Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přibývá kuřáků?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lucifer
Stálý Člen

Karma uživatele Lucifer - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 17

Já osobně si tak nějak ani nevybavuju jestli jsme někoho do hulení zlákal...ale co vím jistě tak jestli ano tak to nebylo schválně

Je to každýho věc a myslím si že rozumně přemýšlející člověk si najde klady a zápory a podle toho se rozhodne....

Old Post 12-09-2007 v 09:46 AM
Lucifer je offline   Profil uživatele Lucifer   Find more posts by Lucifer   Foto galerie člena Lucifer   Click here to Send Lucifer a Private Message   Add Lucifer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Lucifer
Já osobně si tak nějak ani nevybavuju jestli jsme někoho do hulení zlákal...ale co vím jistě tak jestli ano tak to nebylo schválně

Je to každýho věc a myslím si že rozumně přemýšlející člověk si najde klady a zápory a podle toho se rozhodne....


Myslím, že člověk před tím když de na prvního špeka moc nepřemejšlí nad kaldama a záporama, spíš ho táhne neznámo a tak ochutná, většinou je to u mladejch a tak pak tahaj jen proto, aby z nich byli machři, to samý cíga, chlast a pak už se to s každým veze jinak

Old Post 12-09-2007 v 10:01 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Myslím, že člověk před tím když de na prvního špeka moc nepřemejšlí nad kaldama a záporama, spíš ho táhne neznámo a tak ochutná, většinou je to u mladejch a tak pak tahaj jen proto, aby z nich byli machři, to samý cíga, chlast a pak už se to s každým veze jinak



Jo jo je to tak jak rikas...
Jinak ja jsem panensky zhuli uz taky par lidi,ale nejvetsi mazec co jsem ochutnal tak bylo to,kdyz za mnou dosel kamos jestli bych mu nedal zahuli,rikam,jojo,ale na vlastni riziko...pry OK
Moc dobre jsem vedel co mu rikam,pac jsem u sebe mel hodne dobry model fiaky Shaman...
Kazdopadne si dal tak 3 prdiky ktere mu totalne rozjebaly plice a asi vubec celeho...To bylo na chate...pak jsme sli lesem ve tme..tam se zacal nehorazne smat,porad mi opakoval ze mam blbe napady a we finale spadnul na kolena (pohon 4x4) a nemohl jit dal..pry je vedle nej oooobrovska propast a ze se boji ze do ni spadne....Takze asi tak panove HEH

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 08:45 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od RASTA s.r.o



Jo jo je to tak jak rikas...
Jinak ja jsem panensky zhuli uz taky par lidi,ale nejvetsi mazec co jsem ochutnal tak bylo to,kdyz za mnou dosel kamos jestli bych mu nedal zahuli,rikam,jojo,ale na vlastni riziko...pry OK
Moc dobre jsem vedel co mu rikam,pac jsem u sebe mel hodne dobry model fiaky Shaman...
Kazdopadne si dal tak 3 prdiky ktere mu totalne rozjebaly plice a asi vubec celeho...To bylo na chate...pak jsme sli lesem ve tme..tam se zacal nehorazne smat,porad mi opakoval ze mam blbe napady a we finale spadnul na kolena (pohon 4x4) a nemohl jit dal..pry je vedle nej oooobrovska propast a ze se boji ze do ni spadne....Takze asi tak panove HEH






Jo a jen tak mimochodem,Nedavno mi rikal jestli by se nemohl zucastnpvat nasich vecernich seanci Vzdycky vecer nebo jak se podari sedneme nekde s kamosema,dame nejake to brcko , pokecame a tak...Takze asi se mu to libilo

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 08:54 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 21

Rasta s.r.o.

chlape jsi uplne natvrdlej??? uz jsem ti psal asi 10x at pouzivas edit prispevku,pokud neco pripisujes - je vpravo dole u tveho prispevku!!!
jeste jednou a zacnu udelovat trestne body... pokud nevis, precti si ty pomocny thready v uvodu do groweru (coz jsem ti z taky psal)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 13-09-2007 v 08:59 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 22

Ja jsem k trave pritahl tak 20 lidi a uprimne toho lituji, byl jsem mlady a blby, dnes bych je spis varoval. Nekteri dokonce dnes huli jeste vic nez ja

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 13-09-2007 v 09:01 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 23

jj uz vim...zabij mě...Uz si na to budu davat pozor....Jinak jsem to nejak neresil....je to jen forum ne? Ale kdyz si na tom tak potrpis tak mi nic jineho nezbyva...

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 09:03 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Ježíš
Ja jsem k trave pritahl tak 20 lidi a uprimne toho lituji, byl jsem mlady a blby, dnes bych je spis varoval. Nekteri dokonce dnes huli jeste vic nez ja


Dvacet jich sice nebylo,ale pocity mám stejný.
Zdarec

Old Post 13-09-2007 v 09:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 25

vy přemlouváte lidi k hulení??? já teda k tomu rozhodně nikoho nepřemlouvám - buď hulím s huličema a když je tam někdo, o kom nevím, jestli taky čadí, tak se akorát zeptám....a jinak huličů podle mě přibývá a to hlavně proto, že to je pro spoustu teenagerů podobně jako alkohol a cigarety lákadlo "jak se stát dospělejším", stala se z toho taky taková skoro až móda, jako že poslouchat nějakou hudbu je cool, tak hulit trávu taky....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 13-09-2007 v 15:14 PM

Old Post 13-09-2007 v 13:14 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od krivkin
já teda k hulení rozhodně nikoho nepřemlouvám - buď hulím s huličema a když je tam někdo, o kom nevím, jestli taky čadí, tak se akorát zeptám....a jinak huličů podle mě přibývá a to hlavně proto, že to je pro spoustu teenagerů podobně jako alkohol a cigarety lákadlo "jak se stát dospělejším", stala se z toho taky taková skoro až móda, jako že poslouchat nějakou hudbu je cool, tak hulit trávu taky....


jj presne jak rikas....zda se mi ze mladi co zacinaji hulit proste jenom vidi to,co se deje u tech starsich v jejich okoli...Dnes uz huli velke procento lidi a hlavne mladych co chteji byt "cool" . Kdyz jsem zacinal s hulenim ja,asi pred 7 lety tak to jich jeste nehulilo tolik co ted.Nejlepsi je to,ze nekteri co zacali hulit tak o dva roky pozdeji nez ja tak jsou z nich ted nejvetsi trosky...nedokazu si to vysvetlit...

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 15:14 PM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

JJ je to prostě cool. Poznal jsem to podle bratranka začal huliprotože si mysli že to je frajeřina a nic vic v tom nevidí. Ale zas znam i lidi kteři v tom vydi jenom to aby byl co nejvic na kaši bud huli nebo chlastaji takove lidi taky nechapu. Ja osobně jsem to nabidl jenom 1 člověku , ale on sám chtěl. Nikoho bych do huleni nenutil. záleži jenom na člověku

Old Post 13-09-2007 v 16:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 28

souhlasim s vama..ja se taky zeptam ze slusnosti,jestli ten dotycny huli..ale nejak do huleni nenutim...mozna sem nekomu k tomu napomohl,ale nevim...ale jelikoz je clovek starsi,tak si i nektere veci uvedomi...ja si hulim a kdyz nekdo nechce hulit,tak je to holt jeho vec...mame preci demokraciito ja spis nakazil lidi s kourenim cigaret..coz neni taky k chlubeni.../

Old Post 27-09-2007 v 22:29 PM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Beer-Drinker
souhlasim s vama..ja se taky zeptam ze slusnosti,jestli ten dotycny huli..ale nejak do huleni nenutim...

mě se zda,že sem nikoho nenaučila hulit...ale jinak mam stejny nazor,zeptam se jestli huli a dyž ne,tak ne...a nebo si ta osoba sama řekne,jestli si muže taky zahulit...

Old Post 13-10-2007 v 13:14 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1674470 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív