Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Moje neuveritelne stavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hepi
Stálý Člen

Karma uživatele Hepi - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 17

ty vole ty ses magor! ty ses jeste nikdy nezkouril co? schvalne to nekdy zkus a uvidis-myslim zhulit se, ne zahulit si, to je rozdil. jak uz vsichni psali:nesmi te nikdo ukecavat, musis proste chtit

Uz to bal!

Old Post 05-07-2005 v 14:39 PM
Hepi je offline   Profil uživatele Hepi   Find more posts by Hepi   Foto galerie člena Hepi   Click here to Send Hepi a Private Message   Add Hepi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiptop
Nový Člen

Karma uživatele tiptop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 18

no ja mozem na ochranu hydrocodona povedat asi tolko ze neprijemne stavy mava pri huleni kopec ludi. hlavne ludi co maju rozvinutu urcitu psychicku poruchu (podla literaturi). kazdy kto sa necha nutit ako 16 rocne pipky ktore si potom daju 2 deci vodky a idu hodit tycku na zachod, velmi casto zvaluju vinu na marianku. pritom nevidia suvislosti ze predtym/potom pili alkohol, ze zjedli nieco zle. marihuana nerozsiruje len prijemne videnie, casto moze mat aj tu nevyhodu ze ti zvysi vnimavost celkovo, aj na zle aj na dobre. podla toho ako usmernis naladu alebo ake myslienky prevladaju pojdes na tej vlne vnimania dalej.
ja osobne som maval aj zle zhulenia ale vacsinou bol problem v prostredi kde som sa nachadzal alebo som mal (zly) problem ktory mi vrtal hlavou. vtedy je lepsie si lahnut na vankus a rychle sa prespat.

osobne nastastie taketo zle stavy nemam. po puberte som sa relativne zrovnal so svojim zivotom a teraz si zijem ako prasa v IT businesse (teda v zite). kazdy kto chce mat problemi s marihuanou ich bude mat. kto nechce tak mu dam jedinu radu. nech ich proste nema alebo nech nad nimi nepremysla. ved problemi su casto take ze sa vyriesia aj same :-D

no v kazdom pripade si myslim ze ludia drogy potrebuju uz len z toho hladiska ze chcu spoznavat sami seba. ja chcem tiez spoznat viac o sebe, mozno o okoli. mozno mi to znici zivot. ale viem povedat ze ludia co sa vedia sami so sebou vysporiadat su v pohode aj s ganjou aj bez nej. je iba na nich ako chcu dopovat svoju psychicku vnimavost a rozsirovat svoje vedomie alebo svoje skusenosti.
ja si myslim ze mozno raz ked budem mat syna ktory bude hulit zahulim si s nim. nebudem mu to zakazovat lebo by to skoncilo ako prohibicia v amerike a tiez mu to nebudem prikazovat lebo by sa to minulo myslienke hulenia. to iste plati v parte.

Ak nejde hora k mohamedovi tak si nedal praska

Old Post 05-07-2005 v 15:01 PM
tiptop je offline   Profil uživatele tiptop   Find more posts by tiptop   Foto galerie člena tiptop   Click here to Send tiptop a Private Message   Add tiptop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcatelx
Stálý Člen

Karma uživatele Alcatelx - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od hydrocodon
Jste patologicti sobelhari, nespokojeni sami se sebou, se svym zivotem a zoufale hledate unik v "radoby droze" marihuane, a ve spolecnosti lidi sdilejicich stejne utrpeni. Bojujte se svyma psychozama jinym zpusobem, uvidite, bude lepe a casem nebudete citit potrebu se za neco schovavat.


Hihi to už je moc...
Jak si přišel na to že hledáme unik???
Já hulim protože chci a ne proto abych před nečim utek!!

Psychozy hmm hmmm .......... mluw za sebe kámo.........

Alkohol je metla lidstwa wid??
A co třeba ciga,to je hnuj teprw wid??
Ubožáci zawislí ,, nikotinem zahanej bludy a psychoozyyy uuuu

Ho ho s tweho oswícenstwý se stawá uboha fraška.........

Nejsi třeba jehowista nebo tak neco???

Mej se fajn.........peace




Motto:

Myslet, pak az mluvit..

Old Post 05-07-2005 v 15:49 PM
Alcatelx je offline   Profil uživatele Alcatelx   Find more posts by Alcatelx   Foto galerie člena Alcatelx   Click here to Send Alcatelx a Private Message   Add Alcatelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiptop
Nový Člen

Karma uživatele tiptop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 20

hm no ohladne tych psychoz. vacsina ludi si alkoholom a drogami nieco kompenzuje. niekto si kompenzuje to ze sa nudi, niekto psychozu. nemyslel som to general na hulicov.
to ze ma niekto problem so zlymi stavmi po zhuleni je tak celkom jeho vec. je pravda ze v par pripadoch sa take psychozi rozvinu napr do schyzi na co potom poukaze kazdy odbornik lebo to je viac viditelne ako 95% normalne fungujucich huliacich ludi.
ja osobne som kedysi hulil alebo pil v piatok a zahanal som si tym problemi. niekedy bol z toho zly trip. bolo to asi sposobene mojou rozlozenou piatkovou psychikou. dneska si zahulim pre radost :-) pre komunikaciu a pre myslienky co potom pridu.
alcatelx inac vacsina ludi si psychozu nepripusti a nepovazuje ani mozne mat nejaku. nj jehowista nie som. nikoho na travu nepresviedcam ani mu nemenim nazor. zijem si svoj zivot a nikomu ho nevnucujem.
ohladne cigy to je dost velky odpad pre mna. smrdi to dymi to a ako vidim na svojich rodicoch tak je to aj navykove. ;-) nemusim. ostatny mozu

zobral si to co som napisal dost zle... mozno to zobere zle viac ludi tak sorac chlapci nechcel som vam urobit psychozu DDDD

Ak nejde hora k mohamedovi tak si nedal praska

Old Post 05-07-2005 v 17:12 PM
tiptop je offline   Profil uživatele tiptop   Find more posts by tiptop   Foto galerie člena tiptop   Click here to Send tiptop a Private Message   Add tiptop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 21

2 hydrocodon

CO TO MELES? Kde si to nabral? Ano, samozrejme hned zo zaciatku davam zapravdu v tom, ze NIEKEDY u NIEKOHO sa tieto stavy mozu vyskytnut, to su zname fakty, ale ze by hulenie sposobovalo IBA dezorientaciu, sucho v ustach, atd.. To sa teda s mojimi zazitkami ABSOLUTNE nezhoduje! Som konzumentom travy uz asi 10 rokov, a za celu tu dobu som mal blbe pocity po huleni iba 1-2 krat, a aj to preto, ze som to kombinoval s chlasom a dost som to prehnal.. Ze som "patologicky sobelhar" a podobne: clovece, uprac si najprv vo svojej hlave. Samozrejme ze problemy v zivote mam (kto nema?), ale neriesim si ich hulenim. Realne problemy si riesim v realnom svete a netaham ich niekam, kam nepatria. Ked si zahulim, tak je to preto, aby som si dobre zarelaxoval v horucom kupeli, aby som si vychutnal hudbu, aby som si naboostoval kreativitu, ked idem fotit a podobne. Proste je to pre mna prostriedok, ako si vniest do zivota este viac zaujimavych zazitkov a skusenosti - a co na tom, ze cu casto len v mojej hlave, predsa cely svet, ako ho vnimam je len v mojej hlave, kazdy vnima realitu trosku inak...
Trochu by som to prirovnal hulenie k tomu, ked ides do kina, do divadla, ked si precitas knihu - proste si urobis vylet do ineho sveta, a potom sa vratis a dalej zijes realny zivot. Urcite ze sa bez tych vyletov do inych realit da prezit, ale preco by som to robil? Preco by som sa o to pripravoval, ked mi je to prijemne a obohacuje to moj zivot.

Nebudem ti nadavat, ani ta posielat niekam inde, nez uz ta poslali ostatni (k psychologovi) - z tvojho chovania je celkom pravdepodobne, ze problemy mas skor ty. Co cakas, ze dosiahnes, ked prides na hulicsky server a zacnes tam vykladat, ze vsetci si prijemne nasledky hulenia len nahovaraju a v skutocnosi tym len utekaju od problemov - je len logicke, ze ta vsetci:

1, vysmeju, tebo trepes kravoviny, a oni vsetci z vlastnej skusenosti (a to je to, na com zalezi) vedia, ze tu splietas bludy a polopravdy
2, vyfakuju, z toho isteho dovodu
3, budu ti chciet poradit a pomoct (co sa aj stalo), pretoze zjavne nie si v poriadku

este ostava moznost (velmi pravdepodobna), ze dobre vies, ze nehovoris pravdu, ale napriek tomu sem sypes svoje nezmyselne prispevky a bavis sa na tom, ako ludia reaguju

Predstav si, ze ti niekto zacne tvrdit, ze z pudingu sa jedine poblijes. Urcite, puding sa da konzumovat aj tak, ze sa z neho poseries a poblijes, ale z vlastnej skusenosti vies, pretoze pudingu uz si zjedol za svoj zivot snad kila a zle ti nebolo, ze pri tradicnom davkovani si z pudingu uzijes akurat to sladke pochutnanicko. Co si pomyslis o tom cloveku, ktory ti tvrdi, ze puding by si nemal jest, lebo neprinasa nic dobre a akurat z neho boli brucho a poblijes sa, a to ze je sladky a vyborny, to si len nahovaras. Najskor si pomyslis, ze ten clovek puding bud v zivote nejedol, alebo zjedol nejaky pokazeny, alebo ho z nejakeho dovodu bavi tvrdit zjavne pixoviny. Fakt premyslam, ktory z tychto pripadov si ty..

Nechcem ta fuckovat, chcem ti ponuknut dobre mienenu a priatelsku radu: naozaj sa zamysli nad sebou, svojim zivotom, pripadne sa skus poradit s nejakym psychologom (sedenia u psychologa su narozdiel napriklad od sedeni u zubara velmi prijemne), pretoze to fakt vyzera na nejaku poruchu v tvojom prijimaci - nemusi byt zjavna, a sposobovat nejaku konkretnu disfunkciu, ale asi by sa ti bez nej zilo lepsie a kvalitnejsie. Alebo sa ti paci, ze ta ma velke mnozstvo ludi za blba? Fakt neviem, co si o tebe mysliet, ale svoj nazor som zverejnil a z mojej strany je to uz asi vsetko.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 05-07-2005 v 21:25 PM

Old Post 05-07-2005 v 18:50 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 22

Hydrohovnon:
Já jsem se sebou nadmíru spokojený, mimochodem. A kdybych měl po hulení depky a myšlení na smrt, přestal bych hulit IHNED, tak přemejšlej, trubko.

EDIT+ buď rád, že jsem se ani nevyjádřil k tomu, že označuješ travku za nejnejnejnejnejnebezpečnější *echm* drogu ze všech, když přitom pochybuju, žes vůbec kdy zkusil aspoň pivo, chlapče, natož špeka a akorát prudíš. Znám lidi co zažili perníg i horší věci, říkám ti, ty nevíš, co to znamená "nebezpečná droga". Navíc, nebudu ani rozvádět, jaké má marihuana léčivé ůčinky, pokud je teda pro tebe třeba perník bezpečnější, namaž si ho na chleba, jestli zabrání bolestem v žaludku. hehe


Zkus se fakt změnit. Lidi tě budou brzo nenávidět. Vyzařuje z tebe zlost a nespokojenost se vším, co ti přijde do cesty.


jjjjo a ještě EDIT: hydrocondome, pravda...to ** „rádoby droga” marihuana ** mě od tebe potěšilo, marihuana opravdu není droga, ale každý by jí mezi drogy rád zařadil. díky aspoň za to, cvoku.

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Naposledy upravil bounty_killer 05-07-2005 v 19:41 PM

Old Post 05-07-2005 v 19:30 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 23

no droga to urcite je, ono aj ked si precitas daky navod na liecivom caji, tak je tam napr.: dve lyzicky drogy zalejem troma dcl vody a nechame luhovat 15min.


hydrocodon: napicu stavy mas prave preto, ze si tym chces riesit svoje problemy, ale marijanka je zosilovac, ked mas napicu naladu, tak ju budes mat este horsiu(neplati vzdy) a zas opacne.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 05-07-2005 v 20:13 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lampiao
cangaceiro

Karma uživatele lampiao - 91% PěstitelskáKarma uživatele lampiao - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 24

lidi, nema cenu na toho exota reagovat pac tu sou jenom dve moznosti:

1) je to profesionalni idiot
neni marnejsi job nez presvedcovat idiota, ze je idiot - nikdy se vam to nepodari

2) prudic a jenom se bavi reakcema
vobcas to taky delam zejmena na fotbalovejch forech

z toho vyplyva co? ignorovat!

in the name of god not one more dead!!

Lampiao`s NFT, 600W

Old Post 05-07-2005 v 20:15 PM
lampiao je offline   Profil uživatele lampiao   Find more posts by lampiao   Foto galerie člena lampiao   Click here to Send lampiao a Private Message   Add lampiao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od bounty_killer
Zkus se fakt změnit. Lidi tě budou brzo nenávidět. Vyzařuje z tebe zlost a nespokojenost se vším, co ti přijde do cesty.


presne tom som mal na mysli

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 05-07-2005 v 20:15 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 26

To Hydrocodon: Mě by zajímalo, proč tady házíš všechny do jednoho pytle...přiznej si to, nevíš nic ani o jednom z nás. Myslíš si, že bez konopí se nedokážeme bavit, a že to je útěk od reality? Myslíš si že jsou všichni tak otupělí jak tvrdíš? A proč se tady vyjadřuješ k něčemu, o čem nic nevíš? Jsi asi jeden z těch lidí, který by na otázku "proč hulíš?" odpověděl: "Protože mám pak hustý stavy." Myslíš, že to je právě ten důvod, proč kouřim travku? Já kouřim travku když se mi zachce, ne hned jak ráno vstanu, ne denně, je to jenom moje volba kdy a jak. Mě totiž nebaví pořád na něco nadávat a být nespokojen. Já si ten život užívám, víš?

Viva México!

Old Post 05-07-2005 v 21:14 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 27

heej ludia (bounty_killer, Ondrej), nepiste sem take prispevky. to potom vyzeram ako magor, co akurat kazdemu pritakava: "jj, ja tiez", alebo "presne to som myslel", alebo "lepsie by som to nenapisal", alebo "v tomto ti davam uplne zapravdu", alebo "tiez to tak vidim". este ze sa tu prispevky nepocitaju, to my ma niekto mohol obvinit, ze si prispevkami-o-hovne nahanam skore
takze:

2 Ondrej:
citace:
Já kouřim travku když se mi zachce, ne hned jak ráno vstanu, ne denně, je to jenom moje volba kdy a jak. Mě totiž nebaví pořád na něco nadávat a být nespokojen. Já si ten život užívám, víš?


lepsie by som to nenapisal

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 05-07-2005 v 21:32 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Pohodička Příspěvek č. 28

hydrocodon : fagt nema cenu na nejakou z tvych zprav vubec reagovat... meles blbosti z neznalosti

Chlape, ty už to radši nehul( jestli si teda nekdy hulil) nebo špatně dopadneš

Old Post 05-07-2005 v 22:50 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiptop
Nový Člen

Karma uživatele tiptop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 29

no ja si myslim ze zo strany hydrocodona to je iba bohapusta provokacia ktora nema ziadny vedlajsi zmysel (ako napr debatu o zlom/dobrom stave). myslim ze by sme mu uz nemuseli odpisovat na tie somariny co sem vycapil

Ak nejde hora k mohamedovi tak si nedal praska

Old Post 06-07-2005 v 13:34 PM
tiptop je offline   Profil uživatele tiptop   Find more posts by tiptop   Foto galerie člena tiptop   Click here to Send tiptop a Private Message   Add tiptop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrocodon
Nový Člen

Karma uživatele hydrocodon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 30

Jste smesni, jak se zoufale snazite obhajovat sve lzi, kdyz si clovek uvedomi, jaky vnitrni boj se ve vas musi odehravat, kdyz lzete sami sobe. Je to peklo, co? A tady tomu chudackovi, co nekolik zprav prede mnou psal o tom ze videl duchy, doporucuji, aby se co nejdrive stavil na psychiatrii s podezrenim na rozvijejici se paranoidni schizofrenii, nebo muze skoncit spatne. A pak ze trava neublizuje. A takove ty pokusy vyvratit pravdu o stavech z marihuany tvrzenim, ze jsem asi "nikdy tu super travku nehulil".... ja jsem uz hulil takove silne svinstva, o kterych se vam ani nezdalo. TRAVA JE POTRAVA PRO DEMONY V NASICH HLAVACH

Old Post 06-07-2005 v 13:44 PM
hydrocodon je offline   Profil uživatele hydrocodon   Find more posts by hydrocodon   Foto galerie člena hydrocodon   Click here to Send hydrocodon a Private Message   Add hydrocodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiptop
Nový Člen

Karma uživatele tiptop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 31

moja babka by to nepovedala krajsie. nedame toto do sekcie "nesmrťelné hlášky ..." ???

Ak nejde hora k mohamedovi tak si nedal praska

Old Post 06-07-2005 v 14:16 PM
tiptop je offline   Profil uživatele tiptop   Find more posts by tiptop   Foto galerie člena tiptop   Click here to Send tiptop a Private Message   Add tiptop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 32

teraz si pripadam ako kreten, ze som sa vobec pokusil o uprimnu komunikaciu s dehydrocodonom. tie jeho prispevky by si urcite zasluzili cestne miesto medzi nesmrtelnymi hlaskami. silne uvazujem, ci si ho mam dat do Ignore Listu, pretoze aj ked mele kravoviny, dobre ma tym pobavi. Akurat ze mam chut ne tie kravoviny reagovat ..

dnes rano sa mi stala zaujimava vec - vysiel som z domu vysypat smeti a zabuchli sa mi dvere. tym pre mna bola situacia jasna: okno rozbijat nebudem, cez strechu sa dnu nedostanem, vsetky dvere zamknute. najblizsie niekto pride za cca 8hodin. a ja len v tricku a teplakoch, proste som len rano vstal z postele, obliekol sa, a siel som s tymi smetami. hladny, smadny, neumyty, bez mobilu, bez dokladov, bez penazi, v cudzom meste, ziadni znami, ziadna moznost niecim zabit cas. totalna izolacia. kedze som citil, ako na mna ta situacia dolieha, tak som si povedal - aspon si potrenujem nejake dusevne cvicenia. nasiel som kus kartonu a posadil sa za domom na travniku a dal som si holotropne dychanie, odputanie od tela a vizualizaciu. to by ste neverili ako lahko sa cloveku pracuje so zmenou stavu vedomia v stresujucej situacii.

kedze pisem toto, asi ste si domysleli, ze uz som zivy a zdravy doma

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 06-07-2005 v 14:41 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7211140 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív