Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » st.Jan 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 17

Jak máš udělanou střechu toho foliového zákoutí?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 29-06-2006 v 10:35 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 18

Nečekaně taky z folie:-) Normalni agro folie za par korun

Old Post 29-06-2006 v 11:34 AM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 19

spíš by mě to zajímalo konstrukčně - nějakej rov jako na barácích, nebo nakloněná rovina? No prostě jak to máš ošetřený, aby se to třeba při dešti neprověšovalo a neprotrhlo - vypadá to totiž na celkem velkou plochu.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 29-06-2006 v 11:58 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 20

Jedna strana je trochu vyšší než druhá takže střecha je šikmá,uprosřed vystužená jednou příčkou a folie patřičně vypnutá,přibitá ještě příčkama z vrchu,takže je jištěná dřevem z obou stran...Jinak by to moh uškubnout vítr. Díky tomu že je vypnutá,voda plynule stéká,takže jako skleník,ale z folie:-)) Zkusim hodit photo z venku...

Old Post 29-06-2006 v 17:58 PM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlakak
Nový Člen

Karma uživatele mlakak - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 21

mas to fakt pekne K


ES,DPxS#01

Old Post 01-07-2006 v 18:24 PM
mlakak je offline   Profil uživatele mlakak   Find more posts by mlakak   Foto galerie člena mlakak   Click here to Send mlakak a Private Message   Add mlakak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 22

citace:
...takže jako skleník,ale z folie:-))...


Takže fóliovník. Ale žarty bokom, teraz vážne. Na fotkách z roku 2005 vo fóliovníku nevidím, či si nechal tie rastlinky v kýbloch, alebo si ich presadil do zeme??? Ak boli v kýbloch, aký mali objem?
Tento rok to plánuješ ako? Growu zdar and K4U!

Marihuana je dar.

Old Post 03-07-2006 v 14:19 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mokie
Stálý Člen

Karma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 23

čau,
máš to fuck good...
větší keře v tuhle chvíli na grouwru nejsou, nebo se pletu
Karma+ ... ja-man !!!

2006 - druhej pokus
aneb CO UŽ JE ROZJETÝ, NEZASTAVÍŠ !!!
2005 - můj první growing
aneb SERU NA ZÁKON, KTEREJ ŘÍKÁ, ŽE KDYŽ MÁM SEMÍNKO, TAK HO NEMŮŽU ZASADIT
--------------------------------------------------------------
Pěstování marihuany pro vlastní potřebu
totiž dodává vlastní konzumaci do zcela jiného rozměru.
Při kouření neprožíváme účinky "nějaké drogy", "koupeného svinstva",
ale fruktifikujeme výsledky obrovské, dlouhodobé snahy a mnohaměsíčního úsilí.
Mezi konzumenty je totiž rozšířená pověra (které sám věřím),
že každá osobnost promítá do pěstované trávy své osobní charakteristiky a specifika.

J.X.Doležal - MARIHUANA

Old Post 03-07-2006 v 19:47 PM
mokie je offline   Profil uživatele mokie   Find more posts by mokie   Foto galerie člena mokie   Click here to Send mokie a Private Message   Add mokie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 24

TO Ono: min. rok to bylo napul...NEco v kyblech (objem byl u některých od 5 až do 15l),ale co bylo jeste ve vetsich nádobách,jako je treba ted WW,ci PM ,tak mely k dispozici 70 l :-) Jinak min. rok tam byla jen jedna kytka,co byla nasazena primo v zemi...Bohuzel v mem sirokem okoli,i ve foliovniku je nekvalitni zem...Spousty kameni i jilu,což kytky nechcou:-) Proto jedu už jen ledajake nadoby a celkem spokojenost...Ikdyž mam kyti někde jinde, vždy to nechavam v nádobě.. Jasným důkazem je to, že se mi miin. rok z 5 kytek,ktere se z nadoby prosrostly do te hliny staly hermači,takže moc kysela hlina a prostě jsem s ni zkončil:-)

Old Post 04-07-2006 v 10:15 AM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 25

to mokie: Jsem poctěn tvou chválou:-) Doufám že budou ještě min. o 50 procent větší...Snad vše pujde dobre...Myslite, že pasti na medvědy(ty železné čelisti,co se zklapnou a nepusti jsou dobrou obranou proti zkurvenym zlodejum? Premyslim,že jich tam pár nastražím, jestli mi to schválíte:-)

Old Post 04-07-2006 v 10:19 AM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od st.Jan
to mokie: Jsem poctěn tvou chválou:-) Doufám že budou ještě min. o 50 procent větší...Snad vše pujde dobre...Myslite, že pasti na medvědy(ty železné čelisti,co se zklapnou a nepusti jsou dobrou obranou proti zkurvenym zlodejum? Premyslim,že jich tam pár nastražím, jestli mi to schválíte:-)

Ty woe, hlavne tam nedavej pasti na medvedy, ta ti prerazi nohu na sracku. Taky jsem o tom premejslel, kdyz jsem jeste pestoval out, ale pak jsem to videl a radsi jsem se na to vysral. Nevim jak by se Ti libilo prijit na pole a tam by lezel mrtvej myslivec. Mno ja bych je tam tedy nedal.
23
PS: delaj se i mensi na jeleny a tak, ty jsou celkove mensi a nemaj "zuby", jako ty na medvedy, tak zkus kdyztak ty mensi.

Old Post 04-07-2006 v 10:51 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 27

hmmm... mrtvej myslivec na políčku, to je teda představa

no, fakt bych jí tam nedával, co bys dělal se zmrzačenym čorkařem chyceným v pasti???

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 04-07-2006 v 10:56 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 28

Ty pasti na mědvědy jsou fakt extrem a podle mě blbost. Jak mu to tu nohu sklapne,tak po svych neodejde,tím padem zavola sanitku,nebo nějakyho znamyho a mužeš mit po kytkach. Chapu,že je to soukromej pozemek,ale vleze tam třeba zvědavy maly děcko,ktery to třeba ani ukrast nechce a nechtěl bych potom žít s vědomím,že jsem z něj udělal mrzaka. Neobhajuju tady čorkaře,ale co je moc to je moc. Si vem,že by tvoje segra přelezla k někomu za plot se mrknout na kytky a šlapla na tu past. Jediny co mužeš udělat je to hlavně nikomu neříkat a neukazovat,to je zaklad. Jinak ten drat by šel,to není takovej extrem jako je ta past na medvědy.

Old Post 04-07-2006 v 15:27 PM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 29

Kdyby bylo po mym,tak to zaminuju a je mi jedno jestli to utrhne tykadla motylkovi nebo ruku myslivcovi...Pěkně výstražná cedulka jako někde v bosně a je to:-) Ne...Jasně že si dělam prdel...Bude tam jen cedule : POZOR PASTI NA MEDVĚDY!!! :-))))) Asi zustanu jen u drátu,takových 220 taky nikoho nepotěší:-) Jinak diky za ohlasy, sam se nemůžu rozhodnout...

Old Post 04-07-2006 v 15:59 PM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 30

Je to jasný, bude tam hlídat babčin pes,těch posledních pár týdnů tam vydrží a je po starostech...60 kilový rotvik pořeší snad případné zájemce:-) už jen přemluviit babču,ať mi ho pujčí...Je to za plotem,takže pohodička...Myslim že nej řešení...hm?Jen doufám,že se nenechá oblbnout piškotama,ale co ho znám,nenechá:-) Další photos a tak až při sklizni...Zatjalko panove

Old Post 04-07-2006 v 16:07 PM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 31

Pes - no vidiš dobrej napad a asi fakt nej řešení. Každopadně ti přeju,at si to v pohodě sklidiš a zhuliš.

Old Post 04-07-2006 v 16:17 PM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Az4zeL
Nový Člen

Karma uživatele Az4zeL - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 32

mas to krasne, moje co mam venku sou pekne chciple :P

Old Post 07-07-2006 v 19:48 PM
Az4zeL je offline   Profil uživatele Az4zeL   Find more posts by Az4zeL   Foto galerie člena Az4zeL   Click here to Send Az4zeL a Private Message   Add Az4zeL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Az4zeL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-12-2007 - st.Jan 07 - 74 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3988690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív