Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprvé vevnitř ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

cvako: Ahoj, děkuju moc Na kolik mě to přesně vyšlo ti asi neřeknu, protože většinu věcí, co mám ve skříňce, jsem poshaněl po známých a s nějakou slevou ... Je tu sice X threadů, jak a zakolik jde postavit skříň, ale stejně to spočítám, protože samotného by mě to zajímalo. Ceny nejsou přesné ani nejnižší, ale orientační anebo ty,co jsem jako první našel na netu

Takže tu to máš:

- skříň - 2500
-UFO s regulátorem - 4000
- osvětlení (předřadník + objímka+výbojka+stínítko) - 90 Euro = +- 2200
= 8700 Kč, ale musíš vzít v potaz, že tohle je jen "holá stavba". Potřebuješ různý časovače, hnojiva, květináče, pěstební médium, folii atd., což není zrovna nejlevnější. Ve skříni by také neměla chybět zvlhčovačka (investice okolo 1000 Kč) a nějakej ofuk (ceny fakt netuším, ale podle mě se do 200 vlezeš).
Náklady ale můžeš minimalizovat tím, že si seženeš nějakou starší skříň (třeba když se někdo stěhuje) nebo když prolezeš "Zahradnický bazaar" tady na groweru. Pokud máš v plánu pěstovat pod NLite-kou nebo nějakou slabší wattáží sodíku, tak pravděpodobně taky hodně ušetříš na ventilaci (na 200w ti stačí pc větráček).
Stačí hledat a číst

Old Post 27-03-2008 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18



Zdar,

přicházím s novou várkou fotek, aby to tu tak nehnilo

Roste to pěkně, kytky vypadají, že jim nic nechybí a tak žádný velký změny nejsou ... Vše při starým

Foto:
1) Začíná se to víc a víc zaplňovat ( Ufff, měl bych začít řešit ten zvlhčovač )
2) Fotomodelka

Old Post 31-03-2008 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 19

Cus mas to nice...
pekne rozvetvene kytis a dobre zahusteny prostor.
preji hodne stesti do pokracovani...
mala otazecka jaky ze to jen den na rustu ci uz kvetu??

My first indoor 400Wplantastar.. sklizeno
2. Grow 400w PP, JH, CH, BB... sklizeno
Třetí grow... GWS x WR , SKUNK no 1... sklizeno ]
no click
potomci superskunku venku....léto 08
4. kolo hopina Sage, Nebula, GWS... ..sklizeno..

Hopinovo 400W počínání ve větším ,) ... sklizeno 8)

400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´ = sklizeno
Apollo 11 @ Sweet mendo BOG 400/600w = sklizeno


Jak se postaráš ty o kytku, tak se pak kytka postará o tebe

Old Post 31-03-2008 v 20:48 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 20

denyg:Zda se mi to a nebo to kviti (na te druhe fotce)mas proschly..hlina by nemela uplne proschnout..ale zas ne aby byla porad mokra..jen tak lehce proschnout a pak zase zalejvat..jinak taky by me zajimal den

First Indoor in da skrin 600W

Old Post 31-03-2008 v 20:52 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 21

Vypadá to rozhodně úžasně, nádherný košatý rostlinky, pěkná skříň, tohle si k+ rozhodně zaslouží :-)
Jinak se ti to zacina prostorove plnit, kdy chces prepnout na kvet?

Blackfire: to mohl fotit pred zalivkou a obcas je dobry nechat hlinu proschnout .. ne však úplně na trout

Old Post 31-03-2008 v 21:39 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

hopin: Čáu, děkuju za pochvalu Na růstu je to už asi 25. (???) den, nechám jim ještě tak týden a pak to přepnu. Ty kytičky, co jsou na levé straně byly přesazeny to velkých květináčů asi o 4 dny později než ostatní, takže sem je dal trochu do ústraní, ať se táhnout víc za "sluníčkem" ... a zatím to funguje. Myslím, že za ten týden to bude ideální

Blackfire: Kytky ještě nebyly zalitý, ale nemyslím si, že by měly málo vody - dvakrát až třikrát denně je postřikuju a jednou denně je zalívám, každý kyti přibližně 200ml. Někdy, když se seknu u skříně, tak jim taky dám trochu vody, ale nechci to zase přehánět ...


lamater: Díky moc, pochvala potěší S tím prostorem to až tak černě nevidím - zvhčovačka půjde pryč, takže místa tam bude dost (vlezla by se tam ještě jedna dvojice květináčů, ale radši dopřeju kytičkám pořádný místo). Kdy mám v plánu přepnout na květ najdeš o pár řádků výš.

Zatím a pro dnešek dobrou noc

Old Post 31-03-2008 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23




Čus

Přináším nějaký fotky a informace z posledního dne růstu. Od zítřka mám v plánu přepnout kytičkám světelenou periodu na 12/12, aby mě začly nakvétat. Ph držím pořád okolo hodnoty 6, hnojku na růst jsem vyměnil hnojkou na květ, ale dávám jí jen čtvrtinu doporučené dávky výrobcem. Hnojku v "plné palbě" začnu dávat až tak za týden (max. 14 dnů ). Phyt-aminem je stříkám jedenkrát za tři až čtyři dny. Zvlhčovačku ze skříně vyndám a nechám ji vedle skříně (takže většina vlhkosti se dostane i dovnitř).

Přidávám nějaký fotky ...

Zatím

1,2,3) Vevntiř

Naposledy upravil 06-04-2008 v 17:21 PM

Old Post 06-04-2008 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24




Ještě detaily jedný kytičky:

1,2) Detaily rozvětvení
3) Shora

Pro dnešek zatím vše ....

Old Post 06-04-2008 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejdaa
Stálý Člen

Karma uživatele strejdaa - 80% PěstitelskáKarma uživatele strejdaa - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 25

Cuss,
mas to velice pekny, chtel bych se zeptat cim si docilil takoveho rozvětvení v 1 místě, to se uděla z řízku samo nebo si to nějak zaštipoval.
Mas to fakt pekny, rozvetveny, skrin pekna vse
At se ti to povede. 8-)

Old Post 06-04-2008 v 18:26 PM
strejdaa je offline   Profil uživatele strejdaa   Find more posts by strejdaa   Foto galerie člena strejdaa   Click here to Send strejdaa a Private Message   Add strejdaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

strejdaa: Zdar, ty kytky jsou dvakrát zastřižené. Tyto řízky měly obrovskou tendenci větvit se - nad každým patrem kromě lístků vyrůstala nová větvička. Ze začátku jsem nechal ty kytičky trochu porůst a když měly tři patra, tak jsem je střihnul. V důsledku tohoto se z nových rostoucích větviček staly "centrální větve", ze kterých rostou další větvičky ..... Snad to jde nějak pochopit

Old Post 07-04-2008 v 05:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejdaa
Stálý Člen

Karma uživatele strejdaa - 80% PěstitelskáKarma uživatele strejdaa - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 27

Jo jasny díkes moc to pochopi snad kazdej i ja

Old Post 07-04-2008 v 16:10 PM
strejdaa je offline   Profil uživatele strejdaa   Find more posts by strejdaa   Foto galerie člena strejdaa   Click here to Send strejdaa a Private Message   Add strejdaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 28

Nááááádherné větvení!
Velmi pěkný grow..
K+

Grow your own

Old Post 08-04-2008 v 16:43 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

flash.grow: Díky moc chlape .... Karma těší

Old Post 08-04-2008 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30



Tááák a dneska jsem tu zase s nějakým oživením

Od února jsem si pro své vlastní potěšení pěstoval za oknem dvě noname outdoor kytičky - jednu jsem nechal růst do centrální pálky a druhou jsem zastřihoval. Kytičky mě před týdnem začly nakvétat a tak sem dostal nápad - místo dvou kytek ze skříně, který chci o víkendu přesadit do skleníku (tudíž nechci, aby kvetly s ostatníma ve skříňce) dám právě ty "okenice", který si tam budou vesele dokvétat.

Ty květinky, co šli ze skříně pryč, budou do víkendu přes den za oknem a k večeru jim budu přisvěcovat 27W úsporkou s bílým světlem a jěště nějakou zářivkou pro želvy. Jen doufám, že kytičky ve skleníku neumrznou, i když dneska jsem byl u kamaráda, který má ve skleníku kytky už asi měsíc a sice pomalu, ale rostou mu ... Co si o tom myslíte vy, není to jěště přece jenom moc brzo ???

Mám také dotaz k těm kytkám, co šli dovnitř, konkrétněji k té zastřihované. Myslíte si, že se ty paličky ještě trochu popotáhnou nebo by to muselo být jěště nějakou dobu na růstu? Teď to vypadá tak, že ty paličky budou tak na sklo, což mě přijde docela škoda (ale zase co čekat, rostlo to za oknem).

Přidávám opět nějaký fotky ...

Zatím

1,2) Klasický fotky (v pravém rohu jdou vidět ty nonamy)

Old Post 08-04-2008 v 18:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31




Další:

1, 2) Dneska se kytičky podívaly ven ze skříně, když jsem ji čistil
3) Kytičky, co jdou ze skříně za okno ... Vlevo Durga Mata a vpravo Superskunk

Old Post 08-04-2008 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32




A ještě kytičky "okenice" (dnes jsem je přesazoval,takže jsou takové "unavené")

1) Spolu
2) Zastřihovaná kyti ...
3) Jsem se pokoušel vyfotit tu "centrýlní pálku" u druhé kytky ... Nepovedlo se

Pro dnešek to je vše

Old Post 08-04-2008 v 18:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9159470 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív