Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st inDOooR 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od MIRIS
ty listy nech, je malá. ph je imho na vině (zkontroluj si ph vody, kterou do nich liješ při vstupu a výstupu)


co si musím koupit na měření PH ?? btw: co myslíš při vstupu a výstupu?

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 05-08-2008 v 14:51 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 18

Ahoj pokusim se odpovědět za MIRISE. Myslí tím aby sis změřil pH vody kterou leješ do květináče a pH vody která ti z něj dole vytéká. Já si myslim,že nejlepší je koupit si destilku a tu smíchat se vzorkem půdy,promíchat,počkat než se půda usadí a ustátou vodu např. stříkačkou odebrat a tu pak změřit. pH test koupíš v akvaristice za nějakých 160 kč. Přečti si FAQ....máš tam jaký hodnoty udržovat.

Old Post 05-08-2008 v 21:43 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 19

rozhodl jsem se tu jednu kytku utratit, neměl jsem nic na měření ph a než bych si neco sehnal tak by stejne asi zdechla uplně........jinak druhé kytce se daří moc dobře, zítra dodám foto ;-) zatim peace

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 09-08-2008 v 23:14 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 20

1. Co to vlastne pestujes?
2. Co ak to bude samec, nebude to skoda energie?

Old Post 09-08-2008 v 23:32 PM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od danihel
1. Co to vlastne pestujes?
2. Co ak to bude samec, nebude to skoda energie?


no ten co mi dával semínka říkal, že to je ED ROSENTHAL SUPER BUD........no a jestli to bude samec tak si hodím mašlu ......no co nadělám, ale snad to vyjde.......to asi nejak ovlivnit nejde že??

btw: dnes sem dodám foto

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 10-08-2008 v 10:23 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 22





tak tu mám nějaké fotografie, tak se mrkněte, přijímám kritiku

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 10-08-2008 v 11:43 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 23

zapoměl jsem napsat, že jsem začal hnojit........zatim na rust ten kristalon start (1x týdně 10g/10l) .....na krabičce od kristalonu je psaný, že se dá užít i na postřik, myslíte že bych tím mohl třeba 1x týdně ají kytky stříkat??

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 10-08-2008 v 12:06 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

papání :D Příspěvek č. 24


Dnes jsem byl navštívit květinářství a koupil jsem kytce nějaký papání......koupil jsem si i pH test, aby se mi nestalo to co se stalo s první kytkou

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 11-08-2008 v 16:36 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

18/6 nvm jak dlouho :D Příspěvek č. 25




Tak tu mám nějaké nové fotografie, kytce se snad ani líp dařit nemůže.......brutálně se větví, to jsem jeste nikdy předtím nevidel (asi nejaká kvalitní genetika, nvm ) co myslíte? nemel bych ji už třeba přepnout na květ???

btw: měřil jsem ph: pH vody kterou zalévám=7,3-7,5.......pH půdy je zhruba 6-6,5...... myslíte že mám měnit pH té zálivky???

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 13-08-2008 v 15:05 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 26

Skříň máš sice vysokou,ale s tou 70kou bych to vejš už nehnal.Těžko z fotky odhadnout,ale asi bych už přepnul na květ.

Old Post 13-08-2008 v 18:58 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
verci
Stálý Člen

Karma uživatele verci - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 27

Pěkná fakt, hustý větvení ale docela vytáhlá. To pH bys mohl trošku snížit :-) víc k 6.0

smoke it

Old Post 13-08-2008 v 19:04 PM
verci je offline   Profil uživatele verci   Find more posts by verci   Foto galerie člena verci   Click here to Send verci a Private Message   Add verci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 28

Cau, s prepnutim na kvet pekna blbost, co by na tom mel, je to nejaka indika, tak se hezky vetvy, nech to jeste rust, presadit do vetsiho, a pekne aspon trochu zaplnit plochu, teda pokud se ti chce tam mit jen jednu kytku, priste urcite rezy, PH sniz na 5,6- 6,2 je to pohoda, at ti dela radost, teda kdyz to bude samice, poradne se podivej u stonku, jestli nehazi preflowers, nebo bych ji nechal treba den po tme, tim stresem by pak treba ukazala pohlavy

Old Post 13-08-2008 v 20:52 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 29

dobrá dobrá, růst jeste nechám, ale bohužel s tím přesazením je problém, nemám vetší květináč, takže to nechám v tom......s tou tmou mám docela strach, z toho stresu přestane růst..... a k tomu pH, budu se snažit ho snížit, ale až seženu pH - tak zatim peace ......až budou nějaký změny, určitě sem dám foto.....

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 14-08-2008 v 14:01 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 30

Mas to moc pekny preju hodne stesti, aby to byla samice a kdyz uz ti to preju, tak jen reknu, ze si mas dat bacha, abys to PH nesnizil zase moc protoze pokud vim, tak moc nizkym PH zvysujes sanci ze rostlinka bude samec, ovsem nevim jak moc tohle plati pokud pestujes z rizku a jak to souvisi se starim rostliny... zkus se fakt trefit do toho co psal celller a jsi za vodou.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 15-08-2008 v 01:21 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od spector
Mas to moc pekny preju hodne stesti, aby to byla samice a kdyz uz ti to preju, tak jen reknu, ze si mas dat bacha, abys to PH nesnizil zase moc protoze pokud vim, tak moc nizkym PH zvysujes sanci ze rostlinka bude samec, ovsem nevim jak moc tohle plati pokud pestujes z rizku a jak to souvisi se starim rostliny... zkus se fakt trefit do toho co psal celller a jsi za vodou.


určitě jo, zkusím to......já budu měnit jen zálivku a časem by se pH pudy melo změnit ne??? každopádně nepestuju z řízku, je to ze semínka jen pro přehled, tak zatim pic

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 15-08-2008 v 08:54 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

18/6 nvm jak dlouho :D Příspěvek č. 32



Bylo tu řečeno abych se pokusil kytku drobek roztahat, tak dnes jsem se do toho pustil, mrkněte na foto, snad to dobře dopadne......

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 15-08-2008 v 13:26 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-06-2013 - First indoor - 200W CFL - 1 odpovědí
27-06-2010 - 1. indoor grow 100W - 2 odpovědí
18-08-2010 - 2.indoor 70W sodík - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2778300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív