Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Smíškovo poprvé - 125W Plug'n'Grow Růst i Květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Smíšek
No mám tam celkem těsno, tak jsem je ohnul a zachytil třeba za větvičky ostatních Co se týče vyplňování skříně, tak vyplněno už celkem mám, ikdyž se mi kytičky po zastřižení moc nerozvětvily - nanejvýš na 4 a to jenom některé. Holt jsem ještě začátečník :p

Taky mám teď trochu dilema s přepnutím - lukas5277 píše že přepíná po dvou týdnech, já už mám měsíc. Příští týden to ale nebudu moct moc hlídat, tak bych asi nepřepínal a počkal až třeba do příštího víkendu. Zase jsem se ale v rozpoznávacím threadu dočetl, že někdo nechal růst dlouho a samci se jakoby přepnuli sami, vystrčili koule a začali pylit
Na druhou stranu pokud počkám, tak pak bude potřeba určitě ještě aspoň měsíc květu a to už bude půlka prázdnin v háji


Pic, příště jdi do řízků nebo feminizovaejch semen...pak si můžeš přepnout kdy budeš chtít...

Old Post 17-06-2010 v 18:33 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 18

čau
Na poprvé docela to ujde já jedu 3grow pro 125W.
Na porprvé jsem jel bez zástřihu cca 3 tydny na růstu a bylo to docela ok, akorát chyba byla - málo kytek.
Po druhé jsem jel horizontální scrog ale chyba byla krátká doba růstu cca 14dní (pod usporkou to tolik nevyjede.) cca po 10 dnu už uvidíš chlupy.
Další chyba že síť byla umístěna asi 20 cm pod usporkou takže šišky byly třeba 10 cm od světla!
Nyní jedu 3 grow ze všech chyb jsem se poučil a čekám minimálně g/w i pod tímto světlem .

Proto ti radím z mých zkušeností pod tímto světlem:

Doporučuji zastřihni ještě ty největší kytky a cca za 14 je přepni.
Zkus kytky nečím podložit aby byly blíž ke světlu a dělali hustší patra.
Postupně je od světla oddaluj nebo ohýbej.
Neboj se mět vršky 1 cm od světla.
Přeji hodně úspěchů!

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 18-06-2010 v 09:59 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 19


Takže update - během týdne jsem odstranil jednoho samce, co se začal obsypávat koulema. Naštěstí to byla ta kytka v odříznuté pet láhvi - semínko, které se uchytilo a už na něho nebyl květináč Takže řekl bych žádná škoda, aspoň vím jak to vypadá v reálu

Už několikrát jsem ostříhal spodní listy, které začaly žloutnout a uvadat. Zřejmě je to tím, že úsporka přes špičky květin dolů neprosvítí, jinak si to vysvětlit neumím, protože vrchy kytek jsou v pohodě.

Co mě potěšilo, už asi na dvou jsou krásné asi centimetrové samiččí chlupy Na druhou stranu ale ostatní kytky nic neukazují. Nebo to spíš ještě neumím odlišit od zárodku lístku :-/

Od zítřka přepnu na 12/12, protože teď mají kytky 30-40 čísel a nerad bych aby přerostly. Navíc se na špičkách už dělají takové zajímavé shluky listů. Skoro bych řekl že už to je příprava na květ, ale nepoznám to a navíc je to divné, protože jedu pořád 18/6

Jinak světlo držím co nejblíž a menší kytičky jsem podložil. I tak je ale zjevné, že některé se táhnou do vrchu víc než jiné. Snad pak nakonec nějak odhadnu která je která genetika

Dnes taky vyrazím do bohunic na hnojky od Plagronu, mám vyhlídnuté Alga Bloom.


gravedigger, je to můj první grow a jedu s tím, co jsem dostal a jsem rád za to

G.M.O. , díky Říkáš, že po 10. dnu se ukazují chlupy? Není to nějak brzo? Já mám dva až tři týdny zpoždění, ale asi je to tím že jedu ze semen.
S počtem kytek bych řekl že jsem v pohodě. Celé dno skříně mám vyplněné květináčema a v některých větších jsou i dvě kytky. Už tak je tam ale celkem těsno... O síti jsem uvažoval, ale nakonec jsem do ní nešel, protože mi přišlo že se větvičky od sebe vzdalují tak nějak samy, takže by tam ta síť byla celkem k ničemu.

Old Post 21-06-2010 v 08:55 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 20


Hezčí foto špiček

Naposledy upravil Smíšek 21-06-2010 v 15:28 PM

Old Post 21-06-2010 v 08:57 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 21

gravedigger, je to můj první grow a jedu s tím, co jsem dostal a jsem rád za to ...


Však ok, já sem jen psal co by bylo do budoucna pro tebe lepší...

Old Post 21-06-2010 v 16:07 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 22

Čau měl jsem na mysly že chloupky a první nákvěty kytiček poznáš až po přepnutí a projeví se ti během 10 dnů.To co vidíš teď na špičkách rostlin jsou jen shluky listů .

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 22-06-2010 v 14:02 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 23


Takže už se mi ukázaly 3 holčiny, u jedné nevím a zbytek ještě nic. Trochu mě ale děsí jedna kytka, která má něco jako koule, ale nejsem si jistý jestli to nejsou jen nové lístky. Jsou po třech (z každé strany) na patře.
Navíc teď budou do neděle kytky bez dohledu, tak bych potřeboval případného samce hned eliminovat. Anebo by to ještě bylo bezpečné? Jak dlouho trvá od zárodku koulí k rozprášení pylu?


Jinak jsem dnes pořídil Plagron Alga Bloom a zítra pohnojím. Jen nevím podle čeho dávkovat. Kolik tak může mít to víčko?

A ještě drobnost - brněnský my-garden.cz naprosto zklamal. V kamenném shopu jsem se nemohl dozvonit a navíc je to dost z ruky. Naopak Bioplants u zastávky Vlhká můžu jenom doporučit

Old Post 24-06-2010 v 16:59 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 24


Detailnější foto podezřelých koulí. Jestli mi do zítřka nikdo nevyvrátí moje obavy tak půjde pod kosu, nebudu to riskovat

Old Post 24-06-2010 v 20:08 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Smíšek
Detailnější foto podezřelých koulí. Jestli mi do zítřka nikdo nevyvrátí moje obavy tak půjde pod kosu, nebudu to riskovat


je to kluk jako buk .-)

Old Post 24-06-2010 v 20:28 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meccman
Stálý Člen

Karma uživatele Meccman - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 201  

Příspěvek č. 26

HEzke to mas..Akorad ten odtah..Pritah furt Pasiv? a jeste ty kvetonace mas furt stejne? kviti by chtelo poradne kvetinace. Nejlepsi mas 3.7 L nebo 4.7 L Ale pokud uz mas tak promin nevidel sem to tu nikde napsane totiz. Ja taky jedu ale 150 W sodik. At to roste Bracho a dekuji za par dobrych rad. Budu sledovat.

:Rasta: :Starwars:

Old Post 24-06-2010 v 20:51 PM
Meccman je offline   Profil uživatele Meccman   Find more posts by Meccman   Foto galerie člena Meccman   Click here to Send Meccman a Private Message   Add Meccman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 27


Tak tomu chlapákovi jsem ještě včera večer otrhal koule, aby se mi líp spalo. A dnes ráno jsem to všechno znova prohlédl a už se ukázalo celkem pět samců. Tak jsem je rovnou zkosil

U dvou kytiček zatím nevím (ale náběh na koule nemají), zbytek je pět holek

A mám tu prvních pár chyb, ze kterých se musím do příště poučit. Zaprvé zastřihování - byl jsem na kytky moc hodný a bál jsem se je pořádně stříhat. A za druhé byla hlína málo provzdušněná, příště bude potřeba víc perlitu nebo něčeho podobného.

Zbylé kytky jsem poprvé pohnojil vodou s velice malou dávkou Alga Bloomu, snad to zvládnou


A přidávám fotku čtyř z pěti zkosených chlapáků. Právě u toho úplně vpravo se mi zastřižení krásně povedlo. Bohužel ale jen jednou :p

Old Post 25-06-2010 v 11:45 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 28

Meccman, díky, taky sleduju tvůj topic
Vidím že si taky frčíš na pc fanech Přítah mám pořád pasivní, je dost velký a nejde jím světlo, takže myslím že to stačí. Odtah ale budu muset do dalšího kola nějak pořešit. PC zdroj je dost hlučný a není moc efektivní. Budu ale muset najít nějaký jiný zdroj DC napětí pro větráky. Osvědčila se mi nabíječka na mobil, ale zase jich nemám tolik, abych je mohl jen tak kuchat

Old Post 25-06-2010 v 11:52 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 29


Takže opět update - po přepnutí na květ se kytk BRUTÁLNĚ rozrostly Musel jsem použít několik provázků a kyti poohýbat, snad jim to neuškodí.

Zároveň stříhám spodní listy, na které nejde tolik světla a trošku vadnou. Dotaz - kdy mám ostříhat lístky kolem vznikajících paliček?


Na fotce aktuální pohled do skříně (tři kytky jsou venku) - krásně se to rozrůstá a je tam hromada malinkých paliček

Old Post 03-07-2010 v 20:01 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 30


A tady ještě krásný detail

Zatím jsem hnojil jen dvakrát a popravdě se trochu bojím - podporují hnojky na květ i růst kytek? Chci aby dělaly palice a ne aby rostly do výšky nebo mi moje téměř dvoumetrová skříň nebude stačit. Už teď mají nejvyšší z nich aspoň 3/4 metru...

Old Post 03-07-2010 v 20:03 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 31


Tak mám asi zaděláno na průser

U jedné kyti se u vršků objevily koule Aspoň teda myslím, že to jsou koule... Že by to byly nové lístky se mi nezdá, radši jsem to ve strachu orval.

Je to fakt hermouš?

Old Post 06-07-2010 v 16:33 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burk
Stálý Člen

Karma uživatele burk - 86% PěstitelskáKarma uživatele burk - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 32

čau já bych řek že určitě...:-(

Old Post 06-07-2010 v 16:39 PM
burk je offline   Profil uživatele burk   Find more posts by burk   Foto galerie člena burk   Click here to Send burk a Private Message   Add burk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2177160 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív