Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » No name 1.outdoor 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 17

To pindulinka: No takovy maly kompresor mam do akvarka ale je pokazeny zkusím ho spravit a jestli se povede tak bych to i zkusil.No ten kamos je tedka v chorvatsku takze az se vratím tak se tomu trochu zacnu víc venovat.....ALe jinak díky všem za rady :-)

Old Post 25-07-2007 v 20:45 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 18





zdarec.Plagron přišel včera takže dneska začínám dávkou 20ml/5l...Doufám že uvidím nějakou změnu....:.Přidávám i dnešní foto.


1, 28.7.











2,28.7 výška asi 180cm...













3,no tak to je ten pozdě zasazený samec zatím ještě nedělá pořádné koule každý den to kontroluju ještě ho chcu nechat trochu vyrůst at je co nejvíc listí na mlíko...:














4..Stonek na porovnání je na obrázku švestky co tam padají od souseda přes plot..


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 28-07-2007 v 21:20 PM

Old Post 28-07-2007 v 14:18 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 19

Měl bych jeden dotaz jak myslíte že mám velké (jako rozsahle)kořeny jestli mi rostou i do okolní hliny diru kterou jsem vykopal ma rozměry 40*40cm.Protože okolní hlínu nezalívám...Díky

Old Post 29-07-2007 v 18:30 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru :-) Příspěvek č. 20

Zdravim, tak tie koreny by si mal mat asi iba v tej jame aj ked moze sa stat ze prerastu aj vedla.Aku mas este hlboku jamu? A s tym polievanim sa neboj ja tiez robim jamy asi tak 30-40 x 30-40 x 40-50 cm a tiez zalievam len urobenu jamu a to raz za 2 tyzdene, tie co mam v CZ a zatial si myslim ze sa im dari docela pekne (viz. My allstars 2007 ), tak ako tebe .....K+++, za rastlinky . Ja davam 4-5l / 1 kytka. A zase aj pocasie je docela dobre pre rastliny. Nech uz je teda jesen a pekne slnecna a sucha....ako ma byt...nech sa ti vyhnu corky a prijemne hulenie na jesen prajem.

Naposledy upravil 29-07-2007 v 19:14 PM

Old Post 29-07-2007 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 21

to radvancan.diky za káčko...:no hloubku mam asi tech 40 cm a ve spod 10cm mam šterk..no ja to mám na zahradě kde nejde nikde z cesty vidět tak doufám že čorky se vyhnou.no ja např zalívám každý den tedka jak byly ty vedra tak jsem jeden vecer zapoměl zalít a kytky měla druhý den brutálně svěšené listy,asi je moc rozmazluju,když nejsou na sucha zvyklé :

Old Post 29-07-2007 v 19:06 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Ja som cez tie sucha ani raz iba dva dni pred, a potom po tych vypekoch a som sa divil ani jedna rastlina nebolo ovednuta a to na ne cely den pecie slniecko a nie su vobec pri vode len je to asi v tom ze ja mam na spodku jamy skaly ailovitu zem co neprepusti len tak laho vodu, takze to asi iba pomaha, bo inac si to neviem vysvetlit, lebo co mam na slovensku tak po tych horucavach bloi na tom biedne.

Old Post 29-07-2007 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 23

no tak to máš v poho...ty hej měl bych ještě jednu prosbu na tebe včera jsem začal hnojit plagronem alga bloom a dal jsem do 4l asi tech16ml tak jak píšou na obalu.po týdnu to budu zvyšovat ale jako nevim jak dlouho to hnojivo v te pudě zustane jako někdo tady na groweri píše že je lepsi mín hnojiva třeba každý třetí den tak nevim jestli co tři dny nebo co tyden.Jaký máš na to názor ty????

Old Post 29-07-2007 v 19:47 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Tak to ti fakt ani ja neviem presne povedat. Ja to hnjim kazdy tyzden vzdy asi o 1/3 - 1/2 viac ako pisu, a zatial im to nerobi nic zle, ale aj ked budes davat podla navodu tak raz za 3-4 dni tak sa nic nestane. My sme to este ktomu prihnojovali aj slepacincom, tak ze sme ho dali na vrch jamy a ked poprsalo tak pridalo nejake zivinky. Teento rok kamos ide hojivom floran na rast NPK cca 30-20-20 a na kvet ma 16-24-24 a ten ma rastliny, mskoda ze to sem nedava, on ma s minuleho roku este teraz co bafkat.

P.S. Neviem ci som ti nejak poradil ale aspon som ti napomohol tym ze ako to robim ja , a zatial si nestazujem

Old Post 29-07-2007 v 19:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 25

jj díky moc no ja zrovna dneska taky hazel pod kytku hovna z nakych ptaku co mi serou na zahradu...: chcu zajít k babce ktera ma slepky a pozbírat nejake hovna asik...a rozhodl jsem se ze to budun asi stridat vzdycki plagron a za tri dny slepicaky ...jako ani se prehnojení moc nebojím jako jak jsem tam cpal kristalon na rust tak jsem tam rval 5krat vetsi davky nez je na navodu a nic jim to nedělalo se spíš bojím když mam toho plagronu jenom pul litra at mi to vyjde....

Old Post 29-07-2007 v 20:11 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 26

no dneska chci zajít do květinářstvi jestli nemaji něco proti plísní jenom jako prevence nechci nic riskovat.jinak jako tedka poslední týden nejsou změny moc poznat no je totzi hnusně zataženo......

Old Post 30-07-2007 v 11:01 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 27

tak tedka jsem se vrátil z políčka které mám v kukuřici.....docela se ty kytky vzpamatovaly z presazení ze skleníku mam to zatím v kvetinaci velkem mam tam dvě zatím nevím co to je jako jestli bude nejaka samice tak si ji vezmu domu to mi ještě mati dovolí a toho samce tam necham je to jenom dočasně....

Old Post 30-07-2007 v 18:15 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 28

Proč budeš nechávat samce? Ty si přesazoval kytky ze skleníku do květináče a odnesl do pole?

Old Post 30-07-2007 v 18:21 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 29

tak ty samci mi nemají co opýlit .no a ze skleníku to muselo pryč byly to nejmenší kytky nebylo pro ně místo....a tak ty samce tam jako ne necham ale nebudu je davat ke mě na zahradu tak jsem to myslel :...ke mě pujdou jenom samice

Old Post 30-07-2007 v 18:28 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30

No ale bacha, nemysli jen na sebe v okolí může pěstovat kdokoliv jinej komu tvůj samec posere úrodu co?

Old Post 30-07-2007 v 18:33 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 31

na to myslím neboj.... jako on pujde normalně zkosit ale prostě nepujde ke mě domu...

Old Post 30-07-2007 v 18:38 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 32

ještě jsem se chtěl zeptat myslis ze kdyz mám ve vodě normalně větvicku ze samce jestli mi dozraje pyl mě se zdá že jsem tady někde cetl ze jo tak nevím

Old Post 30-07-2007 v 18:39 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
12-02-2018 - Northern Light Outdoor 2017 - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5808930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív