Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Terasa 2012 - HB, BG, CH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od spunkmajer
Máš to ty vole luxusní.


Díky

Old Post 25-07-2012 v 18:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18






Tak jsme ještě krapet poporostli
Už by ale stačilo, ohybat neni kam, střihat to v žadnem připadě nebudu



Celek












Celek









Zhora










Zdola









HashBerry má na šířku 110 cenťáků

Old Post 08-08-2012 v 14:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19





A ještě pár fotek kmenoví .)

Old Post 08-08-2012 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20






Tak po delší době opět doplnění o nové fotky, příjemnosti i nepříjemnosti...

Začnu příjemnostmi v podobě Křemenáčů nalezenými v okolí










Krásných 313g













Chronik, který ležel celý víkend na dlažbě. (vichřice zrovna když jsem odjížděl) Všechny paličky se již narovnaly, ale nedostatek vláhy způsobil své... ... a taky mu chybí trochu dusíku - řekl bych. Co ostatní na něj říkáte? Vypadá jak zmutovaný a v květu je nejvic pozadu... i trošku dokonce řidší. Snad to nějak doženem, když tak je pod průhlednou střechou












BubbleGum a HashBerry (zleva). HBčku chybi jednoznačně dusík. Nemýlím se? Díky











Všechny tři pohromadě CH, BG, HB

Old Post 29-08-2012 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 21

Zdravím,máš to opravdu hezké. Docela na to čumím,na to že je to v docela malých nádobách to máš husté a poměrně dost rozrostlé,ani se nedivím že se to převrhlo. S tím dusíkem se nemýlíš,ale stejně už to jde do květu takže to asi až tak nevadí,možná to trochu přihnojit. Já s tím v kýblech mám pořád nějaké patálie,skoro každý rok se něco pokazí. Letos se naštěstí docela daří,teda až na začátek,teď už to jede jak má. Ono to v těch kýblech občas stojí za prd. Každopádně K+ a ať to jede!

Old Post 30-08-2012 v 16:27 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22




Díky díky.
No loni jsem měl ještě menší květináčky a šlo to
Chce to jen pravidelně zalévat, hlavně nepřelévat, občas nechávám proschnout zcela dosucha
Ano v květu už jsou(viz foto), ale stejně bych jim asi malinko toho dusíku přidal.
Ted jsem se vrátil z shopu, kde jsem cca 3/4te hodiny studoval všechna dostupná hnojiva Původně jsem myslel že přidám Hoštické Hnojivo - Slepičince tekuté, které jsem taky koupil, ale zarazilo mě složení NPK 5-10-5...tak jsem hledal dále a našel jsem ještě hnojiva Kapka(forestina) na Fíkusy (to mělo nějak 7-5-5) ale pak jsem našel ještě Kapka(forestina) na Trávníky (NPK 15-2-3).
Takže které doporučíte přidat (Tekuté slepičince nebo Kapka na Trávníky) ?
Nebo vůbec žádné už teď a pokračovat v Plagronu Alga Bloom ?

Díky za rady a tipy.

Old Post 30-08-2012 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 23

Pokud to není věcí financí, tak zůstaň u Alga Bloomu. Všechno, cos´vyjmenoval, je horší než AB. A krom těch slepičáků, je to dokonce i nevhodné na květ. A slepičáky si raději nasbírej sám - budeš to mít free a ještě kvalitnější než ty kupované.

Old Post 30-08-2012 v 17:24 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

No bohužel nemám momentálně kde je nasbírat. Věc financí to není, protože jsem si koupil obě jak Hoštické slepičince, tak tu Kapku na Trávníky. Chtěl jsem to použít pouze jednou a to zároveň s Plagronem AlgaBloom abych jim ještě dodal malinko toho dusíku.
Samozřejmě AB ještě mám a budu s ním pokračovat, jednalo se mi pouze o jednorázové dodání dusíku.
PS: a co si myslíte o Green Sensation - má to vůbec smysl na venek? To už je totiž dosti drahé, a zatím jsem to nikdy nepoužíval...

Old Post 30-08-2012 v 19:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od pyroman23
No bohužel nemám momentálně kde je nasbírat. Věc financí to není, protože jsem si koupil obě jak Hoštické slepičince, tak tu Kapku na Trávníky. Chtěl jsem to použít pouze jednou a to zároveň s Plagronem AlgaBloom abych jim ještě dodal malinko toho dusíku.
Samozřejmě AB ještě mám a budu s ním pokračovat, jednalo se mi pouze o jednorázové dodání dusíku.
PS: a co si myslíte o Green Sensation - má to vůbec smysl na venek? To už je totiž dosti drahé, a zatím jsem to nikdy nepoužíval...


To na tu trávu a na fíkusy jsou minerální hnojiva, že? Ty já v době květu už nepoužívám. Já bych tam spíš dal výluh z kopřiv. A když koukám na tvoje přiměřeně zelené kytky, tak bych N neřešil. Ale nejvíc N má ten Trávník, pokud chceš N dodat mocí mermo

Edit:
A Green Sensation? Já jsem k těmhle věcem skeptický. Nemyslím, že to má vliv, který by ospravedlnil cenu (i kdyby byla poloviční, než co za to chce Plagron).

Old Post 30-08-2012 v 19:20 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 26

ahoj, můj názor je že už jsou i na ty květníky hodně velké, v květu potřebujou kytky spoustu živin,kterých se jim už v takto prorostlém substrátu nebude dostávat dostatek a kytky začnou žloutnout víc a víc...jsou 2 řešení, buď budeš muset častěji a více hnojit,tím ale můžeš popálit jemné vlásečnicové kořínky a kytce jen více ublížíš.
jábych raději přistoupil k tomu, že bych je v této fázi přesadil do větších květníků (plácneš se přes kapsu,ale můžeš to pak takto dělat mnoho dalších let) kytky pak bude stačit v květu 2x zalít hnojkama a budeš mít mnohem větší paldy než takto.. navíc až ti kytky "stěžknou" pod váhou palic, budou ve větším stabilnější...doporučuju koupit 20ti litrové zednícké kýble v baumaxu za 50 kaček ve stavebninách za 60...budeš mít mnohem větší výnos než takto jak to valíš teď..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 31-08-2012 v 15:23 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadHorseFucker
Nový Člen

Karma uživatele MadHorseFucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 27

GS je docela drahe ale zase tak skepticky k nemu nejsem i kdyz vlastni skusenost mam jen z BloomBastic. Mam venku podobne velke Northern Light a lepe prechazi z vegetace do kvetu kdyz pouziju 1ml/L BB. Pro jistotu jeste na jeden den kytky cele zahalim cernou folii a 3dalsi dny po sobe zakryvam presne po 12h(na noc sundat kvuli vzduchu, vznikaji plisne atd...). Kvetniky bych nechal jelikoz presazenim se rostlina spomali z me skusenosti na 1-2tydny. Pomer hnojiv bych take nejak rapidne nezvysoval ale budes muset zalevat casteji... Klidne rano a vecer 0,5-1l...

Old Post 31-08-2012 v 16:11 PM
MadHorseFucker je offline   Profil uživatele MadHorseFucker   Find more posts by MadHorseFucker   Foto galerie člena MadHorseFucker   Click here to Send MadHorseFucker a Private Message   Add MadHorseFucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Kosmej:
ano jsou to mineralni hnojiva, vzhledem k tomu že holky jsou cca tyden a něco v květu tak jsem na CH a HB použil malinko toho "travnikoveho" a uvidime za tyden. Na GS teda kašlu, vzhledem k venku a ceně do toho nejdu.

Ruprecht:
Ano to máš pravdu že jsou kyti na tyto květníky velké, ale mě to takhle baví, jak se každý diví ... jelikož jsem s holkama každý den, tak si krásně hlídám zálivky a přesazovat je již nebudu(stabilitu jsem vyřešil polykarbonátovýma vzpěrama ps:...koukni co se mi povedlo minulý rok a to byly květináčky 15x10 cm Každopádně díky za rady

MadHorseFucker:
GS možná zkusím příští rok, letos už na to kašlu. Jinak o zatmívání jsem uvažoval ještě před 3mi týdny taky, protože jsem měl strach že nenakvetou, ale naštěstí najely Jinak zalívám cca přesně jak píšeš. Když jsou vedra tak spapaji holky každe rano litr a večer pul litru (hnojky davam tak 2x tydně). Když je vlhko a škaredě tak rano pul litru a večer pul litru

Pro všechny:
myslíte že se ty žluté listy ještě po přidání toho dusíku zazelenají? Nebo jde pouze o to že nebudou žloutnout další... Ty žluté zatím nechávám, ikdyž každý rok na žluté listy kašlu a normálně je peru pryč. Letos právě poprvé zkouším ten dusík dodat, tak jsem zvědav jestli to má vůbec smysl. Kdybych nebyl na groweru tak to VŮBEC NEŘEŠÍM Tady se člověk stává detailistou to je hrozný )

Old Post 01-09-2012 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od pyroman23

Pro všechny:
myslíte že se ty žluté listy ještě po přidání toho dusíku zazelenají? Nebo jde pouze o to že nebudou žloutnout další... Ty žluté zatím nechávám, ikdyž každý rok na žluté listy kašlu a normálně je peru pryč. Letos právě poprvé zkouším ten dusík dodat, tak jsem zvědav jestli to má vůbec smysl. Kdybych nebyl na groweru tak to VŮBEC NEŘEŠÍM Tady se člověk stává detailistou to je hrozný )


ty žlutý už nezezelenaj,ale další už nebudou žloutnout

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 02-09-2012 v 20:00 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Hy3nA: Dikec.

Old Post 02-09-2012 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

a dopr.... :( Příspěvek č. 31






Tak to není nedostatek dusíku...
Ach jo proč zrovna teď ....

Po podrobném prozkoumání listů hlavně zespodu jsem oběvil vetřelce.
Jedná se o MOLICE nebo MŠICE ?
Co na ně? Mospilan nebo Biool ?

Old Post 03-09-2012 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Tak mšice, pude mospilan...
Ale ta poslední fotka, ta se mi nějak na mšice nepozdává...nic živého jsem v okolí nenašel.

Old Post 03-09-2012 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9156940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív