Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zastrihnout, nebo nezastrihnout?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Jak vypada muj prvni pokus o indoor?
This poll is closed.
hrozne 2 8.70%
nic moc 3 13.04%
jde to 14 60.87%
moc pekne 4 17.39%
Total: 23 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 17

Prosim tě a to je tam chceš saunovat???
Těch 20-25C - to je super teplota, co by za to jiní ( kam se řadim i já) dali!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 06-09-2007 v 23:09 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sultan0069
Stálý Člen

Karma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 18

to Mr. Figaro

tak SORRY, já jsem přehlíd že jde o scrog - beru z5

Old Post 07-09-2007 v 10:47 AM
sultan0069 je offline   Profil uživatele sultan0069   Find more posts by sultan0069   Foto galerie člena sultan0069   Click here to Send sultan0069 a Private Message   Add sultan0069 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 19




Tak nejake ty new foto konecne...

1. To co jsem vytvoril pro me kyticky
2. Doma mysleli ze "T plant the bomb"
3. Koupil jsem jim olejovy radiator poctive nemecke vyroby

Naposledy upravil Hadej 08-09-2007 v 10:00 AM

Old Post 08-09-2007 v 09:54 AM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 20




Next:
2. S new radiatorem teplota postupne stoupa na podle me dobrou hodnotu. Netopi to prilis a az se ohrejou i okolni steny, tak to bude o necem jinem. Udelal jsem to tak, ze teplej vzduch od spoda proudi po stranach primo ke kytickam.

Naposledy upravil Hadej 08-09-2007 v 10:10 AM

Old Post 08-09-2007 v 10:01 AM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 21



Next: Pro porovnani velikosti...
















Jinak uz chci dnes prepnout na kvet, aby mi to pak neprerostlo pres hlavu. Rizky jsem zasadil 8.8., takze rekl bych ze uz jem jim dal dost casu....???

Naposledy upravil Hadej 08-09-2007 v 10:18 AM

Old Post 08-09-2007 v 10:11 AM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikymil
Nový Člen

Karma uživatele mikymil - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 22

je tu někdo kdo mi názorně ukáže jak zastřihávat třeba na své kiti nebo na obrázku mám z toho trochu obavu že to pokazím a taky nevím kdy zastřihávat dík

mikymil

Old Post 09-09-2007 v 13:36 PM
mikymil je offline   Profil uživatele mikymil   Find more posts by mikymil   Foto galerie člena mikymil   Click here to Send mikymil a Private Message   Add mikymil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od mikymil
je tu někdo kdo mi názorně ukáže jak zastřihávat třeba na své kiti nebo na obrázku mám z toho trochu obavu že to pokazím a taky nevím kdy zastřihávat dík




projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 10-09-2007 v 07:35 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 24

doporučuju FIM a hledat na FAQ...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 11-09-2007 v 11:45 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 25

tady neco mas

proc zastrihavat



technika FIM

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 11-09-2007 v 11:51 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 26

hele muj nazor nemusis ho vubec poslechnout, zastrihnout bys to mel budes mit alespon vedsi vynosy, ale tak 2-3 at z toho zas nemas ker jak krava na indoor by to melo stacit MUJ VLASTNI NAZOR

Old Post 14-09-2007 v 22:10 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 27




Update... Jde se do kvetu!

Naposledy upravil Hadej 17-09-2007 v 14:40 PM

Old Post 17-09-2007 v 14:34 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 28


Mno tak mam na tom kua svilusek... svine jedny, ale uz jsem je vosprchoval necim co jim ma udelat vazne sqele od zaludku, tak uvidime... jinak jsem zjistil ze je to orange bud. dodam este nejake foto az bude cas.

Naposledy upravil Hadej 24-10-2007 v 06:42 AM

Old Post 01-10-2007 v 20:15 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2011 - zastřihovat či nezastřihovat - 15 odpovědí
23-05-2003 - Strihnut, nestrihnut? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7582290 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív