Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sličné venkovanky (od sezóny 2006 až pryč)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Zedyho první outdoor Příspěvek č. 1



-> OUT 06 <-


Zdravím všechny growery,

nedávno sem si tady zakládal nick a dneska sem se dostal k založení tohoto tématu kde vám chci ukázat svůj první outdoor:-) Měl sem s tím dost problémy, protože naše zahrada kde sem pěstoval je blízko potoka, kterej se loni když byla ta velká voda vylil jak nikdy a když opadla voda měl sem půlku s těchto kytek na padrť rozežranou, nebo vyplavenou a všechny byly zasraný od bahna, tím byla moje úroda dost ovlivněná, ale i přes to sem pár holek zachránil a vyrostly z nich kousky který vám chci ukázat.

Začal sem tak že sem si tak půl metru do země prokypřil půdu, vybral všechno co tam bylo za bordel a do takle připravený půdy sem zasadil malý prcky, který mi ze začátku klíčili v namočený vatě a pak lezly z půdy v květináči většinou pod sluncem, občas pod lampou. Ze začátku to byl pro ně šok a byly pěkně přepadlý, ale pak to šlo jak de vidět na prvních fotkách. Takovýdle malý zahrádky sem měl 2, bohužel z tý druhý mám foto až po čase:-/

Naposledy upravil Zedy 18-05-2007 v 17:25 PM

Old Post 20-03-2007 v 15:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2






No a pak sem dlouho nefotil, ani nevím proč, asi z toho nasrání z tý povodně. Tak další fotky sou z července, nějaký kytky vypadaly mizerně a nějaký byly dobrý. Toudle dobou sem jim kolem stonku rozkládal koňský hovna:-) na doporučení borce kterej na tom sezónu přede mnou vypěstoval luxusní kytičku!

Čas od času když už ty bobky byly skoro rozložený v půdě sem je rozsypal na novo. Jinak sem zkusil ty bobky naložit asi na dva týdny do vody, byly naložený v přikrytým kýbly pěkně v chladu a pak sem tu vodu slil jako že s tím pak ty kytičky až budou dobře odrostlý budu hnojit přímo na list, no jo jenže mě nedošlo že asi takle přímo slitá voda z těch bobků nenaředěná bude trochu silný hnojivo a jednu malou kytku mi to přímo spálilo, naštěstí se z toho dostala a po delší době se ukázalo že je to samec:-) asi nějaká pomsta:-) tak šel stejně hned pryč, ještě se o něm rozepíšu o hajzlovi, oprcal mi většinu kytek :-(

Old Post 20-03-2007 v 16:13 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3







Tady už sou fotky po dalším měsíci, kdy bylo vidět že jim hnojení docela spěje a že docela rostou i když nějaký kousky nemají dostatek slunce, protože jim stínily stromy, který ze zahrady nikdy nezmizí:-) Začaly se už pomalu tvořit paličky a já je pořád obskakoval a s velkou láskou zalejval:-) Byly už párkrát zaštíplý a s pěčí o ně mi pomáhal i motejl jak de vidět na jedný foto:-)

Old Post 20-03-2007 v 16:23 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4

Souhlas se Soul Rebelem,radši si ty fotky smaž,at maš klid.Jinak ty saziš jen ze seminek,řízky vůbec? Sorry za zasírání,pak smaznu.

Old Post 20-03-2007 v 16:34 PM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5









Jo zapomněl sem napsat na začátek co to je vlastně za odrůdku! Všechno je to ,,NO NAME" :-)

No a jelikož byly prázky, tak sme se vydali s mojí holčinou, která se na pěstění taky podílela někam k móři v dobu kdy sem ještě nerozeznal toho samce o kterým už sem psal na začátku. Po dvou týdnech co sme se vrátili bylo jasný že de o samce a to už bylo bohužel pozdě opracal nám všechny kytky kolem, ale naštěstí sem měl pár sice malejch mrzáčků bokem o něco dál, který byly čistý. Ale nějaký kytky byly oprcaný brutálně:-( to de vidět na některých fotkách, sou focený někdy v září. No a z tý hafo oprcávky mám aspoň letos spoustu semen, který si hodlám sám pojmenovat:-) Sou totiž dost barevně rozeznatelný a tak si rozjedu nějakou odrůdku:-)

Old Post 20-03-2007 v 16:36 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6








Hoši máte pravdu díky moc!!! Už je to ready, avatara sem si smazal, musím nějakýho novýho stvořit a akty sou taky fuč, díky!!!:-) Vůbec mi to nedošlo :-/ :-)

No nic další foto mám akorát až ze sklizně, tak hurá k fotkám. Každou kytku sem zabalil do novin, pak při kouření má kytka nádhernou jemnou chuť a snad nikdy mě to neškráblo ani nekoplo, fakt doporočuju!

Old Post 20-03-2007 v 16:48 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7





No a když už byly dostatečně usušený, tak sem se na ně vrhnul s kudlou a šel obírat. Jinak z listí bylo pár dobrých mlíček:-) a každopádně zážitků. No a je hotovo. Letos už mi klíčí na další out a jinak rozjíždím svůj první indoor, tak sem zvědavej jak dopadnu, tady je odkaz: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=28489

No a to je všechno, matroš to byl docela dobrej, hlavně měl perfektní chuť, spíš taková pohoda model, žádnej smrťák:-) Tak zdarec a díky za jakýkoliv názory a hlavně díky borcům Soul Rebel a Kubííík za upozornění:-)))

Old Post 20-03-2007 v 16:56 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anakonda
Stálý Člen

Karma uživatele Anakonda - 0% PěstitelskáKarma uživatele Anakonda - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 8

Sakra, dnešní rok se na OUT vrhnu po hlavě! Zatim jedu INDO. Tak uvidim jak to venku dopadne. Máš to pěkný, to výš někdo tě taky musí pochválit.....

Chválí se do PM nebo komentáře ke karmě, samotná chvála bez relevantních informací thread akorát zasírá a ubírá autorovi threadu případnou novou K+, když čtenáře přestane bavit prohrabávat se příspěvky "máš to pěkný" . Takže příspěvek nechávám s tímhle vysvětlením a prosím, už nevyráběj další podobné v pěstitelských fórech . Jedule

Naposledy upravil 20-08-2007 v 07:16 AM

Old Post 26-03-2007 v 15:23 PM
Anakonda je offline   Profil uživatele Anakonda   Find more posts by Anakonda   Foto galerie člena Anakonda   Click here to Send Anakonda a Private Message   Add Anakonda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

Díky za pochvalu už sem myslel že mi todle téma každej přehlíží:-) A já du letos do indoorka, jen potřebuju domáknout box a nějakou elektroniku. No zase tak dobrý ty kytky nejsou, ale lepší než nic;-)

Old Post 26-03-2007 v 16:49 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10



-> OUT 07 <-

Koukám že je tady hafo založenejch témat na letošek a tak sem se rozhodl hodit ten svůj ročník 07 do toho loňskýho, mám zatím naklíčeno pár kytiček, pár už jich roste, ale chci vám ukázat jednu moji krasavici která se mi líbí nejvíc, jelikož je venku mizerný počasí tak ji nahřívám pod lampičkou, protože mi ještě nejede INDOOR, kterej je ve výstavbě.

Naposledy upravil Zedy 18-05-2007 v 16:19 PM

Old Post 06-05-2007 v 19:28 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11




Tak tady sou fotky přípravy mého políčka, vybral sem půdu do kolečka. Od souseda sem nabral 2igelitky koňskýho trusu a celou plochu políčka těma koblihama :-) posypal a pěkně rozprostřel, pak sem to celý zavezl tou půdou z kotouče, zase pěkně rozprostřel, tak aby ty bobky byly akorát ke kořenům těch rostlinek. Zatím sem tam hodil jen jeden odrostlej model, ale ještě to nemám nafocený, tak foto s modelem sem hodím až se mi nabijou baterky do foťáku :-) A celý políčko sem ještě pocukroval semínkama z loňský úrody a už mi leze pár klíčků, tak je to zatím takovej mišmaš.

Naposledy upravil Zedy 18-05-2007 v 17:42 PM

Old Post 18-05-2007 v 17:28 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12






Tak baterky už sou nabitý :-) a mohl sem vyfotit začínající úrodu na tom políčku. Hned první se mi povedla blejsknout se šnekem a další 2 sou detaily. Jinak poslední sou klíčící, ty dva sou největší siláci, který se chytly asi ze stovky rozesetejch semínek a ty malý klíčky z ničeho nic umíraj :-/ Je možný že to dělaj ty šneci? Hned dneska se mi tam plazily tři, jestli když ten malej klíček přeplazí, tak je asi po něm co? :-/ Jinak sou to NoNamy, který mám sám pojmenovaný.

Old Post 19-05-2007 v 09:13 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damaja
Nový Člen

Karma uživatele damaja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 13

keby som mal na poli tolko slimakov(snekov),skusil by som okolo tych rastlin pohadzat skrupiny z vajec...A to by ich malo odradit...Ja som to este neskusal lebo so slimakmi nemam problem ale poradil mi to kamarat ktory vypestoval najlepsi outdoor aky som kedy fajcil...tak si myslim ze by ti to pomohlo

Old Post 19-05-2007 v 13:09 PM
damaja je offline   Profil uživatele damaja   Find more posts by damaja   Foto galerie člena damaja   Click here to Send damaja a Private Message   Add damaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

damaja:

díky moc za radu, určitě to zkusím. Jinak mi ještě kámoš radil ať okolo každý kytky nasypu sůl a ty slimáci se jim potom vyhnou, jenže jak dlouho tam taková sůl vydrží :-/

Old Post 19-05-2007 v 13:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 15

Zdravim,sul tam nesypej,to je blbost-nasyp tam pisek nebo neco hrubyho.Nebo muzes koupit Vanish v zahradnictvi(takovy modry granule) a mas to 100%-jak na to vleze,tak je po nem!

Old Post 19-05-2007 v 13:59 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16

Zenga:

pic, no víš co když šneka posolíš :-) tak je po něm. Díky moc, na Vanish se optám a uvidím jak to půjde dál. Jinak sem preventivně napíchal kolem sirky, ale s tím asi moc velkej úspěch nesklidím :-)

Old Post 19-05-2007 v 14:49 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2050320 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív