Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobkův čtvrtý pokus pod 250W - Sweet Killer (Upgraded box)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Bobkův čtvrtý pokus pod 250W - Sweet Killer (Upgraded box) Příspěvek č. 1










Zdravim všechny své fanoušky a fanynky již počtvrté

Po minulém né příliš úspěšném pokusu, jsem udělal nákup, posychroval nový řezy a rozjíždim to znova...

So...

Výbojka: Nlite SHPS 250W
Hlína: Plagron Royalty mix
Hnojky: Plagron Start-Up, Plagron Alga Bloom, Plagron Green Sensation, B´cuzz PK 13-14, AH Enzymes+, GH RIPen, Kys. dusičná a fosforečná

A modří již tuší, že se vše bude točit okolo Šesti krasavic SweetKillera(Velkej dík guerillovi)

Takže nyní - první den na 18/6, řízky se vzpamatovávaj z menšího šoku z přepravy, zejtra budou už olrajt Pohnojil sem je 1ml/2l Start-UPem, nasadil sem jim pláštěnky kvůli vlhkosti - netušim, jestli to bude takhle fungovat. Teplota 22°C, vlhkost cca 75 %

Toť asi vše, futuristické políbení, Bobek







































My team


































Tak jest

Naposledy upravil 14-04-2008 v 08:18 AM

Old Post 13-04-2008 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2








Zdravim, tak tu je 5. den na 18/6, holky se maj k světu, akorát se bojim, že jim moc nesednul Royalty mix, vypadaj trošičku přehnojeně, ale z toho se cobydup dostanou, jedna kytka ještě trochu pokulhává, ale o ni strach nemam

Igeliťáky jsem sundal, páč mě to tam docela sralo, snížil sem radši výkon odtahu a vlhkost tam držim na nějakej 65-70 % no...

Mejte se, Bobek

Old Post 16-04-2008 v 20:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 3

Ou laláá Rastaman z klobouku už to zase rozjíždí držím i palce u nohou ... plagron olrajt taky ho plánuju na další výrostky ....

..esi tam máš 70% RH tak pytlíci nejsou třeba ale jinak je to šikovná věcička moje panelákové topení mi zřizuje vlhkost kolem 30% takže se bez foliáčků neobejdu .... měj se pálky jak černošský ptáky přeju

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 19-04-2008 v 14:14 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 4

Vskutku nádhernej box!

vypadá to skvostně,ta diamantová folie dělá divy!
přeju ti maximální výnos a kvalitu!
už se těšim na další fotky krasavic,zatim zduř a kuř !

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 19-04-2008 v 14:33 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Jojo díky chlapi

Roste to zatim pěkně, akorát mam problém s časem, 6. července odjíždim pryč a musim to mít do tý doby sklizený takže to musí fofrovat

Old Post 20-04-2008 v 09:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6








Klap!

Mam tu zase nějaký fotky, tentokrát z 10. dne růstu...

Nejvíc mě sere vlhkost, furt to nemůžu vychytat, jednou je moc a všechno je ve vnitř orosený, všude voda, větráky mokrý, jindy zase vlhkost 60 % :/ :shit:

No nic, tak příště Bobek

Old Post 21-04-2008 v 18:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuevo
Nový Člen

Karma uživatele Nuevo - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nuevo - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 7

Čaues Bobku.
jsem rád,že někdo pěstuje také stejnou odrůdu od stejného matkáře.Guerilla rulezzz
jsem sice krapet dál,ale zas jich mam polovic,tak to vyjde na stejno.jsem zvědav na poměr našich výnosů na kytku.Jedu poprvé a pár věcí jsem zpočátku nevychytal,některé dodnes(ofuk),takže počítám,že to asi budeš mít lepšejší a vychytanější.

Karmička za stejný výběr odrůdy letí.

A otázečka na konec,jak dlouho to tak chceš nechat na růstu?

Nuevův Koupelnový Osvěžovač vduchu podruhé 3xRox + 3xShiva Skunk

Nuevův Koupelnový Ionizátor vzduchu 3xSWK

______O______

Old Post 21-04-2008 v 19:31 PM
Nuevo je offline   Profil uživatele Nuevo   Find more posts by Nuevo   Foto galerie člena Nuevo   Click here to Send Nuevo a Private Message   Add Nuevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Čau nuevo, dík za káčko

No musim na 100 % přepnout začátkem května, protože mě hodně tlačí čas, má to tedy ještě 9 dní na to, aby to trošku povyrostlo, doufám, že to bude stačit...

Ohledně výnosu - jj od tohohle kola si hodně slibuju, za minulý 3 pokusy se mi podařilo vychytat hodně much, s kterými si musí imho poradit každý grower po svém, takže doufám, že bude výnos okolo těch 150 g

Jo a guerilla rulezz to je fakt

Měj se, Bobek

Old Post 21-04-2008 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9




Zdravim, dneska pár fotek z 20. dne...

Prvního května přepínám, snad ta menší ještě trošku povyroste a můžeme to rozjet

Jediný problém mám teď s vlhkostí, která je stěží na 60 % :/ no nic, snad to bude šlapat....


Bobek

Old Post 28-04-2008 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10






Zdravim, ještě tu mám pár fotek ve tmě...

Old Post 29-04-2008 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné It got jungle! Příspěvek č. 11









Zdravim, dneska fotky ze 7. dne na 12/12, blizny už sou venku asi dva dny, tak to teď snad pojede, i když koukám, že sou nějak žlutý okraje listů :/ No zejtra to pohnojim a uvidim

zatim, Bobek

Old Post 08-05-2008 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12






Dneska fotky z 15. dne na 12/12...

Zatim to jde docela dobře, snad žádný komplikace.

Hnojim to zatim takhle: Plagron Alga Bloom 6ml/2l, PK 13-14 4ml/2l, Start-Up 1,5ml/2l(to už končim) - a pH na cca 6... Jednou za 14 dní prolejvám Enzymama (2,5ml/2l)

Teplota kolem 25°C a vlhkost kolem 50 %

Toť snad vše, zatim Bobek

Old Post 16-05-2008 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13








Dneska 24. den na 12/12, začíná se mi to počertech líbit

Teplota okolo 25°C, vlhkost držim už pod 50 %, hnojim Alga Bloom 7ml/2l a každý druhou zálivku PK 13-14 5ml/2l...

Mam pěkný makra, ostatní fotky stojej za hovno

Zatim Bobek

Old Post 24-05-2008 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14














Zdravim growerstvo, dneska mam celou řadu fotek ze tmy - 28. den na 12/12 - kochejte se

Bobek

Old Post 28-05-2008 v 19:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15













Zdravim, dneska fotky ze 41. dne na 12/12, mile mě překvapila Green Sensation, dvakrát sem s tim zalil (cca 3ml/2l) a paličky se začly poměrně znatelně nafukovat

Jinak cca za 10 dní začnu flushovat a snížim asi periodu na 8/16...


Tak zatim, Bobek

Old Post 10-06-2008 v 19:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 16

fakt hezke, chci si koupit ty same klony, ale zda se mi, ze jak ses snazil to vypestit co nejrychlejs tak ti to stejne v 12/12 vyrostlo daleko vic nez predtim. mozna se mi to ae jen zda....
no, at se dari....

I love Mary J

Old Post 23-06-2008 v 15:03 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0167120 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív