Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Případ 13.4.2002
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
hell
Stálý Člen

Karma uživatele hell - 77% PěstitelskáKarma uživatele hell - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 17

vazeni groweri

souhlasim se vsema co rikaj ze to byla jejich chyba
dealerit s travou jeste za takovy mergle ´dobre jim tak
stejne se mi z toho akorat udelalo blbe



ale kytky to byli fakt krasny ....bylo mi jich dost lito

hell


Old Post 14-04-2002 v 13:29 PM
hell je offline   Profil uživatele hell   Find more posts by hell   Foto galerie člena hell   Click here to Send hell a Private Message   Add hell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Piškot Příspěvek č. 18

Moc krásný nápad s tím Krimigrowerem, doufám, že nebude zapotřebí, ale přesto K+.

No a s těmi ubožáky, ať jdou tam, kam si zaslouží. Moc dobrou službu nám tím neprokázali. Zrovna teď, když to potřebujeme nejvíc.

PS: Asi jsem hloupá, ale nějak jsem na té adrese nenašla ty údajně 0,800 g palice. Můžete mě někdo polopaticky navést? Dík

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 14-04-2002 v 14:45 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bud
Nový Člen

Karma uživatele Bud - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 19

Bohuzel jsem to videl jenom na NOVE. Ale rikali tam ze je prej odhalili diky tomu ze vedeli o tom pasovani extaze a pozdeji se ještě dozvedeli o tom, ze si z Holandska propasovali seminka nejake vyslechtene odrudy marihuany. Docela me to zarazilo, protoze jak se to ty kurvy mohly dozvedet? Jestli jim to prislo postou, tak to by mohli zjistit aji u nas!! Zrovna jsem si chtel nechat něco poslat, ale tohle me mejak odradilo.

Old Post 14-04-2002 v 15:04 PM
Bud je offline   Profil uživatele Bud   Find more posts by Bud   Foto galerie člena Bud   Click here to Send Bud a Private Message   Add Bud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2Saluh Příspěvek č. 20

Byla to jejich chyba (když nechceš tak tě nikdy nedostanou), ale že bych jim to přál to ne! Přál bych si legalizaci, abych mohl pěstovat jako oni a pak to prodávat ve svým krámečku.

Haman - Flying smokers

Old Post 14-04-2002 v 15:20 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 21

2 bud - jak to zjistili? no treba jim nekoho nastrcili nebo treba "ovlivnili" nejakeho jejich znameho, ktery jim rekl, kdy a jakou odrudu dovezli... zpusobu je tolik a jestli necemu neverim, tak ze si to tito nechali poslat postou...


a fakt by mne zajimalo, zda cerpali info z brozurek, ktere si privezli z NL, nebo zda nam budou delat spatnou reklamu...

Old Post 14-04-2002 v 15:40 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 22

Když už tak někteří odsuzujete tuto pěstitelskou činnost a dealerství marihuany, tak se prosím zamyslete, co vlastně dělali ? Dělali jen to, co je v Holandsku již léta běžné !!! Jen se tam koukají na tuto problematiku trochu odlišným pohledem , že ?! A, že něco vydělali ?! Takový výdělek má u nás každý druhý podnikatel, jen je jeho okrádání jaksi legálnější ! K+ for Haman, i já bych rád pěstoval a prodával legálně ve svém krámku.

P.S.: Na vině je tento stát, který zakazuje zasadit semínko jisté kytičky do půdy, ne oni !!!!

Km_here

Old Post 14-04-2002 v 16:27 PM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

growing Příspěvek č. 23

Zdravím
taky pozorně sleduju tuhle kauzu...
Když běžely v TV záběry koukal jsem jak mají pěstírny vybaveny, komentáror říkal, že zařízení je na profesionální úrovni. Některý komponenty mi připadly povědomý, viděl jsem je tady..., na GROWERU. Mám ten dojem, že to chytli někteří z registrovaných členů, asi se však nějakou dobu neozvou. Myslím si toto: alespoň někdo z těch lidí někdy byl členem, nebo i přispěvatelem; jedním z nás. Co vy na to?

Old Post 14-04-2002 v 17:06 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

video Příspěvek č. 24

http://www.nova.cz/tv_archiv/
- tady je ta reportaz z novy,tak se muzete mrknout.Neprijde mi ze tam toho ukazujou tolik,ze by se dalo rict posoudit zda dotycni jsou uzivateli groweru.

Btw. ostatnim kdo rikaj ze je to jenom jejich vec, nevim chlapy co delate potom kdyz zrovna nic nemate a mate chut na nejakou dobrotku. To se potom takovyhle velkopestitele hodej co?

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 14-04-2002 v 17:28 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Případ Madam Příspěvek č. 25

Případ Madam

Když jsem viděl v sobotu večer v TV zprávy kde mezi prvními reportážemi byla ta, kde v pěstírně na zemi leží spoutaný pěstitel,
pánové v černých oděvem s odhodlaným výrazem na maskami demonstrovali svoji sílu a moc ...
... zkrátka mělo to na mně tzv. odstrašující účinek.

Překvapili/rozzlobily mne informace / případně dezinformace, které byly sděleny televiznímu národu s větší či menší dávkou senzacechtivosti na jednotlivých televizích.
Jedna reportérka, myslím z veřojnoprávní TV, označila s ďábelským výrazem THC jako látku návykovou, to si asi nechám vysvětlit jak to myslela.
... 700 rostlin ... 130-180 tisíc Kč/kg ... 25%THC ... 800g palice ...

Původně jsem Vás chtěl unavovat výpočty o množství které vyprodukovali, pro kolik by to bylo lidí atd.., ale asi to není podstatný.

Podstatný je, že asi většinový názor říká toto:
Jejich problém, bylo to moc velký množství.
Ta kytka se pěstuje jako kulturní rostlina a jak už někdo řekl jde o to pěstování ne o prodej drog.
Tráva byla mediálně poškozena, způsobem jakým byly prezentovány čísla a deklarované údaje / vytrženo z kontextu nebo použití polopravd.


2 Brel - taky myslim, že mezi nimi mohl být člen Growru, určitě se tím nepochlubí, no a pokud si časem budeme chtít někdo dát tu práci a po použití vyhledávače nám vypadne, že např. XYZ má poslední příspěvek
před mnoha a mnoha měsíci, tak se stává kandidátem ...

2Piškot K+ za představu krimigrowru, věřím , že to bude pouze představa.
2Saluh - je to koníček, někdo pěstuje kaktusy, někdo zase jiné kytky ...
2Lionhead - ne ty lidi dělají špatnou reklamu, ale dali příležitost médiím sdělit neobjektivní polopravdy a tím si spoustu běžných
televizních závisláků vytvořilo zkreslené představy o kytce a lidech co se oni zajímají..
2all jo, souhlas byli to dealeři, a to se nemá...

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 14-04-2002 v 19:08 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 26

Lidi, vytipovaný objekty našli podle spotřeby el. energie, proto odkazuju znovu na thread http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2319 - vypadá to, že naše policie má návod z USA...

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 14-04-2002 v 19:34 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Upozornění [pomoc] Příspěvek č. 27

fsichni tady pisete ze si za to muzou sami ze kdyby toho nemeli tolik tag se jim to nestane. muj nazor je ze benga muzou prijit ke kazdymu z vas. az vas zavrou tag ostatni taky budou rikat ze si za to muzete sami???!!!!!
je to blbost. podle me je uplne jedno kolik toho ti kluci meli. Urcite ty svoje kyticky meli radi jako fsichni ostatni a uz je jedno jestli vas chytej kvuli "800 gramovy palici" nebo 10 kytickam se super chemikaliema a specialnima seminkama. Jim je to uplne jedno. a mam pocit ze tady taky....

foosball

Old Post 14-04-2002 v 20:33 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davve
Nový Člen

Karma uživatele davve - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 4 

skvele nacasovany! Příspěvek č. 28

Takovejhle byznys - nemuzu jinak - to uz je fakt husty!
To, ze nam samopestitelum tahle reportaz pekne zavarila, otom neni pochyb a pekne me to sere!
Me napriklad tuto novinku prisla hned po odvisilani sdelit moje maminka. Drmolila paty pres devaty o velice kvalitni marihuane z holandska a o sklepech a sklenicich. No a na to konto jsem ji sdelil, ze si buduju skrin. Vzala to docela v pohode - dikybohu!
Nicmene policie tu bandu sledovala 9mesicu a vlitli na ne az ted, vzhledem k tomu zgurvenymu paragrafu 188 a k blizicim se volbam to bylo skvele nacasovany
nemyslite?


Take it easy!

Old Post 14-04-2002 v 20:55 PM
davve je offline   Profil uživatele davve   Find more posts by davve   Foto galerie člena davve   Click here to Send davve a Private Message   Add davve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 29

Gross se zase vyznamenal... :-( , ale byli to nechutni dealeri, patri jim to.

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 14-04-2002 v 21:08 PM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho
Stálý Člen

Karma uživatele psycho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 30

Lidi, vzhledem k tomu, ze jeden z tech typku bydli ve stejnym meste co ja, tak bych vam poradil, at zase nezerete vsechno, co tv naserviruje.

Jo a podle mne, hodne hulicu si skunky kupuje, a tak si myslim, ze nebejt tech lidi co zatahli, nemeli by vasi kamosi, nebo mozna i vy samotny co hulit. Az budete skero rozdavat zadarmo, tak potom muzete odsuzovat ty hnusny zly dealeri. (Tim nechci rict, ze se nenajdou lidi, co doopravdy zavrhují prodej marihuany, ale tech je zatracene malo).

karma pro masloxe - mas pravdu s tim , ze se to muze stat kazdymu kdo pestuje, staci, kdyz bude v kontaktu s dalsima lidma a nekdo z nich bude kseftovat i s jinejma vecma, diky cemuz se o nem domaknou benga a nakonec zatahnou spolu s nim i par jeho kamosu. A media z toho udelaji organizovanou skupinu... a mimochodem, tomu typkovi mesic odposlouchavali mobila, takze bacha na to.

[Edited by psycho on 14-04-2002 at 10:15 PM]

Old Post 14-04-2002 v 21:09 PM
psycho je offline   Profil uživatele psycho   Find more posts by psycho   Foto galerie člena psycho   Click here to Send psycho a Private Message   Add psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Palec dolů Přehnali to Příspěvek č. 31

Ano, Kytka byla poškozena
Myslím, že legalizace by měla i takovéto pěstování ve velkém povolit, ovšem za stejných podmínek, jako třeba výroba a prodej jablek - ŽL, daňe atd.
Jinak - jestli se někdy namočili do extáze, tak byli pochopitelně sledováni

2Lamarc: dle trestního zákona látkou návykovou (na rozdíl od třeba nikotinu!) THC je. (par. 89. odst.10: Návykovou látkou se rozumí alkohol, omamné látky, psychotropní látky a ostatní látky způsobilé nepříznivě ovlivnit psychiku člověka nebo jeho ovládací nebo rozpoznávací schopnosti nebo sociální chování.)
700 kytek tam bejt mohlo, cena 180 Kč/g spíš nízká (dle článku v magazinu DNES - číslo už nevím - to mohlo být až 300 Kč/g)
Ale fakt, ten způsob podání - dělali z toho pomalu kauzu LTO!
A co mě nasralo snad nejvíc - reportáž určitě vyvolá v takových těch postkomunistických tatících pivařích závist, jak se dá na "drogách" vydělávat a ta závist vyvolá nenávist k "zasranejm kapitalistům, zlodějům, tunelářům a milionářům, podnikatelům, co maj víc, jak já, co čtyřicet roků dřu ve fabrice a mám stěží na Startky!" a nenávist ke kytkám a jejich konzumentům
Kucí to přehnali, koledovali si o to.

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 14-04-2002 v 21:10 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Kmenet Příspěvek č. 32

Díky za adresu, sice se zpožděním, ale shlédla jsem to.
Takový trochu dost větší indóóórek.

to Debil
Stojím si sice za svým, ale musím s tebou souhlasit, že v tomto případě je na vině stát. Proti blbýmu zákonu se dá dělat jenom jedno a to pokusit se ho nějakým způsobem změnit. Jinak jsme namydlený!

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 14-04-2002 v 21:39 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7964700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív