady.

Old Post 11-07-2012 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Mě opravdu jebne, po špatné zkušenosti s growshop.cz jsem objednal jinde a nepřišel mi předřadník. A to jsem myslel že budu o víkendu testovat. Jsem pěkně rozmrzelý. A to stačilo aby se mnou více komunikovali.

Naposledy upravil 12-07-2012 v 16:30 PM

Old Post 12-07-2012 v 16:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 26

Jestli ti můžu poradit kámo, tak se na growshopy vyser, všude jinde na netu koupíš o půlku levněji, já si například dělal skříň sám z bílýho lamina nařezanýho na míru v Baumaxu a všechno ostatní jsem koupil v internetovejch shopech s elektrnikou, např 400W předřadník mě stál 700 kč. V Grow shopu jsem koupil jen diamantovku a hnojky, mám almaru 100x100x160cm lampu 400W a ideál je devět kytek, kdybych jich tam dal víc, výnos stejně bude + - stejnej. Jo, skříň i s kompletním vybavením mě přišla zhruba na 8 kulí.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 12-07-2012 v 19:16 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Mě už všechno dorazilo, až na ten předřadník který není skladem. Mě to vyšlo na cca 18 000,- s tím že mám elektriku udělanou s jističem, dvěma časovači a stykačema. A s tím že jsem zbytečně nešetřil, moc dobře znám situaci kdy člověk na nákupu šetřil a pak to skoro celý povyměňuje protože dojde k závěru že koupil šméčko. A vlastně to vše kupuje dvakrát. Díky, to už nechci.

Old Post 12-07-2012 v 19:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryans
Nový Člen

Karma uživatele Aryans - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 28

dneska se dá kouipt kompletní sestvu 120x120x180 400w ale bez odtahu za krásnejch 5500 to je zadarmo ale nevím jestli to není moc veliký na 400w >> http://www.e-grow.cz/products/komplet-classic-400w/

Old Post 17-08-2012 v 02:22 AM
Aryans je offline   Profil uživatele Aryans   Find more posts by Aryans   Foto galerie člena Aryans   Click here to Send Aryans a Private Message   Add Aryans to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0500590 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív