Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT - 5x Chronic, 4x White Rhino - 600W MH/HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

30 - 12/12 Příspěvek č. 17







Zdravim,
dneska jsem provedl výměnu média...
Celý roztok jsem nakonec míchal dvakrát kvůli zkvašenému Atazyme, který se po přilití do vody choval agresivně a srazil se (asi prošlé nebo co).
Do sklizně nemám v plánu kupovat nový enzym, protože jsem nepostřehl žádné výrazné změny.
Pokud by ale byla potřeba pročistit systém, nasadím tajnou zbraň - H2O2. Ale doufám, že potřeba nebude.

Pro příště vím, že v NFT je důležitý výběr genetiky naprosto stejných vlastností, hlavně výšky!
White Rhino po stranách a Chronic uprostřed přerostl chudáčka CH, který se nachází uprostřed pravé řady.
Od této kyti toho moc nečekám...

Minulý týden se mi v nádrži ztratil teploměr,
pravděpodobně ztroskotal na druhém konci grotanku zamotán do kořenového balu, jeho nálezné je vysoké.

Teplota: ~ 30°C
Vlhkost: ~ 45RH
PH: 5,9
EC: 1,9

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 31-05-2008 v 15:13 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 18


Po nasim vrelem rozhovoru v PM, musim opet stat za svim nazorem ze Ec v NFT ma dosahovat mensich hodnot,je videt ze se prehnojeni u 1,9Ec uz dostavilo.Tmave az modrave listy - prehnojeni a to konkretne dusikem v tomto pripade se kvet brzdi ,palice jsou tvrde a stagnuji v bobtnateni posleze budou male a s tim i vynos.Dalsim znakem je krouceni listu do tvaru U(cervene zakrouzkovano)dle me je to plytvani hnojivem na ukor rostlin.Teplota dosahujici 27C-30C roztoku v tanku neni take zrovna to prave ,zacne se tvorit hneda rosolovita rasa na korenech a koreny pomalinku jako by hniji (zapach po rybnicnim bahne),bohuzel se toto neda nejak ovlivnit v letnich mesicich kdy okolni teploty dosahuji 24C + 600W lampa.Ale toto bych tak nejak nehrotil bo jak rasa umira dava zase rostline potrebne prvky a vytvori se casem jakasi ekovaha,voda z akvaria s kalem je lahudkou pro rostliny.Nicmene konec pripominek ale je to informace pro vsechny a proto ji davam k tvemu tematu.Mej se TERMIX.
PS. Hodte kamenem nemam li pravdu.(pro jistotu si vezmu prilbu)

Naposledy upravil TERMIX 06-06-2008 v 10:30 AM

Old Post 06-06-2008 v 10:15 AM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 19







to TERMIX: hoj,,
.. příště si to raději 2x celé přečti, než budeš reagovat ..
EC nemám 1,9 ale 2,15 - s tím přehnojením souhlasím, ale není to nic těžkého.. (na těch 2,0 bych to mohl snížit...) je to pouze lehké přehnojení!
Voda v grotanku nemá tvých 27-30 stupňů (to je max. tak teplota vzduchu v pěstebním prostoru při 28stupnových hicích)...
Teplotu roztoku držím na 21-22°C ...

Jinak mám zde nové fotky:
Prostříhal jsem spodní slabé větve, které mi vadily a s jejichž výnosem a kvalitou bych stejně nebyl spokojen,, i když na hašiš je dobré cokoliv ,, raději jsem dal na košta :-)) cca 5g...
PH držím na 5,9 ... EC jsem snížil na 1,9 - jinak kyti momentálně pijou okolo 2,0 ... takové EC bylo moc na 5. týden... poslední dobou dokonce 2,2
Jinak foto celé pěstírny z pohledu svilušky
Nechte si chutnat :-)) ...

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Naposledy upravil grosancho 07-06-2008 v 21:03 PM

Old Post 07-06-2008 v 20:49 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

- 50 days of bloom - Příspěvek č. 20





Dneska máme 50tý den květu ,
palice jsou vážně neskutečně tvrdé, vůně zatím nijak výrazná ale chuť a stav výborný ...

Spodní větve jsem ostříhal,, nechám pořádně dokvést horní patra. Flushing začnu dělat příští týden, poslední týden to nechám dozrát čistě na Amino Bloomu, díky kterému to má jedinečnou chuť

PHčko jsem zvýšil,, držím na 6,0 , teplota roztoku 22°C, teplota v pěstebním prostoru okolo 30tky,, vážně potřebuju novou ventilaci , mám vybranou zaboxovanou 395m3/h z Klečky, k tomu pořídím regulátor s thermometrem a koupím sonoflex,.. zajímá mne, při jaké optimální délce sonoflexu docílím co největšího odhlučnění? (V mezi do 2 - 3m)...

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 20-06-2008 v 20:39 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasty1985
Stálý Člen

Karma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 21

zdarec mas to velice hezké chtěl jsem se zeptat na to white rino jestli by bylo mozno nějaký řez. díky

Old Post 26-06-2008 v 14:36 PM
krasty1985 je offline   Profil uživatele krasty1985   Find more posts by krasty1985   Foto galerie člena krasty1985   Click here to Send krasty1985 a Private Message   Add krasty1985 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od krasty1985
zdarec mas to velice hezké chtěl jsem se zeptat na to white rino jestli by bylo mozno nějaký řez. díky


Díky ,, o řezy si musíš napsat členovi Kaspars ... mej se

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 26-06-2008 v 21:44 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 23

Ahoj, já mám sonoflex na TD 500 jinak žádní zvukoví tlumiče a zdá se mi to tak na třetinové ztišení, nemám to jak přesněji změřit, ale to td má 41db (snad na max výkon) a přes na 80% zakrytí okna to na 3 metry není slyšet jede to na třičtvrteční výkon

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 29-06-2008 v 06:51 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Pohodička 59 - 12/12 Příspěvek č. 24







Kytky jsou na proplachu asi 4tý den, přidávám do roztoku pouze Amino Bloom (EC 0,85), který je velmi dobře poznat na výsledném produktu,, zlepšuje chuť a díky němu kytiz krásně dokvétají! Palice jsou už jen na pohled tvrdé jak kámen.
Menší spodní paličky (které nebyly zase tak malé ) padly na košta,, asi 20GÉÉ. Překvapila mě velice jemná chuť , hnojky nejsou cítit již po 5 dní flushu s A. Bloomem . S teplotou stále bojuji , teplota 32°C není neobvyklým jevem. Na poslední 2 dny nechám čistou vodu a poslední den dokvétáme při 24h TMY ...... FINISH

to re:Bit:
Tu ventilaci bude řešit Ventilátor Ruck ISO 160 (395 m3/h) s triak. regulátorem TR O1, 3x klipsna + 1x otočný stojanový ventilátor k tomu Rucku pořídím 3m Sonairu (160mm). Ruck je zaboxovaný, tak doufám, že zvuková izolace bude maximální ...
Uvažoval jsem o tlumiči hluku, ale zatím o něj zájem nemám.

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Naposledy upravil grosancho 29-06-2008 v 18:49 PM

Old Post 29-06-2008 v 18:39 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 25

Snad se bude hodit:
Do tlumice rozhodne jdi, jde o rozbiti zvukovych jevu vznikajic pri proudeni vzduchu a pisi to proto ze jsem resil stejny problem u kolegy.Je to to same jak u auta a nepomuze ti ani 3m ba ani 6m trouba, dokonce bych rekl ze 160mm tlumic na 125mm trubce udela skoro ticho ale je to pri vystupu ze zdi do prostoru (rozumime si) pri vnitrnim zvuku te uchrani sonoflex v sonoflexu(je to bago ale funguje to)prumery si musis dat dohromady sam. Ufo dane uz pripojene do drevene bedynky a zastrikane montazni penou(slabe se roztahujici) je pecka pecek, si pis.(nevyhodou tohoto procesu je pozdejsi reklamace pri poruse Ufa ale oni jsou na stesti spolehlva, bo krychle Ufo 80x80 proste neexistuje).

Old Post 30-06-2008 v 11:27 AM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 26

to TERMIX:
Ten sonoflex v sonoflexu me zaujal.. vyzkouším to! Koupím 200mm potrubí,, což počítám, že bych tam 160mm potrubí narval. O tom tlumiči hluku taky pořád docela uvažuju, ale musel bych ho nejspíš pověsit na strop a mám obavy z toho, že to razantně zvýší statický tlak... o tlumiči nadále pouvažuji ...

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 30-06-2008 v 13:37 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 27

http://www.klecka.cz/growshop/Venti...air-102-mm.html

Old Post 30-06-2008 v 22:40 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 28

to Shandy:
Přesně to potrubí, které mají v Klečce, jen s průměrem 160mm + (počítám těch 200mm na horní obal),,, zaujala mě kombinace 2m dvojitého Sonairu (horní obal 200m, spodní 160mm) + tlumič hluku 160mm vše zapojené s odhlučněným Ruck ventilátorem (160mm)... to bude klíídek

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 01-07-2008 v 11:23 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Pohodička HARVEST TIME - SKLIZEŇ Příspěvek č. 29





Přináším foto sklizeného CHronica a White Rhina (dj. CH, WR)
CH mě překvapil velikostí svých palic, které jsou podstatně větší a hlavně TVRDŠÍ než WR. Tvrdost je opravdu mega-monstruozní, proto jsem si palice CH oblíbil víc než WR.
Všechny ty obrovské palice, které vysí za horní konstrukci HB jsou genetika CH!

Nemile mě překvapil CH, který utlačily dvě White Rhina. Při růstové fázi se chopily moci a všechen volný prostor v kanálcích Gro-Tanku zabraly jejich kořeny. Výsledek z této rostliny by se dal spočítat na prstech jedné ruky - hold jsem prostě chytl špatný řez, který pozdě "nastartoval" ale ostatní dvě WR místo efektivně vyplnily... WR potřeboval pro svou fázi květu větší pěstební plochu než CH, ten si vystačí s málem ...

Při 7mi hodinovém stříhání jsem docílil pěkné, tmavě hnědé až do černa zbarvené kuličky s vysoce účinným % THC (odměna za práci), které jsem docílil pečlivým seškrabováním pryskyřice z nůžek. Pozn.: Hmm bylo to mooooooooc dobréé...

Výsledek vidíte v tomto Dry Netu + nejlepší palice pověšené za konstrukci...

Sushení při teplotě ~ 24°C a vlhkosti ~ 45RH

Příště ještě dodám FOTO suchého materiálu + velice oblíbený SMOKE REPORT



Jaké jsou Vaše tipy na výsledný SUCHÝ materiál?
Komentář: Těch sít je šest, ostatní na fotce vidět bohužel nejsou + "stropní" palice + 25G čudky co už padlo ze spodních větví... ...

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Naposledy upravil grosancho 04-07-2008 v 12:30 PM

Old Post 04-07-2008 v 12:24 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 30

solidnich 456 g


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 04-07-2008 v 12:35 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 31

398gé

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 06-07-2008 v 08:39 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 32

čau. hezkej thread. přidávám k+ a tip na sušinu: 300gé rovných. (ale já mám na to blbý oko,tak snad toho bude dvakrát tolik)

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 06-07-2008 v 09:19 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2005 - Chronic, White Russian - 600W, indoor - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1694170 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív