Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první grow 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 17

Takže všechny sou už ohnutý, použil jsem 34 těch kolíbek. Jak dlouho je tam mám nechat? V pátek chci přepnout, nebude to vadit květu?

Old Post 03-11-2009 v 20:28 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

nebude...neboj...já sem cca 30 dní na květu a pořád je tam mámale už půjdou dolů...docela se roztahujou z kytkou a pro příští kolo by asi nebyli nejlepší

Old Post 04-11-2009 v 05:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

skrotis je porad nejak,ja bych se spis zajimal o vetsi kvetniky kdyz chces prepnout na kvet.

Old Post 04-11-2009 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 20

Zítra přepnu na květ, takže všechny rady k tomu jsou vítány. Karelsem: jak myslíš skrotis? Já myslim, že 3,5l květníky stačí, nebo ne?

Old Post 05-11-2009 v 22:34 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

já myslím že stačí...přece jen máš box 54*54 což místa není

Old Post 05-11-2009 v 22:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 22

takže přepnuto, síť nainstalována (byl to boj) Trošku zhulenej jsem se do toho pustil a nakonec to vyšlo, takže dneska přepnuto, tak sem zvědav

Old Post 06-11-2009 v 15:29 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 23

cus chtěl bych se zeptat proč máš ten odtah tak brutálně předimenzovaný?

Old Post 07-11-2009 v 19:43 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 24

co je na něm předimenzovanýho, vždyť tam má 265 m3 a pacháč 240 m3, to se ti zdá na 250ku předimenzovaný jo???? Já myslim naopak budeš tam mít pěknou teplotu

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 08-11-2009 v 13:27 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 25

no právě 250 m3/h na skříň která má ani ne 0,4 m3...to znamená, že všechen vzduch ve skříni se vymění za míň než 60s!!! to je podle mě brutálně předimenzované - zbytečné ale pokud ne, opravte mě...

Old Post 08-11-2009 v 15:35 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 26

worrapS: trošku máš pravdu. Ale bohužel teď nemám zbytečných 1500Kč na regulátor otáček na to UFO, ale ani ho kupovat nebudu. Po tomhle growu seženu větší skříň a tam to bude tak akorát.

Plechh: Tohle všechno by bylo v klidu, kdyby to byla alespoň o trochu větší skříň, jinak teplotu mám v podstatě jakou chci Protože ta skříň je v pokoji, kterej k ničemu jinýmu nepoužívám...

Asi se někdo zeptá na vlhkost. Ta byla bohužel v období růstu většinou kolem 55, ale někdy klesla i na 40 (když sem nebyl doma, mám dlouhý směny v práci) ale když nemakám, je tam tak 70.

S tím souvisí moje otázka, teď sem přepnul na květ od kdy mám vlhkost snížit? Současný stav 70. Předpokládám, že až to začne kvést, ale raději se zde zeptám zkušenějších ... Díky

Old Post 08-11-2009 v 16:41 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 27

Vypadají krásně!!! Fakt z nich mám radost. Dneska je to 5 dní od přepnutí a už začínají ukazovat pestíky. Všschno jde jak má, večer nebo zítra foto.

Old Post 11-11-2009 v 16:23 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od worrapS
no právě 250 m3/h na skříň která má ani ne 0,4 m3...to znamená, že všechen vzduch ve skříni se vymění za míň než 60s!!! to je podle mě brutálně předimenzované - zbytečné ale pokud ne, opravte mě...

asi ne vzhledem k tomu že má přes noc 22c tak už to má samostatně klimatizovanej místnosti (pokoj ) takže v tady tom případě to muže valit o sto šest... opravdu záleží na mnoha faktorech.

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 11-11-2009 v 17:57 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 29

Tak jsem v 8. dnu květu, ale kdytky moc nevyrostly, kdybych to věděl, tak bych je nechal na růstu dýl... Síť, co jsem tam dal má moc velký oka (12x12) koupil jsem ji v growshopu a říkal, že s menšíma okama nemá, tak ji asi sundam, co myslíte? Vím, že je to bez fotek na nic, ale ty nemůžu dát dřív než v pondělí... :-(

Old Post 14-11-2009 v 10:13 AM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 30

nevim síť jsem nikdy neměl ale počítej že se ti vytáhnou ještě tak o polovinu co teď jsou

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 14-11-2009 v 10:30 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 31

12 na 12 je opravdu dost přehnaný, většinou se dávájí oka
3x3 na 150W
4x4 na 250 W
a 5x5 a vyšší na větší watáže...
Záleží kolik tam máš vrcholů, jestli jich tam máš tolik, aby ti vyplnily oka v celé sítí (resp. aby nebylo víc vrcholů v jednom oku) a pokud se ti vrcholky o síť opírají, takže tam není zbytečná, tak ji tam klidně nech... A s tím růstem nezoufej, mně kytky vyrostly asi o 40 cm po přepnutí, i když s tvojí velikostí květináčů si nejsem jistej, hlínu nejezdím...

Old Post 15-11-2009 v 21:07 PM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 32

Zdravím všechny, síť sem sundal. Byla na nic... Jinak jsem poprvé pořádně prostříhal a hned je to něco jinýho. Snad večer foto...

Old Post 17-11-2009 v 12:18 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
09-01-2017 - První grow - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9248440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív