Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Učiná zvlhčovačka, vzlínání vody
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 17

Nákres dobrý, to musí pochopit i dítě ze školky... Akorát Fyzika je s prvním tvrdým...

Old Post 25-08-2007 v 22:21 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

digy :
jj presne tak, staci i jeden silnejsi vetrak..
latka by mnela dobre nasakovat, a taky by mnela jit profouknout...
je to fajn vec, lus plochou latky muzes regulovat vlhkost, nebo spis silou vetraku...

Old Post 25-08-2007 v 22:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b1ghed
Stálý Člen

Karma uživatele b1ghed - 38% PěstitelskáKarma uživatele b1ghed - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 19



Tiez mam nieco podobne.

Trochu teorie:
Rychlost odparovania vody je priamo umerna velkosti plochy vodnej hladiny. V tomto pripade velkosti handry + vodnej hladiny. Tesne nad povrchom vody je koncentracia molekul vody najvacsia. To sposobuje , ze pre dalsie molekuly na hladine, ktore maju dost energie aby unikli do vzduchu, nieje dost priestoru (plati to tesne v blizkosti hladiny).
Riesenim je pridanie vetraku , ktory molekuly vody nad hladinou (aj nad povrchom handry) odfukuje a tym vytvara priestor pre odparovnie dalsich molekul.

Obr.1: Takto to mam vyriasene ja.
Obr.2: Na zvysenie ucinnosti sa da pridat viac odparovacich ploch (handier)

System s jednou handrou velkosti 10 * 15 cm odpari 0,5L za den.

odparovaniu zdar

NO WAR, BUT THE CLASS WAR



experiment v bublaku

obrazky moje

ucinna zvlhcovacka

Old Post 26-08-2007 v 00:23 AM
b1ghed je offline   Profil uživatele b1ghed   Find more posts by b1ghed   Foto galerie člena b1ghed   Click here to Send b1ghed a Private Message   Add b1ghed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

b1ghed >
takhle je to lepe vyresene , nez to moje. akorat ja jsem nemohl dat nadobu v takovem smeru. kleti

Old Post 26-08-2007 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 21

tak sem si ji taky postavil, práce tak na půl hodiny, když se člověk fláká. uvidíme jak se v osvědčí.

Old Post 25-12-2007 v 15:41 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22




no hadry + větrák jsem zkoušel, ale nezvedlo mi to vlhkost o víc než 10%. Mám naddimenzovaný odtah o 200% abych vyloučil plísně a zlepšil chlazení, takže jsem koupil za 380,- ultrazvukový zvlhčovač - mlhátor do lamp + větrák na rozhánění jsem použil po úpravách stávající. Ta mi zvedne svým hodinovým odparem 200ml vlhkost o 20 % (tzn. na 60-65 %rH] což je pro růst minimum, takže přemýšlím o dalším zvlhčovači ETA 0632 90000 (odpar 0,5L/hod, možnost přihřátí mlhy, 40w) čímž by se měla vlhkost při kombinaci obou teoreticky zvednout na min. 80%, bude umístěna před skříní u nasávacího otvoru ;-) no a při květu půjde pěkně před matkárnu :-) tu mám vyřešenou bez investic - kyblíkem s vodou, ve kterém je "vodotrysk" z fontánky pro kočky - příkon 0,8W, výtlak 20cm, takže značně čeří hladinu na kterou seshora fouká rozháněcí větrák čímž snižuje -ehm. opakoval bych b1ghedův příspěvek 20. - popsal to výborně K+

Naposledy upravil 25-12-2007 v 19:42 PM

Old Post 25-12-2007 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikymil
Nový Člen

Karma uživatele mikymil - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 23

ted jsem koupil zvlhčovačku za 299,- Kč v okey a jen jsem nad ni umístil kýbl a je to super za supr cenu z kbelíku jsem natáhl hadičku do původní nádobky a je tam vody na dva dny

mikymil

Old Post 29-12-2007 v 16:20 PM
mikymil je offline   Profil uživatele mikymil   Find more posts by mikymil   Foto galerie člena mikymil   Click here to Send mikymil a Private Message   Add mikymil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avonex
Stálý Člen

Karma uživatele avonex - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 24

ja mam malu skrinku newiem jak do nej narvat zvlhcovacku...je ten hyuinday ten maly ale nechce sa mi kupovat ak jednu klasicku mam len zvysim vlhkost v izbe zvlhcovackou a malo by tp byt ok +dajaka tepsa s voodu do skrinky a hotovo

.

Old Post 05-01-2008 v 15:39 PM
avonex je offline   Profil uživatele avonex   Find more posts by avonex   Foto galerie člena avonex   Click here to Send avonex a Private Message   Add avonex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2008 - Učiná zvlhčovačka, skoro zadarmo? jde to... - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4479440 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív