Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Mixování různých hnojiv a enzymů ? Míchání hnojiv mezi sebou ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 17

a co takhle phyt-amin a GH hnojka?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 21-09-2005 v 17:04 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Příspěvek č. 18

Jak to myslíš Phytamin a GH???

Phytamin je dělanej na postřik viz. http://www.mladypestitel.cz/navody6.htm

Kdežto GHčka jsou dělaný nejlépe do Hydrosystému - DWC, NFT, COCO, RW - drip
viz. http://www.genhydro.com/ nebo http://www.eurohydro.com/anglais/accueil_gb.htm

Můžeš jako hlavní nutrienty (živiny) používaz GHčka a ještě kytky doživovat postřikem ve formě phytaminu - no problem

Peace...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 28-09-2005 v 00:00 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 19

někde jsem tady čet,že P-A se dá taky použít ve formě zálivky,tak jestli můžu kombinovat zálivku P-A a GH...jo a když budu chtít zalívat GH a nějakým enzymem(třeba od AH) tak to mám namixovat do jedné vody s normálními hnojivy nebo každé zvlášť?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 28-09-2005 v 11:11 AM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 20

mmm no používat phytamin na zálivku de - ale měl bys k tomu mít nějakej důvod - kombinovat zálivku GH a phytaminem mi přijde zbytečný - hnojky mixuj v poho do jedný vody s enzymama - uvidíš že ti enzymy ani moc nehnou s EC a pH

Snark in the System

Old Post 29-09-2005 v 12:19 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 21

sorry,že se pořád ptám, ale teda když už me se zhodli na tom,že GH a AH jsou konkurenti , tak nevadí,že budu navzájem mixovat jejich výrobky??? (třeba nějakej způsob konkurenčního boje-jen se ptám)

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 29-09-2005 v 22:17 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 22

no pár lidí už to buď z nouze nebo z jinejch důvodů zkusilo a nikomu se nic nestalo bych řek

Snark in the System

Old Post 30-09-2005 v 10:15 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

míchání hnojiv mezi sebou... Příspěvek č. 23

Zdravím doufám že to tohle nikd není ale hledal sem jako blázen a nikde sem to tu nemohl najít..

takže: hnojím B´cuzz A+B a chtěl bych přidat teď i PK-13/14 a zajímalo by mě jestli to jde smíchat do jedné zálivky a nebo jestli je musím míchat zvlášť. Podle mě by to nemělo vadit ale člověk nidky neví. dál by mě zajímalo jaká je vaše skušenost s mícháním hnojiv a co máte odskoušený že jde míchat mezi sebou a co ne.. (myslím od root stimulátorů, enzymů až po final solution a pod. ). Co se vál osvědčilo a co neosvědčilo...

Díky za odpověď
(smysluplná odpověď bude samozřejmě odměněna K+ )

[size=1]

Naposledy upravil wad 16-08-2006 v 17:20 PM

Old Post 16-08-2006 v 17:10 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 24

Nazdar, v minuloročnom oute som miešal Alga Blue a Phytamin, alebo Alga Blute a Vermesfluid - to sa mi osvedčilo. Už dávno som čítal, že miešať sa može vačšina organických hnojiv bez problémov. Kto váha nech ide smelo do toho U chemických sa riadiť informáciami na obale, ako už bolo spomenuté.

Old Post 17-08-2006 v 00:06 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

A+B+PK13/14=ňam ňam - jednoduchá rovnice. Další alternativa je použít květový stimulátor od B'CUZZ. Checkni jejich domovskou stránku, maj tam jasně daný schémata. Každopádně si myslim, že je to čistě otázka genetiky, na 80% je důležitý mít dobrý klony, zbylejch 20 % obstaraj hnojky atp., ale možná je to můj zkreslenej lamersko-zhulenej názor. Jinak jsem to míchal u PWP a A11xMTF a byl jsem spokojen.

Old Post 17-08-2006 v 00:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 26

čaute. Hele Wade.. určo to tady někde bude.. Spousta lidí se tady zaobírá různýma kombinacemi hnojiv atd.
Ve většině hnojiv by nemělo být nic co by mohlo s jiným reagovat, no a kdyby přece, tak tam bude zmínka s čím to nesmí přijít do styku! Já osobně si ale myslím, že je zbytečný kombinovat hnojiva. Nejlepší budou asi doporučený kombinace hnojiv od stejného výrobce. Např. to 3složkové hnojivo AH + doplňky můžeš vrazit do 1 zálivky bez problema. Vlastně tak docela ne.. třeba Final solution se aplikuje bez ničeho. Je to proto, že by se jeho původní ůčinky vpodstatě vyrušily (Jde o to zbavit se hnojiva, tak proč ho přidávat)!! Dál není dobrý kombinovat root stimulátor s grow/bloom excellaratorem, ale oboje lze smíchat se zákl. 3slož. hnojivem AH a enzymes+ do jedné zálivky. Ale to asi nejspíš víš..

Old Post 17-08-2006 v 08:06 AM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 27

Našel sem >tady toto<
. Skus to jestli to nemáš už sčekovaný třeba to vyřeší tvé otázky..
Zatim se majte, no a snad sem trochu pomoh.. hoj

Old Post 17-08-2006 v 08:35 AM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 28

jj, sem rád že sou na Groweru ochotný lidi. díky za reakce a K+ 4U

[size=1]

Old Post 19-08-2006 v 10:46 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Zdárec wade: Přesně tenhle problém jsem řešil/viz. můj thread/. Na růst jedu normálně A+B a v květu přidám PK a prej by to měl bejt

Old Post 20-08-2006 v 11:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 30

no, vcelku vzato smíchat se dá cokoli, ale po míchání všeho možnýho a zkoušení sem došel k zásadě, že míchat pouze zem se zemí (rozuměj přípravky určené ke vstřebávání kořeny) a list s listem (anlogicky - vstřebávání listovým). Největší zkušenosti mám z Kristalonem, jelikožje nejdostupnější a dá se s ním docílit opravdu mimořádných výsledků. Na malou bonsai nějakýho no name semena (z dobrého hulení) sem namíchal po odměrkách rodonendronu a trávy (na trávník, tráva jako tráva ) a po dvou odměrkách startu s univerzálem. Vyrostlo z toho křoviniště největšího kalibru, že sem to ani nečekal, ale bylo to v kombinaci s cíleným zaštipováním, jelikož na paralelní kytce se stejným způsppbem zaštipování s normal hnojkou se tento efekt neprojevil.

Na velký kytky v zemi použíám univerzál, teďkom novinka, obsahuje dusíku zhruba jak start a fosforu s draslíkem ještě víc než plod a květ. K tomu přidám pár ptačích hoven od dědka, tabletu multivitamínu na 10l konev a občas dosypu trichodermu. Výsledky pasou, believe dat.

Peace

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 26-08-2006 v 14:45 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 31

OTAZKA: da sa zmiesat bez problemov alga bloom od Plagronu s PK 13/14 od Bio novy?
Ma niekto skusenosti.

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 28-08-2006 v 06:22 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 32

co vim ja, tak s michani A+B+PK neni koknkretne u BCuzzu zadny problem, vyrobce to tak dokonce uvadi v doporucovanych nutrition schemas.

ohledne michani hnojiv ruznych vyrobcu bych byl opatrnejsi - je velka pravdepodobnost, ze to bude bez problemu, ale tezko rict, zkusenost nemam.

kazdopadne hnojiva navzajem nemichat koncentrovana, vzdycky to zadelavat do roztoku.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 28-08-2006 v 08:44 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0400150 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív