Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 17

No já si myslím, že když člověk kouří, tak se přehulit nemůže, ale mlíko to je ta nejnevypočitatelnější věc, která existuje... Taky se mi párkrát stalo, že sme s kámošema vypili mlíko a hned sme se zhulili než to najede a pak už si skoro nic nepamatuju... mlíko je fakt nevypočitatelný, ale ty stavy to je fakt mazec (teda pokud si je čkověk pamatuje). Jinak co se občas ještě nedá zvládat je hulení a chlast dohromady... můj nejdrsnější zážitek je, když sme šli jen tak ve středu do hospy lehce na pivko, to se ale nějak zvrtlo a těch piv bylo asi 9 a do toho 2 jointy a fajfka... pak sem seděl v hospodě a nebyl sem schopnej zaostřit jedinej bod... pak sem taky musel vyběhnout ven z hospy (nevím jak sem to dokázal!) a hodil sem pěknou tyčku... nicméně druhej den sem se ráno vzbudil (teda spíš máti mě vzbudila) a ještě úplně hrozným způsobem na sračky sem šel do školy... vyhulenej sem teda nebyl, byl sem jenom hrozně vožralej...
Z toho plyne jedno ponaučení: "Nikdy nechoď po brutální pařbě do školy a nikdy se nesnaž vypít co nejvíc piv a vyhulit co nejvíc jointů..." (to už ale asi každej ví, takže nic moc novýho :-))))

live ganja, live!!!

Old Post 06-03-2002 v 19:18 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Palec dolů mlíko je sviňárna :-) Příspěvek č. 18

Jak tak čtu, tak vidím že háfo lidí se převalilo mlíkem. Já taky....... Jednou jsem musel předčasně sklidit kytku, protože mi ji někdo našel a otrhal začínající palice....ani jsem se nedivil, že ji někdo našel, byla dost velká.... tak jsem ji otrhal a byla z ní kopa listí....a co s ním že? Listí byl plný velký hrnec, který se používal kdysi na močení prádla a já jsem z toho udělal asi 2l mlíka... Nečekal jsem, že to bude nějak zvlášť silné, tak jsem si dal doma k večeru asi 2 dcl na bavíčko:-).... Po 20 minutách jsem zjistil že jsem zhulený jak paprika a fáral jsem na časopisech o hudbě... Po dalších 15 minutách jsem zjistil, že si musím lehnout a imitovat spánek, jelikož bydlím s rodiči, kteří jsou absolutně proti užívání jakýchkoliv drog s vyjímkou u nás legálních a já byl ve stavu že by se mnou rozhodně nebyla kloudná řeč.... Tak jsem si lehnul a za chvilku začaly halucinace. Obraz se mi zploštil, asi jako když v TV běží širokoúhlý film a já viděl něco jako nebe na kterém létaly vzducholodě a taky potom hladinu moře... Pak se mi před očima začaly stavět takové ty klasické dřevěné čínské domky - jako by vyrůstaly ze země a samy se mi začaly skládat před očima.... Pak nevím..... Ráno jsem se probudil, bolela mě hlava a já zjistil, že jsem pořád masakrovně zhulený...šel jsem do koupelny a jak jsem se podíval do zrcadla tak jsem měl oči červené jak rajčáky... Pak mě volala máti tak jsem šel za ní do kuchyně. Začala se mě na něco ptát a jak jsem jí slyšel tak jsem se začal šíleně chlamat - asi 3 minuty. Zeptala se mě:"čím to je, že se tak po ránu směješ?" a mě nenapadlo nic lepšího než:"já jsem se tak už probudil":-)... Byl jsem zhulený až do večera a hrozně malátný a unavený a rozlámaný...a bolela mě hlava....prostě tak pětkrát horší než z chlastu.... A jak jsem se probudil druhý den tak už jsem byl v pohodě...akorát furt unavený....ale naštěstí jsem ten den večer byl s partičkou domluven na 3pa kečupa...během kterého mě unavenost zcela přešla:-)...od té doby mlíka nedělám, ale dělám ganja linecké, z kterého jsem se tak ještě nepřiposral a taky stokrát líp chutná.....

Old Post 09-04-2002 v 00:19 AM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Palec dolů Příspěvek č. 19

Pamatuju si..asi tri roky zpatky jsme s kamosama meli urodu a nejaky samce - asi sest. No a kamosi rikali, ze ztoho uwarime mliko. Sest samcu, 1,5 litru mlika. Bylo to hnusny jak prdel. No a nejwetsi sranda nas cekala, kdyz jsme sli po meste a kamos potkal swoji matku, ktera na nej zacala jecet, ze je zfetowanej a tak dal. No nebylo to moc fajn a jeste tri hodiny pote sedel na lavicce a premyslel co ji rekne doma.

free smoke for everyone!!!

Old Post 09-04-2002 v 20:00 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

mlíkařina Příspěvek č. 20

juj hoši he he mlíko vařím docela často,po mém taky dost shitozním 18h zážitečku,jsem to ale nevzdal a vařím dále,ono je dosti těžký odhadnout ono množství např.na kvalitní zhul postačí větší hrst listí,z kvalitního modelu žádný paldy,to jde pak do tuhýho,uvaříte z onoho množství asi cca 2 deci,a je to tak pro dva lidi,vařit hodinu a půl né déle jelikož pak jsou z toho většinou místo,,svijákových,,/smacích/stavů odjebávky.Dá se poznat už z počátku náběhu jak hustý to bude a to velmi jednoduše.Pokud vám to najede dříve jak za hodinu bude to více než hustý,nejhorší je to už si rovnou lehněte někde na záchod,když vám to začne najíždět tak za 20-30 min.takže při konsumaci to teď dělám tak že si dám deci mlíka počkám hodinu,NEHULÍM NA TO!!!a jestli něco málo začne,už si mlíko nedám poněvač onen náběh jak jsem si všiml většinou začně za hodinu a skončí za dvě hodiny,a najede to tedy ještě dost,a pokud se vám to zdá za onu hodinku málo jetý tak si dejte né více jak dva prásky z nějakýho dobrého modelu a mělo by to nakopnout dosti slušně.Ale pokud to za onu hodinu najede,tak že to cítíte jako pohodový zhul,raději už nehulte ono se to teprve rozjede,stačí normál cígo a nášup se brzy dostaví

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 10-04-2002 v 14:37 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Palec dolů Příspěvek č. 21

je to asi tři roky..šel jsem s kámošema na německej institut na promítání avantgardních filmu. Před vchodem jme si dali dvě šlukovky. Vevnitř,před sálem, mi začalo byt dost divně, nemoh jsem vydrzet stat, ale nebylo si kam sednout, potiljsem se...nestesti si toho vsimnul kamarad,protože jsem byl uplně zelenej, a odved mě na záchod.Tam jsem náhle přestal vidět a musel jsem se ptát dne je kohoutek, když mi řekl, že je přede mnou, tak jsem ho po urcitym úsilí uviděl, tak jakoby v dálce. Chvili jsem si tam sednul u okna a to mi pomohlo, tak jsem šel na promítáni, ale po chvili mi začalo hrozně hučet v hlavě, šel jsem na chodbu a tam zas přestal vydět...šel jsem a drežel se zdi až jsem po hmatu našel sedačku.No a tam jsem seděl az dokonce promitani, pochvili jsem zas vyděl, ale v hlavě to hučelo dál....cestou domu jsem se cejtil jak nemocnej...

Old Post 10-04-2002 v 18:08 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 22

No moje prehuleni je trosku paradoxni. A to proto, ze se mi to stalo v pritomnosti sesti policistu (kriminalistu). Mam znameho u kriminalky (pozor na me) a jednou sem s nim sel slavit narozeni dcerky. Spolecnost tvorilo prave tech sest kolegu-policistu. Nejdriv se razne pilo (stacil sem do sebe kopnout tri pivka a ctyri panaky whisky). Posleze uz notne rozjaren, vedom si toho, ze muj kamarad a urcite jeste nekdo huli, vytah sem speka hashise. Bylo to naky Maroko, uz ani nevim. kamos se chytnul a pak jeste jeden prislusnik. Cadil sem to s nima pred hospou jakoby nic. No ale pozdvizeni prislo az vevnitr. Asi pul hodiny sem tam sedel, neschopen slova ani pohybu, a rikal si ze to prejde. Za dalsich deset minut uz mi prislusnici litali kolem hlavy, hospoda se se mnou tocila a ja musel ven. No a pak sem to dve hodky rozchazel nekde po Praze. Pamatuju si jenom studenej pot na zadech a vzdycky kdyz sem si sednul tak sem se propadal do zeme. ..... Po tech dvou hodkach sem se vratil do spolecnosti a tam to jelo dal. Dal sem si kolu a byl sem v poho. Tem dvoum co to se mnou hulili nic nebylo (az na to, ze byli notne pod parou) . No policie ma proste lepsi zaludek.

Old Post 10-04-2002 v 19:37 PM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sago
Nový Člen

Karma uživatele sago - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 23

Tak předavkovani s THC, to snad ani nejde.Je tomu 6 let co sem mněl svuj prvni matroš. Bylo toho tak 1,2kg.Na jednu kytku hodne.Tak sem si nechal na hulení 0,5kg a ten zbytek sem uvařil v 1kg másla.Testy se konali u jednoho kámoše na 13 patře.Každy byli sme tři, si dal do kafe jednu polevkovou lžíci.Asi tak po hodince to začlo.Byli sme najednou neskutečne jako skouřeny.Po dvou hod. jsme spolu už nebyli, prostě to nešlo.To co se delo pak by bylo na dlouho.
Vím jenom jedno, vše je Ja a Ja je vše.
Každou sklizen to opakuju abych nezapomnel oč tu kráčí.

Old Post 11-04-2002 v 20:16 PM
sago je offline   Profil uživatele sago   Find more posts by sago   Foto galerie člena sago   Click here to Send sago a Private Message   Add sago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kono
Nový Člen

Karma uživatele kono - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 24

Teda reknu vám psycho stavy co tu pisete.
No jak bych zacal brko sem nacal
Jednou sme s kamosema sly na jednu vychytanou akcičku.No a co se nestalo kamarád prynesl nakého voňavého skaňoura.Dali sme si pár prdů a bum.........
Odehrála se má známá situace jako vždycky když se přehulím.....chtělo se mi srát. Jdu na hajz klasicky zhulnej sednu si a bum.......další rána přímo do palice.
Totálně zhulenej sedím na hajzlu nevým co se semnou děje.Brutální stav celý svěd se mi převrátil na ruby.Když sem se podíval dolů vyděl sem co je na hoře když sem se podíval nahoru vyděl sem co je dole..Levo bylo pravo prostě vše obráceně.
Asi hodinu sem tam seděl s doměním že si nesmím stoupnout protože sem si myslel že se přesně obráceně probořím do hajz...záchodu.
Jen sem prosil ať to skončí.
Tedy po té hodině sem se nějakým způsobem
zvednul a šel zpádky za kámošema.
Prostě jak bych ře teror na hajzlu))

Old Post 12-04-2002 v 09:33 AM
kono je offline   Profil uživatele kono   Find more posts by kono   Foto galerie člena kono   Click here to Send kono a Private Message   Add kono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 25

Předávkování THC je důvod, proč skunk zásadně míchám s tabákem (tzn. ředím). Jednou mě v ROXY chytil nějakej anglán, že má sebou GOOD matroš, ale neumí to ubalit. Kdyby ste viděli co měl v ruce, hadal bych dva gramce skunku zabalený do papíru, vypadalo to jako Havana. Řek sem mu, že mu blunta rád smotnu ale musí ubrat, že by nás to zabilo. No a jak byl vymaštěnej, tak se hádal o každej pikogram, co sem mu dával stranou. Ve špeku nám zbylo, hádal bych, tak pro pět lidí pořádnej stone. Já že musíme někoho pozvat a von že hovno, že chce pořádnej HIGH. Tak nebudu vás napínat, prostě sme to sfoukli. Nejdřív se mi rozklepaly nohy, pak sem se jakoby ponořil sám do sebe, ale hrozně hluboko. Zorný pole jsem měl strašně zůžený, jako bych koukal dalekohledem! To málo co sem viděl bylo doplněný o solidní haluz. Všude vybuchovaly ohňostroje, do toho ta hudba. Omylem sem si na někoho sednul, když mě viděl, tam radši uvolnil židli. Hrozná lítací stíha uaaaa, jako by to bylo včera. Pak sem to zabalil a jel domů, v metru sem měl zásek na eskalátorech. Viděl sem jak se hejbou, ale furt sem byl asi uprostřed a dolů sem se neblížil. Bylo to hrozně dlouhý a NIKOMU bych to nepřál zažít.

To je ale dřina, když chce člověk jednou něco dělat pořádně!

Old Post 12-04-2002 v 21:22 PM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daggy
Nový Člen

Karma uživatele Daggy - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 3 

Pohodička Předávkováváte se rádi? Příspěvek č. 26

Ne ze bych chtel aby se tento thread dale nerozvijel,ale jak to tak procitam pripada mi ze to predavkovani THC je stav kterej mne docela casto bavi a asi nejsem jedinej(nektere pribehy mi pripomely i moje zazitky,zejmena z tech obdobi kdy maji lidi koureni nadbytek,pak varej mliko a delaj jiny "nebezpecny" veci) Vyhoda tyhle drogy je ze se muzete jak se zde pise "predavkovavat" treba kazdej tejden a nemeli by jste ho prolezet v nemocnici(nebo v marnici)
Ja bych se toho fakt nebal a ta slova na konci nekolika vyse (a pozdeji zrejme i nize) uvedenych prispevku,jako napriklad: to uz bych nechtel "nikdy" zazit a podobne,jsou opravdu zbytecne silna,i kdyz je pravda ze kdyz clovek blije tak to taky neni to pravy orechovy,ale co ta hodinka ci dve pred blitkou?No to je vetsinou velmi nevsedni a me uspokojujici stav.

Cas od casu se proste "predavkovat" musim...je nas vic?
Jak je vubec definovany predavkovani,jakej je rozdil v tom se opravdu huste skourit nejkym skunkem mede in Holland a predavkovanim?Snad na to jeste nikdo neumrel, myslim primo na nasledky prekoureni a nepocitam teda to ze si dal nekdo jointa a pak si nevsim ze prechazi na cervenou pres magistralu...Tak cus a treba se prihlaste vy co se taky radi obcas "predavkovavate".

Ps:Jestli je tu nekdo kdo by se uz opravdu nikdy nechtel alespon trosicku "predavkovat",pak se mu omlouvam za spochybnovani jeho predsevzeti.A drzim mu palce at se mu to povede.

NAZDAR

[Edited by Daggy on 25-04-2002 at 01:16 AM]

Dagy

Old Post 25-04-2002 v 00:12 AM
Daggy je offline   Profil uživatele Daggy   Find more posts by Daggy   Foto galerie člena Daggy   Click here to Send Daggy a Private Message   Add Daggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 27

Jéje, ty seš teda odvážnej! Opravdu bych si VÍCKRÁT NEPŘÁLA zažít stav po mlíku, kterej sem si přivodila vlastní blbostí. To nebyly žádný hodiny, který by před tím za tu "otravu" stály, to bylo psycho takový, který bych nepřála ani svýmu nejhoršímu nepřáteli. Radši bych si s tím do budoucna nezahrávala a proto se teď držím osvědčené metody - všeho z mírou.




Old Post 25-04-2002 v 08:50 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Moloko Příspěvek č. 28

No, já osssobně mám mlíko docela dost rád, i když dost dobře vím, jak dokáže bejt zákeřný - zvlášť když to nejmíň čekáš
Stačilo mi jedno z mých prvních vaření mlíka - vařil jsem, dlouho jsem vařil, piplal jsem se s tím a ve finále, když jsem to filtroval, aby tam nebylo moc kusů, tak jsem něco přes půl litru zvrhnul. Mlíko bylo všude, je nve sklenici zbylo asi tak ještě deci, dvě. Jak jsem byl bez sebe vzteky, že jsem si to vylil, tak si říkám: "stejně to bude stát za ho..." a exnul jsem ten zbytek. Šel jsem se osprchovat, začal jsem uklízet, když vtom mě něco tak zlehka dloublo jakoby v půli zad, nějak jsem tomu nevěnoval pozornost, až jsem nakonec zjistil, že jak vytírám a klečím na 4-ech, tak nejsem absolutně schopney se zvednout. No, lez jsem takhle po bytě asi dvě hodiny, načež jsem se odplazil v postel a tam jsem si halucinoval a v myšlenkách (jen v myšlenkách???) lez po zdi místnosti.
To byl jeden z mých prvních zážitků na mlíce a s předávkováním - zpočátku jsem myslel, že natáhnu brka, ale pak to přešlo a bylo to docela v poho...
Jo mlíkem, a potravinama vůbec není těžký se přeprásknout, zvlášť když jsou lidi netrpělivý, čekaj jen kdy to nastoupí a tak se ládujou o106 a po dvou hodinách se vydávají směrem "Deep space IX" a nestačej se divit

P.S. Nic se nemá přehánět...

[Edited by Jirka1802 on 25-04-2002 at 11:50 AM]

Old Post 25-04-2002 v 09:57 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kono
Nový Člen

Karma uživatele kono - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 29

Daggy : Jak je vubec definovany predavkovani,jakej je rozdil v tom se opravdu huste skourit nejkym skunkem mede in Holland a predavkovanim?

Já považuju předáfkování takovej stav který se mi nelýbý, z kterého se chci vrátit spět a u kterého se ani trochu nebavím. Takže když se skouřím ze skaňoura, jsem uplně mimo a líbí se mi to, tak je to v poho. A le pokud kvůli tomu nemůžu nic dělat, je mi blbě a a chci aby to skončilo - tak to si myslím že je předáfkování.

zaleží na každém jak to vydí.

Old Post 26-04-2002 v 07:01 AM
kono je offline   Profil uživatele kono   Find more posts by kono   Foto galerie člena kono   Click here to Send kono a Private Message   Add kono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 30

Kono: souhlas... Já prožila tak šílenej stav, že bych si ho nechtěla zopáknout ani za nic! Tomu říkám předávkování (byla jsem mimo 24 hodin a to fakt hustě).

Old Post 26-04-2002 v 07:07 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kono
Nový Člen

Karma uživatele kono - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 31

Maggie: 24 hodin?To je sila
Mě se tak celkově zdá že holky (ženy) mají brůtálnější stavy při předávkování. Prožívají vědší (teror)

Co si o tom myslíš?

Old Post 26-04-2002 v 07:48 AM
kono je offline   Profil uživatele kono   Find more posts by kono   Foto galerie člena kono   Click here to Send kono a Private Message   Add kono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 32

Nevím, páč jako žena navím, jak se cítí muži..:-)) Ale je to možné, můj drahý, který požil to samé co já, aspoň druhý den fungoval, já ne, já byla opravdu regulérně 24 hodin nepoužitelná.

Old Post 26-04-2002 v 07:57 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6677150 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív