Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » jak se zije a huli v australii
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lauf
Nový Člen

Karma uživatele lauf - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

dalajlama Příspěvek č. 17

ano, ano dalajlamo?, mas recht..jen se zeptej napr. polanskiho, co si asi tak mysli vo krase mansonove...

Old Post 29-11-2002 v 05:15 AM
lauf je offline   Profil uživatele lauf   Find more posts by lauf   Foto galerie člena lauf     Add lauf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Dotaz 2 lauf: Příspěvek č. 18


...mansonove?

...polanskiho?


I don't chňáping...

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 29-11-2002 v 10:22 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění no právě . . Příspěvek č. 19

. . . . . .

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 29-11-2002 v 15:49 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 20

A s OZ? Hele, hulici, heeeeeeelp, me se silene stejska po domove, co mam delat? Ani hulco nepamaha... No prestanu s tim fnukanim. Ted jsem byla nejakou dobu bez prace, takze jsem mela cas na brusleni (uzasnej park sitej na miru inlinum a taky uz jsem si parkrat pekne rozbila drsticku a behani (to bude kondice) a poznavani Sydney, ale jak jsem psala, doma je doma. Nicmene jsem si aspon vybrala, kam pujdu kalit po Silvestru, tak snad zavzpominam na dobre casy u nas doma. BTW - nebyl jste nekdo v Bangkoku? Chystam se tam v unoru a nejaka rada by se sikla. Mejte se tam doma moc fajn.

Old Post 02-12-2002 v 04:51 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 21

OK sem s nima - hlavne jak je doma hnusne, pac ja samozrejme ted nesnasim slunicko a teplo a chci sniiiiih. Ba ne, uz se to lepsi, treba to byla jenom takova prechodna depka. Nicmene diky. Packo

Old Post 03-12-2002 v 04:09 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 22

OK OK, uz se tesim. Tak v sobotu tu byla prutrz mracen a kroupy a ja si naivne myslela, za to uhasi pozary v Blue Mountains...ale neuhasilo. Jinak dobra zprava - za barakem nam v parku postavili letni kino a tak se tam chystam na Pana prstenu a uz si na to motam brcko
Jo, docetla jsem se na idnesu, ze nadvladu nad varicema pernikarema prebiraj rusky mafie - no, to bude hukot! Zlata nase trfka mejte se fain.


Old Post 04-12-2002 v 02:33 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 23

Zdravim k protinozcum, hele na nasi polokouli stojime a mame hlavu vzhuru, jak je to u vas nemate problemy s ulitanim do vesmiru ? O tom Bangkoku? jen to, ze bych tam raci nehulil, pokud se tam nechces zastavit tak na 20let na studium ve veznici=>pokud te napadne vzít si seminka tak je radši pošli primo z Australie.
Jen sem se chtel zeptat na to co si zde uvadela
"a vesmes se vsichni shodli na tom, ze je tu huleni vlastne legalni"
Takze jestli to dobre chapu nikomu to nevadi (vcetne mistni policie?) a nahore sou spokojeny, ze nemusi menit zakony? Hele maji tam taky nejaky grower stranky?
Doufam, ze budou fotky-vid, ze jo.
Jinak tady sviti slunicko, ale bohuzel neni videt pres jednolite sede mraky-ty tu sou snad od sklizne, zima, ale nemrzne, blizi se vanoce takze je vsude lidi jako sracek.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 04-12-2002 v 13:31 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 24

A propos - sluníčko: Maggie, neviděla jsi zatmění?

Milujte se a množte se!

Old Post 04-12-2002 v 15:10 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 25

Ahoj, tak bohuzel - zatmeni jsem nevidela - teda videla. No tak jak to bylo - tady v Sydney bylo castecne zatmeni slunce, ale ja tou dobou koukala na jine zatmeni - zaclo tady totiz zase vsude silene horet a ja zrovna tou dobou byla na Bondi beach, kvuli nove praci. Kdyz jsem z te hospody vychazela (delam ted v portugalske restauraci - to je jiny kafe nez u tech turku, co jsem delala pred tim), tak me zarazilo, jakej se tahne oblak koure presne z tech mist co bydlim - ten kour jednak zakryl slunce (zatmeni ) a jednak vypadal dost hrozive - skoro jako bych byla bez baraku... "Nastesti" se ukazalo, ze hori kapanek jinde, ale je to sila, vsude je plno koure, nejezdi metro a nejde elektrika, teda cas od casu. Je mi lito jak lidicek, tak zviratek, fakt to musi bejt peklo. Sice se nam kapanek ochladilo (je to stejne jako doma - pres tyden vedro, ale jak padne patek, tak se ochladi a nebo prsi) a tak je jenom kolem petadvaceti stupnu, ale bojim se, ze na ty ohne to vliv mit nebude. Takze me mejte doma krasne a uzivejte si zimy, prej ma snezit....

Old Post 06-12-2002 v 03:34 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 26

Brrr, tak to je hustý...
Jak vidím, tak se příroda letos celosvětově spikla proti MHD, hlavně to vždycky odskáče metro...

Milujte se a množte se!

Old Post 06-12-2002 v 12:01 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Pohodička Pozdrav z dalekych to Cech Příspěvek č. 27

Zdravim te a ani nevim jestli ti vubec zavidim (ikdyz do australie jet to je muj sen )ale letos v lete sem byl ny 3 mesice v USA (nejaka ta brigadka) a popravde te naprosto chapu stim jak se ti stejska protoze ja mam taky jednoho nadhernyho psika (psici ),ktera se ted mimochodem tady prevaluje a zese zebra o jidlo , a moc dobre vim jaky to bylo psycho a to to byly jenom 3 mesice
Takze ti drzim palce aby si to tam ve zdravi prezila a neuhorela (pac tam jsou porad nejaky ty sileny pozary)a taky se zasejc nekdy vratila do tydle malinkaty zemicky ,kterou maj (skoro)vsichni radi, a taky ke svymu psikovi Dikovi Tak zatim cuz

,,Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až ho budeš opouštět ,, Konfucius ,,Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky; chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit o pochopení.,,
Maurois

Old Post 06-12-2002 v 20:12 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 28

Ahoj, diky moc za povzbudiva slova Uz je to s tema ohnema kapanek lepsi, rekla bych, jednak se ochladilo a jednak neni takovej silenej vitr. Metro uz si taky jezdi vsude kde ma, tak je asi vsechno v nejlepsim poradku. Jinak jsem zaukolovala kamose, aby sehnal nejaky to dobry hulco na Vanoce, tak se mam na co tesit. S tou malou palickou, kterou jsem dostala od kamaradky Nicolle jsem tu vydrzela hodne dlouho, tak jsem teda zvedava,jak dlouho budu zhulovat to, co jsem si objednala. No, kazdopadne vam poreferuji. Mejte se fajn a predvanocne.

Old Post 09-12-2002 v 01:37 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 29

Tak, mili hulici, preji vam z daleka krasne Vanoce (ne ze bych byla zhulena a nevedela, kolikateho je, jen jsem dneska naposledy na mailu, pac nam zacnou od pondelka prazdniny) , hodne pohody, klidu, dobreho jidla a hulca a uzivejte si co to jde. Jak rikala uz moje babicka - vsude dobre, doma nejlip, takze uz se tesim dom, i kdyz hulco je tady neprekonatelny. Jo a vazte si toho, co mate, ja jsem tady v ty dalce dost prehodnotila nektery veci a mam pocit, ze ten pulrok opravdu k necemu bude Bye bye

Old Post 20-12-2002 v 01:59 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 30

Nazdarek, tak se vam zase po delsi dobe hlasim z Oz. Uz se mi to tu dost krati, ve skole koncim koncem ledna a pak budu jeste tyden delat a pak uz se jenom uzivat. Delam ted v Nando's, coz je portugalska kureci restaurace, na ktere by nebylo nic moc zajimaveho...kdyby.... kdyby veskerej management nehulil jak divej a vlastne s nima i vsichni kolegove. Tak takhle bych si nejak predstavovala svoji praci u nas - pohoda, dobry huleni a zadny stresy
Navic tam se mnou dela spousta lidicek z celyho sveta - novozelandanka, americanky, holandanka, thajec, brazilec, bangladesan... takze jsem delala malej pruzkum a zjistila jsem, ze se vlastne huli na celym svete! A vsichni si to naramne uzivaj.
Jinak jsem zacla vazne uvazovat, ze bych si prsti rok zaletela na tri mesice na Novej Zeland, pac nam jednak zruslili viza a jednak jsem videla LOTR II, kterej je jak znamo natocenej tam a tu krajinu si proste nemuzu nechat ujit! Za mesic a pul uz budu sedet doma u naseho domaciho speka, takze zavitam na grower zactejc. Doufam, ze az se udela hezky, tak se konecne sejdeme treba na MMM Mejte se zatim fsici fajn. Bye

Old Post 14-01-2003 v 03:12 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička de to i u nás - já su v práci a zkouřenej moc moc . . Příspěvek č. 31



TAK TOHLETO:


Navic tam se mnou dela spousta lidicek z celyho sveta - novozelandanka, americanky, holandanka, thajec, brazilec, bangladesan... takze jsem delala malej pruzkum a zjistila jsem, ze se vlastne huli na celym svete! A vsichni si to naramne uzivaj.


MĚ DOSTALO. . .


to je prostě rozkošná věta

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 14-01-2003 v 08:35 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 32

Ty to nehul

Old Post 14-01-2003 v 21:09 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-05-2005 - Jak ste se k huleni vubec dostali??? - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3245170 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív