Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kolik planet byste potřebovali ? aneb test životního stylu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 17

2,1 planety

nemusim furt dělat jen co mě baví, ale nechcu dělat co se mi nelíbí

Old Post 15-03-2005 v 08:04 AM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 18

1,9 planety

2 Vlček, Cosecha
Podporuju!

Old Post 16-03-2005 v 13:06 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 19

1,1 no jako koukam ze at zaskrtnu u trideni i to ze tridim all tak to porad stejne dava procenta...

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 16-03-2005 v 13:29 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 20

jsem ekolog, ale potřeboval bych 2,2 planety, tak to je nářez:-(

Old Post 16-03-2005 v 13:50 PM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mac272
Nový Člen

Karma uživatele mac272 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 21

Mne zaujal porad jak ekologicky zamerena rodinka dusledne tridi odpad asi na 16 druhu a pak to nekam vozi, proste snazi se byt k prirode setrna ale na konci reportaze zanel krasny komentar ze i kdyby ta rodina tridila odpad 200 let nevyrovna se to ekologicky tomu ze si pred lety udelali vylet letadlem do Australie pri kterem se spali tolik kysliku a poskozuje zivotni prostredi ze cela ta jejich snaha zit ekologicky vyzniva dost pripitomele. Az je z takovych lidi cloveku smutno jak dokazou byt kontraproduktivni a jeste si namlouvat ze jsou ekologove ve stylu zabij bobra zachranis strom

Old Post 17-03-2005 v 19:19 PM
mac272 je offline   Profil uživatele mac272   Find more posts by mac272   Foto galerie člena mac272   Click here to Send mac272 a Private Message   Add mac272 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mendy
Nový Člen

Karma uživatele Mendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 22

já bych potřebovala 2,2 ....,no nic moc

Old Post 18-03-2005 v 12:50 PM
Mendy je offline   Profil uživatele Mendy   Find more posts by Mendy   Foto galerie člena Mendy   Click here to Send Mendy a Private Message   Add Mendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mino36
Nový Člen

Karma uživatele mino36 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 23

1.3 planety

Old Post 19-03-2005 v 08:39 AM
mino36 je offline   Profil uživatele mino36   Find more posts by mino36   Foto galerie člena mino36   Click here to Send mino36 a Private Message   Add mino36 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beowulf
Stálý Člen

Karma uživatele Beowulf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 24

A kua!
2,4 planety - dyž já mám tak rád maso...

Už abysme kolonizovali ten Mars a s ňákejma těma měsícema...

Old Post 19-03-2005 v 10:00 AM
Beowulf je offline   Profil uživatele Beowulf   Find more posts by Beowulf   Foto galerie člena Beowulf   Click here to Send Beowulf a Private Message   Add Beowulf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 25

hmm..tak sem to tam dal po pravdě a 3,1 planety...mazec

[size=1]

Old Post 19-03-2005 v 11:01 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zeo Khan
Nový Člen

Karma uživatele Zeo Khan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 26

2.3 to mě mrzí, ale jelikož je za dveřma termonukleární válka tak se o místo na zemi zas tak nebojim a radši hulim dokud je čas

Old Post 19-03-2005 v 21:15 PM
Zeo Khan je offline   Profil uživatele Zeo Khan   Find more posts by Zeo Khan   Foto galerie člena Zeo Khan   Click here to Send Zeo Khan a Private Message   Add Zeo Khan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 27

1,9 planety, ale mohlo by to byt jeste min, pac jsem tam zadaval hodnoty tatikova auta se kterym jezdim, ale sam zadny nemam... Navic MHD ujedu vic nez 300km proto, protoze studuju a musim tydne 320km dojizdet. Tagze kdybych odecetl tyhle veci, tak bych se mozna na tuhle planetu vesel

p s y c h o 8 4

Old Post 28-03-2005 v 20:22 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 28

2,1, hehe, ale je to hra ... ja, takovy technokrat, kdyz muzu, kazdou technickou novinku musim mit doma ... a trideni mi tady nikdo neumozni, kdyz se to sype di kontejneru ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 28-03-2005 v 21:22 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Micasa
Stálý Člen

Karma uživatele Micasa - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 29

Tak byste se asi meli koukat po jinem bydleni... 3,1 planety

Old Post 29-03-2005 v 14:23 PM
Micasa je offline   Profil uživatele Micasa   Find more posts by Micasa   Foto galerie člena Micasa   Click here to Send Micasa a Private Message   Add Micasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 30

Mě vychází 1,9 což je celkem pohodě, ta druhá půlka lidí by se mohla vystěhovat a hned by tu bylo líp

Jinak celkem zajímavá věcička, sice nahouno ale aspoň sem se zamyslel (no spíš zasmál )...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 11-04-2005 v 13:24 PM

Old Post 29-03-2005 v 18:09 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 31

Stydím se za sebe - 3,2! Sem wostuda co? Přesně jako Crat

Old Post 29-03-2005 v 18:45 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 32

2,5 a to máme doma skoro statek. No a co jako nejvyšší dosažená forma života, si můžeme dělat co chceme... Pro mě za mě si ten mars klidně osídlete...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-03-2005 v 19:05 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1136800 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív