Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » rákosovo 4. kolo - 400w - cheese,GWS,NL,AO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 17

... takhle to staci,ja ted pojedu druhy kolo,zkusil jsem ho zastipnout,tak snad bude trochu nizsi,ale vypada to, ze se ti rozvetvil dobre a budes mit tech centralu vic, takovej trojzubec by tam mohl bejt i ty ostatni bez zastrihu jsou paradne rozvetveny , jsi kolinkovej kral
jinak jsem se sekl nejsou to smutnice ,ale trasnenky. Okem spatne postrehnutelny housenky, zatim jsem videl ale jen jednu ,jsou nejak dobre schovany no nebo ja slepej
Na listech to dela presne tohle http://grower.cz/forum/showthread.p...9275#post379275

jinak v ty sklenici je rozmichana slina od mladete lamy nebo GReen Sensation nebo neco jinyho

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 26-03-2010 v 05:36 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NerveZZ2
Stálý Člen

Karma uživatele NerveZZ2 - 86% PěstitelskáKarma uživatele NerveZZ2 - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 18

Ta jedna rostlina je obří, respect...neni to na ukor spodni casti kam se svetlo moc asi nedostane nebo to to 4 kilo prosviti?
moc pekny,kdybch mel prostory taky bych si udelal takovej krák

Jinak k tomu roztoku: po 5 minutach cumeni a chlamotu se priklanim k Trubici, tak se nestyď a s pravdou ven)))

K+ za stromy

Old Post 26-03-2010 v 06:38 AM
NerveZZ2 je offline   Profil uživatele NerveZZ2   Find more posts by NerveZZ2   Foto galerie člena NerveZZ2   Click here to Send NerveZZ2 a Private Message   Add NerveZZ2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele NerveZZ2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roluk
Stálý Člen

Karma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 19

no, me tohle udelal postrik na svilusky, kdyz jsem ho nechal asi mesic namichanej v postrikovaci. uplne mi to takhle zbelalo, a zgelovatelo. Ale jelikoz pises ze ty skudce moc neresis tak tezko rict co to je

První indor 200/400w - 1.skříň (2xBG, 2xJH, 2xMJ, G13)
2.skříň (4x NYCD, 4x Apollo11)
8 x AK-47 400w MH/ 400 HPS
200/400w (4xBlack Domina 4x Ed Rosenthal Super Bud)
2x 400w MH/2x 400 HPS (Apollo,Void,SSH)
2x400/2x400 (7xB.Domina, 8xApollo11, 7xSMBOG)

Old Post 26-03-2010 v 07:57 AM
Roluk je offline   Profil uživatele Roluk   Find more posts by Roluk   Foto galerie člena Roluk   Click here to Send Roluk a Private Message   Add Roluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 20

tipuju hnojku od Biobizz Alg-a-Mic. presne takovouhle ma, tusim konzistenci

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 26-03-2010 v 12:02 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 21

cau Rakosnicku, muj tip je mycelko zavrene v zavarovacce

Old Post 26-03-2010 v 12:42 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
... takhle to staci,ja ted pojedu druhy kolo,zkusil jsem ho zastipnout,tak snad bude trochu nizsi,ale vypada to, ze se ti rozvetvil dobre a budes mit tech centralu vic, takovej trojzubec by tam mohl bejt i ty ostatni bez zastrihu jsou paradne rozvetveny , jsi kolinkovej kral
jinak jsem se sekl nejsou to smutnice ,ale trasnenky. Okem spatne postrehnutelny housenky, zatim jsem videl ale jen jednu ,jsou nejak dobre schovany no nebo ja slepej
Na listech to dela presne tohle http://grower.cz/forum/showthread.p...9275#post379275

jinak v ty sklenici je rozmichana slina od mladete lamy nebo GReen Sensation nebo neco jinyho


tak třásněnky ti fakt nezávidim já je měl minulý 2 kola a nikdy se mi nepodařilo je uplně vyhubit... nejlíp na ně účinkoval talstar 10 ec, ale to je nejspíš strašlivá chemka
minulý kolo se mi tam tak přemnožily, že ty kytky ke konci skoro uplně opadaly...

Old Post 27-03-2010 v 09:49 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od NerveZZ2
Ta jedna rostlina je obří, respect...neni to na ukor spodni casti kam se svetlo moc asi nedostane nebo to to 4 kilo prosviti?
moc pekny,kdybch mel prostory taky bych si udelal takovej krák

Jinak k tomu roztoku: po 5 minutach cumeni a chlamotu se priklanim k Trubici, tak se nestyď a s pravdou ven)))

K+ za stromy


čus, no ono jak je ta kytka roztahaná tak dole nejsou soro zádný výhonky kde by ty paličky mohly růst naprostá většina těch vrcholků je uplně nahoře tak maj snad světla dost

Old Post 27-03-2010 v 09:51 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Klimes
cau Rakosnicku, muj tip je mycelko zavrene v zavarovacce


máme vítěze
nejsou to ani mrdky, ani slina z lamy ani hnojky ve vodě
je to mycelko P.c. australia 2009 rozrůstající se v roztoku medu a vody
tak K+ pro tebe

Old Post 27-03-2010 v 09:53 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 25

citace:
[i]Původní příspěvek od Rákosníček
je to mycelko P.c. australia 2009 rozrůstající se v roztoku medu a vody [/B]


Hm a mycelko je co?

Old Post 27-03-2010 v 11:42 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od str3p


Hm a mycelko je co?


houbový vlákna, podhoubí
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mycelium

Old Post 27-03-2010 v 11:44 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 27

2rakos:
sakra tak to me netesi, me ted nicej hlavne ve skrini na kvet, mam tam pres tricet stupnu ,tak se jim tam libi. Doufam ,ze zabere Spruzit ten je bio (vytazek z nejakejch rostlin)a pripadne vyzkousim ten Talstar ,diky moc za tip.

.....joooo mycelko uz to vidim, vypada moc pekne. Nikdy jsem nevidel ockovat do vody a medu ,to musim taky vyzkouset
at to roste

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 28-03-2010 v 12:19 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 28






29. den 12/12

tak vesele jedem dál

akorát začínám zjišťovat, že ta 400w osramka mi už nestačí... přecijen má za sebou 5 kol na květ (mam jí od kámoše co pod ní taky ňákou dobu jel) a všelijaký dlouhý růsty atd...
no vlastně je to spíš jedinej důvod, proč to tak mizerně prosvětluje box co mě napadá
paličky uprostřed boxu jsou parádní ale ty na krajích jsou daleko menší

jnak cheese jede jak drak pěkný voňavý paličky, krásně pocukrovaný, ale mrňavý... no taky je teprv na 29. dnu

AO má hrozně tenoučký stonky tak ho musim všelijak podpírat, ale myslim že to bude chuťovka
výnosově to zatim nevypadá nijak slavný, ale ta pomerančová vůně je naprosto pecková :slint:

NL bude hrozivej mordor , cukruje to jak blázen, paličky zatim malinký a smrad hroznej tenhle model mi moc nevoní... takovej nespecifickej zatuchlej težkej odér

a GWS už sned konečně jede do palic (paliček ) ale zatim nic moc, no uvidíme jak ještě naroste no

a to je asi všechno

foto:
1,2,3 - cheese, na první fotce je trochu vidět že už se mu ohejbaj větve pod paličkama trochu brzo na 29.den... každej den tam musim něco podpírat nebo uvazovat
4 - agent orange
5 - NL

Naposledy upravil Rákosníček 30-03-2010 v 14:57 PM

Old Post 30-03-2010 v 14:51 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 29


a GWS nakonec
zajímalo by mě jak dlouho tohle pheno pokvete, protože zatim vypadá dost zaostale

Naposledy upravil Rákosníček 30-03-2010 v 15:06 PM

Old Post 30-03-2010 v 14:58 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
2rakos:
sakra tak to me netesi, me ted nicej hlavne ve skrini na kvet, mam tam pres tricet stupnu ,tak se jim tam libi. Doufam ,ze zabere Spruzit ten je bio (vytazek z nejakejch rostlin)a pripadne vyzkousim ten Talstar ,diky moc za tip.

.....joooo mycelko uz to vidim, vypada moc pekne. Nikdy jsem nevidel ockovat do vody a medu ,to musim taky vyzkouset
at to roste


no spruzit jsem zkoušel taky a výsledek nevalnej teda no
nevim kolik jich tam máš - já jich měl fakt hodně a výsledek byl sotva postřehnutelnej
ale je možný že jsem měl ňáký odolnější třásněnky.. sem je měl asi rok než jsem je uplně vyhubil a zažily dost různejch přípravků tak si možná trochu zvykly..

jinak to mycko v tý vodě je jen alternativa ke kultivaci na agaru, stejně tim musíš ještě naočkovat nějakej substrát
ale přišlo mi to daleko jednodušší než ten agar - voda se daleko líp sterilizuje..

Old Post 30-03-2010 v 15:04 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 31

.....jj tak nejak jsem to myslel uz je to par let co jsem zkousel vypestovat trochu skubanku , tak v tom mam uz gulas

jinak bych mel par otazecek ,mozna bych to taky zkusil namisto agaru
- sklenice a nastroje musi projit varem pod tlakem ?
- ta voda je destilka nebo jenom treba prevarena voda?
-zalezi na druhu medu?
Diky moc

kdyztak pm at to tady nezasirame plisni

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 30-03-2010 v 23:45 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
.....jj tak nejak jsem to myslel uz je to par let co jsem zkousel vypestovat trochu skubanku , tak v tom mam uz gulas

jinak bych mel par otazecek ,mozna bych to taky zkusil namisto agaru
- sklenice a nastroje musi projit varem pod tlakem ?
- ta voda je destilka nebo jenom treba prevarena voda?
-zalezi na druhu medu?
Diky moc

kdyztak pm at to tady nezasirame plisni


kašlem na pm třeba by to mohlo zajímat i někoho jinýho a je to moje galerka tak když si jí sám zaseru tak mi to až tak nevadí

sklenice je normální od marmelády co jsem vypotřeboval tak tejden před tim a jediná sterilizace co jsem dělal bylo, že jsem ji asi 45 min vařil v hrni s vodou... normálně nikoliv pod tlakem
pak jsem do vody v tý sklenici dal malou lžičku medu ( normální kupovanej luční med) a nechal vychladnout
když voda vychladla(normální převařená z kohoutku) naškrábal jsem do každý sklenice půl printu (lámacím nožíkem, kterej jsem přestim opálil nad zapalovačem) a zavřel... pak jsem sklenice obalil alobalem aby dovnitř nešlo světlo a hotovo

Old Post 02-04-2010 v 14:45 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4483690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív