Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 33

No ze začátku tomu tak skoro bylo,ale pak už jsem to vychytal a je tam tma tmoucí,ale vidíš,tohle také mohlo způsobit to zpomalení.....Díkes!!

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 08-08-2006 v 11:08 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kannann
Nový Člen

Karma uživatele Kannann - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 34

Doba květu je v cajku.Teď jsem si prohlížel foto a a fakt je to děsně vylítlí.Možná má Firestarter pravdu.Když má mít kytka tmu tak ji musí mít.Estli si to tak uplně neměl může to být ten problem.Sám si viděl moje SS.Sice v SOGu,ale aby mi to udělalo to co Tobě to teda ne..

Old Post 08-08-2006 v 11:53 AM
Kannann je offline   Profil uživatele Kannann   Find more posts by Kannann   Foto galerie člena Kannann   Click here to Send Kannann a Private Message   Add Kannann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 35

Nazdar K...
.Hele kdyby měl dát na tvoje měření tak za 16dní bych sklidil velké nic.Si to měřil od prvních blizniček a ne od přepnutí na jinou periodu,co?!Jinak mi to nedává smysl......Však víš že na začátku to byl kurva PUNK a ne férovka pěstební prostor,teď už je to o něčem jiném.

Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil breeder 01-09-2006 v 06:21 AM

Old Post 08-08-2006 v 12:02 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kannann
Nový Člen

Karma uživatele Kannann - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 36

Jistě že tak.Nevím jak ostatní ale já měřím začátek květu od prvních blizničekAle to mám dojem sem Ti říkal.U mých SS se ukázali až po 12-14 dnech po přepnutí.K.

Old Post 08-08-2006 v 13:55 PM
Kannann je offline   Profil uživatele Kannann   Find more posts by Kannann   Foto galerie člena Kannann   Click here to Send Kannann a Private Message   Add Kannann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 37

Pokud někdo uvažuje o tom že bych něco prodal,tak ať si vylíže,třeba jako J.TRAIN!!!!

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 08-08-2006 v 23:57 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 38


Potřebuju rychle poradit-mám tohle dobře zapojené?Prodlužoval jsem šňuru na větrák a on mi teď přestal fungovat,pouze v něm hučí ,nebo spíš vrní a vrtule se nehne ani když do ni strčím-nechci ty drátky přehazovat a testovat pojistky když mi vedle frčí těch 1200w.Chápete,ne?Opětovné nastartování by stálo docela dost peněz nehledě na tu časovou prodlevu než se schladí cívky....

Díky.

Kdyby to nebylo z fotky úplně jasné,tak z větráku vedou drátky černej a hnědej,napojil jsem na ně tedy šňůru kde byli drátky o barvách modrá a černá-černej jsem tedy logicky dal na černej a modrej na hnědej....

Nechápu jak jsem mohl zapojit tu veškerou el.co tady mám

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 10-08-2006 v 23:03 PM

Old Post 10-08-2006 v 20:52 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 39

podla mna memi problem v zapojeni
je ventak novy?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 10-08-2006 v 22:07 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 40

No zrovna moc novej není,ale předtím než jsem do něj pustil tak fungoval docela spolehlivě....

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 10-08-2006 v 23:02 PM

Old Post 10-08-2006 v 22:48 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukasheck
Stálý Člen

Karma uživatele Lukasheck - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 41

sundance: Že by odešel?

Jinač pěknej grow...

4fun
Průvodce hulením přes sklo

Old Post 20-08-2006 v 11:58 AM
Lukasheck je offline   Profil uživatele Lukasheck   Find more posts by Lukasheck   Foto galerie člena Lukasheck   Click here to Send Lukasheck a Private Message   Add Lukasheck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 42

Na tom zapojeni nemas co zkazit podle mne je ten vetrak v cudu.
Chtel bych se te zeptat o kolik se jeste kytky vytahli po prepnuti na kvet ?

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 20-08-2006 v 14:27 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 43

Jinak pro vsechny kdo ma problemi steplotou a maj nakej ten peniz v kapse MOBILNI KLIMATIZACE nejlevnejsi od 7000kc
www.e-klimatizace.cz
Podle mne docela slusna investice jestli hodne pestujes.
A nebo bych v tvym pripade spojil tri cooltube dohromady na ty tvy 3x400w a udelal bych odtah s podkrovi

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 20-08-2006 v 14:37 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 44



Lukasheck--díkes.a ten větroň šel do kytek-tudíž už nefachá-místo něho jsem koupil od vietnamců otočnej větrák o průměru 40cm.za 5kilo


VojtaThai-jooo,je v čudu....když se mrkneš na začátek threadu tak si to dokážeš spočítat asi sám,máš tam také porovnání s krabičkou od cigár...
pro jistotu nahodím aktuální stav

Hm,sedmička za klímu v místnosti která nemá izolaci(půda)se mi zdá jako plýtvání penězi-ale jestli v tomto stylu pojedu dál,tak by se to možná šiklo,ale nevím jak to unesou jističe,koukal jsem že ta klíma docela dost žere

Sundance

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 20-08-2006 v 16:14 PM

Old Post 20-08-2006 v 15:33 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 45

Jo mas pravdu jestli ta puda neni izolovana tak je to na nic a taky si myslim ,ze ta klimoska dost zere ja mam profi klimosku asi za 25 000 kc
napevno namontovanou v baraku a na mesic me ta mrcha prijde asi tak na 1500 kc ale bez ni bych nemohl ani mrt jelikoz je venku ve stinu neco kolem 38 stupnu.
Asi jsi udelal nejlip stim vetrakem od zlutejch

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 20-08-2006 v 16:51 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 46




............UPS....

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 26-08-2006 v 22:33 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukasheck
Stálý Člen

Karma uživatele Lukasheck - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 47

Už to pěkně paličkatí...
Kam jsi dal ten new wětrák? Do prostoru mezi kytky?

4fun
Průvodce hulením přes sklo

Old Post 27-08-2006 v 15:21 PM
Lukasheck je offline   Profil uživatele Lukasheck   Find more posts by Lukasheck   Foto galerie člena Lukasheck   Click here to Send Lukasheck a Private Message   Add Lukasheck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X.Met
Nový Člen

Karma uživatele X.Met - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 48

Mooc pěkné , přemýšlím o 3x600w tak bych uvítal nějaké celkové postřehy a rady kudy ano a kudy ne.

Old Post 29-08-2006 v 13:34 PM
X.Met je offline   Profil uživatele X.Met   Find more posts by X.Met   Foto galerie člena X.Met   Click here to Send X.Met a Private Message   Add X.Met to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5679640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív