Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jaké množství marihuany nosíš,kolik by našli u Tebe doma flojdi?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Forgotten_Password
Nový Člen

Karma uživatele Forgotten_Password - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 2 

Upozornění Příspěvek č. 17

V "standadních" dobách, kdy je doma klid a nic mimořádného se neděje, je hulení doma celkem v bezpečí. Představte si ale (většinou nemusíte :-]), že pěstujete doma ve skříni, když vám začne hořet barák/byt... Přijdou k vám hasiči, policajti a podobná havěť... Co byste dělali v takové situaci??? Docela by mě to zajímalo.

Old Post 30-10-2002 v 11:05 AM
Forgotten_Password je offline   Profil uživatele Forgotten_Password   Find more posts by Forgotten_Password   Foto galerie člena Forgotten_Password     Add Forgotten_Password to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 18

Forgotten_Password: Přiložíš kytí a počkáš. Dále - viz. film Bílá vdova

Milujte se a množte se!

Old Post 30-10-2002 v 12:04 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Forgotten_Password
Nový Člen

Karma uživatele Forgotten_Password - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 19

:-)

Ale kdybys přišel do zuhelnatělého domu/bytu, instinktivně bys zamířil ke své skříni a tam by stál pan policista a vzrušeně by fotil tvé pěstitelské výtvory??? Asi by nezabralo pozvat ho na špeka... Co pak???

Old Post 30-10-2002 v 12:26 PM
Forgotten_Password je offline   Profil uživatele Forgotten_Password   Find more posts by Forgotten_Password   Foto galerie člena Forgotten_Password     Add Forgotten_Password to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička .... Příspěvek č. 20

Poršák: No škoda, že jsem se nedočkal duchaplnější odpovědi na to co jsem Ti psal, ale neva.
Co že je s tou zlatou krychlí? Chachachááááá, to je tak na Studio kamarád v neděli dopoledne, co tu prezentuješ, no nic, asi byla hloupost se vyjadřovat k tomuto threadu, ale taky poučný, chybama se člověk učí. Jen tak pro zajímavost, pokud jsi někdy viděl bankovní cihlu zlata, jak vypadá, tak ta váží 24,5 kg. Jinak tu můžeš hnojit hlavy komu se Ti zachce

Mějte se good
Zdarec

[Edited by hihi on 30-10-2002 at 01:58 PM]

Old Post 30-10-2002 v 12:54 PM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 21

2 hihi
24,5 kg?

kdysi jsem byl s otcem u nich v bance a on prede mne nechal polozit zlatou cihlu a ze pry kdyz ji zvednu jednou rukou, tak je moje... nanestesti mi tedy doslova "proklouzlo mezi prsty" 17kg zlata... a to vim jiste, ze to tenkrat bylo 17... neni jich tedy vic druhu? tohle byla takova hezky zkosena...

Old Post 30-10-2002 v 14:47 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Do debaty o cihle... Příspěvek č. 22

Tak jsem si dal tu práci a s nemalým úsilím zjistil hustotu zlata a vyštrachal z mozku nějakej ten vzoreček.
Tedy pro důkaz:

Hmotnost rovná se hustota krát objem
Hustota zlata = 19300 kg/m3
Objem krychle = a3 , tedy v našem případě 0,15 na třetí = 0,003
Hmotnost krychle zlata o hraně 15cm je tedy 58kg!

Když jsem sledoval v televizi pořad "Volejte učiteli" (doporučuji) , zazněla tam otázka pro diváky :"Jak daleko by uběhl průměrně zdatný člověk s cihlou zlata o hraně 20cm ?(bylo to dvacet, ne patnáct, dokáži..)
Už takto položená otázka asociuje odpověď neverifikovatelnou...
Daná cihla v daném případě vážila přes sto kilo, což naše (15cm) neváží.
S pomocí výše uvedeného vzorce zlatá krychle o hraně 20cm váží těžkých 154kg!

Neměl jsem pravdu, omlouvám se za dezinformaci, avšak v jádru věci jsem se vyjádřil tak nějak správně.

2Forgotten Password
Vidět u mý skříně, na který zatím pracuju, fotícího policajta, asi bych se ho snažil podplatit a vysvětlit mu, že jsem nikdy nic neprodal, nikomu neškodím a takový věci....
Stejně bych dostal aspoň půl roku natvrdo, nebo sto miliónů hodin veřejně prospěšných prací..- to asi ne, že jo, spíš tu basu...

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 30-10-2002 v 17:39 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 23

walhalla: to s tou cihlou te nemusi vubec mrzet, delaj se na to ruzny souteze, jako kdo to zvedne si to muze odnyst, ale technicky je to nemozny. takze banka mela 100percentni jistotu ze budes "chudej" nafurt

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 30-10-2002 v 17:52 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 24

jojo, mne to nemrzelo. teda tenkrat ano, rikal jsem si, no vida, tatulda se prekonava... hehe... nojo... on dobre vedel, ze mu tech 17kg neodnesu... :-) skoda...

Old Post 31-10-2002 v 12:16 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lauf
Nový Člen

Karma uživatele lauf - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

hihi Příspěvek č. 25

si urazil studio kamarad, bych to videl na teletubies..

Old Post 29-11-2002 v 05:45 AM
lauf je offline   Profil uživatele lauf   Find more posts by lauf   Foto galerie člena lauf     Add lauf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 26

lauf:
tak sorry, já to studio měl vlastně taky rád

Old Post 29-11-2002 v 10:22 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6846220 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív