Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Cantonov OUT 08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 17

hej, tak tohle vypadá na hodně velikej projekt hoši držim palce pánové K+

mrak

Old Post 06-04-2008 v 00:13 AM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
getzz
Stálý Člen

Karma uživatele getzz - 80% PěstitelskáKarma uživatele getzz - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 18

Projekt velky ale ara at vam to nikdo nepojebe...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=37212---------Out 2008
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57086---------Out 2011

Old Post 06-04-2008 v 08:26 AM
getzz je offline   Profil uživatele getzz   Find more posts by getzz   Foto galerie člena getzz   Click here to Send getzz a Private Message   Add getzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

ted mě řekni..jak tam tu zeminu dopravíš..to bude asi malinko větší objem.

Old Post 06-04-2008 v 11:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 20

nojo to bude vecsi objem ale kamos mi helfne autom to dovezeme a potom to niak musim vynosit na pole ale to uz bude len taka hodinova robotka ked budeme nato traja

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Naposledy upravil cantona9 06-04-2008 v 12:31 PM

Old Post 06-04-2008 v 11:57 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 21

Skoda teda,ze si si nezohnal rezy. Tolko prace co si si s tym dal a potom budes tam mat zbytocne samcov a nevyuzite diery. Ale musim uznat,ze ste si zamakali, Greenpeace by z vas asi nemali radost ako ste to tam rozvrtali...
Nech sa dari!
S_O

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 06-04-2008 v 12:21 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 22



tak rastlinky nam uz pekne podrastli len ma mrzi ze sa tak moc tlacia do vysky aj som obalil celu skrinku alobalom ale stale len rastu do vysky ...tu je niake fotos zo vcera..

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 08-04-2008 v 09:08 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 23


pokusal som sa to vyfotit zblizka ale vydite sami ze mobil je len mobil

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 08-04-2008 v 09:11 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 24



a tu su fotecky z dnesneho rana ..krasky sa mi pekne slnia na okne

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 08-04-2008 v 09:13 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milo185
Nový Člen

Karma uživatele milo185 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 25

ahojahoj ako?kraaasne rastlinky...

Old Post 08-04-2008 v 15:59 PM
milo185 je offline   Profil uživatele milo185   Find more posts by milo185   Foto galerie člena milo185   Click here to Send milo185 a Private Message   Add milo185 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 26

Tak to koukam jake jsi jim připravil podmínky jen nebylo by špatné udělat těch děr polovinu, protože něco budou samci. Několik let sem sázel na podobný svah a jezdil denně zalevat a přesto mi nikdy nevyrostli rostlinky přes pul metru, tak si dej pozor na vodu, zvlašť pokud je svah orientovaný na jih. Taky v podobných křovinách bývá dost srnek a když ti rostlinky nesní tak aspoň pošlapou. Jinak se těšim na další foto a za to bagrování máš ode mě taky k+

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 09-04-2008 v 07:01 AM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 27

za kacka dik....no s tym svahom mas pravdu je tam hafo srniek ale prisiel som nato ze popod moje policko maju chodnicek tak ten som im nechal a a policko mam v plane este oplotit aby sa mi nan nedostali tie bylinacozravce
a k tym jamam no ja vim ze nieco budu samci ale to ja dopredu nemozem vedet kolko, kebyze viem tak urobiím presny pocet jam a s vodou to nemam az tak hroznemam kusok od policka potok ale ako som uz spominal v mojom threade na spodok budem davat igelit aby sa tam drzala voda....ak sa podari tento rok tak na buduci by som frcal klony a tym by som vyuzil vsecky jamy ....

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Naposledy upravil cantona9 10-04-2008 v 08:16 AM

Old Post 10-04-2008 v 05:19 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 28

sewa groweri ma taky problemik a velku otazku na pestitelov indooru ---mam rastlinky v mojej amaterskej skrinke a nechem aby sa tak tahali hore chcem aby rozvyjali listy a nie sa tahali do vysky bo za jeden den vyrastu do vysky cca 1,5-2 cm a to mi neni treba ..co mam spravit aby rastli a mocenli a nie tahali sa mam zmenit svetelnu periodu lebo teraz im svietim v pomere 16/8 h tak newim co mam robit ...dik za vase rady ak niake budu

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 11-04-2008 v 15:47 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 29

cantona9: tahnou se za svetlem, zkus ho snizit co nejbliz..ale bacha na teplotu

Old Post 11-04-2008 v 17:14 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 30

jj to vim ale mam iba jednu lampicku ktora aj tak vydava dost tepla je to tam jak vo foliaku takze uz lampu nize nemozem dat a to je dost blbe...

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 11-04-2008 v 17:53 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 31

zkus si koupit to coolwhite usporku na rust trosku vetsi kvetinace a kyticky prihrabni hlinou a hned se jim bude darit lip....PS.pekne policko... hodne slunce a malo corek zdravas

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 12-04-2008 v 10:43 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 32

sewa groweri mam snad ten najhorisi problem rastlinky som valil pod lampou ale rano som zabdal ze mi dve zacali schnut tak som ich rychlo vytiahol a dal za okno kde maju tiez dost svetla to by bolo v poho keby len dve ale teraz mi zacali postupne uschynat aj ostatne a uz mi uschlo 6 rastliniek a dnes som nasiel zas dalsiu jednu prosim poradte ja newim co mam robit idem sa normalne rozplakat bo kolko som im venoval starostlivosti a takto mi odplacaju a uz som na pokraji sialenstva

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 15-04-2008 v 05:00 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2012 - Fanánkův out 2010 - 193 odpovědí
22-10-2008 - zaxikuv OUt 08 - 6 odpovědí
18-11-2008 - Ganjamaluv OUT 08 - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6453590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív