Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První indoor; 70W sádrokarton
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 17

Někde jsem četl že nad 2 nebo 3 patrem. Takže u mě je to nad 3. a vypadá to hodně slibně. Přesadil jsem do cca 75% substrátu, a krapet perlitu + krapet písku na odvodnění přebytečný vody.. Zítra to naložím pod "sluníčko už a jedem =) Až se mi várít foťák nafotím.

don't hurry, death is faster!

Old Post 23-05-2007 v 17:43 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

update Příspěvek č. 18





Tak jsem tu s novým updatem.DNeska jsem provizorně rozběhal bednu, a švíkl jsem tam kytičky. A jsem na do docela dost zvědavej. Zvedl jsem to docela dost bych řekl, ale jesli si myslíte že je to málo, ještě zvednu klidně. Zde jsou přiložené fotagrafie. za chvíli to pudu poměřit jaká je tam teplota aby se

don't hurry, death is faster!

Old Post 02-06-2007 v 14:47 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 19

co to je za typ výbojky??? to je 70W?..hodně štěstí ale kup si řezy

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 03-06-2007 v 00:08 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Kolom&n
co to je za typ výbojky??? to je 70W?..hodně štěstí ale kup si řezy

Je to Sodíkovka Son-T 70W Philips. No hnedn a poprvé jsem to nechtěl riskovat. zatím se naučím na tomhle a pak se uvidí =)

don't hurry, death is faster!

Old Post 03-06-2007 v 11:48 AM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Co2 Příspěvek č. 21

Mám dotaz. Na kytičkách mam malilinkatý flíčky. takový nahnědlý. Pročítaljsem nemoci a FAQ a tam se to liší, buď mG nebo ozón co sem četl. Pak mi ale kamarád říkal že není na škodu prohnat skříní trocha CO2. Mam možnost tam lehce připouštět květinkácm CO2 tak chci znát názor, jesli jim menší množství neublíží a propspěje, nebo to nebude mít takový vliv. Děkuju za každou radu. JInak mam tam teploty při světle 25-26°C a při tmě takových 20°C. Občas tam načapu takovou mini mušku, nevím kde se tam ta čubka bere. Protože jsme substrát "uvařil"v mikrovlnce. A je to v garáží, kde žádný kytky nejsou, tzn že by tam neměli být ani nšjaký paparaziti.

don't hurry, death is faster!

Old Post 04-06-2007 v 16:06 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 22

cest, no tak s tim COckem by si musel asi foukat aspon takovejch 5 - 10 minut denne aby to tem kytkam nejak pomohlo. nebo aspon podobny nazory sem tady hodnekrat cetl.
Mno vyfot makro tech flicku , nekdo kdo ti to rekne se urcite najde, ale ja tomuhle zatim moc nerozumět :P:

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 04-06-2007 v 21:24 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 23


Tady je ta nemocná kytička, spodní listy vypadjí takto, nepřenáší se to na tu druhou, ani to nějak neleze na horní listy. Jen mě prostě štve že nevím co to je =)

don't hurry, death is faster!

Old Post 07-06-2007 v 13:14 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 24

tak jak se to vyvýjí ?? chce to new fotozz

Old Post 18-07-2007 v 15:06 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

fotozz .. Příspěvek č. 25



Ta jsem tu s fotkama, kytíz šli pěkně nahoru, ale jedna nějak podezřele rychle, takže sem si říkal že to bude asi samec, a bum taky že jo, takže šel hned. Druhý kyti ta jde do šířky a vyvíjí se to celkem slibně.. Netuším ale kdy přepnout na květ. Nevím totiž kolik jim bylo když sem je dostal ..tady jsou fotky ještě spolu se samcem .. A pak taky samotná (snad samička) Jinak sádrokarton se osvědčil, ze vnitř je to máznutý jen primalexem nějakým takže zatím žádná folie a teplíčko tam je taky za světla je tam +- 24 °C a za tmy +- 17°C. Takže myslim že je to cajk. Uvidíme, a kdyby někdo věděl kdy a jak to pustit na ten květ budu rád za každou radu. Díky

don't hurry, death is faster!

Naposledy upravil naWry 18-07-2007 v 15:35 PM

Old Post 18-07-2007 v 15:24 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b1ghed
Stálý Člen

Karma uživatele b1ghed - 38% PěstitelskáKarma uživatele b1ghed - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 26

prepni to co najskor , ten 70w sodik ti to nepresvieti do takej vysky

NO WAR, BUT THE CLASS WAR



experiment v bublaku

obrazky moje

ucinna zvlhcovacka

Old Post 18-07-2007 v 15:40 PM
b1ghed je offline   Profil uživatele b1ghed   Find more posts by b1ghed   Foto galerie člena b1ghed   Click here to Send b1ghed a Private Message   Add b1ghed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od b1ghed
prepni to co najskor , ten 70w sodik ti to nepresvieti do takej vysky
No a když zatím nemá nějaký známky po palicích ? Neni to teda ještě brzo ?

don't hurry, death is faster!

Old Post 18-07-2007 v 15:42 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b1ghed
Stálý Člen

Karma uživatele b1ghed - 38% PěstitelskáKarma uživatele b1ghed - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 28

citaj FAQ .
kytka zacne kvest kdyz ji zmenis fotoperiodu na 12 hodin svetlo 12 hodin tma .
sorry za cestinu

NO WAR, BUT THE CLASS WAR



experiment v bublaku

obrazky moje

ucinna zvlhcovacka

Old Post 18-07-2007 v 15:48 PM
b1ghed je offline   Profil uživatele b1ghed   Find more posts by b1ghed   Foto galerie člena b1ghed   Click here to Send b1ghed a Private Message   Add b1ghed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 29

4 nawry: mno, já bych to být tebou neriskoval a radši bych ji přepnul, mám 125 W a vím jak to svítí, ta 70 W určitě míň, mám poloviční rostlinky než ty a už jim svítím 12/12 - ony se ještě dost vytáhnou a pak to to nebude svítit pořádně na spodek, jen na vršky a půlka kytky přijde vniveč - toť můj skromný názor

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 19-07-2007 v 16:08 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od krivkin
4 nawry: mno, já bych to být tebou neriskoval a radši bych ji přepnul, mám 125 W a vím jak to svítí, ta 70 W určitě míň, mám poloviční rostlinky než ty a už jim svítím 12/12 - ony se ještě dost vytáhnou a pak to to nebude svítit pořádně na spodek, jen na vršky a půlka kytky přijde vniveč - toť můj skromný názor

Ok, tak já už jí přepnu a začnu hned hnojit OBM, aby věděla co má dělat =)) Díky za rady =)

don't hurry, death is faster!

Old Post 19-07-2007 v 17:00 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Obecné new info Příspěvek č. 31






Tak jsem tu s novýma infromacema a fotkama. Kytka opravdu ještě vytáhla měli ste pravdu a to ne málo. A jeslikož jsem nechal hlídání na mladším bratrovi, nejvyšší lpalička se mi spálila o lampu, nějak ho netrklo to zvednout :\ Ale myslím že jich je tam stejně dost ještě .. Ale mam dotaz :

→Jak mám na konci ramene paličku, tak se pod ní dělají menší paličky, co s nima ? Abych pak neměl kytku posetou malinkýma paličkama.. Nebo je to normální ? Na ukázku posílám foto ..

A nakonec posílám makro fotky paliček a pak celou kytičku .. Omlouvám se za ten blesk, ale v garáži a ještě interním bleskem to opravdu líp nešlo =) Vůbec si netroufám tipnout kolik z toho může být .. Je to moje první pěstování, takže budu spokojenej i s minimem. čest groweři

don't hurry, death is faster!

Naposledy upravil naWry 16-08-2007 v 12:19 PM

Old Post 16-08-2007 v 12:02 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steewosh
Stálý Člen

Karma uživatele Steewosh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 32

Cau koukam na ty kytky a myslim, ze by si zaslouzily nejakej ofuk a zvlhcovacku. Muj prvni grow vypadal dost podobne a stalo to celkem za hovno. Poridil sem tyhle dve veci a je to bomba. Happy growing

Old Post 16-08-2007 v 15:21 PM
Steewosh je offline   Profil uživatele Steewosh   Find more posts by Steewosh   Foto galerie člena Steewosh   Click here to Send Steewosh a Private Message   Add Steewosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-06-2011 - první indoor 250 W HPS - 4 odpovědí
25-02-2009 - Muj první indoor potajnu .. - 14 odpovědí
10-03-2009 - první indoor 150wsodík ..... - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7641110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív