Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Skuff / Skaf
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 17

jen sem tě asi špatně pochopil ....
Mno, kolik hulení na 1g skafu nevim, ale asi čim orosenější vstupní materiál , tím víc výstupního ne

jasný, říkal, že ten skaf je čistý thc ve formě krystalů ( což mi přijde jako pěkná blbost, nicméně neviděl jsem, tudíž nesoudím a zeptám se:-) ) tvrdil, že postup výroby je celkem jednoduchej, pro ostatní: stačí perj stará pračka, přes kterou se dám nějaký obal co má menší průchodnost než oka v bubnu a pustí se to, prej ty krystaly samy vylítají ven, stačí je jen seškrábat, hulčo se dá pak prý v klidu ještě použít. Nicméně můj názor na to je, že je to dost něvěrohodný a proto by mě zajímalo co víš o tom ty, někdo jiný. Nerad bych si totiž zlikvidoval pračku i hulení :-)

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 13-01-2008 v 16:05 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiris
Stálý Člen

Karma uživatele jiris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 18

ja co si obcas udelam skaf je ze vezmu puncochu a normalne nadrceni huleni pres tu puncochu preseju a to nejvic bily je ten cistej skuff
a jako bong z cisteho skuffu libice zabijak

Old Post 13-01-2008 v 16:49 PM
jiris je offline   Profil uživatele jiris   Find more posts by jiris   Foto galerie člena jiris   Click here to Send jiris a Private Message   Add jiris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 19

a kolik ti toho propadne?

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 13-01-2008 v 16:59 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Pollinator Příspěvek č. 20




citace:
Původní příspěvek od Přemek Podlaha
jen sem tě asi špatně pochopil ....
Mno, kolik hulení na 1g skafu nevim, ale asi čim orosenější vstupní materiál , tím víc výstupního ne

jasný, říkal, že ten skaf je čistý thc ve formě krystalů ( což mi přijde jako pěkná blbost, nicméně neviděl jsem, tudíž nesoudím a zeptám se:-) ) tvrdil, že postup výroby je celkem jednoduchej, pro ostatní: stačí perj stará pračka, přes kterou se dám nějaký obal co má menší průchodnost než oka v bubnu a pustí se to, prej ty krystaly samy vylítají ven, stačí je jen seškrábat, hulčo se dá pak prý v klidu ještě použít. Nicméně můj názor na to je, že je to dost něvěrohodný a proto by mě zajímalo co víš o tom ty, někdo jiný. Nerad bych si totiž zlikvidoval pračku i hulení :-)



Starou pracku pouzivaj tak mozna nekde v Maroku na vesnici hehe
Hele normalne jsou na to takove tocici se bubny kam to hodis a jeto
Kdyz projedes internet urcite na neco narazis "POLLINATOR"

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 13-01-2008 v 17:39 PM

Old Post 13-01-2008 v 17:33 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
straslivy_vlk
Nový Člen

Karma uživatele straslivy_vlk - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 21

Mno tag ja si Skuff delam z listi a vubec ze fseho sucheho..... normalne vezmu listi (nebo paldy, je to jedno), rozemelu ho na padrt, dam na pul hodky do mrazaku, potom ho nasypu do nejaky plechofky nebo tag a misto vika gumickou pridelam sitko (samozrejme s malymi oky...) a chrastim a chrastim.... a sypu a sypu... nebo si na to sitko jeste pridelam to vicko od te plechovky a sterkam to do nej...
Pripade, ze to chci do jednoliteho kusu, na lamani, tag to dam do pytle a pohraju si stim nad hrncem s varici vodou..... jako... zhuluje to jinak.... nepopisu blize jak ale proste v tom vidim rozdil..

.....chcu od tebe slyset poradny masakr brutalni dark vyplach hardkor koncetiny rvouci usi zahlcujici psychlok

Old Post 13-01-2008 v 17:51 PM
straslivy_vlk je offline   Profil uživatele straslivy_vlk   Find more posts by straslivy_vlk   Foto galerie člena straslivy_vlk   Click here to Send straslivy_vlk a Private Message   Add straslivy_vlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Re: Pollinator Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Pampalini



Starou pracku pouzivaj tak mozna nekde v Maroku na vesnici hehe
Hele normalne jsou na to takove tocici se bubny kam to hodis a jeto
Kdyz projedes internet urcite na neco narazis "POLLINATOR"


díky, přesně to sem potřeboval :-) zachránil si minimálně 1 pračku:-)

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 13-01-2008 v 17:56 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 23

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 13-01-2008 v 17:59 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 24

Skaf je vychytávka. Dá se to sehnat i v Amsterodamu a nejlepšímu tam říkají IceCelator nebo tak nějak a stojí to mrtě eur. My jsme kupovali půl gramu za nějakých 8 nebo 10 eur a to bylo furt to nejlacinější co jsme našli. V jednom coffeku mi to dával podržet do ruky týpek - asi tak pěti gramová kostka, která vypadala pevně, ale jekmile mi jí dal do dlaně tak se začala rozpadat na jemný prášek... Každopádně skaff se dá celkem dobře kouřit přes alobal, ale celkem hodně to kope! Já osobně ho vyrábíme každý den z každého hulení. Mám tu drtičku se sítkem . Skuff poctivě vyškrabuji a schovávám ve zkumavce... Přes vánoce jsem ho ale momentálně všechen skonzumoval.... A jak tady někdo psal, že ze Skuffu se dělá hašiš, tak jednou jsme s kámošem hulili skuff z nějakého plechu a furt to ne a ne hořet... A jak jsme do toho tak dloubali a zahřívali tak jsme si vyrobili hašiš! :-)

A nechápu čím to je, ale Skuff, když se kouří, tak strašně kope, ale když se z něj udělá hašiš, tak už je to taková hašišová nasládlá, nekopavá chuťovka...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 14-01-2008 v 11:51 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 25

skuff jsou krystaly konopí, které nejsou slepené do sebe.
ze skuffu se může dělat hašiš, pokud ho někdo chce hulit z fajky, nebo bonga.skuff se dělá se různýma spůsobama.Nejčastější způsob je sypaním ppřez nějaký sítko, pokud možno s přesnýma rozměrama.Je to takový nažloutlý prášek, který celkem lepí.
Moc kope, protože hoří rychleji než haš.Tím pádem dostaneš do plic větší objem kouře.Většinou se hulí z brka, ve kterém přebvládá tabák.

Ze skuffu se dělá hašiš buďto velkým tlakem, teplem(skuff v sáčku rozehřeješ ve vařící vodě) a nebo ho zvlhčíš, uděláš kostku a necháš vyschnout.

skuff nemůže být vyrobený přes ice-o-lator, jelikož z něho získaný produkt je vlhký, takže ve finále ztuhne a je z něj hašiš.

skuff rozhodně neobsahuje 100% thc.To je pěkná blbost, jelikož krystaly konopí obsahují mimo thc ještě hoodně jiných látek.Údajně čisté thc(vyrobené v laboratoři) nezhuluje.

chutná lehce jinak než haš, jelikož se rychleji spaluje,jak už sem psal.Hulte rači hašiš


Poměr množství vstupního mat. a výstupního skuffu nejde obecně vyjádřït.velkou roli tam hraje velikost ok v sítku a orošenost matrošu. Ale řekl bych, že s kvalitním sítkem a průměrným zelím uděláš tak g skuffu z 10G šišek(klidně i spodků)

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Naposledy upravil ._. 14-01-2008 v 13:40 PM

Old Post 14-01-2008 v 13:32 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 26

a to co sejmu z prstů je čaras? pochopil jsem to dobře? A to nakopává taky brutálně..

super optickej klam!!!

Old Post 14-01-2008 v 13:51 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wertes
Nový Člen

Karma uživatele Wertes - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 27

zdravím tohle už tady jeden psal tak na tohle se mrkni http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32269

Old Post 15-01-2008 v 19:29 PM
Wertes je offline   Profil uživatele Wertes   Find more posts by Wertes   Foto galerie člena Wertes   Click here to Send Wertes a Private Message   Add Wertes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

skaf se da sbirat i v obycejny ENERGITCE staci do ni trochu dejchnout a protrepat v ni naky kero

Old Post 16-11-2008 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4356990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív