Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nft 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 17

Tak ten PHmetr je 2400,- + chlorit draselný 150,-Je to drahota no ale když je to třeba.Je s growšopu myslim že ho seženeš levněj,ale nevím kde.

Old Post 29-08-2006 v 20:59 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 18

2dejv: urcite bych byl spokojenej. Ta cena je sice asi o neco vyssi, nez kdyby jsi se porozhlidnul po netu, ale vzhledem k tomu, ze jsi pospichal, tak je to dobry...
Hlavne se o nej pekne starej at si nemusis za chvili kupovat novej..
23

Old Post 29-08-2006 v 22:44 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od scatche
ja včera koupil ph metr od ADWA a zdá se bude v pohodě, za 1500 u klečky i s kalibračnímy roztoky, tak proč kupovat kakový drahý???? ja myslim že účel splní http://eshop.klecka.cz/product_info...products_id/693

Cau,
myslim, ze ty drazsi budou mit kvalitnejsi tu sondu, ktera je na tom vlastne nejdrazsi. A navic u tech hodne drahejch pak muzes kupovat uz jen samotnou sondu. Ale ja mam stejnej jako Ty a zatim je v pohode, jen to chce se trochu starat a ne na to sr*t.
23

Old Post 01-09-2006 v 10:50 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 20

Čest,no ja chtěl puvodně koupit taky PHmetr od ADWY ale dva lidé mi říkali že prý nejsou moc spolehlivé.Tvrdil jsem jim že mám ECmetr od adwy a je v klidu,nakonec mě přesvědčil prodavač že od ADWY nemám brát,že se často reklamují a už je nebude ani obědnávat.

Old Post 01-09-2006 v 19:30 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 21




22 den květu,PH 6,1 EC 2,23.Dávám enzym +,G13/BW je strašný prcek ani nejde vidět.Mělo to být víc prorostlý,ale neva.Největší nebulky jsou 35cm.Počítám že ještě tak pět cáků vyjedou,no uvidíme.Každopádně jsem skonil start takže se to určitě projeví na výnosu ale myslím že pro mne to bohatě vystačí.Klidně můžete kritizovat,rád se poučím.Zatím zdar.

Naposledy upravil dejv 19-09-2006 v 20:14 PM

Old Post 19-09-2006 v 20:03 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od scatche
zdar dejve , prosimte jak měříš ph v tom nft? přidáš hnojiva , pak promícháš měříš hned nebo čekaáš na ojbektivnější měření nejakou dobu? upravujes ph své vody? kolik čeho na kolik litrů? mame tady aeroponickou řírkovnici a ph vody okolo 8 tak tam dáváme asi cca 10 kapek kyseliny na ph- na asi 6 lirů, jak kdy. tak se prosim poděl o tvé míchání v tom nft, poněvadž bych mel rád informace od někoho kdo s tim má tu čest také

jinak máš to velmi pekné, pod jakou lampu to máš?

Cau,
ja to delam tak, ze nejprve naleju do odstaty vody vsechny hnojiva + aditiva, pak zmerim Ph (mam po odstati taky kolem 7,5, ale po pridani tech hnojiv to klesne na cca 6,8), a pak upravim tim Ph down od GHE (ten prasek, kteryho se dava tak 1g na 5 litru vody) na Ph 5,8 a je to. Pouzivam hnojiva GH..
23
edit: jinak dejve taky se mi zda, ze to mas malo prorostly, ale treba to jeste dozenou. Zase kdyz to nebude moc vysoky, prosvitis to az dolu a palice budou pekne kompaktni a tvrdy uz odspodu. Ale ja to mam dneska 24. den na 12/12, takze podobny, jako Ty a mam ty palice o neco vetsi. Ja mam spis problem s vyskou, protoze tim, ze je to spis sativa (NS), tak se mi to strasne vytahlo a dalsi problem je pocet kytek (7 v tom nejmensim NFT), ktery vychlastaj tech 20 litru za 4 dny, takze musim dost casto menit.
Zatim.....

Naposledy upravil dvojka-trojka 20-09-2006 v 06:58 AM

Old Post 20-09-2006 v 06:50 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 23

To scatche,kdybys to prostudoval od začátku tak víš čím měřím PH a čím svítím!Jinak připravuji rostok stejně jako 23.

Old Post 21-09-2006 v 18:56 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

co dejve - nejni nějakej updatek?

Old Post 16-10-2006 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 25

Neboj,bude už se chystám.Vodešel mi fotoz,takže proto to zdržení,ale už mám podchycen nový foták.Příští týden mrkní už by tu mělo něco být.Čest a pěstu zdar.

Old Post 16-10-2006 v 19:06 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2019 - NL 600w - 4 odpovědí
18-06-2017 - nft 600w - 33 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7838430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív