Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2xTop44 - 41W CFL /150W soda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 17

Tak akorát sem dojel od kamaráda kterému moc děkuji za hnojky. Pořeboval bych poradit s dávkováním. Napsal mi tam i dávkování ale potřebuju vědět jak přímo na tuto rostlinku by bylo nejlepší dávkovat.
Biobizz Bloom- 2-5ml na 1 litr vody
PK13-14 - 2,5-15ml na 10 litrů vody.
Jak začít, když do teď byla hnojena jenom nějkým "Univerzál KH" s dávkováním 5ml na 2litry vody... To univerzální asi uplně vysadit, že? Díky moc za rady. JInak paličky se zdají být zase o něco vetší. Brzo dodám foto jak hnojiv tak kytky.

Old Post 09-07-2011 v 14:38 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grasshopper
Nový Člen

Karma uživatele grasshopper - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 18

Zdravím, jedu něco podobného(ScroG, 63W), hnojim také tím Biobizz BioBloom. S dávkováním začni na spodní hranici takze 2ml/l, pak postupně zvyšuj. Myslím, že by se to ale nemělo kombinovat.

Tak pěstu zdar

Old Post 09-07-2011 v 20:03 PM
grasshopper je offline   Profil uživatele grasshopper   Find more posts by grasshopper   Foto galerie člena grasshopper   Click here to Send grasshopper a Private Message   Add grasshopper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 19

Zdarec

Jo pěkně ti to nakyne, top44 kvete před očima.
Doporučuju začít s bloomem ten je celkem jemnej a moc se toho nemusíš bát... 2ml/l ze startu v klídku zvládnou
S tím pk bych přistupoval opatrněji ze začátku sem do nich cpal 0.5ml/l a postupně to vytáhl až na 2.5

Každopádně je to bezva model , kterej moc příjemně zavání a má moc mazlivý pálky
Zatim

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 09-07-2011 v 22:48 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 20

Tak sem včera pohnojil. 3ml bloomu a 0,5PK na litr. Může se to teda míchat dohromady ty hnojiva nebo ne?

Old Post 10-07-2011 v 13:16 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 21

Všecko je v pi... Snažil jsem se kytku zaplést do takové plastové mřížky aby byly pálky co nejvíc na světle. Ale dve paldy sem ohl tak že se bojím že to stěží rozdýchají a jednu fakt pěknou sem urval uplně. Samozřejmě to byla hodina rozmotávání a oddrátování, pak ta mřížka kterou sem nakonec stejně dal do piči protože to bylo uplně na hovno a pak znovu zadrátkovat aby to bylo jakž takž jak předtím. Stará se semnou hádá, foťák mě spadl na zem, zmrlina mě spadla do postele a hulení není. Horší den sem snad nezažil. Už ani z té kytky nemám nějakou radost

Old Post 11-07-2011 v 23:02 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 22





Všecko je v pi... Snažil jsem se kytku zaplést do takové plastové mřížky aby byly pálky co nejvíc na světle. Ale dve paldy sem ohl tak že se bojím že to stěží rozdýchají a jednu fakt pěknou sem urval uplně. Samozřejmě to byla hodina rozmotávání a oddrátování, pak ta mřížka kterou sem nakonec stejně dal do piči protože to bylo uplně na hovno a pak znovu zadrátkovat aby to bylo jakž takž jak předtím. Stará se semnou hádá, foťák mě spadl na zem, zmrlina mě spadla do postele a hulení není. Horší den sem snad nezažil. Už ani z té kytky nemám nějakou radost

Old Post 11-07-2011 v 23:25 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 23





Tak máme 37.den od přepnutí na květ. už se to začíná trošku cukrovat dávám 3ml bloomu a 1.5ml PKčka na litr vody. Hnojek už moc není tak se bude aspoň o to dýl flushovat začíná to pěkně vonět po citrusech. Stále přemýšlím o nějakém lepším osvětlení na zbytek květu. Bude to mít nějaký vliv na výnos? A může už někdo odhadnout kolik by toho ve finále mohlo být?

Old Post 29-07-2011 v 17:30 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

tomuhle už nic neublíží, na slunku by to bylo o hodně lepší a když chceš takhle miniindoorovat přes sezonu, tak zkus mrknout pod čim tady lidi pěstujou

Old Post 29-07-2011 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 25

větší watáž = teoreticky větší vynos takhle tam budeš mít ve finále odhaduji cca 25g _ ale pěkný líbí se mi...

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 30-07-2011 v 18:51 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 26





Tak včra jsem se vrátil po týdnu z chaty. kytka vypadala katastrofálně. seschlá a hromada lístků uplne žlutých a zkroucených. hned jsem zalil a vadné lístky ostříhal a dnes už kyti vypadá líp. jestli správně počítám tak je kytka v 53. dnu od přepnutí. hádám že ji nechám těch 65... mělo by nějaký efekt flushování minerálkou perlivou?

Old Post 14-08-2011 v 18:21 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 27




Tak 56 den květu. Jak dlouho to ještě nechat aby to byl pěkný "gaučák"ale aby to nebylo na bolehlavy?

Old Post 17-08-2011 v 20:52 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 28

Dost šíleně vypadající pálky . Připomínají mi kozí rohy
Jak moc to voní?

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 21-08-2011 v 15:42 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 29

Hey, když z venku dojdu do pokoje tak je tam cítit to aroma. ale že by to nějak extra vonělo to se říct nedá. Ale když tu paličku lehce promnu mezi prsty tak je to vůně šílená, citrusová a taková svěží.

Old Post 21-08-2011 v 16:19 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 30

Včera ráno utržená minipalička byla již suchá tak jsem to testnul. vůně se skoro vyrovnala komerčníu materiálu. bylo toho jen na půl skla. Zkouřenost taková velmi lehká, ale byla. Skříň si můžu nechat už jen cca týden páč stále máti slibuju že už to vypnu a teď mi dala týdení ultimátum... Takže radši ten poslední týden hnojit aby to mělo aspon nějaké "grády" a vysrat se na chuť hnojek, nebo už flushovat s tím že už to asi silnější nebude? Tak poraťe

Old Post 21-08-2011 v 17:00 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Jirmin
Včera ráno utržená minipalička byla již suchá tak jsem to testnul. vůně se skoro vyrovnala komerčníu materiálu. bylo toho jen na půl skla. Zkouřenost taková velmi lehká, ale byla. Skříň si můžu nechat už jen cca týden páč stále máti slibuju že už to vypnu a teď mi dala týdení ultimátum... Takže radši ten poslední týden hnojit aby to mělo aspon nějaké "grády" a vysrat se na chuť hnojek, nebo už flushovat s tím že už to asi silnější nebude? Tak poraťe

Už to nehnoj, bude to hnusný, navíc bůh ví jaxto měl usušený, na tom taky dost záleží, určitě's to stříhal nůžkama jak to bylo ještě gumový

Old Post 21-08-2011 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 32

Počkej, to je špatně že jsem tu paličku ustřihl když nebyla suchá? Já mám totiž v plánu střihnout ty největší paldy, snížit lampu a ještě dosvítit spodky... páč je jich tam docela dost... Takže to nemám dělat a setnout celou kytku najednou?

Old Post 21-08-2011 v 21:30 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7619400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív