Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x SuperSkunk_250 - 400W_soil scrog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

po 3 tejdnech qvjětu Příspěvek č. 17







Tak sem to nafotil hned co holky dovršily třetí týden květu.
Od 10 dne 12/12 sem začal pomalu přihnojovat, po 14 dnech 12/12 jsem vypustil zelenou složku "grow".
Zalívám co 2 - 3 dny, zálivka 2x přihnojená, 1x čistá voda. BN-Xcel přidávám pokaždé a 2x týdně Phytamin postřikem.
Do zálivky phyták nepřidávám, páč nevim jestli by to k něčemu bylo. Na etiketě se mluví jen o postřiku.
No a takhle to teda vypadá po 3 týdnech kvetení...

PS: Na druhé a poslední fotce jsou stále vidět "hluché" místa, které už se nezaplní a což se taky bohužel projeví na výnose. No nevadí, i ty špatné zkušenosti jsou zkušenosti že jo...

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 22-06-2005 v 17:14 PM

Old Post 22-06-2005 v 17:05 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 18

hele jak je mas zhruba vysoky? jestli sem to dobre pochopil tak jich tam mas 10 pod ctyr kilem jo...?! neni to hodne? ja chci vyndat ten muj SS od tebe ze skleniku a hodit ho taky pod ctyr kilo a prepnou to na kvet at to uz konecne zacne hazet palice...pak bych zarucene rychlejc sklidil a mel co kourit

Old Post 22-06-2005 v 17:51 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 19

No síť je 25 čísel nad substrátem a paldy vyčuhují ještě 5 - 15 cm nad síť. Ještě ten scrog nemám tak vošéfovanej, abych je dostal do jedný latě tak jako třeba srga no...
10 rostlin není hodně, dokonce bych v mym případě řek, že tam mohlo bejt těch kytíz klíďo 12. Ono je vlastně ůplně fuk jesli jich tam dáš 2, nebo 20. Jde o to, že čím míň kytek, tim víc času pak potřebují na růst. Když dáš pod 400W jednu kytku, budeš čekat takovejch 6 - 8 týdnů, než ti efektivně vyplní prostor.
Jo a mimochodem tu kytku bych v tom skleníku určitě nechal. SS je skvělej na indoor i do skleníku, takže podle mě uděláš daleko líp, když z ní vezmeš řízky (v tuto roční dobu nepotřebuješ ani matkárnu, vpoho zakoření i za oknem, !!!né však na přímém slunci!!!) a dáš jich pod lampu víc - myslim, že časově ti to vyjde nastejno a budou se ti pak i líp kočírovat, než trénovat jen jednu kytku a navíc sklidíš jak pod lampou, tak ve skleníku... a to už se vyplatí!!!

Ať to roste!

smrťák

Old Post 22-06-2005 v 18:34 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné update - po 5 týdnech na 12/12 Příspěvek č. 20










takze jsme zase o 14 dni starsi a tak posilam obrazky
fotky jsem se snazil vzít ze stejneho uhlu jako ty predesle, aby bylo dobre videt co holky cele 2 tydny delaly a jak se jim vedlo + 3 navic

mam ale jeden problem, ktery potrebuje resit ted hned:
vcera mi malem odeslo EURO 2 (odtah. vent.), prijdu do pestirny a koukam on se parchant netoci. tak sem ho rozmontoval, vycistil, dal zase do hromady a nastesti se rozjel. (doporucuji vsem, kdo shani ventilator podobneho vykonu, aby se temto smejdum obloukem vyhnul!) jenze jak sem ho vytahoval ze zasuvky, tak sem asi nejak blbe vzal za sp. hodiny a nechtic prepnul vypinac na boku hodin, ktery vyradil spinani z provozu a !!! LAMPA JELA SVYCH 12 hod. + 24 DALSICH K TOMU !!! zjistil jsem to dnes kdyz sem sel holky fotit.
jsou presne po 5 tydnech kvetu a ja bojim ze se treba zblazni a budou chtit znovu rust!!! nebo jim to jednou neublizi?
premyslim o tom, ze jim dam jen o nejake 4 hodky delsi noc, pak 8 hodin den a dal podle normalu 12/12...
co myslite? zkuste poradit pls

smrťák

Old Post 05-07-2005 v 21:41 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 21

zdrawím Dlouháne, to že jsi kytkám omylem svítil trochu jinak než si to měl původně v plánu vůbec nevadí. Dle mého názoru se tím vůbec nezabívej a jeď prostě dál periodu 12/12. Také jsem jel tento model minulé kolo. Aniž bych ji zaštipoval tak byla oproti ostatním modelům nejvíce rozvětvená. Poměrně málo úzkých listů a spousta tenkých stonku. Z prvu jsem si myslel že to nebude to pravé, ale byl jsem velice mile překvapen. Kytka začala oproti ostatním mnohem dříve dozrávat a dokonce ty kolem sebe utlačovat. Jedniná věc se kterou jsem měl asi problém bylo to, že ty tenké stonky nechtěly unést paldy a tak se mi to trochu bulalo do stran. Krásně dozrála za necelých 8 týdnů květu a byla i dosti pocukrovaná krystalky. Měl jsem z ní více jak 20 g suchého. Kouřově se mi také zalíbila, poměrně rychlý nájezd a silné high hned po několika prvních šlukách.

Old Post 06-07-2005 v 10:23 AM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

thanx Příspěvek č. 22

dekuji za karmicky panove
a dekuji za radu a povzbuzeni: expert
udelam to teda jak jsem rikal: ted 16 hod noc a 8 hod den a pak normal 12/12. no uvidime co na to kytiz

jinak jeste dodam ze jsem spokojenej, jak holky vypadaj a ze ukrutne voni po skunku. nemuzu se dockat

smrťák

Old Post 06-07-2005 v 10:26 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 23

muzu se zeptat kde jsi koupil to teleso na zarivky za 500? je to uz se vsim vsudy? staci proste koupit zarivky a svitit?

Old Post 06-07-2005 v 11:07 AM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

prvni padla Příspěvek č. 24



Tak po 43 dnu kveteni sem se rozhodl sejmout prvni kytku. Byl to jediny exemplar z matky c. 1 (pak tam jsou 4 kytky z jine matky a 5 kytek z dalsi - okomentuju pozdeji)

smrťák

Old Post 14-07-2005 v 19:08 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

tak pojd holka..:) Příspěvek č. 25



Rozdily v phenotypech se zacaly projevovat az v kvetu a ted uz jsou docela markantni.

Tento typ zacal nejdriv ze vsech poustet cukrik a vonel nejvic po ovoci. Po prepnuti se nijak moc nehnal nahoru a paldy sly spise do sirky. Kdyz vezmeme tech 17 dni rustu a secteme to se 43 dny qetu, dostaneme krasnych 60 dni, tedy rovne 2 mesice od zacatku do konce. Vynos tezko zatim hodnotit, uvidime az co ostatni maturantky Muj odhad je kolem 20g (plus/minus autobus) co myslite?

smrťák

Old Post 14-07-2005 v 19:21 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 26

Krása krása krása co dodat. Kéž bych i já měl takovýhle pěkný keříky.
Co je to vlastně ten způsob scrog nebo jak se to píše?

Old Post 15-07-2005 v 13:15 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 27

Diky

TouchWood: odpovedi na tvou otazku najdes tady: http://grower.cz/scrog.html

Krupieer: White Shark? to urcite dobrej model je, vsak ja se s nim jeste nesetkal toto je SuperSkunk ale neva
Jinak zatim jsem sklidil pouze jedinou kytku, ktera uz vypadala ze je hotova, na dennim svetle vsak je videt, ze by jeste tak 3 dny snesla. Nevadi, aspon bude o neco driv co hulit
Co se toho vynosu a chuti tyce, taky jsem dost zvedavej ale jeste si budu muset pooockat: tak tyden nez to setnu vsecko a dalsi aspon 3 tydny (spis 4-5) nez to poradne uschne (bude curing - nevim jak se tomu rika cesky - quli chuti)

Zatim...

smrťák

Old Post 15-07-2005 v 14:45 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 28

to dlouhán:vypadá to k světu,myslim,že budeš mít co konzumovat,přeji dobrou chuť a hafo zábavi až to všechno sejmeš karma tě nemine,zajímala by mě výtěžnost,Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 15-07-2005 v 15:01 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 29



Dekuji panove za chvalu, karmy, i radu mr. plha Mas pravdu, chtelo to jeste tak mozna 5 dni - tyden rustu dele, tak priste.
Jinak dalsi prorezavku jsem nemoh nafotit, pac muj fotak byl nejaky cas mimo provoz, tak aspon foto, jak kytky z mati c. 3 vypadaly asi 3 dny pred sejmutim (sklizeno po 52 dnech qwetu).
Tento pheno se mi jevi jako pro me zatim nejlepsi - prijatelna delka kvetu, skvela vune (ikdyz ta prvni kytka mi vonela lip) a dobry vynos. Potence a chut (pro me hodne dulezite faktory) zatim nevim. Kytky z teto mati (byly 4) se po prepnuti na kvet hodne vytahly a mely nejdelsi palice, ale zas nebyly tak 'buclate', jako z kytky, kterou jsem sejmul jako prvni. Vune sice taky neni tak ovocna, ale ten Skunk tam ku**a je! Uvidime po ususeni.
Co se vynosu tyce, tak asi nejvynosnejsi pheno. Doufam, ze se toto neodrazi na qalite, pac tahle mati je muj favorit

Taky uz jsem prubnul sluky z nejdriv sklizene kyti a... paraaada! Jemny kour, mocny raus, skvela chut!!! (spise ovocna, nez ona typycka chut skunku) a to ta kytka nestihla flush. Jen ten vynos 17g sucheho po manikure mi prijde malo. Ale mozna jsem ji sejmul opravdu moc brzo (43 den). No neva, kvalita to vyvazila

smrťák

Old Post 27-07-2005 v 19:00 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 30




No a tady jsou fota par hodin pred sklizni 5ti kytek z matky c. 5, tedy finale
Tohle pheno mi prijde jako neco mezi tou jednickou a trojkou, jen vune je asi nejslabsi. Tedy voni jak prase ale spise prirozenou konopnou vuni, nez skunkem. Kvetla 58 dni a ze vsech tri sester ma nejtvrdsi palice...

smrťák

Old Post 29-07-2005 v 14:57 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 31

noo kamo hezki.....kolko toho bude?? tam pri lampe mas nejaky odtah vyrieseny??

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 31-07-2005 v 19:43 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 32

Jo, odtahuje PC ventilatorek 50m3. Je slabej, ja vim, ale uz mam koupene TDecka. Od lampy to bude 100m3/h a odtah z pestirny 160m3/h misto toho EURO2 smejdu
As to uschne, zkusim to nejak navazit. Zatim mam suchou jen polovinu a nevypada to na zadne rekordy, ale pro me dost tak na pul roku

smrťák

Old Post 02-08-2005 v 22:14 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2019 - 16x SuperSkunk,400W HPS - 58 odpovědí
11-12-2017 - 16x Super Skunk 1m2 soil - 46 odpovědí
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4039920 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív