Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Spuk
Stálý Člen

Karma uživatele Spuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 17

Destnik-asi nejvice kurioznejsi stinitko

Old Post 07-07-2006 v 19:36 PM
Spuk je offline   Profil uživatele Spuk   Find more posts by Spuk   Foto galerie člena Spuk   Click here to Send Spuk a Private Message   Add Spuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 18


ZPRÁVY:

Jsem čůro,vlastní neopatrností a lajdáctvím,jsem zrušil jednu kytku-spadnul na ni větrák kterej ji řádně osekal.
Ještě že mám pro tyto případy na zahradě z čeho doplnit mezeru,takže jsem okamžitě nahradil zraněnou kytku novou,sic menší ale to snad neva,ne?viz.foto.
Také zapasím s velkým teplem za poslední 2 dny neklesla teplota pod 25. a to si myslím že není zrovna košér.na kytkách to ale vidět není-zatím.Dneska tady u nás řádně sprchlo,tak doufám,že se i podkroví trochu ochladí.
Další věc,usadily se mi na jedné kytce takové ty mrchy co vyžírají lupeny,nenechám to na náhodě a už to kropím mospilanem

Poznatek,příště postavím obdélník na místo čtverce-asi si dokážete představit,co je to za práci,natahovat se na tu nejvíc vzdálenou kytku v rohu a zalejvat ji.....nedokážu si představit,až tam budou salámy a já se budu přes ně natahovat)

POkud mi tohle vyjde a neseberou mě,tak se na podzim přihlásím s malým upgradem o stejném výkonu


Sundance.

Naposledy upravil sundance 31-08-2006 v 19:41 PM

Old Post 12-07-2006 v 14:16 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 19

Teď mi také došlo,že musím projevit radost a poděkovat za nějaké kostky které mi přišily nějací typové....děkuju!!

Také se musím omluvit za kvalitu fotek-nedávno jsem si koupil novou kameru (panasonic NV-GS 300) a ještě jsem se moc neseznámil s funkcema,takže tak nějak....

Old Post 12-07-2006 v 14:22 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 20



1) Co všechno se v těch substrátech ještě nenajdeNaštěstí jenom žížala.
2) Listy-jeden zdravej a jeden napaden nějakou sviní

Old Post 13-07-2006 v 00:15 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 21




ZPRÁVY DNE:


Před květením jsem udělal holkám výlet do sousední místnosti abych je mohl společně s kámošema ošmikat,dosypat substrát a nasadit nějaké půlměsíce a v pěstírně vytřít vodou se savem proti plísním.
Touto očistou prošli i nádoby ve kterých se připravuje hnojení a přístupové cesty k pěstírně-abych si nezanesl nějakou plíseň do palic (ikdyž to ještě nekvete).

Také jsem koupil nějaké věci na ochranu před škůdci a vůbec na všechny neduhy kytek které by mě mohli v nejbližší době navštívit.

Old Post 15-07-2006 v 09:57 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 22


Tak jsem opět tady,koukám že sem nikdo zrovna moc nechodí a nekomentuje,ale to neva,třeba se to někdy změní....

Dneska jsem se děsně nasral až jsem musel pěstí vybít vztek na skříni co stojí vedle pěstírničky-teda spíš stála-teď už si to pomalu valí směr půda a tam ji čeká totální rozebírka-mám tady děsně moc věcí a málo místa,takže mě v nejblíší době čeká radikální úklid.

A proč jsem se nasral??
V původním plánu měla tato pěstírna být ve sklepě,který rozměry byl tak vyhovující,že se dalo kolem pěstírny chodit kolem dokola.
Jak jsem již zmínil,tento plán nevyšel a tak se muselo improvizovat.Bohužel se moc hulilo a málo přemýšlelo,takže jsem s tímto stavem pěstírny zcela NESPOKOJEN (!!!) a v nejbliší době,či možná hodinách,celou pěstírnu rozeberu a přemístím na půdu,je tam větší místo .Problém je v tom,že v této době je místo na pěstěni v rohu místnosti sousedního pokoje a přístupná pouze ze dvou stran,takže při zalevání zažívám takové malé psycho páč na tu nejvíc vzdálenou kytku se prostě nenatáhnu i kdybych se posral

Takže přiznávám,jsem idiot a vůl......
A slibuju,že hned zítra se do toho pustím....ještě vám nahodím místo budoucího úspěchu....nebo provaru

Old Post 18-07-2006 v 01:09 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kannann
Nový Člen

Karma uživatele Kannann - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 23

čusík....

Koukám že se to malinko hnuloheh, asi se u Tebe zastavím kouknout se osobněA docela mě zajímá jak to přestěhuješ, to bude slušná makačka.

Old Post 18-07-2006 v 12:00 PM
Kannann je offline   Profil uživatele Kannann   Find more posts by Kannann   Foto galerie člena Kannann   Click here to Send Kannann a Private Message   Add Kannann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 24

Sleduji to,
jedna jsem zvědavej na SS a pak takym na to jak to pošéfuješ lépe.
Kýti u přízpěvku 21. vypadají velmi pěkně!

Já osobně bych asi volil 2x600w místo 3x400 ,ale proti gustu žádnej dyšputát :-)

Ať jedou

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 18-07-2006 v 15:19 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 25

mě hlavně připadá 3x400 na 1,5x1,5(2,25m2) m trochu zbytečně moc. pokud na tý půdě máš víc místa, tak bych dal 2x1,5 m(3m2).

PS: a na návštěvnost threadu si neztěžuj - mám je ještě míň navštěvovaný

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil Svahadji 19-07-2006 v 12:39 PM

Old Post 19-07-2006 v 12:25 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 26

To Kannan-no hnulo se to maximálně,až s tou vejškou nejsem zrovna spokojen (příště půjdu do něčeho menšího)ale co se dá dělat.Hehe,makačka to bude,ale co bych pro ty holky neudělal....


Kabuto-dnes by jsem měl dodělat novej pěstěbní prostor a holky přestěhovat do lepšího.už se na to těším,vypadá to docela fajne-foto dodám jakmile bude co na focení,v tuhle chvíly se mi na zemi válí konstrukce nového stínítka.

Svahadji-těch lamp je tam tolik(3)aby jsem měl lepší rozložení světla po prostoru-mě se zdá,že je lepší osvítit všechny kouty a části prostoru stejně.Ale jestli je to blbost,tak se nechám přesvědčit o jiném a stejně učiném spůsobu jak pěstit pod více waty


Sundance.

Old Post 22-07-2006 v 10:19 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 27







Tak jsem se na to včera vybodnul a sledoval Apollo 13.takže do úpravy prostoru jsem se pustil až dnes,tj.:v neděli

Posílám foto z celé akce......

Vše dopadlo vcelku dobře,jediná vada na kráse je taková,že se mi podařilo rozbít jedno 4kilo.(silvanii grolux)Naštěstí mám po čem šáhnout a tak jsem to nahradil Teslou SHC 400w.

Ještě musím upoznornit,že fotky budou vkládány od rezebírání starého sprostoru až po ten nový.......

Old Post 23-07-2006 v 23:56 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 28


Kamarád který mi s tím vším pomáhal.....

Old Post 24-07-2006 v 00:05 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 29



...........

Old Post 24-07-2006 v 00:07 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 30



a to jest pro dnešek vše......



Sundance.

Old Post 24-07-2006 v 00:09 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 31






Ten model je úplně šílenej-nebo jsem z toho šílenej já-já už nevím kam až ty kytky poletěj....
Už je to měsíc a 5dní a jak se zdá,tak se konečně(doufám)zastavil růst-v tuhle chvíly mají asi kolem jednoho metru padesát,takže výška se mi vymkla z ruky,přiznávám.Nebo to jest úplně normoš?Já nevím,jsem zvyklej že mám kytky do 60cm.Možná jsem moc chtěl aby holky byli ve formě a přehnal to s krmením hnedka na začátku.
Už jsem vyflákal litrovku plagronu a načnul další.Výsledek se mi moc nezdá-asi moc tlačím na pilu,co myslíte?Každopádně Kannan tvrdí že to kvete 56dní,což se mi moc nezdá.....Přemýšlel jsem nad tím čím tohle může být-napadla mě jedna věc a sice trápení vysokýma teplotama v první fázi kvetení a předělávání prostoru pěstění-kytky byli vystaveny na 2 dny jiné periodě-nevšiml jsem si že došla baterka v časovači a nejspíš někdy došlo k výpadku el.sitě
V těchto dnech to vypadá na opravdovou fázi květu,objevujou se pořádné chlupy na paličkách a celé podkroví se navonělo CHanelem jménem ganjaFotit tenhle blázinec moc nejde,tok fotonů je natolik velkej,že to foťák nějak dobře nepobírá,a nebo mám volšový ruce
Kafrám,kafrám a práce stojí-dneska jsem holky už po 3tí za jejich život vzal k holiči,byl toho zase pytel-co já stím budu dělat,másla mám na rok dopředu
také jsem trochu nafotil,takže vám to nahazuju-ještě připomínám že od přepnutí je to 38mí den.....jsem sklamán a snad studenější teploty mi dopřejou dotáhnout tento indoorek do zdárného konce------kdyb měl někdo nějaké připomínky či spíše rady,tak ať promluví!!
děkuji!

Sundance.....

Old Post 07-08-2006 v 22:29 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 32

Tohle se mi taky jednou stalo, ses si 100% jistej, ze se do pestirny nedostalo od nikud svetlo z venku, kdyz meli kytky tmu? Mas uplne stejny naznaky toho, ze jo.

edit: Tak sem si pro jistotu radsi precetl celej theard a jsem si skoro 100% jistej, ze je to tou periodou, ktera ti tam blbla. Skoro identicka vec se mi stala pod 2*600W a vysledek byl 56.den kvetu pouhych 284g, takze asi tak. Nechci strasit, ale mozny to je ....

Naposledy upravil Firestarter 08-08-2006 v 11:10 AM

Old Post 08-08-2006 v 10:59 AM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9047730 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív