Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3rd 250W hlína,scrog- Chronic, C.O.B.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

to neublizi ale svilusky jso7u spis takovy bily tecky zespodu listu...

Old Post 06-04-2006 v 23:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 18




Zdravim,tak holky po 8/18 jsou přesazeny do 4l květináčů...a zastřiženo FIM,teda doufám...
Zalito bylo jen jednou ,půda vůbec nechtěla usychat.
IMHO si myslim že to bylo tím, že když jsem zasazoval řízky tak jsem půdu moc jak to vystihnout udusal,zamačkal a po zalití nebyla průdušná.... a kořeny také tím neměly dostatek vzduchu, následek byl a stále ještě je kroutící se špičky listů a jejich usycháni, protože když jsem přesazoval do větších květináčů tak stále vlhká hlína držela tvar a nechtěla se sypat ,ale spíš odlamovat.
Ale po celkové stránce vypadaj už lépe,bílé tečky se nijak více nerozmnožují,ale pro jistotu ještě postříkám neudorfefem spruzit
to deth.-já jsem o bílejch neslyšel, viděl jsem jen čerrný vokem jen tak tak viditelný ze spod listu..........jinak díky za zájem

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 07-04-2006 v 21:59 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 19

vyzera to ovela lepsie...a zdravsie...ohladne tych teciek, nakjskor som mal male biele tecky, ktore sa pod lupou pohybuju...ked podrastu, zcernaju, narastu im male kridelka, a zacnu sa mnozit...taxe treba hned tie najviac napadnute listy odstranit, a striekat niecim co ich zabije, ako som uz pisal davnejsie, mne sa osvedcil olivovy olej roprasit...rastlinakm to neskodi, a hmyz to dusi, dusi, vydusi...
Good luck!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 09-04-2006 v 11:15 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 20

Čau rixo ,tak tečky se na nových listech neobjevují jsou stále na stejnym místě, včera jsem to po druhé ještě postříknul Neudorfem a snad na posled.
Pořád ještě nehnojim neni potřeba a u některých rostlin jsem proved zástřich sekundárních (snad se tomu tak nadává) větviček....

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 09-04-2006 v 11:59 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Obecné 12/12 Příspěvek č. 21




zdrvim, tak holky jsou přepnuty na 12/12 ,to bylo provedeno postupně během tří dnů od 14dne 18/6. Postřik phytaminem 2,5ml/500ml každý 4.den a už začínám hnojit 2,4,2ml (Gr,Bl,Mi)+Enzymy 5ml, ecellarator 5ml vše na 5L. Nasadil jsem síťku kdy výplet je na spodní části rámu nevadí to? jinak je 6cm nad kytkama,myslíte že jí mám dát níž ?TEplota se po vysazení zvlhčovačky se zvýšila na 31st. 20cm pod výbojkou, vlhkost 30-40%

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 18-04-2006 v 08:51 AM

Old Post 16-04-2006 v 08:07 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

2mrakoplas>tech 31 stupnu je porad dost chtelo by to jeste alespon 3 stupinky dolu treba zvetsit pas.pritah nebo najit nejakej zpusob jinak te ta teplota bude v kvetu zlobit....jinak to mas oprvdu pekny drzim palce..

Old Post 16-04-2006 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 23

Deth.: no ja tu teplotu už nechám abych řek pravdu tak jsem trochu línej a teď ani nemám peníze(včera jsem přišel o tel. a mp3 přehrávač.. nevyplatí se usnout v metru) abych něco s tim udělal a vono to je stejně diskutatibilní protože ten rtuťovej mi ukazuje 29st,tak uvidíme...

For all:jo a ještě na noc na ofuk jsem v pravo přidělal pc větráček

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 16-04-2006 v 08:45 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 24



tak jsem to trochu změnil, rám jsem obrátil a posunul níž, doufám že se to teda vyplete dostatečně když jsem přepnul periodu před vyplněním pletiva,no uvidíme
jinak díkys za K+

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 17-04-2006 v 10:56 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Obecné 7dnů 12/12 Příspěvek č. 25





zdravim , tak po nějaký době zas něco přihazuju. Holky svižně rostou a postupně proplétaj síť, i když nějaké spodní větve asi k ní nedorostou, tak je potom useknu.

Chronic(indica) zatim roste jak je vidět o něco rychlejš než COB (sativa) , ale ne na dlouho, dufám
Jinak jsem PC větraček posunul na ofuk stonků a zapínám ho zatim ručně na večer nebo jak jsem doma....

Teplota po posunutí lampy o 5cm je kolem 26-31*C
Záleží co ukazuje rtuťovej a digitál, digitál ukazuje o 2-4st. víc, tak se řídím prostřední hodntou......zatim zduř,buřt ,kuř

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 23-04-2006 v 14:22 PM

Old Post 23-04-2006 v 13:57 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Obecné 14dnů 12/12 Příspěvek č. 26




pro moje sledovatele i pro ty nové přinášíme aktualizaci zahrádky ....
jedna politování hodná věc se stala, když jsem proplejtal tak 5cm velkou budouci paličku ,tak jsem ji zlomil.....

...dále jsem to tak z 80% dole oholil, pár větviček které jsou těsně pod pletivem nechal a zdravé listy na které jde dost světla taky....

...po dvou stejných dávkách hnojek budu zvyšovat na 3,5,3ml (Gr,Bl,Mi)na5L vody s ph něco kolem 7 ,po hnojkách 6

.....a tohle je rozvrh žrasa po každym 3-4 dnu(----):
----AH zálivka ----voda s ph+-6 ----Enzymy, ecellarator každý 5ml na 5L----- a pak zas AH zálivka

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 01-05-2006 v 11:43 AM

Old Post 30-04-2006 v 13:42 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

21dnů 12/12 Příspěvek č. 27






přinášíme další pravidelnou aktualizaci zahrádky...

vše zatim jede dobře,palice rostou a začínají se cukrovat, snad mi jen dělájí trochu starost usychající konečky na několika listech....IMHO to je nepříliš vzdušnou půdou..... co myslíte? když tak koupim H2O2

koncentrace AH zálivky na 5l ....4,8,4ml -(G,B,M)

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 07-05-2006 v 15:52 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 28

mas to hezky... taky jedu pod 250kou muzem porovnavat:-) jsemna 13tym dnu kvetu

Old Post 08-05-2006 v 21:10 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 29

Vidím tam ešte nejaké misky s perlitom a na ne fúka PC vetráčik?Ak je to tak,myslím,že v tejto fáze sú už zbytočné,vlhkosť skôr držať dole

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 08-05-2006 v 21:48 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

29dnů 12/12 Příspěvek č. 30






...už to začíná pěkně cukrovat a palicovatět, některé líp nějaké hůř, ale jinak zatim vše IMHO jede dobře.Holky dostaly šok v podobě asi 8i hodinové tmě když mělo svítit, kvůli rekonstrukci bytu a druhý den ještě 3 hodiny vadit by to snad nemělo......jediný co mi dělá starost tak je pár divnejch listů u některejch palic (viz obr.) budu rád za radu co to je....
žrádýlko je každý 3.den phytamin a zvýšení AH zálivky 4,10,5ml /5l......rozvrh dávek stejný (příspěvek 26)

expiry_date1 máš pravdu už to tam bylo zbytečné tak už bylo odstraněno ...

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 16-05-2006 v 16:18 PM

Old Post 16-05-2006 v 16:12 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 31

mrakoplas
perfektne K+ chcem sa spitat kolko sie siet od hrany kvetinaca?
ja by som uz Phytakom nestiekal cital som ze po prepnuti na kvet este tyzden a dost!
a zacal by som davat PK 13-14 8ml/L

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 16-05-2006 v 17:17 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 32

zdravim matko291, tak ta síť je vysoko 19cm nad hranou květináče....
a proč myslíš že už nemám používat phytamin? V mém prvním kole jsem ho používal skoro až do konce a neřek bych že by to cindy99 vadilo....
A ohledně PK13-14 jak myslíš že ho mám používat, jako že mám vysadit AH a požívat jen tohle nebo na střídačku s tim PK 13-14
..když tak bych koupil z natural shopu PK13-14 TE -od Biogreen (nevíš co znamená to TE ?), nebo jsem viděl že v ceníku maj ještě od HESI....ten je o něco levnější.
Jinak holky začínaj trochu žloutnout, takže zejtra dostanou větší dávku AH 6,10,6 ml/5l

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 17-05-2006 v 09:16 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4376950 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív