Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Cropmax na palice ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Re: foto Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od nick23
Vpravo a částečně vlevo nahoře ten nárustek, to je ono. Je mladá (cca 20 dní do konce) a není to na ní ještě tak zřetelně vidět, ale momentálně nemám k dispozici lepší příklad..


Snad nemyslíš, že to způsobuje ten postřik. Lehké přesvícení, náchylnost genetiky, hledej a najdeš je tady o tom toho dost. Ale postřik to nedělá.

Old Post 20-02-2011 v 15:11 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 18

tomas2pet:
Irelevantní. Chcanky od krávy a Cropmax jsou dvě různé a nesouvysí to s tímto threadem. Chacanky od krávy můžež použít na hnojení v hlíně někde venku. Z chcanek od krávy se možná vyráběj nějaký kosmetický přípravky, který si pak mažou na obličej holky a my se snima pak líbáme...

Old Post 20-02-2011 v 15:13 PM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 19

..zdarec, má zkušenost - cropmax nepoužívám, ale i já si dovoluju stříkat i na palice, používal jsem vermesfluid o kterém jsem přesvědčen, že sklizeň opravdu zvyšuje...v tomto kole používám hnoje od canny a stříkám Canna BOOST - jsem vyjebaný přidávat jej do zálivky...vermesfluitem jsem stříkal 2x týdně, cannaboostem valím denně (vždy když se jdu na kytky podívat (3x denně)

A vždy jsem stříkal taky polyversem, kterým to šupu 1x týdně preventivně proti plísni...


S vermesfluidem jsem končíval 3 týdny před sklizní a ještě týden po jeho vysazení jsem stříkal vodou s peroxidem vodíku (pro pocit pročištění) a kytky 2 týdny před kosou už si užívaly bez promočených hlav...cannaboost vysadím stejně


plísně bych se nebál - jde hlavně o sračky při kouření - ty se dají omezit postřikem s peroxidem..


kytky v outu mají na podzim promočené palice od rána až do poledene,téměř denně (když chcčije tak i několik dní vkuse)- v bedně jsou suché během 15ti minut.


..taky ZÁSADNĚ nekúřím cízí brko, bo banda s tím dělá hrozný věci..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 21-02-2011 v 09:31 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9547250 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív